Reklama:

Nikola Cihlářová a Eliška Dombková
- společný trénink 14 dní před EVLS Prague Amateur 2016

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Dvě mladé bikiny fitness závodnice se mezi celkovým počtem sta českých závodníků na EVLS Prague Amateur rozhodně neztratí! Posuďte sami na videu, které vzniklo při tréninku 14 dní před datem konání soutěže. Držíme palce, holky, nandejte to zítra všem!


Nikola Cihlářová

Jmenuji se Nikola Cihlářová, je mi 24 let a jsem závodnicí v kategorii bikiny fitness. Cvičení se věnuji již skoro pět let, ale na soutěžní dráhu jsem se vydala teprve minulý rok. V roce 2015 se mi podařilo vybojovat zlatou medaili na mistrovství Moravy a Slezska žen, což je zatím mým největším soutěžním úspěchem. V současné době se připravuji na podzimní sezónu. Ráda bych u nás startovala na dvou soutěžích. První závody mě čekají již tento pátek, bude to EVLS Prague Amateur, kde se představím v kategorii bikiny fitness do 163 cm. Mými druhými závody bude GP PEPA Opava, které se konají na konci října.

Jarní část sezóny se mi příliš nevydařila a musela jsem zapracovat na zmenšení a zjemnění postavy. Od toho se odvíjela dieta i tréninky, zařadila jsem spoustu kardia, převážně ve formě běhu. Příprava na podzimní závody tak pro mě byla velmi náročná. Vyzkoušela jsem teď úplně jinou dietu než v předchozích přípravách. Místo sacharidových vln jsem se připravovala na tucích, fungovalo to výborně. Příprava šla v tomto směru hladce a s formou jsem v tuto chvíli spokojená. Uvidíme, jak se bude líbit rozhodčím. Na EVLS startuji s většími ambicemi než doposud. Ráda bych zde skončila v první půlce. Kdyby vyšlo finále, tak budu šťastná.

Závěrem bych ráda poděkovala všem přátelům, kteří mě podporují. V první řadě je to přítel Lukáš Topinka, bez kterého bych celou přípravu jen těžko zvládla. Dále celé rodině, Adél Storzerové za konzultace, na které jsem za ní mohla v průběhu jezdit, a také domovskému fitku TopFit Jihlava za podmínky, které tam k přípravě mám. V neposlední řadě moc děkuji všem přátelům a fanouškům.

Eliška Dombková

Jmenuji se Eliška Dombková, je mi 27 let a poslední dva roky tak nějak laškuji se závoděním v bikiny fitness. V současné době se po docela úspěšné jarní sezóně, kdy jsem se stala vicemistryní ČR v kategorii nad 168 cm a obsadila 4. místo na mistrovství Evropy, připravuji na své první podzimní závody. Konkrétně tedy na EVLS Prague Amateur v Praze. V závislosti na výsledcích a formě budou následovat další soutěže. Jaké, to je ještě ve hvězdách.

Doufám, že i když byl odpočinek mezi sezónami docela krátký, podaří se mi na pódiu předvést v ještě lepší formě, než tomu bylo na jaře. A hlavně, že si tyto obrovské prestižní závody užiji na domácí půdě po boku těch nejbližších, i třeba lidí, kteří mi fandí. Jsem za jejich podporu neskutečně vděčná a pohání mě kupředu. :)


Nikola Cihlářová a Eliška Dombková
- společný trénink 14 dní před EVLS Prague Amateur 2016Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra