Reklama:

Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018: výsledky a fotografie

21.920 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Bukurešť, s bezmála dvěma milióny obyvatel největší a hlavní město Rumunska, v neděli 25. listopadu hostilo svým rozsahem jednu z největších profesionálních soutěží sezóny. Odehrál se zde první ročník Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro, na kterém hlavní pořadatel Tim Gardner dal příležitost závodníkům ze všech kategorií, v nichž se v profesionální lize IFBB Jima Maniona v současnosti závodí, s výjimkou profi kulturistiky vozíčkářů.

Vyhlášení výsledků všech kategorií na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018

Na závodech ve hře samozřejmě již byla kvalifikace na vrcholné události sezóny pořádané v roce 2019. Kulturistky tak bojovaly o postup na Wings of Strength's Rising Phoenix World Championships, profíci z dalších kategorií usilovali o kvalifikaci na Olympia Weekend. Ta by v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber, physique žen, fitness žen a figure žen měla připadnout vítězům, v classic physique, mužském physique a bikiny fitness žen z hlediska postupu na Olympii bude klíčové umístění v top dvacítce kvalifikačního žebříčku. Ve všech třech těchto kategoriích se totiž v období od od 6. srpna 2018 do 4. srpna 2019 odehraje více než pětadvacet soutěží, a tak se na ně vztahují jiná pravidla.

Na výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 jste si mohli vsadit v naší
tipovací soutěži. Ve hře byly ceny věnované společností All Stars v celkové hodnotě
blížící se k 5.000 Kč! Výsledky tipovací soutěže Vám na Ronnie.cz přineseme v nejbližších dnech.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - kulturistika mužů open

Pro většinu z kategorií Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro představovalo poslední soutěž letošního roku, neplatilo to pouze o physique mužů a bikiny fitness žen. Poslední příležitosti k tomu zabojovat ještě letos o přízeň rozhodčích nakonec využilo i dvaadvacet těžkotonážníků z kategorie open. Nechyběl mezi nimi přitom ani absolutní vítěz připojené sobotní amatérské kvalifikační soutěže pro přestup do Manionovy profesionální ligy Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur Raul Maghiar. Ačkoliv Raul o víkendu závodil před domácím publikem, favority soutěže bylo potřeba hledat jinde. Na vítězství pomýšlel jak elegantní postavou disponující Brit Samson Dauda, jenž zaujal už při svém profesionálním debutu na EVLS Prague Pro, tak i čerstvý šampión George Farah Classic Clarence DeVis. Zapomínat se ale nedalo ani na další borce, včetně slovenského profíka Igora Illése, jenž letos už má na kontě druhé místo z Bigman Weekend Pro.

Boyan Ivanov, Andrea Presti, Clarence DeVis, Max Charles, Mohamed Shaaban a Brad Rowe
na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Igor k soutěži nakonec ale nenastoupil, a tak se rozhodčí při vybírání závodníků do prvního semifinálového vyvolávání museli zaměřit na jiné borce. Kromě zmíněného DeVise si do něj vyžádali ještě šest dalších závodníků, a to Maxe Charlese, Andreu Prestiho, Brada Rowa, Mohameda Shaabana, Daniela Totha a Raula Maghiara. Clarence uprostřed řady překvapivě za celou dobu ani jednou nedostal příležitost a o pozici číslo jedna se střídali Charles se Shaabanem. Charles nakonec v souladu s tím, jak se pro něj soutěž odvíjela, dosáhl na své druhé vítězství mezi profesionály, na které čekal od úspěšného startu na Wings of Strength PBW Tampa Pro 2015. Rozhodčí zaujal svalovou hustotou, výbornými pažemi i pěknou nejsvalnatější pózou.

Přesto, že Clarence DeVis tentokrát nevyhrál, i v Rumunsku zanechal dobrý dojem. Byl masivní, závodil ve velmi dobré formě a vítězství z Itálie mu očividně dodalo na sebevědomí. Třetí příčku a tím pádem i dosud nejlepší výsledek ve své krátké profesionální kariéře bral kompletní postavou disponující Egypťan Mohamed Shaaban, jemuž k tomu, aby na podobných soutěžích vítězil, chybí snad jen několik málo kilogramů svalů, které by mu mohly dodat větší "wow faktor". Čtvrtý tentokrát skončil dobře připravený Ital Andrea Presti, skvělé páté místo si z Budapešti bude odvážet Američan Brad Rowe. V Rumunsku předvedl tvrdé, plné, oblé svaly, což platilo dvojnásob o jeho kvadricepsech. S ohledem na to, že jej v den soutěže dělilo pouhých sto dnů od chvíle, kdy podstoupil operaci utrženého bicepsu, se jeho výsledek dá pokládat za zázrak.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - kulturistika mužů open:

  1. Max Charles*
  2. Clarence DeVis
  3. Mohamed Shaaban
  4. Andrea Presti
  5. Brad Rowe
  6. Boyan Ivanov
  7. Daniel Toth
  8. Raul Maghiar
  9. Eslam Elmasry
  10. Marek Olejniczak
  11. Samson Dauda
  12. Andrea Muzi
  13. Ivan Sadek
  14. Reza Zinatlou
  15. Atif Anwar
  16. Earl Abrahams
  16. Alfredo Azpeitia
  16. Dainius Barzinskas
  16. Jeff Beckham
  16. Theo Leguerrier
  16. Jimmy Atienza
  16. Sayed Alhashmi

* kvalifikace na Mr. Olympia 2019


Kulturistika mužů open na Wings of Strength
Romania Muscle Fest Pro 2018 (video)


Kulturistika mužů open na Wings of Strength
Romania Muscle Fest Pro 2018 (fotografie)

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2019 k 25. listopadu

jméno stát soutěž um.*
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2018 1.
Phil Heath USA Mr. Olympia 2018 2.
Roelly Winklaar Curaçao Mr. Olympia 2018 3.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2018 4.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2018 5.
Clarence DeVis Belgie George Farah Classic 2018 1.
Max Charles USA WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.

Kulturistika mužů open - žebříček pro sezónu 2019 k 25. listopadu

p. jméno stát body
1. Nathan De Asha Velká Británie 8
2. Lukáš Osladil Česká republika 7
3. Pavel Beran Česká republika 6
3. Andrea Presti Itálie 6
5. Samson Dauda Velká Británie 5
6. Mohamed Shaaban Egypt 3
7. Andrea Muzi Itálie 2
8. Mohsen Samadi Írán 1
8. Brad Rowe USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - kulturistika mužů do 212 liber

V kulturistice mužů do 212 liber se představilo šestnáct závodníků. V pestře poskládaném startovním poli k favoritům patřili Mahmut Irmak, Dobromir Delev a Tomáš Tabačiar, až vlastní průběh soutěže ale měl ukázat, zda se do boje o přední příčky nezapojí i nějaký další závodník. Třeba Marian Čambal, který se kvůli tomu, že při prezentaci naměřil o několik milimetrů méně, něž předpokládal, nevešel do hmotnostního limitu classic physique, a tak mu nezbylo než nastoupit ve dvěstědvanáctce.

Z favoritů nakonec zklamal Dobromir Delev. Nechyběly mu sice objemy a prezentoval se brutální žilnatostí, jenomže byl měkký jako Hamáček. Na první semifinálové vyvolávání tak musel zapomenout a do boje o přední příčky se místo něj zapojili zmínění Tabčiar s Irmakem, které v řadě doplnili profesionální nováčci Radoslav Angelov a Bela Kokeny, korejský veterán Kim Jun Ho a mezi profíky další ostřílený borec Zoran Kolevski. Tomáš Tabačiar po celou dobu pózoval uprostřed řady, vedle něj se postupně střídali Irmak, Kokeny a Kolevski. To tedy měla být první čtveřice a v danou chvíli se zdálo, že na první pozici rozhodčí mají právě slovenského profíka.

Oleksandr Slobodyanyuk, Kim Jun Ho, Tomáš Tabačiar, Bela Kokeny, Zoran Kolevski a Radoslav Angelov
na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 (foto: Npcnewsonline.com / J. M. Manion)

Vyhlášení výsledků nakonec přineslo mírné překvapení. Vítězem se při svém druhém startu mezi profesionály stal Maďar Bela Kokeny, jenž se prezentoval spoustou vyzrálých svalů, nezvyklou rozvlněnou volnou sestavou, úctyhodnou šířkou zad, ale také určitým nedostatkem elegance a vyváženosti. Tomáš Tabačiar, který svého soupeře předčil rozvojem a oblostí kvadricepsů i celkově svěžejším vzhledem postavy, tak nakonec opět bral druhé místo. Stříbro mu připadlo už potřetí v řadě, a ačkoliv mu jeho první profesionální vítězství stále uniká, kvalifikaci na Olympia 212 Showdown 2019 prostřednictvím umístění v žebříčku mu může sebrat už jenom málo pravděpodobná souhra okolností. S úctyhodnými šestnácti body se aktuálně nachází v jeho čele.

Třetí místo a tím pádem i svůj dosud nejlepší výsledek mezi profesionály vybojoval vyvážený a výborně připravený Makedonec Zoran Kolevski, jenž si poradil i s korejským veteránem Kimem Junem Hoem. Kim, který v dubnu oslaví už padesáté narozeniny, je parádní ukázkou kulturistické dlouhověkosti. Stále se může chlubit vyváženou postavou a podobně jako spousta jeho krajanů platí za famózního pózéra. Jako poslední se při svém profesionálním debutu do nejlepší pětice vešel pouze 79,5 kg vážící Radoslav Angelov z Bulharska, jenž naznačil, že z něj může být solidní profík. Marian Čambal, jenž poté, kdy se nevešel do hmotnostního limitu classic physique, nebyl v lehké situaci, obsadil desáté místo.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. Bela Kokeny*
  2. Tomáš Tabačiar
  3. Zoran Kolevski
  4. Kim Jun Ho
  5. Radoslav Angelov
  6. Oleksandr Slobodyanyuk
  7. Pasquale D’Angelo
  8. Mahmut Irmak
  9. Murat Gönül
  10. Marian Čambal
  11. Avramis Kyriakou
  12. Oliver Adzievski
  13. Dobromir Delev
  14. Benjamin Parra
  15. Antonio Morales
  16. Marco Cardona

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2019


Kulturistika mužů do 212 liber na Wings of Strength
Romania Muscle Fest Pro 2018 (video)

Video obsahuje také záběry ze semifinálových bojů ve physique mužů


Kulturistika mužů do 212 liber na Wings of Strength
Romania Muscle Fest Pro 2018 (fotografie)

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown k 25. listopadu 2018

jméno stát soutěž um.*
James "Flex" Lewis** Velká Británie Olympia 212 Showdown 2018 1.
Derek Lunsford USA Olympia 212 Showdown 2018 2.
Kamal Elgargni Libye Olympia 212 Showdown 2018 3.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Olympia 212 Showdown 2018 4.
Jose Raymond** USA Olympia 212 Showdown 2018 5.
Hadi Choopan Írán Asia Grand Prix Pro 2018 1.
David Henry USA Olympia 202 Showdown 2008 1.
Angel Calderón Frias Španělsko EVLS Prague Pro 2018 1.
Shaun Clarida USA Legion Sports Fest Pro 2018 1.
Bela Kokeny Maďarsko WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Kulturistika mužů do 212 liber - žebříček k 25. listopadu 2018

p. jméno stát body
1. Tomáš Tabačiar Slovensko 16
2. Samir Troudi Švédsko 7
3. Vahid Baharlou Írán 6
4. Vojtěch Koritenský Česká republika 5
5. Derik Oslan USA 4
6. Oswaldo Gonzalez Venezuela 3
6. Meysam Keshvari Írán 3
6. Dobromir Delev Bulharsko 3
6. Dwayne Quamina USA 3
6. Zoran Kolevski Makedonie 3
11. Milton Martinez Portoriko 2
11. Mahmut Irmak Turecko 2
11. Kim Jun Ho Korea 2
14. Daniel Alexander USA 1
14. Sandro Ramirez Dominikánská republika 1
14. Radoslav Angelov Bulharsko 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - kulturistika žen

V boji o profi kartu
v Rumunsku uspěla
i neuvěřitelná kulturistka!

Sobotní Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur v kulturistice žen přineslo vítězství neuvěřitelné Rusky Natalie Kuznetsovy. Stále pouze sedmadvacetiletá závodnice díky svému úspěchu získala profi kartu a čekalo se, zda se v neděli představí i v konkurenci zkušenějších profesionálek. Nakonec se tak poměrně překvapivě nestalo a bylo jasné, že o přední příčky budou tedy bojovat jiné kulturistky. Do prvního semifinálového vyvolávání, které na soutěžích v bodybuildingu rozhoduje o šancích na dobrý výsledek, rozhodčí vybrali Robin Hillis, Oanu Hreapcu Monique Jones, Virginii Sanchez a Tischu Thomas.

O vítězství přitom souboj sváděly Monique s Robin. Česká kulturistka Jana Ludmila Bendová pózovala ve druhém a třetím vyvolávání prejudgingu. Vítězství nakonec připadlo Monique Jones, která na takový úspěch čekala přes pět let. O další přední příčky se za ní rozdělily Robin Hillis, Oana Hreapca, Irene Anderson a také Jana Ludmila Bendová. Ta si ze závodů odváží výborné páté místo!


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - kulturistika žen:

  1. Monique Jones
  2. Robin Hillis
  3. Oana Hreapca
  4. Irene Anderson
  5. Jana Ludmila Bendová
  6. Tischa Thomas
  7. Claudia Partenza
  8. Virginia Sanchez
  9. Cristina Maffeis
  10. Leah Dennie
  11. Natalya Kovalyova

Je pravděpodobné, že se na Wings of Strength's Rising Phoenix World Championships 2019 z každé soutěže kvalifikuje vítězka. Přesná pravidla pro nominaci na toto vrcholné klání sezóny ale zatím neznáme.


Kulturistika žen na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 (video)

Video obsahuje také záběry ze soubojů v bikiny fitness žen a classic physique


Kulturistika žen na Wings of Strength
Romania Muscle Fest Pro 2018 (fotografie)

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - physique žen

Wings of Strength Romania Muscle Fest 2018 očima Margity Zámolové

Podobně jako v kulturistice žen, také v ženském physique jsme měli želízko v ohni. Do boje o kvalifikaci na Olympia Women's Physique Showdown 2019 se zde zapojila Margita Zámolová, které se od začátku soutěže dařilo. Dostala šanci v prvním semifinálovém vyvolávání, v němž sváděla souboj o vítězství se Španělkou Laurou Pintado, pro kterou klání jako pro celkovou šampiónku loňského amatérského Arnold Classic Europe představovalo profesionální debut.

Rozhodčí upřednostnili Španělku, druhé místo však pro Margitu Zámolovou představuje další skvělý výsledek, díky kterému si připsala první čtyři body do kvalifikačního žebříčku na příští Olympii. Třetí příčku brala mezi profesionálkami debutující Anne-Lorraine Mohn, a také čtvrtá Donna Murphy v Rumunsku profesionální pódium okusila vůbec poprvé. Totéž ostatně platí i o páté závodnicí v pořadí, kterou se stala Liudmila Mikhailovskaia.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - physique žen:

  1. Laura Pintado*
  2. Margita Zámolová
  3. Anne-Lorraine Mohn
  4. Donna Murphy
  5. Liudmila Mikhailovskaia
  6. Caroline Gaume
  7. Corinne Ingman
  8. Paloma Parra
  9. Ekaterina Grima
  10. Oana Marinescu
  11. Gemma Lancaster
  12. Marie Silmäri
  13. Jeanette Johansson
  14. Linda Gartside
  15. Margarita Charaim
  16. Anna Bochicchio
  16. Paola Boschero
  16. Cristina Chatti
  16. Jennifer Grealish
  16. Sandra Knezevic
  16. Tye Pierpont
  16. Ayse Senem Serhatli

* kvalifikace na Olympia Women's Physique Showdown 2019


Physique žen na Wings of Strength
Romania Muscle Fest Pro 2018 (video)


Physique žen na Wings of Strength
Romania Muscle Fest Pro 2018 (fotografie)

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníce kvalifikované na Olympia Women's Physique Showdown 2019 k 25. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Natalia Abraham Coelho USA W. of Strength Arizona Pro 2018 1.
Shanique Grant USA Olympia W. P. Showdown 2018 1.
Daniely Castilho Brazílie Olympia W. P. Showdown 2018 3.
Jennifer Taylor USA Olympia W. P. Showdown 2018 4.
Heather Grace USA Olympia W. P. Showdown 2018 5.
Tomefafa Ameko USA Legion Sports Fest Pro 2018 1.
Laura Pintado Španělsko WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique žen - žebříček pro sezónu 2019 k 25. listopadu 2018:

p. jméno stát body
1. Michaela Aycock USA 7
2. Margita Zámolová Česká republika 4
3. Candice Carr Trinidad a Tobago 3
3. Anne Lorraine Mohn Francie 3
5. Ashley Fuller USA 2
5. Donna Murphy Velká Británie 2
7. Carmen Tocheniuk Kanada 1
7. Marjorie Beck Brazílie 1
7. Liudmila Mikhailovskaia Rusko 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - physique mužů

I v mužském physique Česká republika měla svého zástupce, když právě v Rumunsku ke své čtvrté letošní soutěži nastoupil Filip Šteflovič. Rozhodčí však během prejudgingu upřednostnili jiné závodníky a bylo jasné, že náš profík tentokrát o přední příčky bojovat nebude. Na vítězství pouhý týden po zisku profi karty na William Bonac Classic dosáhl za Francii závodící Youcef Djoudi, za nímž druhé místo bral absolutní šampión připojeného Wings of Strength Romania Muscle Fest Amateur Mishal Alhassan. Na další místa v první pětici dosáhli Ramses Rodriguez Fernandez, Jonathan Bueno a Omid Eskandari. Filipu Šteflovičovi patří tentokrát až dělená šestnáctá příčka.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - physique mužů:

  1. Youcef Djoudi
  2. Mishal Alhassan
  3. Ramses Rodriguez Fernandez
  4. Jonathan Bueno
  5. Omid Eskandari
  6. Denis Gusev
  7. Alex Segati
  8. Mario Giame
  9. Andrea Mosti
  10. Mohammed Al Hababi
  11. Christian Di Virgilio
  12. Briger Renteria
  13. Dario Loda
  14. Helder Azevedo
  15. Flavio Monteiro
  16. Filip Šteflovič
  16. Maxime Parisi


Physique mužů na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown k 25. listopadu 2018

jméno stát soutěž um.*
Brandon Hendrickson USA Olympia M. P. Showdown 2018 1.
Raymont Edmonds USA Olympia M. P. Showdown 2018 2.
Ryan Terry Velká Británie Olympia M. P. Showdown 2018 3.
Jeremy Buendia** USA Olympia M. P. Showdown 2018 4.
Andre Ferguson USA Olympia M. P. Showdown 2018 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Physique mužů - žebříček pro sezónu 2019 k 25. listopadu 2018:

p. jméno stát body
1. Kimani Victor Kanada 24
2. Ondřej Kmošťák Česká republika 16
3. Lindon Bond USA 13
3. Carlos DeOliveira Brazílie 13
5. Jamal Everette USA 11
5. Ramses Rodriguez Fernandez Španělsko 11
7. Ashwin Lucas USA 9
7. Carter Montgomery USA 9
9. Mehdi Sherafat USA 8
9. Miroslav Juríček Česká republika 8
9. Kyron Holden USA 8
9. Ahmed AbdelGalil Egypt 8
9. Youcef Djoudi Francie 8
14. Mohammad Kashanaki Írán 7
14. Filip Šteflovič Česká republika 7
16. Sanad Al-Sanad Kuvajt 6
16. Aundre Benson USA 6
18. Luca Biolo Itálie 5
18. Devon Lindner USA 5
18. Xavisus Gayden USA 5
21. Mark Sindayen USA 4
21. Edvan Palmeira Brazílie 4
21. Stan Morrison USA 4
21. Mohammad Buqambar Kuvajt 4
21. George Brown USA 4
21. Dean Balabis USA 4
21. Andrea Mosti Itálie 4
21. Terrence Teo Malajsie 4
21. Mishal Alhassan Saúdská Arábie 4
30. David Odom USA 3
30. Khodadad Shafiepour Írán 3
30. Juan Faro Španělsko 3
30. Nawaf Alansari Kuvajt 3
30. Antonio Mitchell USA 3
30. Dario Loda Itálie 3
36. Khali Quartey USA 2
36. Ranzino Valentine USA 2
36. Vinicius Matheus Brazílie 2
36. Tran Tuan Anh Vietnam 2
36. Andre Smith USA 2
36. Mohamad Alhababi Kuvajt 2
36. Dani Dal USA 2
36. Richard Myles USA 2
36. Mario Giame Itálie 2
36. Clinton Barbadillo USA 2
36. Jonathan Bueno Španělsko 2
47. Jeremy Grant USA 1
47. Mykeelo Mcmurry USA 1
47. Mike William Lima Brazílie 1
47. Patrick Fulgham USA 1
47. Joseph Lee USA 1
47. Turki Alsaud Saúdská Arábie 1
47. Anthony Scalza USA 1
47. Antonio Smothers USA 1
47. Alessandro Cavagnola Itálie 1
47. Bong Seok Choi Korea 1
47. Omid Eskandari Írán 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - classic physique

Pokud jsme se v případě kulturistiky mužů do 212 liber o kousek výše v článku zmínili o pestrosti startovního pole, pak neméně rozmanitá sestava různých typů postav byla k vidění i v classic physique. K favoritům v kategorii, ve které závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, patřili zejména Ali Emre, David Martinez, Kirill Khudaiev a vosím pasem disponující Dmitry Vorotyntsev. S ním bylo potřeba počítat i přesto, že pro něj rumunské klání jako pro celkového šampióna Burneika Sports Pro Qualifier představovalo profesionální debut.

Sedmačtyřicetiletý Ali Emre rozhodčí tentokrát nezaujal, když místo něj do prvního semifinálového vyvolávání vybrali třeba Jesuse Rodrígueze Sendru a mezi profíky debutujícího Woilida Baatouta, jenž profi kartu získal na letoší Olympia Amateur Italy. Právě Baatout se na klání ve finále probojoval k vítězství. Další místa v první pětici v uvedeném pořadí obsadili Jesus Rodríguez, Kirill Khudaiev, David Martinez a Mansour Elnber.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - classic physique:

  1. Woilid Baatout
  2. Jesus Rodríguez
  3. Kirill Khudaiev
  4. David Martinez
  5. Mansour Elnber
  6. Petar Duper
  7. Dmitry Vorotyntsev
  8. Ahmed Abdulnabi
  9. Mathias Hald Hansen
  10. David Boix
  11. Darren Ball
  12. Ali Emre
  13. Aaron Sparenberg
  14. Hubert Kulczynski
  15. Piotr Derylo
  16. Omar Haydar
  16. Christopher Niemczyk
  16. James Correnti

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2019.


Classic physique na Wings of Strength
Romania Muscle Fest Pro 2018 (video)


Classic physique na Wings of Strength
Romania Muscle Fest Pro 2018 (fotografie)

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2019 k 25. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Breon Ansley USA Classic Physique Olympia 2018 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2018 2.
George Peterson USA Classic Physique Olympia 2018 3.
Henri-Pierre Ano Kanada Classic Physique Olympia 2018 4.
Arash Rahbar USA Classic Physique Olympia 2018 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Classic physique - žebříček pro sezónu 2019 k 25. listopadu 2018:

p. jméno stát body
1. Fabio Lopes Portugalsko 12
1. Panexce Pierre USA 12
3. Stanislas DeLongeaux USA 10
4. Jason Lowe USA 8
4. Chen Kang Čína 8
4. Sajad Niknampour Írán 8
4. Ahmad Ahmad Irák 8
4. Dani Younan USA 8
4. Rylon McDuell-Batiste USA 8
4. Damion Ricketts USA 8
4. David Hoffman Německo 8
4. Charles Curtis USA 8
4. Woilid Baatout Francie 8
4. Kirill Khudaiev Ukrajina 8
15. David Martinez Španělsko 6
15. Jesus Rodríguez Španělsko 6
17. Jason Theobald USA 5
17. David Boix Španělsko 5
19. Mister Taylor USA 4
19. Kelvin Hinde Velká Británie 4
21. Jason Martinez USA 3
21. Milad Sadeghi Írán 3
21. Garrott Coelho USA 3
21. Sung Jin Kang Korea 3
21. Chinedu Nriagu USA 3
21. Danny Hester USA 3
21. Eric Hernandez Portoriko 3
21. Igor Gostyunin Španělsko 3
21. Cleveland Thomas USA 3
30. Esequiel Conceicao Brazílie 2
30. Christopher Ford USA 2
30. Ali Shamsghamar Írán 2
30. Elijah Lorono USA 2
30. Brent Bumgarner USA 2
30. Bryan Jones USA 2
36. Lehjuan Jones USA 1
36. Flavio Lopes Brazílie 1
36. Harry Freeman USA 1
36. Svetozar Milenkovic USA 1
36. Dion Harris USA 1
36. Jason Brown USA 1
36. Ali Emre Turecko 1
36. Mansour Elnber Kuvajt 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - figure žen

Ve figure žen se k vítězství při svém profesionálním debutu probojovala celková šampiónka letošního Musclecontest Vietnam Pro Qualifier An Da Jeong. Za korejskou závodnicí se o další volná místa v první pětici rozdělily Martina Yabekova, Anna Banks, Nicole Wolf a Bojana Vasiljevic.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - figure žen:

  1. An Da Jeong*
  2. Martina Yabekova
  3. Anna Banks
  4. Nicole Wolf
  5. Bojana Vasiljevic
  6. Frida Thestrup
  7. Renee Porter
  8. Rhea Gayle
  9. Eleni Zavitsanou
  10. Hannah Son
  11. Claire Aves
  12. Adrienn Harangi
  13. Bettina Silye
  14. Melinda Mercz
  15. Kathryn Sorensen
  16. Katerina Aninao
  16. Laura Broson Antoft
  16. Tanya Chartrand
  16. Szandra Hidasi
  16. Hyeyoon Kim
  16. Elisa Maiorana
  16. Elizabeth Maurice
  16. Elena Sanogo
  16. Rosian Warrington

* kvalifikace na Figure Olympia 2019


Figure žen na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia 2019 k 25. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Cydney Gillon USA W. of Strength Arizona Pro 2018 1.
Candice Lewis** USA Figure Olympia 2018 2.
Nadia Wyatt USA Figure Olympia 2018 3.
Jessica Reyes Padilla Portoriko Figure Olympia 2018 4.
Carly Starling-Horrell USA Figure Olympia 2018 5.
Michelle Lindsay USA Border States Pro 2018 1.
Brittany Campbell USA Kentucky Muscle Pro 2018 1.
An Da Jeong Korea WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Figure žen - žebříček pro sezónu 2019 k 25. listopadu 2018:

p. jméno stát body
1. Martina Yabekova Kanada 8
2. Karina Grau Paraguay 4
3. Ivana Ivusic USA 3
3. Osiris Trumpe USA 3
3. Missy Farrell USA 3
3. Anna Banks Polsko 3
7. Chelsea Larson USA 2
7. Wendy Fortino USA 2
7. Heather Dees USA 2
7. Nicole Wolf USA 2
11. Kristine Terese Finsaas Norsko 1
11. Shelace Shoemaker USA 1
11. Idalia Molina USA 1
11. Bojana Vasiljevic Srbsko 1

Pravidla, která platila pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2018, najdete detailně rozepsaná v tomto článku. Jak to bude s pravidly pro nominaci na Olympia Weekend 2019, bude teprve upřesněno.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - bikiny fitness žen

Mezi bikiny fitnesskami prvenství slavila na evropských profesionálních show často úspěšná Španělka Cristobalina Pajares Torres: Kromě ní si dobře vedly také Noora Mahonen, Alessia Facchin, Francesca Stoico a Phoebe Hagan, které se rozdělily o další místa v první pětici.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - bikiny fitness žen:

  1. Cristobalina Pajares Torres
  2. Noora Mahonen
  3. Alessia Facchin
  4. Francesca Stoico
  5. Phoebe Hagan
  6. Ewelina Szala
  7. Kim Hayeun
  8. Martina Merone
  9. Amanda Larsson
  10. Elsa Pena
  11. Aurelia Bissoli
  12. Nora Majlinger
  13. Stine Hansen
  14. Alessia Demitri
  15. Vivien Hupczik
  16. Victoria Harbus


Bikiny fitness žen na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia k 25. listopadu 2018

jméno stát soutěž um.*
Angelica Teixeira USA Bikini Olympia 2018 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini Olympia 2018 2.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2018 3.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2018 4.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2018 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - žebříček pro sezónu 2019 k 25. listopadu 2018:

p. jméno stát body
1. Priscila Leimbacher Švýcarsko 28
2. Karina Skowronska Velká Británie 26
3. Cristobalina Pajares Torres Španělsko 22
4. Jourdanne Lee USA 21
5. Camile Periat USA 20
6. Breena Martinez USA 19
7. Jennifer Ronzitti USA 16
7. Marcia Goncalves Brazílie 16
7. Monica Ellis USA 16
7. Maureen Blanquisco Norsko 16
11. Casey Samsel USA 14
11. Narmin Assria USA 14
13. Jessica Palmer USA 12
14. Eli Fernandez Mexiko 11
15. Eva Saenz USA 10
15. Alessia Facchin Itálie 10
17. Michelle Hurst USA 8
17. Jewelyn Merrill USA 8
17. Kim Gutierrez Chile 8
20. Amy Landry USA 7
21. Francesca Stoico Itálie 6
22. Mahsa Akbarimehr USA 4
22. Katherine Alcantara USA 4
22. Jasmine Williams USA 4
22. Noora Mahonen Finsko 4
26. Natalie Richards USA 3
26. Fernanda Saggin Brazílie 3
26. Sheena Jayne Martin USA 3
26. Francesca Lauren USA 3
26. Alyssa Blessing USA 3
26. Liu Chenqi Čína 3
26. Monica Ellis USA 3
26. Jodi Akins USA 3
26. Carla Garthwaite USA 3
26. Stine Hansen Dánsko 3
26. Stacy McCloud USA 3
26. Phoebe Hagan Velká Británie 3
38. Jodi Riley USA 2
38. Juliana Dantas Brazílie 2
38. Jamie Collins USA 2
38. Amanda Cabal Filipíny 2
38. Allison Vaeth USA 2
38. Melissa Saavedra Chile 2
38. Sherry Espera USA 2
38. Elisangela Angell Brazílie 2
38. Rocio Lopez Španělsko 2
38. Helene Lamhauge Dánsko 2
48. Mia Sanchez USA 1
48. Naiara Schubert Brazílie 1
48. Barbara Ludwig USA 1
48. Sabina Pleváková Slovensko 1
48. Soohyun Bae Korea 1
48. Kaylie Fountain USA 1
48. Mariella Pellegrino Itálie 1
48. Angely Rojas USA 1
48. Lorena Spitzer USA 1
48. Aurelia Bissoli Itálie 1
48. Hye Kyeong Hwang Korea 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - fitness žen

V ženském fitness se ke svému druhému letošnímu profesionálnímu vítězství probojovala šampiónka Toronto Pro Supershow Darrian Borello. Kromě ní rozhodčí ocenili také Kate Errington, Liudmilu Somkinu, Lauren Carre a Minnu Pajulahti, jimž patří další místa v první pětici.


Výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018 - fitness žen:

  1. Darrian Borello*
  2. Kate Errington
  3. Liudmila Somkina
  4. Lauren Carre
  5. Minna Pajulahti
  6. Milica Narancic
  7. Emanuela Di Bari
  8. Sally Kendall-Williams
  9. Emanuela Denni
  10. Susana Cacavieli

* kvalifikace na Fitness Olympia 2019


Fitness žen na Wings of Strength
Romania Muscle Fest Pro 2018 (video)


Fitness žen na Wings of Strength
Romania Muscle Fest Pro 2018 (video)

Více fotografií z Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2018
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Fitness Olympia 2019 k 25. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Jeanine Taddeo USA Europa Phoenix Pro 2018 1.
Ryall Graber-Vasani Kanada W. of Strength Arizona Pro 2018 1.
Whitney Jones USA Fitness Olympia 2018 1.
Myriam Capes* Kanada Fitness Olympia 2018 3.
Missy Farrell* Kanada Fitness Olympia 2018 4.
Bethany Wagner USA Fitness Olympia 2018 5.
Darrian Borello USA WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Fitness žen - žebříček pro sezónu 2019 k 25. listopadu:

p. jméno stát body
1. Veronic Comtois Kanada 6
2. Kristine Duba USA 4
2. Kate Errington Velká Británie 4
4. Mou Cong Čína 3
4. Carolina Frausto USA 3
4. Jennifer Worth USA 3
4. Liudmila Somkina Rusko 3
4. Lauren Carre Velká Británie 3
9. Annaleise Varga Austrálie 1
10. Minna Pajulahti Finsko 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Foto:
www.npcnewsonline.com / J. M. Manion


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

26.11.05:37amoresPE - Gratulujem vsetkym SR - CR, ale zase smola u Tomasa, to pr..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 46 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPeptidy i SARM - vláda postavila mimo...
Zodiak411 (10:36) • Je to jako hydra, usekneš jednu hlavu a narostou tři další. Nicméně jen taková otázka d...
magazínPeptidy i SARM - vláda postavila mimo...
DrobecekVlada (09:47) • To co píšeš je spíš přání. To moje samozřejmě taky, realitu uvidíme v praxi. Upřímně př...
magazínPeptidy i SARM - vláda postavila mimo...
Zodiak411 (09:36) • Mluvit se o tom bude stejně. Jen se změní rétorika. Můj skromný odhad je něco ve stylu,...
magazínPeptidy i SARM - vláda postavila mimo...
DrobecekVlada (09:14) • Jenže už půjde o hodně hůř lhát `nemá to žádné vedlejší účinky` a také to přestanou pro...
magazínLaratt vs. Bjornsson - výsledek boxer...
Bucci (07:35) • To mě utvrzuje v tom, že při zápase s Eddiem to bude pěkná podívaná... na druhou stranu...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie