Reklama:
Protein Extrifit v akci 2270 g + 1000 g ZDARMA
Zásoby doplněny, akce pokračuje! Protein s postupným uvolňováním v exkluzivní akci! Více zde.

GP Fitness 2014
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partners Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo I. II.III.
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí vid.video I.II.
KONDIČNÍ SOUTĚŽE
GP Ostrava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotoabs.video I.video II.
GP Jalex Krnov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotoabs.video
Smartlabs Cup Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Golem Classic K. Hora: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto zákulisíabs.
video I.video II.videoreport
GP Ronnie.cz Březnice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.videoreport
PO SOUTĚŽÍCH
Po kondičních: očima závodníků I.očima závodníků II. očima závodníků III.

V neděli Vás srdečně zveme do Golf resortu Kaskáda u Jinačovic (Brno) na pohárovou soutěž v klasické kulturistice, physique a fitness mužů, bikiny fitness, bodyfitness a fitness dětí - GP Fitness 2014. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin, ve kterých je 116 závodníků!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Startovní listiny

Bodyfitness

• 1. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
• 2. Simona Dřímalková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Kateřina Forysiak (Axagym Praha)
• 4. Mária Hudcová (Wolfberry Team)
• 5. Veronika Javorská (BBC Praha)
• 6. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
• 7. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Marie Pavlíčková (Fitcentrum Mládek)
• 9. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 10. Margita Zámolová (AKV Jesenice)
• 11. Zrinka Fišer (Chorvatsko)
• 12. Stanislava Tichá (Slovensko)
• 13. Adela Ondrejovičová (Slovensko)
• 14. Katarzyna Ludowicz (Polsko)
• 15. Joann Ucinska (Slovensko)

Bikiny fitness (budou rozděleny do kategorií)

• 1. Monika Bajnoková (AZ Fitness Brno)
• 2. Dominika Benešová (Prom-In Team)
• 3. Kateřina Berdychová (Delta Fitness Praha)
• 4. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Šárka Dědková (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Kateřina Fantová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 7. Veronika Guľášová (Slovensko)
• 8. Eva Havelková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 9. Lenka Křižková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Janka Látková (Slovensko)
• 11. Andrea Navrátilová (Hardcore Gym Fontána)
• 12. Eva Petráčková (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 13. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
• 14. Eva Simkovičová (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 15. Andrea Siváková (BBC Praha)
• 16. Jana Slívová (Extrifit Club)
• 17. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
• 18. Magdaléna Šafářová (Fitness Cat Zlín)
• 19. Sandra Šlajchová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 20. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 21. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 22. Jana Waclawková (Fitness U Pešků Liberec)
• 23. Denisa Wewiorová (SK PEPA centrum Opava)
• 24. Denisa Ženíšková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 25. Gabriela Vodilová (Slovensko)
• 26. Michaela Brutenič (Slovensko)
• 27. Erika Tarkuličová (Slovensko)
• 28. Manuela Valloscuro (Itálie)
• 29. Magdalena Kleta (Polsko)
• 30. Julie Habartová (FC Hotel International Brno)

Klasická kulturistika

• 1. Michal Gáborik (Delta Fitness Praha)
• 2. Tomás Mikula (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 3. Michal Němeček (TJ Tesla Brno)
• 4. Krzysztof Rodkiewicz (Polsko)
• 5. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 6. Luboš Studnica (InCore Fitness)
• 7. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
• 8. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 9. Nikola Demo (Chorvatsko)
• 10. Marijan Mesec (Chorvatsko)
• 11. Michal Ferenc (Slovensko)
• 12. Jozef Greguš (Slovensko)

Physique mužů

• 1. Radek Chlumský (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 2. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Jakub Dvořák (SKK Týn nad Vltavou)
• 4. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 5. Petr Hlavička (Fitness Atlas Zbraslav)
• 6. Marek Hrůza (Fitpeople Jihlava)
• 7. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Václav Kohout (Fitness Centrum Alice)
• 9. Václav Pátek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. David Procházka (SIWI Fitness Brno)
• 11. Tomáš Wollmann (Fitness U Pešků Liberec)
• 12. Zdeněk Zatloukal (Mišmaš Fitness Brno)
• 13. Viktor Vincze (Slovensko)
• 14. Tomáš Velebír (Slovensko)
• 15. Marek Pavúk (Slovensko)
• 16. Tomáš Hricko (Slovensko)
• 17. Peter Straňák (Slovensko)
• 18. Marek Dubaj (Slovensko)
• 19. Levente Tárkányi (Slovensko)

Fitness mužů

• 1. Ondřej Daňa (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 2. Milan Dolák (Fitness AVE Přerov)
• 3. Štěpán Nesvadba (Fitness AVE Přerov)
• 4. Filip Cina (Fitness AVE Přerov)

Fitness dětí (chlapci)

• 1. Maja Pastuszko (Polsko)
• 2. Dominik Jewiak (Polsko)
• 3. Kacper Delegiewicz (Polsko)

Fitness dětí (dívky) (budou rozděleny do kategorií)

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Eva Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Lucie Hanousková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 9. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice)
• 10. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 12. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Nela Laurichová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 14. Sára Libá (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 15. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 16. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 17. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 18. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 19. Michaela Tóthová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 20. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 21. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 22. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 23. Tamara Kalašová (SK Moog Brno)
• 24. Martyna Klubińska (Polsko)
• 25. Kamila Rycombel (Polsko)
• 26. Agata Wasik (Polsko)
• 27. Aleksandra Lenart (Polsko)
• 28. Amelia Grabowska (Polsko)
• 29. Weronika Broś (Polsko)
• 30. Wiktoria Strojna (Polsko)
• 31. Gabriela Iskra (Polsko)
• 32. Marta Sawiniec (Polsko)
• 33. Aleksandra Kępa (Polsko)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
m1ro (00:41) • S poradim naprosto souhlasim. A Curry vypada skvele! Ma velkej potencial i do budoucna...
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
Sidic (22:53) • Letos bez zbytečný kontroverze.....TOP5 plná skvělejch kulturistů, každej trochu jinej....
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
Jay32 (21:16) • je pravda že to bude mít asi těžší než ostatní, ale zase si myslim, že kdyby se naučil...
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
matesthegreat (21:02) • Nejhnusnější a nejnudnější Olympie jakou pamatuju.To je můj názor.
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
Mikuc (20:34) • Mně se nejvíc líbí Hadi, vše je na něm nádherně vidět. Jenže to by asi ani nešlo, když...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra