Reklama:
100 % Whey Protein + EAA aminokyseliny ZDARMA
Špičkové složení a 16 vyladěných příchutí. Navíc dárek za 440 Kč zdarma. Objednávejte zde.

EVLS Prague Showdown 2016
- Vaše zážitky a fotografie (I.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

EVLS Prague Pro 2016
- videozáznamy bikini pro
EVLS Prague Pro 2016
- videozáznamy open
EVLS Prague Amateur 2016 - videozáznamy ženských kategorií
EVLS Prague Amateur 2016 - videozáznamy mužských kategorií
Vrcholná amatérská soutěž EVLS Prague Amateur 2016 a prestižní profesionální EVLS Prague Pro 2016 je za námi. V nespočtu článků na Ronnie.cz najdete množství fotografií i textů, rozhovorů, videí i výsledky soutěže (odkazy na všechny najdete v záhlaví výše). V následujícím článku bychom Vám ale chtěli ukázat soutěž z pohledu Vašeho, tzn. z pohledu návštěvníků svátku kulturistiky, který nám všem pořadatelé v Praze nachystali. Chcete-li i Vy přispět svými zážitky či fotografiemi, pošlete nám je na evls@ronnie.cz!

Děkujeme všem, kteří zaslali své snímky, ještě více pak za připojený text se svými zážitky.


Článek je průběžně doplňován.
Poslední aktualizace v pondělí 17. 10. v 15:00.
Pokud jste nám fotografie již poslali a v článku
ještě nejsou, určitě se zde objeví později!


Václav Nedvěd: Tak se nám rok s rokem sešel a jak jsem slíbil loni, znovu jsem navštívil tuto fantastickou událost. Opět jsem očekával velké množství stánků s produkty a oděvy a ty mě nezklamaly. Dále jsem byl natěšený na osobnosti tohoto sportovního odvětví a ani to mě nezklamalo. Potkat idoly, podat si s nimi ruku, udělat fotku a prohodit pár slov je neskutečným zážitkem. Ale abych tuto akci jenom nevychvaloval, tak tu musím zmínit jedno veliké minus, kterým byla organizace. Dlouhé čekání mezi soutěžemi bylo až nekonečně dlouhé. Veliké rozhořčení cítím kvůli akci Meet & Greet. Bylo to sice vyvrcholení dne, ale kvůli organizátorům málem nebylo. Velká část lidí odešla na autogramiádu před 18:00, aby měli nejlepší místo ve frontě, a když už tato akce začne, tak Vám "security" řekne, že VIP návštěvníci mají přednost. Všichni Vás předběhnou a Vy se pak modlíte, aby Vaši idolové neodešli dříve, než se tam vůbec dostanete. Bylo to velice sprosté vůči všem návštěvníkům. Ale jinak tuto akci hodnotím 10/10 a příští rok je jasnou volbou. A dále se s Vámi podělím o několik málo fotek.

Krásná bikiny fitness masters závodnice Jana Slívová je podle fotky pro každou legraci.

Této fotky si cením nejvíce, loni se mi Dextera nepodařilo "ulovit". Letos jsem slavil úspěch.

Nádherná a bohužel stále nedoceněná Timea Trajtelová. Krásné bikiny závodnice od Exrifitu Andrea Neumannová a Sabina Pleváková.

Mamdouh "Big Ramy" Elssbiay je opravdu BIG.

Živoucí legenda Kevin Levrone. A tuto fotku má asi každý, kdo prošel kolem stánku Nebbia - Valerija Slapnik.

A další krásné bikiny fitness pro, bohužel si nepamatuji jména.

Dennis Wolf. I když teď moc necvičí, stále je to hrouda.

Vždy vysmátý William Bonac.

Druhý nejlepší kulturista světa roku 2016 Shawn Roden. Krásná Adéla Storzerová.

Veliký Roelly Winklaar.

A ještě jedna várka krásných bikiny fitness pro.

A na závěr menší "rodinná" fotka našeho fitness bosse Slavoje Bednáře a jeho věrných cvičenců.


Martin: Na letošní EVLS jsem se docela těšil, jelikož slibovalo opravdu krásnou podívanou. Bohužel i tak krásný zážitek narušily některé nepříjemné okamžiky.

Na Meet & Greet se čekalo celou věčnost, lidé byli naštvaní a znechucení, někteří odcházeli dříve, než se začalo pouštět. Nedodržený časový harmonogram, lidé s VIP lístky neinformovaní, že mají přednost. Řada z nich čekala mezi ostatními. Po vpuštění již samozřejmě někteří závodníci nebyli přítomni, nebo již odcházeli, což bylo i loni. Člověk tak opět nedostal za své peníze to, pro co si přišel, a musel se spokojit jen s tím, co zbylo, respektive s tím, kdo zůstal.

O příjemné zpestření se postaral Kevin Levrone, který pořádal malé soutěže s fanoušky, např. kdo udělá nejvíce kliků atp. Dennis Wolf si mě pamatoval z loňska a ochotně si se mnou povídal, jakmile opadla vlna návštěvníků. William Bonac byl také v dobrém rozpoložení, stejně jako Tomáš Kašpar. A na Big Ramyho byla radost pohledět.

Při expu se mi podařilo vyfotit rovněž s Vojtou Koritenským a u stánku s oblečením odchytit i Andreje Mozolániho, se kterým jsem stihl krátce prohodit pár slov a pořídit fotografii, než musel odejít.

Expo bylo pro mě letos lépe přehledné a našel jsem každý stánek, který jsem hodlal navštívit. Chtělo by to snad příště udělat ve větších prostorách, jelikož při sobotním návalu bylo velmi obtížné se prodírat davem.


David: Pátý ročník největšího svátku krásných a svalnatých těl v Evropě nás opět nezklamal, co se týče přátelského přístupu všech přítomných atletů. I v rozpoložení zcela odvodněného těla a bez příjmu cukrů nám poskytovali veškerou asistenci při podpisových a foto akcích. Letos byl i zajímavý seminář za účasti hlavního psychologa EVLS, pana Kevina Levroneho. Byl to opravdu silný zážitek. Zpátky do reality všedních dní to vrátil Dennis "Big Bad" Wolf. Moderátorské ESO v osobě Michala Dusíka akci dodalo opět velmi kvalitní přístup. Řečnický kulometčík se v daný okamžik osvobodil od svižného komentování kolektivních her a přešel na hlas našeho individuálního sportu ve velké grácii. Děkujeme organizátorům za možnost mít v ČR takovou mega akci, atletům za výbornou přípravu, výsledky a vstřícnost. Redakci Ronnie.cz děkujeme za špičkovou celoroční práci.


Chcete-li i Vy přispět svými zážitky či fotografiemi,
pošlete nám je na redakce@ronnie.cz, rádi je do článku přidáme!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.10.10:16Martin Blažek - Měl, myslím, rovnátka.
07.10.23:55Arnold Strong - on ma Bonac zlaty vsechny zuby nebo se me to zda?
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPravidla pro kvalifikaci na Olympia W...
LOPO (15:39) • Je to blbosť len víťaz . Ja by som to dal ako voľakedy z Arnolda prvých 5 a z ostatných...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Olympia 2021
Zodiak411 (15:38) • Nemůžu se zbavit dojmu, že letos jsme dost možná mohli vidět budoucí dva velké soupeře....
magazín8 let natvrdo za prodej a propagaci S...
Sárinka.S (15:17) • Jako bych se vyjadřovala, jsou to jelítka Koukáš asi moc na Policii v akci ;`DDDD
magazín8 let natvrdo za prodej a propagaci S...
WORM (12:58) • Legrační. Policie bude postihovat budoucí trestný čin, protože SARM jsou ilegální až od...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Olympia 2021
maxpoint97 (10:26) • Tak já si dal tu práci a kvůli Tutanchameleonovi se trochu víc soustředil na Moora a re...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie