Reklama:
Silný 90% tribulus Extrifit 1+1!
Extrémní akce na oblíbený anabolizér. Více zde.

EVLS Prague Amateur 2016
- videozáznamy (I.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

EVLS Prague Amateur 2016 - výsledky
EVLS Prague Amateur 2016 - online report
EVLS Prague Amateur 2016 - zákulisí (I.)
EVLS Prague Amateur 2016 - zákulisí (II.)
EVLS Prague Amateur 2016 - fotogalerie (I.)
- ženské kategorie
EVLS Prague Amateur 2016 - fotogalerie (II.)
- mužské kategorie
EVLS Prague Amateur 2016 - fotogalerie (III.)
- superfinále
EVLS Prague Amateur 2016 - videozáznamy mužských kategorií

Přiznám se, že na letošním EVLS Prague Amateur mě nejvíc potěšila kategorie physique žen. Možná Vám to připadá zvláštní, ale tuhle kategorii dnes příliš často na soutěžích nevídáme. I proto bylo velice osvěžující vidět známé kulturistické pózy v trochu jiném, elegantnějším podání. Například póza "hrudník z boku" holkám na pódiu ohromně slušela! Nevěříte? Přesvědčte se tedy sami na následujících videích!

Níže naleznete videa finálových soubojů kategorií žen. Připravili jsme pro Vás kompletní záznamy z finále bikiny fitness juniorek a masters, bikiny fitness, fitness žen, physique žen a bodyfitness. A protože v bikiny fitness vítězky všech šesti výškových kategorií postupovaly do boje o titul absolutní vítězky a o zisk profikarty, je video jejich kategorie zakončeno právě tímto superfinálovým bojem. Z něj jako nová profesionální bikiny fitnesska vyšla česká závodnice Nikol Raszyková.

Kromě videí a fotografií ze soutěžního pódia jsme přinesli také snímky ze zákulisí spolu s online reportáží z místa dění a samozřejmě výsledky jednotlivých kategorií pátečního i sobotního dne! (Pro zobrazení využijte, prosím, navigaci v záhlaví článku.)

Více než 1020 fotografií z pódia ženských kategorií pořízených Tinem Kuskunisem a Jaroslavem Trnkou naleznete v článku fotogalerie I., téměř 1370 fotografií z pódia mužských kategorií v článku fotogalerie II.. Superfinále jsme pro Vás zaznamenali na více než 210 snímcích.

V zákulisí lovil snímky Lukáš Machala (v článku najdete téměř 110 fotografií) a Miroslav Lopatář (v článku najdete více než 90 fotografií).


EVLS Prague Amateur 2016:
bikiny fitness žen - finále a superfinále


EVLS Prague Amateur 2016:
bikiny fitness juniorek a masters - finále


EVLS Prague Amateur 2016:
fitness žen - finále


EVLS Prague Amateur 2016:
physique žen - finále


EVLS Prague Amateur 2016:
bodyfitness - fináleLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie