Reklama:

Tomáš Tabačiar 3 týdny před Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro

9.533 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Přesto, že to pořadatelé soutěží v kulturistice a fitness letos nikde na světě nemají vůbec snadné, mělo by se do konce roku uskutečnit ještě několik zajímavých klání. Pořádný kus pozornosti poutá například další ročník Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro, které by se v Bukurešti mělo odehrát už v neděli 15. listopadu. Hlavním organizátorem události je americký promotér Tim Gardner, jenž tradičně na svých akcích dává příležitost závodníkům z výrazné většiny kategorií, jaké pravidla profesionální ligy IFBB Jima Maniona popisují. A rumunské závody v tomto ohledu nebudou výjimkou, když v jejich programu chybí vlastně pouze fitness žen a kulturistika vozíčkářů.

Tomáš Tabačiar 3 týdny před Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2020

Rumunské úřady v současnosti od občanů z několika desítek států, které považují z epidemiologického hlediska za rizikové, při vstupu do země požadují negativní test na koronavirus SARS-CoV-2 ne starší než 48 hodin a zároveň vyžadují po takovémto cestovali, aby na rumunské půdě nestrávil více než 72 hodin. V rumunském seznamu rizikových zemí aktuálně figuruje jak Česká republika, tak Slovensko, ale splnění výše popsaných podmínek jistě není neřešitelné. I proto k Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro aktuálně přípravu směřuje několik profíků z obou do roku 1993 spojených států.

Tomáš Tabačiar 3 týdny před Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2020

Ze Slovenska se do Bukurešti plánuje vydat kulturista Tomáš Tabačiar, který by zde tak měl začít svou čtvrtou sezónu v Manionově profesionální lize. Pětatřicetiletý účastník loňského Olympia 212 Showdown letošní rok strávil celý v dietě, a to aniž by dosud měl kde výsledky své práce zužitkovat. V dubnu se totiž plánoval v kategorii do 212 liber (96,2 kg) zúčastnit Musclecontest Ireland Pro a následně chtěl v květnu nastoupit i k New York Pro, pak ale přišla první vlna pandemie a vše bylo jinak. Irská profesionální soutěž byla krátce před konáním zrušena úplně a ta newyorská byla odložena na září. Tomáš to ale přesto nezabalil a dál držel dietu. Ovšem tentokrát už s tím rozdílem, že svou hmotnost neškrtil pro splnění nějakého limitu, když se rozhodl, že svou příští soutěž absolvuje už v kategorii open.

Tomáš Tabačiar 3 týdny před Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2020

A tak zatímco dva týdny před nakonec zrušeným Musclecontest Ireland Pro při výšce 173 cm vážil 96 kg, teď, tři neděle před Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro, mu displej váhy ukazuje 107 kg a dovolím si tvrdit, že ještě v lepší kvalitě! Nezbývá než Tomášovi Tabačiarovi držet palce, aby mu v listopadu ve startu na závodech už nic nezabránilo a mohl se zde tak poprat o co nejlepší výsledek. Jeho současnou formu můžete posoudit prostřednictvím fotografií, kterými prokládáme text článku.

Tomáš Tabačiar 3 týdny před Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2020

Výsledky profesionálních soutěží, které se odehrály za účasti Tomáše Tabačiara:
Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2019: výsledky a fotografie
Olympia 212 Showdown 2019: výsledky a fotografie!
Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018: výsledky a fotografie
Dominican Republic Coat of Arms 2018: výsledky a fotografie
EVLS Prague Pro 2018: výsledky a fotografie
EVLS Prague Pro 2017: výsledky a fotografie
Wings of Strength Chicago 2017: výsledky a fotografie (den 1.)

Na výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2020
si budete moci v týdnu před závody vsadit v tipovací soutěži.
Ve hře budou ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě přes 10.000 Kč!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

26.10.16:10deiw - Vypadá dost zajímavě, i ty užší klíční kosti nejsou tak pa..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 86 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra