Reklama:

Olympia Amateur Spain
2017: zprávy z místa dění

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


OLYMPIA AMATEUR SPAIN 2017 - 9. - 11. 6. 2017, Španělsko
Češi před Olympia Amateur Spain:
bikiny: Marina Mocanu • Kateřina BlažčíkováJana JandekováEva HavelkováPavlína Štouračová muscular physique: Karel Kohout • Štěpán Ginzel • physique: Alena HatvaniMiroslav PřibáňMichal KomosnýPetr Šorf kulturistika: Aleš BursaJan ŘišicaPavel ČervinkaPetr Šidlo klasika: Antonín Pavlíček • Radovan Holly
Info z Olympia Amateur Spain:
z místa dění - 3 medaile!finálové výsledky a fotografie
kompletní výsledky s body
Rozhovory s medailisty:
Petr ŠidloEva Havelková (video)

Olympia Amateur Spain 2017 - kompletní výsledky s body
Olympia Amateur Spain 2017: finálové výsledky
V prostorách španělského kongresového centra Palacio de Congresos Adolfo Suárez de Marbella ve dnech 9. až 11. června probíhá v pořadí třetí ročník mezinárodní amatérské soutěže federace IFBB Olympia Amateur Spain. Klání se mohou zúčastnit závodníci ze všech koutů světa a nechybí mezi nimi ani sportovci z České republiky. Jak se jim na akci daří, pro Vás opět budeme sledovat prostřednictvím našeho článku s krátkými zprávami z místa dění. Začínáme!


Neděle, 16:41

Petr Šidlo v kulturistice mužů nad 100 kg vybojoval bronz!

Neděle, 15:03

Miroslav Přibáň ve vyšší kategorii muscular physique mužů obsadil šesté místo.

Neděle, 13:18

Alena Hatvani ve physique žen obsadila páté místo.

Sobota, 23:56

Připojujeme ještě několik dalších zákulisních fotografií ze soboty.

Sobota, 18:08

Aleš Bursa v kulturistice mužů do 90 kg dosáhl na šesté místo. Vítězem se v jeho kategorii stal Polák Piotr Borecki, který si tak v letošní sezóně připsal už čtvrté vítězství z velké mezinárodní soutěže. V předchozích týdnech Borecki triumf slavil už i na IFBB Diamond Cup Portugal, IFBB Diamond Cup Ostrava a IFBB Diamond Cup Malta.

Sobota, 18:04

Po Marině Mocanu se na Olympia Amateur Spain ke stříbru probojovala také Eva Havelková. Podařilo se jí to v bikiny fitness žen nad 172 cm, kde nestačila pouze na Rusku Natalyi Lugovskih.

Sobota, 17:03

Karel Kohout ve physique mužů nad 182 cm obsadil čtvrté místo. Podle ohlasů z místa konání soutěže se přitom mohl umístit i výše.

Sobota, 14:50

Přikládáme několik prvních fotografií ze sobotního dění na soutěži.

Sobota, 12:37

Ve Španělsku dnes probíhá první soutěžní den tamní amatérské Olympie. Jako první k nám dorazila zpráva o umístění bikiny fitnessky Mariny Mocanu, která se v kategorii do 158 cm probojovala ke stříbrné medaili, když nad její síly byla pouze Deniz Şaypinar z Turecka!

Pátek, 22:56

Dnes v Marbelle, která událost hostí, byla na programu prezentace, naši závodníci také absolvovali společnou kontrolu formy. Právě během této příležitosti vznikly i připojené atraktivní snímky!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie