Reklama:

Arnold Classic Europe
2017: zprávy z místa dění!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ARNOLD CLASSIC EUROPE 2017 - 22. - 25. 9. 2017, Španělsko
Češi před Arnold Classic Europe:
bikiny: Lucie Černíková • Marina Mocanu • Andrea Moleková • Jana Jeřábková • Alena Krůtová • bodyfitness: Jitka Vorlováphysique: Alena HatvaniZdeněk ZatloukalMichal Makovský kulturistika: Jaroslav Paseka • Jan Turek • Miroslav KalichMartin KlusákDenis ŠtěrbaPavel KoukalLukáš Brunclík klasika: Michal Kropáček
Před Arnold Classic Europe:
nominace
Z ACE očima závodníků, rozhovory:
Info z Arnold Classic Europe:
z místa dění výsledky a foto (I.) výsledky a foto (II.) výsledky a foto (III.) - medaile!
kompletní výsledky s body
Strongman:
videotrénink Čechů

Závodníci v kulturistice (I.)
- rozhovory před Arnold Classic Europe 2017
Závodníci ve physique
a bodyfitness - rozhovory před Arnold Classic Europe 2017
V Barceloně ve dnech 22. až 24. září probíhá soutěžní maratón, během kterého rozhodčí posuzují formy bezmála třinácti stovek účastníků letošního ročníku mezinárodní amatérské soutěže Arnold Classic Europe. Stejně jako u dalších vybraných velkých klání organizovaných pod hlavičkou mezinárodní světové federace IFBB Vám i tentokrát budeme přinášet zákulisní snímky a první informace věnované našim účastníkům soutěže.

Neděle, 20:29

Jitka Vorlová (bodyfitness žen do 168 cm), Jana Jeřábková (bikiny fitness žen do 172 cm) a Alena Krůtová (bikiny fitness žen nad 172 cm) se ve svých kategoriích do nejlepší desítky neprobojovaly. Totéž platí i o Michalu Makovském, který závodil ve physique juniorů do 175 cm.

Neděle, 18:17

Lukáš Brunclík v kulturistice mužů do 80 kg dosáhl na deváté místo. Pavel Koukal ani Martin Klusák, kteří nastoupili v kulturistice mužů do 90 kg, se tentokrát v početné konkurenci do nejlepší desítky neprobojovali. V jejich kategorii se představilo neuvěřitelných pětačtyřicet závodníků! K velmi dobré osmé příčce se probojoval Denis Štěrba, jenž se představil v kategorii do 100 kg, mimo nejlepší desítku se pak tentokrát umístili Jaroslav Paseka, Jan Turek a Miroslav Kalich, kteří závodili v nejtěžší hmotnostní kategorii.

Neděle, 12:37

Andrea Moleková v bikiny fitness žen do 166 cm vybojovala bronz!

Neděle, 12:17

Přikládáme video z finálového vystoupení Andrey Molekové.

Neděle, 11:50

Andrea Moleková v bikiny fitness žen do 166 cm nechyběla v prvním semifinálovém vyvolávání a bojuje tak o některou z předních příček.

Neděle, 11:30

Další fotografie pořízené před nástupem na pódium jsou věnovány Michalu Makovskému a Aleně Hatvani.

Neděle, 11:00

Je zde další den, do kterého zasáhnou i naši špičkoví závodníci. Některé z nich před nástupem na pódium zachycují následující fotografie.

Sobota, 23:16

K dispozici jsou kompletní výsledky sobotní amatérské části soutěže. Z našich do ní jako jediná zasáhla Alena Krůtová, která se však v početné konkurenci bikiny fitness žen masters nad 163 cm do finále neprobojovala.

Sobota, 21:24

Jak si Ondřej Kmošťák na Arnold Classic Europe 2017 vedl, se spolu s dalšími výsledky soutěže dozvíte v tomto článku.

Sobota, 18:52

Profesionálové za sebou mají semifinále. Ondřej Kmošťák v něm nechyběl v prvním vyvolávání!

Sobota, 17:33

Pozornost od amatérských závodníků se ve Španělsku na několik okamžiků obrátila k profesionálům, kteří zde startují v kulturistice mužů open a physique mužů. Právě v kategorii physique přitom čeká další soutěžní start nedávného úspěšného účastníka Olympia Weekendu Ondřeje Kmošťáka. Připojené video zachycuje individuální semifinálový pózing v podání třetího muže letošního ročníku Mr. Olympia Williama Bonaca.

Sobota, 16:19

Alenu Krůtovou za několik okamžiků čeká start v bikiny fitness žen masters. V kategorii svede souboj s šestadvaceti soupeřkami.

Sobota, 12:00

Během soboty v Barceloně došlo na slavnostní zahájení celé soutěže. Jako tradičně si jej na starost vzal sedminásobný vítěz Mr. Olympia Arnold Schwarzenegger.

Sobota, 09:00

Do pátečních bojů na Arnold Classic Europe zasáhl také Michal Kropáček. V extrémně početně obsazené kategorii klasické kulturistiky mužů do 180 cm mu účast ve finále sice unikla, to ale neznamená, že by si do Španělska přivezl špatnou formu. Přesvědčit se o tom můžete prostřednictvím připojených fotografií.

Pátek, 18:06

Jaroslav Paseka v kulturistice mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg vybojoval 4. místo. Alena Hatvani ve physique žen nad 163 cm dosáhla na pátou příčku. Pro oba přitom Arnold Classic Europe 2017 ještě nekončí. Jaroslava Paseku v neděli čeká start v kulturistice mužů nad 100 kg, Alena Hatvani ve stejný den nastoupí ve physique žen masters.

Pátek, 17:46

Přikládáme také video, které během finále zachycuje Alenu Hatvani.

Pátek, 17:35

Jaroslav Paseka se v kulturistice mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg probojoval do finále. Při bojích v něm jej zachycuje připojené video.

Pátek, 17:32

Závodnice ve physique žen Alena Hatvani za sebou má semifinále, ve kterém nechyběla v prvním vyvolávání. Krátce poté, kdy sestoupila z pódia, vzniklo následující video.

Pátek, 16:52

Marina Mocanu v bikiny fitness žen do 158 cm dosáhla na čtvrté místo.

Pátek, 15:08

Jak vypadají prostory konání soutěže, přibližuje připojené krátké video z objektivu mezinárodního rozhodčího a zastupujícího předsedy SKFČR Slávka Vinogradova.

Pátek, 14:40

Pátek je úvodní první soutěžní den letošního amatérského Arnold Classic Europe. Na pódiu během něj dostávají příležitost závodníci nastupující ve physique mužů masters, kulturistice mužů masters, klasické kulturistice mužů anebo několika nižších výškových kategoriích bikiny fitness žen. Do soutěže se tak zapojí například i kulturista Jaroslav Paseka anebo bikiny fitnesska Marina Mocanu, kterým jsou věnovány následující snímky z místa konání klání. Uvidíte na nich pózovat ale třeba i Jana Turka, kterého bude vystoupení na evropském "Arnoldu" čekat až v neděli.


Foto a video:
Vjačeslav Vinogradov


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

24.09.18:54DiamonD123 - Taky asi fotky zkreslují *2*
24.09.11:27DiamonD123 - Ten Koukal udělal parádní pokrok. Bude vysoko, ale doufám,..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra