V sobotu 28. října se ve Slezském divadle v Opavě konal 39. ročník oblíbené pohárové soutěže GP PEPA Opava.
Ta je známá vysokou účastí českých i zahraničních závodníků a nejinak tomu bylo
i letos, kdy se na závody přihlásilo těžko uvěřitelných 222 závodníků. 194 jich nakonec na pódium také nastoupilo. Níže se
můžete podívat na výsledky jednotlivých kategorií. Přehled všech závodníků,
kteří se přihlásili na opavské klání a také přehled všech soutěžních kategorií
naleznete ve startovních listinách.
Přímý přenos ze soutěže jste mohli sledovat na adrese tv.ronnie.cz/live! Náš přehrávač přímých přenosů funguje i na tabletech a mobilních zařízeních!
Prohlédnout si můžete i fotogalerii ze zákulisí.
Průběžně pro Vás také kompletujeme galerii fotografií z pódia ze semifinále i finále závodu!
Kulturistika mužů do 80 kg
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
137 |
Karol Malecki |
Polsko |
1983 |
5 |
5 |
6 |
11 |
2. |
130 |
Edgaras Gladas |
Litva |
1993 |
6 |
6 |
12 |
18 |
3. |
126 |
Jan Fredrik Spång |
Švédsko |
1974 |
9 |
10 |
18 |
28 |
4. |
181 |
Rolandas Žeimys |
Litva |
1973 |
14 |
12 |
26 |
38 |
5. |
183 |
Petr Čížek |
Joe Fit Praha |
1967 |
17 |
16 |
28 |
44 |
6. |
182 |
Danijel Miklečič |
Chorvatsko |
1974 |
17 |
17 |
36 |
53 |
7. |
188 |
Bogdan Nowakowski |
Polsko |
1970 |
18 |
- |
- |
18 |
8. |
177 |
Vilius Sosnovskis |
Litva |
1995 |
20 |
- |
- |
20 |
9. |
133 |
Laimutis Dičiunas |
Litva |
1990 |
28 |
- |
- |
28 |
10. |
131 |
Tomáš Söhnel |
Fitness Gym Vrábel |
1983 |
31 |
- |
- |
31 |
11. |
129 |
Karel Tesař |
Fitness Classic Železný Brod |
1994 |
32 |
- |
- |
32 |
12. |
189 |
Robert Horvat |
Chorvatsko |
1965 |
37 |
- |
- |
37 |
13. |
135 |
Lukáš Váňa |
Toro Gym Vysoké Mýto |
1996 |
38 |
- |
- |
38 |
14. |
136 |
Luboš Kuběnka |
MD Fitness Lanškroun |
1990 |
42 |
- |
- |
42 |
Kulturistika mužů do 90 kg
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
145 |
Jakub Potocki |
Polsko |
1971 |
4 |
4 |
10 |
14 |
2. |
155 |
Bartosz Kowalski |
Polsko |
1988 |
7 |
6 |
16 |
22 |
3. |
144 |
Marcel Przyszlak |
Polsko |
1980 |
9 |
9 |
14 |
23 |
4. |
187 |
Mariusz Balazinski |
Polsko |
1970 |
11 |
12 |
24 |
36 |
5. |
148 |
Marcin Fornal |
Polsko |
1983 |
15 |
15 |
32 |
47 |
6. |
171 |
Luděk Branný |
T&M Olympia Fitness Praha |
1996 |
18 |
18 |
34 |
52 |
7. |
180 |
David Mesjar |
Eagle Fitness |
1998 |
22 |
- |
- |
22 |
8. |
149 |
Tomáš Dvořáček |
Fitnesscentrum Dobříš |
1989 |
24 |
- |
- |
24 |
9. |
150 |
Vitoldas Jankauskas |
Litva |
1979 |
26 |
- |
- |
26 |
10. |
138 |
Nikola Demo |
Chorvatsko |
1979 |
31 |
- |
- |
31 |
11. |
147 |
Karel Kretek |
SK PEPA centrum Opava |
1975 |
33 |
- |
- |
33 |
12. |
156 |
Daniel Karlík |
Extrifit Club |
1981 |
36 |
- |
- |
36 |
13. |
152 |
Aleksei Efremov |
Fitness Mania Gym Kladno |
1993 |
39 |
- |
- |
39 |
14. |
174 |
Roman Rympler |
Března Fitness Club Česká Lípa |
1994 |
- |
- |
- |
- |
Kulturistika mužů nad 90 kg
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
162 |
Jan Turek |
Turek Team |
1990 |
5 |
5 |
10 |
15 |
2. |
169 |
Andrzej Kolodziejczyk |
Polsko |
1975 |
5 |
5 |
10 |
15 |
3. |
158 |
Pawel Wodyk |
Polsko |
1989 |
9 |
9 |
16 |
25 |
4. |
159 |
Wesley Vissers |
Lucembursko |
1993 |
12 |
11 |
24 |
35 |
5. |
160 |
Tomasz Kornalewski |
Polsko |
1981 |
13 |
15 |
30 |
45 |
6. |
157 |
Martin Lešenar |
SIWI Fitness Brno |
1988 |
20 |
18 |
36 |
54 |
7. |
167 |
Jimmy Gomez |
Holandsko |
1986 |
20 |
- |
- |
20 |
8. |
166 |
Jaroslav Helvig |
Fitness Gym Vrábel |
1978 |
24 |
- |
- |
24 |
9. |
185 |
Jörg Kapfer |
Rakousko |
1996 |
28 |
- |
- |
28 |
10. |
172 |
Stanislav Skalička |
Dave Fit Club Zlín |
1995 |
32 |
- |
- |
32 |
11. |
168 |
Milan Dlhý |
Slovensko |
1982 |
35 |
- |
- |
35 |
12. |
179 |
Aleš Bek |
Dee Gym Liberec |
1971 |
35 |
- |
- |
35 |
13. |
165 |
Stanislav Balvín |
Hammer Strength Fitness |
1986 |
36 |
- |
- |
36 |
Kulturistika juniorů
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
175 |
Tomas Kairys |
Litva |
1994 |
8 |
4 |
8 |
12 |
2. |
180 |
David Mesjar |
Eagle Fitness |
1998 |
7 |
8 |
14 |
22 |
3. |
171 |
Luděk Branný |
T&M Olympia Fitness Praha |
1996 |
9 |
9 |
16 |
25 |
4. |
177 |
Vilisus Sosnovskis |
Litva |
1995 |
7 |
9 |
20 |
29 |
5. |
172 |
Stanislav Skalička |
Dave Fit Club Zlín |
1995 |
20 |
17 |
32 |
49 |
6. |
179 |
Aleš Bek |
Dee Gym Liberec |
1996 |
15 |
15 |
34 |
49 |
7. |
173 |
Filip Vobr |
T&M Olympia Fitness Praha |
1997 |
22 |
- |
- |
22 |
8. |
135 |
Lukáš Váňa |
Toro Gym Vysoké Mýto |
1996 |
26 |
- |
- |
26 |
9. |
116 |
Ondřej Hlinka |
Kubík fitness Ostrava |
1997 |
26 |
- |
- |
26 |
10. |
174 |
Roman Rympler |
Března Fitness Club Česká Lípa |
1994 |
30 |
- |
- |
30 |
11. |
170 |
Blažej Kožár |
Kubík fitness Ostrava |
1994 |
33 |
- |
- |
33 |
12. |
178 |
Jan Hrdlička |
Fitness Korzo Šumperk |
1998 |
33 |
- |
- |
36 |
Kulturistika masters
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
169 |
Andrzej Kolodziejczyk |
Polsko |
1975 |
3 |
3 |
6 |
9 |
2. |
145 |
Jakub Potocki |
Polsko |
1971 |
7 |
6 |
12 |
18 |
3. |
181 |
Rolandas Žeimys |
Litva |
1973 |
11 |
13 |
20 |
33 |
4. |
187 |
Mariusz Balazinski |
Polsko |
1970 |
12 |
12 |
24 |
36 |
5. |
126 |
Jan Fredrik Spång |
Švédsko |
1974 |
13 |
14 |
28 |
42 |
6. |
182 |
Danijel Miklečič |
Chorvatsko |
1974 |
18 |
16 |
30 |
46 |
7. |
183 |
Petr Čížek |
Joe Fit Praha |
1970 |
22 |
- |
- |
22 |
8. |
188 |
Bogdan Nowakowski |
Polsko |
1970 |
24 |
- |
- |
24 |
9. |
147 |
Karel Kretek |
SK PEPA centrum Opava |
1975 |
28 |
- |
- |
28 |
10. |
185 |
Jörg Kapfer |
Rakousko |
1971 |
30 |
- |
- |
30 |
11. |
189 |
Robert Horvat |
Chorvatsko |
1965 |
32 |
- |
- |
32 |
12. |
191 |
Vladimír Semerád |
LaKu Bodybuilder Team |
1953 |
36 |
- |
- |
36 |
Klasická kulturistika muži I.
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
111 |
Jan Páleníček |
Fitness AVE Přerov |
1989 |
5 |
|
|
FIN |
2. |
117 |
Jakub Kment |
SK Tři studně |
1990 |
13 |
|
|
FIN |
3. |
173 |
Filip Vobr |
T&M Olympia Fitness Praha |
1997 |
9 |
|
|
FIN |
4. |
175 |
Tomas Kairys |
Litva |
1994 |
4 |
|
|
FIN |
5. |
103 |
Bartosz Bronowicki |
Polsko |
1986 |
13 |
- |
- |
13 |
6. |
110 |
Radoslav Šebesta |
Slovensko |
1993 |
18 |
- |
- |
18 |
7. |
104 |
Miroslav Špaček |
FC KARO Slavia Havířov |
1992 |
22 |
- |
- |
22 |
8. |
118 |
Daniel Koždoň |
SK PEPA centrum Opava |
1993 |
23 |
- |
- |
23 |
9. |
49 |
Rubén Lara |
Factory Pro Praha |
1980 |
27 |
- |
- |
27 |
FIN - postoupili do finále
Klasická kulturistika muži II.
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
100 |
Andreas Ehrschwendtner |
Rakousko |
1969 |
6 |
|
|
FIN |
2. |
113 |
Jakub Prchal |
T&M Olympia Fitness Praha |
1995 |
9 |
|
|
FIN |
3. |
114 |
Marcin Łopucki |
Polsko |
1974 |
5 |
|
|
FIN |
4. |
122 |
Pawel Staniecki |
Polsko |
1986 |
12 |
|
|
FIN |
5. |
109 |
Sven Agić |
Chorvatsko |
1996 |
16 |
- |
- |
16 |
6. |
101 |
Pavel Štůrala |
FC KARO Slavia Havířov |
1992 |
16 |
- |
- |
16 |
7. |
112 |
Daniel Svoboda |
Fitness při CVČ Most |
1990 |
21 |
- |
- |
21 |
8. |
116 |
Ondřej Hlinka |
Kubík fitness Ostrava |
1997 |
24 |
- |
- |
24 |
9. |
121 |
Mateusz Górniak |
Polsko |
1994 |
27 |
- |
- |
27 |
FIN - postoupili do finále
Klasická kulturistika muži - finále
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
114 |
Marcin Łopucki |
Polsko |
1974 |
6 |
8 |
14 |
2. |
175 |
Tomas Kairys |
Litva |
1994 |
8 |
16 |
24 |
3. |
113 |
Jakub Prchal |
T&M Olympia Fitness Praha |
1995 |
15 |
16 |
31 |
4. |
111 |
Jan Páleníček |
Fitness AVE Přerov |
1989 |
11 |
28 |
39 |
5. |
100 |
Andreas Ehrschwendtner |
Rakousko |
1969 |
14 |
26 |
40 |
6. |
122 |
Pawel Staniecki |
Polsko |
1986 |
15 |
32 |
47 |
7. |
173 |
Filip Vobr |
T&M Olympia Fitness Praha |
1997 |
20 |
44 |
64 |
8. |
117 |
Jakub Kment |
SK Tři studně |
1990 |
23 |
46 |
69 |
Kulturistika mužů - absolutní vítěz
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
AV |
162 |
Jan Turek |
Turek Team |
1990 |
Physique muži I.
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
celk. |
1. |
62 |
Marcin Zganiac |
Polsko |
1994 |
|
FIN |
2. |
74 |
Róbert Kohút |
Armal Gym Praha |
1990 |
|
FIN |
3. |
75 |
Paweł Łozowski |
Polsko |
1991 |
|
FIN |
4. |
51 |
Vytautas Kindurys |
Litva |
1992 |
11 |
11 |
5. |
67 |
Martin Horák |
Fitness při CVČ Most |
1989 |
15 |
15 |
6. |
65 |
Edvinas Tuinyla |
Litva |
1995 |
20 |
20 |
7. |
68 |
Dennis Lubag |
Belgie |
1987 |
21 |
21 |
8. |
53 |
Michal Polena |
Fitness Hulk Plzeň |
1988 |
23 |
23 |
9. |
66 |
Petr Uřinovský |
Individual Fitness Ostrava |
1994 |
27 |
27 |
FIN - postoupili do superfinále
Physique muži II.
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
celk. |
1. |
52 |
Petr Sedláček |
Target Team Praha |
1989 |
|
FIN |
2. |
59 |
Filip Dropulič |
Chorvatsko |
1995 |
|
FIN |
3. |
69 |
Lukasz Majkut |
Polsko |
1995 |
|
FIN |
4. |
58 |
Tomáš Novák |
Fitness klub Omega Olomouc |
1997 |
10 |
10 |
5. |
56 |
Cezary Mazur |
Polsko |
1995 |
15 |
15 |
6. |
57 |
Zdeněk Slouka |
SK Moog Brno |
1994 |
19 |
19 |
7. |
47 |
Dalius Popa |
Litva |
1992 |
19 |
19 |
8. |
45 |
Michal Vinkler |
TJ Valašské Meziříčí |
1988 |
24 |
24 |
9. |
64 |
Jindřich Suchý |
Fitness Gym Ostrava |
1982 |
27 |
27 |
FIN - postoupili do superfinále
Physique muži III.
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
celk. |
1. |
50 |
Dalibor Pudich |
Fit Park Ostrava |
1988 |
|
FIN |
2. |
71 |
Filip Niegowski |
Polsko |
1990 |
|
FIN |
3. |
78 |
Ivan Ščibravý |
Slovensko |
1984 |
|
FIN |
4. |
79 |
Łukasz Jenczak |
Polsko |
1989 |
9 |
9 |
5. |
73 |
Tomáš Líška |
Slovensko |
1992 |
13 |
13 |
6. |
61 |
Tomáš Guzdek |
Bodyland Fitness Ostrava |
1988 |
20 |
20 |
7. |
70 |
Patrik Fibich |
Caesar Fitness Nový Jičín |
1990 |
21 |
21 |
8. |
72 |
Daniel Pavlíček |
SK PEPA centrum Opava |
1992 |
24 |
24 |
9. |
46 |
Lukáš Fogl |
SK Moog Brno |
1996 |
26 |
26 |
FIN - postoupili do superfinále
Physique mužů - superfinále
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
celk. |
1. |
69 |
Lukasz Majkut |
Polsko |
1995 |
3 |
3 |
2. |
71 |
Filip Niegowski |
Polsko |
1990 |
8 |
8 |
3. |
59 |
Filip Dropulič |
Chorvatsko |
1995 |
9 |
9 |
4. |
50 |
Dalibor Pudich |
Fit Park Ostrava |
1988 |
9 |
9 |
5. |
75 |
Paweł Łozowski |
Polsko |
1991 |
11 |
11 |
6. |
74 |
Róbert Kohút |
Armal Gym Praha |
1990 |
21 |
21 |
7. |
78 |
Ivan Ščibravý |
Slovensko |
1984 |
22 |
22 |
8. |
62 |
Marcin Zganiac |
Polsko |
1994 |
23 |
23 |
9. |
52 |
Petr Sedláček |
Target Team Praha |
1989 |
24 |
24 |
Bodyfitness ženy I.
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
82 |
Gabriela Bregin |
Polsko |
1989 |
11 |
|
FIN |
2. |
83 |
Anna Nawrot |
Polsko |
1988 |
8 |
|
FIN |
3. |
84 |
Tereza Linhartová |
Pajič Trainings |
1994 |
3 |
|
FIN |
4. |
94 |
Tereza Pavelková |
Armal Gym Praha |
1992 |
8 |
|
FIN |
5. |
81 |
Aneta Epsteinová |
Fitness RAP Factory Praha |
1992 |
15 |
- |
15 |
6. |
86 |
Regine Gamauf |
Rakousko |
1986 |
19 |
- |
19 |
7. |
87 |
Dani Ehrschwendtner |
Rakousko |
1981 |
20 |
- |
20 |
8. |
91 |
Nikola Dusová |
Pro Nutrition Czech Team |
1982 |
24 |
- |
24 |
9. |
95 |
Jana Michaeli |
Fit klub Ludvík |
1974 |
27 |
- |
27 |
FIN - postoupily do superfinále
Bodyfitness ženy II.
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
85 |
Antonija Trupinič |
Chorvatsko |
1984 |
6 |
|
FIN |
2. |
88 |
Joanna Ucinska |
Polsko |
1978 |
11 |
|
FIN |
3. |
89 |
Daiva Varneliené |
Litva |
1975 |
9 |
|
FIN |
4. |
93 |
Katarzyna Dudek |
Polsko |
1982 |
3 |
|
FIN |
5. |
80 |
Lenka Hlaváčová |
SK PEPA centrum Opava |
1978 |
15 |
- |
15 |
6. |
96 |
Klaudia Bartová |
Slovensko |
1990 |
18 |
- |
18 |
7. |
90 |
Radka Dubenecká |
Golem´s Gym Kutná Hora |
1969 |
21 |
- |
21 |
FIN - postoupily do superfinále
Bodyfitness - superfinále
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
celk. |
1. |
93 |
Katarzyna Dudek |
Polsko |
1982 |
3 |
3 |
2. |
84 |
Tereza Linhartová |
Pajič Trainings |
1994 |
7 |
7 |
3. |
83 |
Anna Nawrot |
Polsko |
1988 |
10 |
10 |
4. |
94 |
Tereza Pavelková |
Armal Gym Praha |
1992 |
11 |
11 |
5. |
85 |
Antonija Trupinič |
Chorvatsko |
1984 |
16 |
16 |
6. |
89 |
Daiva Varneliené |
Litva |
1975 |
18 |
18 |
7. |
88 |
Joanna Ucinska |
Polsko |
1978 |
19 |
19 |
8. |
82 |
Gabriela Bregin |
Polsko |
1989 |
24 |
24 |
Bikiny fitness I.
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
celk. |
1. |
7 |
Magdalena Suwiňska |
Polsko |
1993 |
|
FIN |
2. |
17 |
Paula Mocior |
Polsko |
1992 |
|
FIN |
3. |
20 |
Daniela Halas Dostálová |
Slovensko |
1988 |
|
FIN |
4. |
31 |
Katarzyna Dmochewicz |
Polsko |
1981 |
|
FIN |
5. |
16 |
Lenka Červená Bořutová |
Fitness AVE Přerov |
1985 |
18 |
18 |
6. |
40 |
Adéla Uhrová |
Pajič Trainings |
1998 |
20 |
20 |
7. |
5 |
Marta Matuszak |
Polsko |
1994 |
22 |
22 |
8. |
22 |
Nikola Kopčanová |
Pajič Trainings |
1995 |
23 |
23 |
9. |
24 |
Simona Harabaszová |
Fitpark Ostrava |
1997 |
24 |
24 |
FIN - postoupily do superfinále
Bikiny fitness II.
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
celk. |
1. |
28 |
Ieva Kazulyté |
Litva |
1989 |
|
FIN |
2. |
34 |
Diana Žiaugaité |
Litva |
1996 |
|
FIN |
3. |
35 |
Michaela Líbalová |
Fit centrum SKP Ústí nad Labem |
1996 |
|
FIN |
4. |
36 |
Eliška Dombková |
Fitness team Ronnie.cz |
1989 |
10 |
10 |
5. |
4 |
Žaneta Jašková |
Target Team |
1991 |
15 |
15 |
6. |
37 |
Monika Biedka |
Polsko |
1992 |
18 |
18 |
7. |
39 |
Natalia Jankowska |
Polsko |
1993 |
23 |
23 |
8. |
43 |
Simona Hostačná |
Slovensko |
1990 |
24 |
24 |
9. |
27 |
Monika Lamaczová |
SK Luna Fitness Havířov |
1993 |
25 |
25 |
10. |
33 |
Lucia Šimeková |
Queen Club Třinec |
1997 |
28 |
28 |
FIN - postoupily do superfinále
Bikiny fitness III.
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
celk. |
1. |
12 |
Diana Stankejeva |
Litva |
1989 |
|
FIN |
2. |
32 |
Veronika Wertheimová |
Fitness team Ronnie.cz |
1994 |
|
FIN |
3. |
41 |
Adriana Vašutová |
Fit Park Ostrava |
1997 |
|
FIN |
4. |
29 |
Andrea Lackner-Kapfer |
Rakousko |
1980 |
10 |
10 |
5. |
10 |
Oliwia Mojsiej |
Polsko |
1992 |
12 |
12 |
6. |
19 |
Svitlana Nymyrovska |
Polsko |
1987 |
21 |
21 |
7. |
11 |
Iveta Chrástková |
Fitness Victory |
1994 |
22 |
22 |
8. |
13 |
Selina Juen |
Rakousko |
1989 |
23 |
23 |
9. |
38 |
Ivana Sustkova |
Anglie |
1985 |
26 |
26 |
10. |
26 |
Kateřina Sobalová |
Fitness Gym Vrábel |
1985 |
30 |
30 |
FIN - postoupily do superfinále
Bikiny fitness - superfinále
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
celk. |
1. |
17 |
Paula Mocior |
Polsko |
1992 |
4 |
4 |
2. |
12 |
Diana Stankejeva |
Litva |
1989 |
8 |
8 |
3. |
41 |
Adriana Vašutová |
Fit Park Ostrava |
1997 |
12 |
12 |
4. |
31 |
Katarzyna Dmochewicz |
Polsko |
1981 |
12 |
12 |
5. |
34 |
Diana Žiaugaité |
Litva |
1996 |
13 |
13 |
6. |
28 |
Ieva Kazulyté |
Litva |
1989 |
14 |
14 |
7. |
35 |
Michaela Líbalová |
Fit centrum SKP Ústí nad Labem |
1996 |
22 |
22 |
8. |
20 |
Daniela Halas Dostálová |
Slovensko |
1988 |
24 |
24 |
9. |
32 |
Veronika Wertheimová |
Fitness team Ronnie.cz |
1994 |
26 |
26 |
Physique žen
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
193 |
Andrijana Dabic |
Rakousko |
1988 |
3 |
6 |
9 |
2. |
192 |
Maja Friščić |
Chorvatsko |
1974 |
8 |
12 |
20 |
3. |
195 |
Agnieszka Łuczak |
Polsko |
1984 |
7 |
20 |
27 |
4. |
194 |
Jenny Spånk |
Švédsko |
1975 |
12 |
20 |
32 |
Fitness chlapců
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
1 |
Jan Štěpánek |
SK PEPA centrum Opava |
2006 |
|
|
|
2. |
14 |
Nicolas Voldán |
All Stars fitness tým Lužice |
2008 |
|
|
|
3. |
12 |
Nikolas Špaček |
FC KARO Slavia Havířov |
2004 |
|
|
|
Fitness dívek I. (nejstarší dívky)
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
11 |
Lucia Mikušová |
Slovensko |
2004 |
6 |
4 |
|
FIN |
2. |
19 |
Aleksandra Koprowska |
Polsko |
2003 |
10 |
6 |
|
FIN |
3. |
28 |
Lucie Dulovcová |
All Stars fitness tým Lužice |
2002 |
10 |
12 |
|
FIN |
4. |
6 |
Wiktoria Strojna |
Polsko |
2004 |
20 |
8 |
- |
28 |
5. |
23 |
Anastázie Kabelíková |
Fitness AVE Přerov |
2004 |
11 |
23 |
- |
34 |
6. |
24 |
Kateřina Dokládalová |
Fitness AVE Přerov |
2003 |
13 |
22 |
- |
35 |
7. |
15 |
Agata Wasik |
Polsko |
2003 |
22 |
14 |
- |
36 |
8. |
37 |
Barbora Nováková |
SK PEPA centrum Opava |
2004 |
20 |
23 |
- |
43 |
9. |
26 |
Nikola Korduliaková |
SK PEPA centrum Opava |
2004 |
29 |
25 |
- |
54 |
10. |
39 |
Jasmína Voldánová |
All Stars fitness tým Lužice |
2002 |
26 |
30 |
- |
56 |
11. |
20 |
Natálie Táborská |
SK PEPA centrum Opava |
2004 |
33 |
33 |
- |
66 |
FIN - postoupily do finále
Fitness dívek II. (mladší dívky)
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
16 |
Martyna Klubiňska |
Polsko |
2005 |
12 |
8 |
|
FIN |
2. |
17 |
Alicja Sulik |
Polsko |
2006 |
8 |
7 |
|
FIN |
3. |
18 |
Vanesa Habánková |
Slovensko |
2006 |
4 |
4 |
|
FIN |
4. |
27 |
Zoja Sirotná |
Slovensko |
2005 |
18 |
12 |
- |
30 |
5. |
38 |
Maja Pastuszko |
Polsko |
2005 |
11 |
22 |
- |
33 |
6. |
40 |
Michaela Nešutová |
SK PEPA centrum Opava |
2005 |
17 |
21 |
- |
38 |
7. |
4 |
Karolína Valentová |
SK PEPA centrum Opava |
2005 |
23 |
19 |
- |
42 |
8. |
22 |
Dagmar Jasníková |
SK PEPA centrum Opava |
2006 |
27 |
15 |
- |
42 |
9. |
34 |
Sophie Dorneanová |
SK PEPA centrum Opava |
2006 |
17 |
34 |
- |
51 |
10. |
13 |
Barbora Steigrová |
SK PEPA centrum Opava |
2005 |
29 |
27 |
- |
56 |
11. |
36 |
Tereza Rusková |
SK PEPA centrum Opava |
2005 |
29 |
32 |
- |
61 |
12. |
33 |
Marie Krásová |
SK PEPA centrum Opava |
2006 |
33 |
30 |
- |
63 |
FIN - postoupily do finále
Fitness dívek III. (nejmladší dívky)
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
25 |
Natalia Bugajska |
Polsko |
2007 |
7 |
4 |
|
FIN |
2. |
30 |
Gabriela Klepacz |
Polsko |
2007 |
3 |
5 |
|
FIN |
3. |
32 |
Aleksandra Stanczyk |
Polsko |
2008 |
8 |
11 |
|
FIN |
4. |
8 |
Julie Bršlicová |
SK PEPA centrum Opava |
2007 |
14 |
10 |
- |
24 |
5. |
2 |
Beata Klimešová |
SK PEPA centrum Opava |
2007 |
20 |
15 |
- |
35 |
6. |
35 |
Aneta Jeklová |
SK PEPA centrum Opava |
2008 |
20 |
18 |
- |
38 |
7. |
7 |
Melánie Jasníková |
SK PEPA centrum Opava |
2012 |
19 |
21 |
- |
40 |
8. |
5 |
Emma Steigrová |
SK PEPA centrum Opava |
2008 |
18 |
23 |
- |
41 |
9. |
21 |
Štěpánka Palinčáková |
SK PEPA centrum Opava |
2007 |
27 |
27 |
- |
54 |
FIN - postoupily do finále
Fitness dívek - finále
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
30 |
Gabriela Klepacz |
Polsko |
2007 |
|
|
|
2. |
25 |
Natalia Bugajska |
Polsko |
2007 |
|
|
|
3. |
18 |
Vanesa Habánková |
Slovensko |
2006 |
|
|
|
4. |
19 |
Aleksandra Koprowska |
Polsko |
2003 |
|
|
|
5. |
28 |
Lucie Dulovcová |
All Stars fitness tým Lužice |
2002 |
|
|
|
6. |
11 |
Lucia Mikušová |
Slovensko |
2004 |
|
|
|
7. |
17 |
Alicja Sulik |
Polsko |
2006 |
|
|
|
8. |
16 |
Martyna Klubiňska |
Polsko |
2005 |
|
|
|
9. |
32 |
Aleksandra Stanczyk |
Polsko |
2008 |
|
|
|
Osobnosti
Rozhodčí