Reklama:

MS juniorů a masters
2016 - zprávy z místa dění!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS JUNIORŮ A MASTERS 2016 - 9. - 12. 12. 2016, Dominikánská republika
Češi před MS juniorů a masters:
Jitka VorlováEva Dlabajová • Jakub Prchal • Lucie Jakešová
Milena Koudelková (video) • Pavel Brožek • Milan JenšíkMilan Ecler

Info z MS juniorů a masters:
z místa dění - 2 medaile! relax v ráji
kompletní výsledky s bodyVIDEOREPORT
Rozhovory s medailisty:
Jakub PrchalJitka Vorlová

Santo Domingo, hlavní a zároveň největší město Dominikánské republiky, ve dnech 9. až 12. prosince hostí poslední letošní velkou mezinárodní soutěž federace IFBB, když se zde koná Mistrovství světa juniorů a masters. Na šampionát do metropole omývané vodami Karibského moře odcestovala také několikačlenná česká reprezentační výprava, jejíž členové své souboje na pódiu svedou během soboty a neděle. Jak se jim v Santo Domingu daří, pro Vás opět sledujeme prostřednictvím článku s krátkými zprávami z místa dění!


Středa, 21:20

Připojujeme několik posledních fotografií z Dominikánské republiky.

Úterý, 7:02

A ještě jeden vzkaz do České republiky. :-)

Úterý, 0:06

Zatímco u nás je již noc, v Dominikánské republice zvolna nastává soumrak...

Pondělí, 22:06

Připojujeme další fotografie z Dominikánské republiky. Rozsáhlejší fotogalerii tvořenou atraktivními snímky, jež zachycují naše reprezentanty v Karibiku, pro Vás připravujeme do zvláštního článku!

Pondělí, 20:01

Pondělí po šampionátu naši reprezentanti už mohli trávit u moře, odkud pocházejí i následující snímky.

Pondělí, 6:59

Na mistrovství světa je už několik hodin dobojováno. Naši reprezentanti se po soutěži vydali na společnou večeři a přípitek, dnes je pak čeká cesta za dobrodružstvím, když se vypraví k moři, ale i k vodopádům.

Neděle, 23:59

Milan Jenšík (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg) tentokrát neprošel nástrahami eliminace.

Neděle, 19:25

Lucie Jakešová (bodyfitness masters od 35 do 44 let) v početné konkurenci dosáhla na osmé místo. Milena Koudelková (physique žen masters) se probojovala k šesté příčce.

Neděle, 08:07

Eva Dlabajová v bikiny fitness juniorek vybojovala čtvrté místo!

Sobota, 20:51

Část našich reprezentantů už má v Dominikánské republice dobojováno! Jitka Vorlová (bodyfitness juniorek) a Jakub Prchal (klasická kulturistika juniorů) na šampionátu dosáhli skvělého výsledku, když shodně vybojovali stříbro! Dařilo se také Pavlu Brožkovi, kterému medaile unikla nejtěsnějším možným způsobem, a v kategorii klasické kulturistiky masters od 40 do 49 let dosáhl na čtvrté místo. Milan Ecler (kulturistika masters od 60 do 64 let) se tentokrát neprobojoval do šestičlenného finále.

Sobota, 15:49

Další video, které vzniklo jen před několika málo minutami, zachycuje naše první reprezentanty v rozcvičovně krátce před vstupem na pódium!

Sobota, 15:47

Máme pro Vás další snímky ze zákulisí prvního soutěžního dne letošního Mistrovství světa juniorů a masters. Podle harmonogramu soutěže měli první závodníci na pódium nastoupit zhruba před 45 minutami.

Sobota, 14:34

Podle předběžných zpráv by se šampionátu měl zúčastnit rekordní počet závodníků z více než čtyřiceti zemí světa.

Sobota, 14:32

V Santo Domingu je o pět hodin méně než v České republice, to znamená, že zde v těchto chvílích akorát začíná první soutěžní den šampionátu. Všichni naši závodníci, kteří do něj zasáhnou, jsou tak již natření soutěžní barvou a nachystaní pustit se do bojů na pódiu!

Sobota, 7:41

Všichni naši závodníci se včera bez potíží odprezentovali a vešli do svých limitů. Odpoledne pak proběhla další kontrola formy pod vedením státního trenéra Tomáše Bureše.

Pátek, 19:18

"V týmu je skvělá nálada a formy pomalu gradují," tak zní dnešní nejzásadnější zpráva ze Santo Dominga, kde naše reprezentanty už v sobotu čeká první soutěžní den mistrovství světa. Ve čtvrtek večer na náročný program šampionátu čerpali síly během večeře u moře, v pátek ráno ale už byla na řadě opět návštěva posilovny, došlo také na pózování. Pak už pomalu bylo na čase vypravit se na prezentaci, která v tuto chvíli ještě probíhá.


Čtvrtek, 22:40

Připojujeme několik snímků z dnešního venkovního fotografování české reprezentace. Fotografie nám do redakce zaslal Jakub Prchal, pro něhož se soutěžním dnem na šampionátu stane sobota.

Čtvrtek, 21:20

Česká reprezentační výprava dnes v pořádku dorazila do Dominikánské republiky a náš tým se drží skvěle, přestože první hodiny strávené na místě neprobíhaly zcela bez potíží. Pro závodníky v rozporu s informacemi uvedenými v propozicích nebyla pořadatelem zajištěna doprava z letiště, a tak naši museli pro cestu na hotel využít taxi služby. Přímo na hotelu se pak dozvěděli, že prozatím nejsou k dispozici volné pokoje. Nezbývalo tedy než několik hodin čekat a čas využít kromě jiného i k tréninku.


Foto a video:
Vjačeslav Vinogradov


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra