Reklama:

EVLS Prague Pro 2018
- zprávy z místa dění!

63.745 zhlédnutí
 VÍME PRVNÍ 
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


EVLS PRAGUE PRO 2018 - 29. 9. 2018, Česká republika
Čeští profesionálové před EVLS Prague Pro:
Lukáš OsladilPavel BeranSlavoj BednářVojtěch Koritenský Ondřej KmošťákMiroslav Přibáň • Filip Šteflovič • Miroslav Juríček
Před EVLS Prague Pro:
programsemináře
tipovačkasoutěž o vstupenky
Info z EVLS Prague Pro:
tiskovka a Meet & Greetz místa děnívýsledky a foto
semifinále fotofinále fotozákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.zákulisí IV.zákulisí V.zákulisí VI.
semifinále: video openvideo 212video bikinyvideo physique
finále: video openvideo 212video bikinyvideo physique

EVLS Prague Pro 2018
- výsledky a fotografie
Video z EVLS Prague Pro 2018: kulturistika mužů do 212 liber - semifinále
Video z EVLS Prague Pro 2018: kulturistika mužů open - semifinále
EVLS Prague Pro 2018
- fotogalerie semifinále
EVLS Prague Pro 2018
- fotografie ze zákulisí (I.)
EVLS Prague Pro 2018
- fotografie ze zákulisí (II.)
EVLS Prague Pro 2018
- fotografie ze zákulisí (III.)
EVLS Prague Pro 2018
- fotografie ze zákulisí (IV.)
EVLS Prague Pro 2018
- fotografie ze zákulisí (V.)
EVLS Prague Pro 2018
- fotografie ze zákulisí (VI.)
EVLS Prague Pro 2018: Meet & Greet a tisková konference - fotogalerie
V prostorách PVA Expo Praha, nejmodernějšího a největšího veletržního areálu v hlavním městě České republiky, v sobotu 29. září probíhá v pořadí sedmý ročník profesionální soutěže v kulturistice a fitness EVLS Prague Pro.

Ta je znovu součástí sportovního festivalu EVLS Prague Showdown, v jehož rámci se již v pátek odehrála také soutěž EVLS Prague Amateur, která tentokrát měla charakter kvalifikačního klání pro přestup do profesionální ligy IFBB Jima Maniona. Závodníci, kteří zde uspěli, rázem získali šanci dnes nastoupit mezi profíky a v tuto chvíli už víme, že jí Kevin Gebhardt (kulturistika mužů) i Victoria Harbuz (bikiny fitness žen) využijí!

Aktuálně je už také jasné, že se do boje o přízeň rozhodčích tentokrát nezapojí nový šampión Mr. Olympia Shawn Rhoden, jenž sice do Prahy přicestoval a na EVLS Prague jej můžete potkat, na pódiu se však kvůli zranění objevit moci nebude.

Kromě kulturistiky mužů open, v níž měl Rhoden původně nastoupit, se letos na EVLS Prague Pro závodí hned ve třech dalších kategoriích, a to v kulturistice mužů do 212 liber, bikiny fitness žen a poprvé v historii soutěže také ve physique mužů. Dopoledne nás přitom čeká prejudging, celý festival pak večer završí finálové boje. Celkem by do soutěže mělo zasáhnout osm závodníků z České republiky a tři ze Slovenska!

Na místě je celý tým Ronnie.cz, a tak se můžete opět těšit na řadu materiálů ze soutěže. Nabídneme Vám fotografie z pódia rozdělené do fotogalerií zvlášť mapujících semifinálové a finálové boje, snímky ze zákulisí, videozáznamy, a to samozřejmě nejenom z EVLS Prague Pro, ale také z EVLS Prague Amateur či z EVLS Prague Expo, kde dostávají prostor atraktivní doprovodné sporty i zajímaví vystavovatelé. Mimochodem, také dnes zde najdete stánek Ronnie.cz!

Komu se na pódiu aktuálně daří, se Vám nyní pokusíme zprostředkovat prostřednictvím série krátkých zpráv z místa dění. Přehledně zpracované výsledky spolu s fotografiemi pak najdete v tomto článku. Náš on-line report právě začíná!

Na výsledky EVLS Prague Pro 2018 jste si mohli vsadit v naší tipovací soutěži.
Ve hře tentokrát byly ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě převyšující 27.000 Kč!
Výsledky tipovačky Vám na Ronnie.cz přineseme v nejbližších dnech.

Ohlédnutí za minulým ročníkem (2017)
Fotogalerie Videa a výsledky
semifinále
finále
zákulisí I.
zákulisí II.
zákulisí III.
zákulisí IV.
zákulisí V.
videozáznam open a 212
videozáznam bikini
výsledky a foto
online report

Sobota, 22:20

Výsledky EVLS Prague Pro 2018 najdete v tomto článku!

Sobota, 22:15

Posedown borců z kategorie open!

Sobota, 22:10

První finálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

Slavoj Bednář
Pavel Beran
Samson Dauda
Nathan De Asha
James Hollingshead
Lukáš Osladil
Roelly Winklaar

Druhé finálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

Dainius Barzinskas
Igor Illés
Michael Kefalianos
Marek Olejniczak
Victor Rea
Krystian Wolski
Kevin Gebhardt

Třetí finálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

Nathan De Asha
Lukáš Osladil
Roelly Winklaar

Uprostřed Roelly, po jeho boku Lukáš Osladil a Nathan De Asha.

Sobota, 21:55

Přichystali jsme pro Vás kompletní videozáznam semifinálových bojů v kulturistice mužů do 212 liber!

Sobota, 21:35

Volné sestavy v kulturistice mužů open:

Dainius Barzinskas - legenda litevské kulturistiky, do volné sestavy zařadil i vítěznou pózu, ale pro vítězství si jistě nepůjde, jako obvykle se umístí někde na konci startovního pole.

Slavoj Bednář - publikum jej hlasitě vítá, parádní napruhované a ostré kvadricepsy, profesionální debut si právem užívá a může při něm dosáhnout na umístění v první polovině startovního pole.

Pavel Beran - výborná práce s publikem, které bouří! Skvělá nejsvalnatější póza a nejvysekanější zadek na soutěži! Bude zajímavé sledovat, kam až se ve své profi kariéře dostane.

Samson Dauda - klasická volná sestava, která se skvěle hodí k jeho elegantní postavě, tohle je kulturistika! Krásné tvary!

Nathan De Asha - krásné plné oblé svaly, v čelních a bočních postojích nemá chybu!

James Hollingshead - určitě jeho nejlepší letošní forma, kulturista s vyváženou postavou, chybí mu ale tolik potřebný wow faktor.

Igor Illés - obrovský už při příchodu na pódium, zdá se být dotaženější než v semifinále, žilnatý od hlavy k patě.

Michael Kefalianos - parádní vrcholky bicepsů, papírově tenká kůže, napruhovaný, horní polovina těla je stále skvělá, jen jeho stehna s věkem už ztrácejí na někdejší plnosti.

Marek Olejniczak - škoda utrženého prsního svalu, výborná napruhovaná ramena a parádní kvadricepsy. Ostřejší v čelních postojích než v zadních.

Lukáš Osladil - tradičně předvádí svou parádní volnou sestavu s prvky, které snad umí jenom on, propracoval se k tomu, že jeho zadní postoje aktuálně patří k těm nejlepším na světě!

Victor Rea - není to vyloženě špatný kulturista, jen zkrátka dnes není ve formě.

Roelly Winklaar - během semifinále si při cestě z pódia podle moderátora zlomil prst na noze. Roelly je enormní! Má asi ty největší paže na světě, je neuvěřitelné, jak za posledních několik let zapracoval na svých slabinách. Fantastické vystoupení!

Krystian Wolski - možná až příliš světlá úprava pokožky, pěkná nejsvalnatější póza, ale má smůlu, že jde na pódium po Roellym. Objemy je poloviční.

Kevin Gebhardt - včera ještě závodil mezi amatéry a dnes už je profesionál. Vyzrálé svaly a není jich málo. Sráží jej střed těla - širší pas a horší kontrola břišních svalů. Připravený je ale perfektně!

Sobota, 21:18

Na pódiu jsou legendy česko-slovenské kulturistiky Pavol Jablonický a Štefan Orosz. K publiku promlouvá také úřadující vítěz Mr. Olympia Shawn Rhoden.

Sobota, 21:16

Máme za sebou finále v bikiny fitness žen. Vyhlášeny byly závodnice na třináctém až šestém místě. Top 4 bude vyhlášena později.

6. Kim Gutierrez
7. Phoebe Hagan
8. Sabina Pleváková
9. Victoria Harbuz
10. Egle Eller-Nabi
11. Helga Stibi
12. Alexandra Braun
13. Nathalie Schmidt

Sobota, 20:50

Proběhlo finále v mužském physique a známe první výsledky. Vyhlášeni byli borci na devátém až pátém místě. Top 4 bude vyhlášena později.

5. Luca Biolo
6. Tamás Csernoch
7. Florian Wolf
8. Miroslav Přibáň
9. Bryan Burns

Sobota, 20:33

Přichystali jsme pro Vás kompletní videozáznam semifinálových bojů v kulturistice mužů open!

Sobota, 20:30

Victor Lopez byl v kategorii do 212 liber vyhlášen na sedmém a Oliver Adzievski na šestém místě. Další závodníci jsou v top 5! Jak si přední příčky rozdělí, se dozvíme později.

Sobota, 20:19

V prvním (a jediném) finálovém vyvolávání v kulturistice mužů do 212 liber pózuje všech sedm borců. Uprostřed je Tomáš Tabačiar! Steve Weinberger závodníky na pódiu drží dlouho, ale už je tu posedown! Závodníci vstupují mezi diváky!

Sobota, 20:16

Volné sestavy v kulturistice mužů do 212 liber:

Oliver Adzeivski - nejlepší je asi v nejsvalnatější póze, jinak ale příliš neoslnil.

Vahid Baharlou - dobrý pózér, lepší úprava pokožky než v semifinále, asi se mu i podařilo svaly ještě o něco lépe naplnit, skvělá nejsvalnatější póza, hezké vystoupení výborného profíka.

Angel Calderón Frias - výborně připravený kulturista se spoustou hmoty zejména v oblasti horní části těla.

Victor Lopez - dotaženější než v semifinále, stále ale není dost tvrdý ani ostrý na to, aby mohl bojovat o přední příčky.

Vojtěch Koritenský - poprvé v profi kariéře závodí v České republice, vítá ho obrovský aplaus zaplněné haly, výborný hrudník i svalová hustota, brutální nejsvalnatější póza. V minulosti už asi závodil o něco ostřejší v zadních postojích, což ale může být dáno tím, že za sebou má velmi dlouhou sezónu.

Tomáš Tabačiar - nejlépe připravený kulturista startovního pole! Napruhovaný, seprovaný, nechybí mu elegance, fantastické vystoupení!

Samir Troudi - krásné plné oblé svaly, excelentní pózér! Masivní! Lépe připravený v čelních postojích než v těch zadních. Flexibilní, setkal se s výbornou odezvou publika!

Sobota, 19:54

V roli hlavního rozhodčího soutěž řídí Američan Steve Weinberger, jenž tuto úlohu plnil také na letošní Olympii.

Sobota, 19:49

Hala vítá čtyřnásobného vítěze Mr. Olympia Jaye Cutlera, který promlouvá ke zcela zaplněné hale. Jay říká, že je v Praze poprvé, ale doufá, že ne naposledy. V sále je také úřadující šampión Mr. Olympia Shawn Rhoden, který finále bude přihlížet z první řady.

Sobota, 19:41

Intro představuje dosavadní vítěze soutěže v kulturistice mužů open.

Sobota, 19:27

Finálový večer na EVLS Prague Pro na hlavním pódiu odstartovala soutěž strongmanů. Radek Paták, Jiří Vytiska a Lukáš Patera se utkali, aby zkusili pokořit český rekord 180 kg ve zdvihu obří klády (Log Lift na maximální váhu). Přes obrovskou podporu publika se jim to nepodařilo, i tak ale předvedli fantastické silové výkony!

Sobota, 12:22

Semifinále je u konce. Finále přijde na řadu v 18:30.

Sobota, 12:21

Je zde semifinále ve physique mužů. Všech devět borců pózovalo v jedné řadě, uprostřed celou dobu stál Ondřej Kmošťák, který si tak pravděpodobně jde pro vítězství. Po jeho boku stáli Filip Šteflovič a Luca Biolo, jehož později vystřídal Miroslav Juríček.

Sobota, 11:40

Probíhá semifinále v bikiny fitness žen. První semifinálové vyvolávání:

Kim Gutierrez
Priscila Leimbacher
Breena Martinez
Cristobalina Pajares Torres
Jennifer Ronzitti
Karina Skowronska

Sobota, 11:36

Druhé semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů do 212 liber:

Angel Calderón Frias
Tomáš Tabačiar

Souboj o vítězství, nejde ho nepřát slovenskému závodníkovi.

Sobota, 11:33

První semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů do 212 liber:

Všech sedm závodníků je na pódiu, doprostřed řady rozhodčí posunuli Angela Calderóna Friase, po jeho boku jsou Tomáš Tabačiar a Samir Troudi. Vojtěch Koritenský pózuje až na konci řady, což pro něj neznamená šanci na dobrý výsledek.

Sobota, 11:27

Individuální semifinálová prezentace v kulturistice mužů do 212 liber:

Oliver Adzeivski - jeho jméno do startovní listiny přibylo na poslední chvíli, slušné objemy i svalová vyzrálost, působí ale poněkud ploše, v zadních pózách mu chybí vyrýsování i svalová tvrdost.

Vahid Baharlou - fantastické kvadricepsy a pěkný základní postoj, výborný dvojitý biceps zezadu i triceps z boku, pokud by byl ještě ostřejší a tvrdší v oblasti zadní strany stehen, nebylo by mu co vytknout.

Angel Calderón Frias - spousta plných svalů, nejlepší hrudník v kategorii, dobře připravený, umístí se vysoko!

Victor Lopez - žilnatý, ale poněkud měkký, jako by zadržoval nějakou vodu v podkoží.

Vojtěch Koritenský - hala opět bouří! V čelních postojích je o něco dotaženější než v těch zadních, fantastická nejsvalnatější póza v několika provedeních!

Tomáš Tabačiar - výborné paže i kvadricepsy, od loňské sezóny se určitě zlepšil, patrné to je i v zadních postojích, pěkné separované hamstringy, výborná forma, jde si pro pěkný výsledek!

Samir Troudi - spousta pěkných oblých svalů, parádní tvary, nezávodí ale v optimální formě.

Sobota, 11:08

Čtvrté semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

Pavel Beran
Nathan De Asha
Lukáš Osladil
Roelly Winklaar

Uprostřed opět Winklaar a De Asha, kteří bojují o vítězství. Lukáš Osladil s Pavlem Beranem pak bojují o třetí až čtvrté místo.

Sobota, 11:04

Třetí semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

Dainius Barzinskas
Igor Illés
Michael Kefalianos
Marek Olejniczak
Victor Rea
Krystian Wolski
Kevin Gebhardt

Uprostřed Olejniczak.

Sobota, 11:02

Druhé semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

Slavoj Bednář
Samson Dauda
James Hollingshead

Uprostřed Dauda.

Sobota, 10:58

První semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

Pavel Beran
Nathan De Asha
Lukáš Osladil
Roelly Winklaar

Uprostřed Winklaar, De Asha. Pavel Beran má při svém profesionálním debutu nakročeno k umístění v top 4! Fantastické pražské publikum provází závodníky z pódia obrovským potleskem!

Sobota, 10:41

Individuální semifinálová prezentace v kulturistice mužů open:

Dainius Barzinskas - dobrá úprava pokožky, na svůj standard předvádí dobré objemy, dost možná závodí ve své nejlepší formě, v oblasti gluteů by potřeboval být ale tvrdší.

Slavoj Bednář - pěkné oblé svaly, fantastická stehna z boku, parádní nejsvalnatější póza, publikum ho bouřlivě vítá! Moc hezký profesionální debut!

Pavel Beran - Hala bouří! Výrazně vylepšené celkové objemy, na prach vydrátované hýždě, fantastické boční postoje, fantastický profesionální debut. Může si jít pro dobrý výsledek, publikum ho žene dopředu!

Samson Dauda - vakuum, elegantní typ kulturisty, pěkné kvadricepsy, na jeho vystoupení se hezky dívá. V oblasti hýždí a hamstringů by potřeboval být tvrdší.

Nathan De Asha - jeden z favoritů, parádní plné oblé svaly a je jich opravdu hodně! Pokud by byl o něco lepší v zadních postojích, určitě by letos na Olympii bojoval o umístění v top 5!

James Hollingshead - obětoval něco z objemů formě, je skvěle připravený, snad jen v oblasti zad by mohl být ostřejší. Asi jeho letošní nejlepší forma. Na některé soupeře bude ztrácet celkovými objemy.

Igor Illés - spousta svalové hmoty, výborné paže, stehna i záda, typ hardcore žilnatého kulturisty, v oblasti i některých partií by mu slušela ještě větší svalová tvrdost.

Michael Kefalianos - na prach vysušené kvadricepsy, separované hamstringy, papírově tenká kůže, která ale s věkem už ztratila něco na elasticitě.

Marek Olejniczak - na první pohled zaujme svalovou vyzrálostí.

Lukáš Osladil - skvělé paže, napruhované tricepsy i hýždě, a to i z boku. Fantastická nejsvalnatější póza a ještě lepší zadní postoje. De Ashu v nich předčí!

Victor Rea - dnes není jeho den, zatím nejhůře připravený účastník soutěže.

Roelly Winklaar - diváci jej hlasitě vítají, paže z jiné dimenze, nepochopitelně zúžil pas, ostré, suché kvadricepsy, gigantická ramena a dechberoucí nejsvalnatější póza.

Krystian Wolski - pětadvacet let, profesionální debut, přijel sem sbírat zkušenosti. Asi nejdrobnější závodník startovního pole, jenž zatím připomíná spíše amatéra. Pěkná nejsvalnatější póza, díky lepší připravenosti by měl porazit nejméně Victora Reu.

Kevin Gebhardt - svalová vyzrálost, pěkné paže, v obličeji připomíná Justina Comptona, dobrý dvojitý biceps zezadu, pěkný profesionální debut, a to přesto, že o nejlepší příčky asi bojovat moci nebude.

Sobota, 10:20

Soutěž začíná, vždy skvělý moderátor Michal Dusík vítá publikum. Jako první nastoupí těžkotonážníci z kategorie open.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

29.09.18:46Chadzi - Jestli se Pavel nějak nezkazí, tak to z našich dotáhne jed..
29.09.13:30IronAndrew - Beran poprvé na profesionální soutěži a asi bude 4 hned po..
29.09.11:48adipower - Byl by sam proti sobě to nešlo nastoupit. Je mu 43 to nemo..
29.09.11:30Turakam - Tak pokojne mohl prísť ešte o fúz lepší a potvrdiť, súboj ..
29.09.10:44adipower - Ihned po vitezstvi jsem vedel ze Shawn nebude soutezit a..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJan Halasz a Zdeněk Piekarz - trénink...
Arnold Strong (21:13) • Tady je Honza hodne hubeny takoveho hi nepamatuju
magazínJan Halasz a Zdeněk Piekarz - trénink...
fobo (22:05) • co to jako je? Elite pro karta? V čem? V tanci?
magazín196 cm vysoký Jamie Christian-Johal b...
maxpoint97 (21:46) • Tvl Tommy, to můžeš říct skoro o každým kulturistovi, že 25kg a byl by to masakr :D...
magazínJak si vedl Oleksii Novikov při překo...
Mravenec1 (20:14) • Je neskutečný, kam až se to s váhou jednoručky dostalo a to i u nás v ČR. Věřím, že s...
magazínRadikální změna (XVIII.): 50 kg dole...
ALKAPONE (18:31) • 2000 Kcal mají 50kg bikini.. myslím že tady ten extrémní přistup není úplně dobrá cesta...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra