Reklama:

Smartlabs Cup 2014
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partners Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo I. II.III.
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí vid.video I.II.
KONDIČNÍ SOUTĚŽE
GP Ostrava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotoabs.video I.video II.
GP Jalex Krnov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotoabs.video
Smartlabs Cup Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Golem Classic K. Hora: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto zákulisíabs.
video I.video II.videoreport
GP Ronnie.cz Březnice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.videoreport
PO SOUTĚŽÍCH
Po kondičních: očima závodníků I.očima závodníků II. očima závodníků III.

V neděli 23. listopadu Vás srdečně zveme do Dělňáku Líšně v Brně na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, fitness dětí, bikiny fitness a bodyfitness žen - Smartlabs Cup 2014. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Celkem 125 závodnic a závodníků je přihlášeno na soutěž Smartlabs Cup 2014, která se koná o tomto víkendu v Brně. Podobně jako na ostatních soutěžích i zde je výrazný nárůst zájmu o soutěžení, vloni v Brně startovalo závodníků 75.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 739 788 348).

Startovní listiny

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Lukáš Charouzek
• 2. Zdeněk Galuška (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 3. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 4. Roman Hýbl
• 5. Patrik Novotný (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. Lukáš Váhala
• 7. Vladimír Žižka (SIWI Fitness Brno)
• 8. Filip Skryja (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Petr Bučinský
• 2. Ondřej Krkoška
• 3. Jiří Liška (SK Fitness Velké Meziříčí)
• 4. Filip Orel (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Ondřej Pírek (SK Radoch Ostrava)
• 6. Vít Růžička
• 7. Lukáš Sedlařík (Fitness AVE Přerov)
• 8. Petr Strnad
• 9. Karel Šnajdr

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Vladimír Helis
• 2. Martin Křivánek
• 3. Miloš Nedoma
• 4. Ondřej Pírek (SK Radoch Ostrava)
• 5. Jiří Surý (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 6. Marek Voborný
• 7. Lukáš Vrátný (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. David Želina (T&M Olympia Fitness Praha)

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Josef Dvořák (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 2. Michal Fafílek
• 3. Jiří Fibingr (Hardcore Gym Fontána)
• 4. Tomáš Hruška
• 5. Martin Kasal (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 6. Robert Klimeš
• 7. Vilém Kotásek (No Limits Krnov)
• 8. Milan Martinovič
• 9. Jaroslav Planka
• 10. Tomáš Procházka
• 11. Marek Vérosta
• 12. Jaroslav Drobek (Sportovní klub Slavia Orlová)

Kondiční physique mužů

• 1. Lukáš Bartošek
• 2. Martin Blažek
• 3. Petr Buček
• 4. Jakub Cenek
• 5. Petr Jirků (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 6. Roman Kežlínek
• 7. Jan Koběluš
• 8. Petr Mankovický (Fitness Victory)
• 9. Valerij Misaulov
• 10. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 11. David Olchava (Fit - K.O. Staré Město)
• 12. Tomáš Prášek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 13. Martin Strolený
• 14. Martin Šincl (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 15. Martin Tichý
• 16. Jaroslav Vrzáček (Fitness Factory Jihlava)
• 17. Tomáš Weiss
• 18. Karel Zeman (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kondiční bodyfitness

• 1. Zdeňka Frýbertová (FC Hotel International Brno)
• 2. Alice Havlíčková (SK Fitness Velké Meziříčí)
• 3. Lucie Hendlová
• 4. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Lucie Iblová
• 6. Milada Konvičková (SK Radoch Ostrava)
• 7. Alena Sedláčková (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 8. Radka Štěpánková
• 9. Zuzana Špačková (SK Moog Brno)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Marie Anderšová (Rami Sport Fitness Nymburk)
• 2. Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Tatjana Butić
• 4. Petra Caisová
• 5. Hana Dostálová
• 6. Markéta Fuksová (Fitness Factory Jihlava)
• 7. Ivana Grešová (SK Moog Brno)
• 8. Eva Halodová
• 9. Barbora Havlová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 10. Eva Husáková
• 11. Kristýna Jahelková
• 12. Renata Jalovcová
• 13. Michaela Jorová
• 14. Veronika Kabátová
• 15. Radka Kameníčková
• 16. Kateřina Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 17. Monika Koždoňová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 18. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 19. Markéta Moserová
• 20. Christina Oberherr
• 21. Kristýna Ocásková
• 22. Veronika Pavlů
• 23. Veronika Rutzenstorferová
• 24. Kristýna Schön (Extreme Fitness Kroměříž)
• 25. Karin Seifertová
• 26. Lenka Stehlíková
• 27. Alena Svobodová
• 28. Klára Šafnerová
• 29. Patricie Ševčiková (Fitness U Pešků Liberec)
• 30. Lucie Trtílková
• 31. Karolína Vacková
• 32. Kristína Volfová
• 33. Martina Votroubková
• 34. Eva Vyhlídalová
• 35. Štěpánka Weissová
• 36. Veronika Wertheimová
• 37. Veronika Wisiorková
• 38. Štěpánka Zárubová (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 39. Barbora Chlupsová

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny do dvou věkových kategorií.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Eva Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Lucie Hanousková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 10. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Tamara Kalašová (SK Moog Brno)
• 12. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Daniela Kohoutová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 14. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 15. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 16. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 17. Eliška Pokorná (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 18. Andrea Remešová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 19. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 20. Michaela Tóthová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 21. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 22. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 23. Anna Žambůrková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)

Fitness chlapců

• 1. Adam Fiala (SK Moog Brno)




Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

21.11.21:46Pr!nc - Kdo se pude podívat?
21.11.21:30Hulkie - ta startovní listina je dlouhá jak zlaté stránky*79*
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra