Reklama:

GP Jalex Krnov 2014
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partners Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo I. II.III.
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí vid.video I.II.
KONDIČNÍ SOUTĚŽE
GP Ostrava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotoabs.video I.video II.
GP Jalex Krnov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotoabs.video
Smartlabs Cup Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Golem Classic K. Hora: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto zákulisíabs.
video I.video II.videoreport
GP Ronnie.cz Březnice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.videoreport
PO SOUTĚŽÍCH
Po kondičních: očima závodníků I.očima závodníků II. očima závodníků III.

V neděli Vás srdečně zveme do Klubu Kofola v Krnově na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - GP Jalex Krnov 2014. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 739 788 348).

Startovní listiny

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Maroš Balog
• 2. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 5. Roman Hýbl
• 6. Zdeněk Juříček (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Michal Komprda (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. Lukáš Váhala

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Maroš Balog
• 2. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 3. Ondřej Pírek (SK Radoch Ostrava)
• 4. Lukáš Sedlařík (Fitness AVE Přerov)
• 5. Lukáš Staňkovič (SK Radoch Ostrava)
• 6. Petr Strnad
• 7. Adam Szollosy (Hardcore Gym Fontána)
• 8. Karel Šnajdr
• 9. Daniel Švach
• 10. Lukáš Vrábel

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Michal Barnošák (Bodyland Fitness Ostrava)
• 2. Pavel Hudeček
• 3. Ondřej Pírek (SK Radoch Ostrava)
• 4. David Želina (T&M Olympia Fitness Praha)

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Jaroslav Drobek (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 2. Michal Fafílek
• 3. Jiří Fibingr (Hardcore Gym Fontána)
• 4. Jan Hrabal (Hammer Strength Fitness)
• 5. Vilém Kotásek (No Limits Krnov)
• 6. Václav Král (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Miloš Nedoma
• 8. Jaroslav Planka
• 9. Jakub Sehnal (Bodyland Fitness Ostrava)

Kondiční physique mužů do 178 cm

• 1. Lukáš Bartošek
• 2. Jakub Cenek

Kondiční physique mužů nad 178 cm

• 1. Michal Bečvář
• 2. Martin Blažek (SK Moog Brno)
• 3. Tomáš Guzdek
• 4. Jan Koběluš
• 5. Filip Tkáč
• 6. Karel Zeman (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kondiční bodyfitness

• 1. Lucie Iblová
• 2. Milada Konvičková (SK Radoch Ostrava)

Kondiční bikiny fitness

• 1. Aneta Baďurová (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Martina Bečičková (TJ Valašské Meziříčí)
• 3. Karolína Čermáková (Fitnesscentrum Duna)
• 4. Hana Dostálová
• 5. Eva Halodová
• 6. Kristýna Jahelková
• 7. Michaela Jorová
• 8. Veronika Kohutová (Hardcore Gym Fontána)
• 9. Monika Koždoňová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Klára Macháčková (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Lenka Procházková
• 12. Kristýna Schön
• 13. Karin Seifertová
• 14. Lenka Sloupská (KSK Jalex Team Krnov)
• 15. Klára Strouhalová (No Limits Krnov)
• 16. Alena Svobodová
• 17. Zuzana Špačková (SK Moog Brno)
• 18. Martina Votroubková
• 19. Eva Vyhlídalová
• 20. Veronika Wertheimová



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra