Reklama:

Jaké byly jarní mistrovské soutěže 2016 očima závodníků?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů/masters
v kulturistice:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
očima závodníků
Mistrovství ČR mužů
(klas., phys.), žen, párů:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
očima závodníků
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
FFF Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo

Mistrovství ČR mužů (v kulturistice mužů a masters) 2016
- výsledky
Mistrovství ČR mužů (v kulturistice mužů a masters) 2016 - video
Mistrovství ČR mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů 2016 - výsledky
Mistrovství ČR mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů 2015 - video

Letos jsme opět zprostředkovaně oslovili všechny závodníky po mistrovstvích České republiky s návrhem, zda by chtěli zhodnotit celou soutěž, vyslovit své názory, ohlédnout se za ní, jak se jim líbila, co se jim nelíbilo, prostě a jednoduše, aby měli příležitost se vyjádřit ke klání, jehož se zúčastnili.

Počet e-mailových adres všech, kteří se zapojili do bojů na pódiu oblastních mistrovských soutěží i Mistrovství ČR mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů a Mistrovství ČR mužů (v kulturistice mužů a masters mužů), přesahoval číslo 330, nikoho jsme nechtěli vynechat, proto byly e-maily rozeslány všem. Děkuji opět všem, kteří si stejně jako loňská hrstka našli tu chvilku a napsali pár řádků, nebo i více, o svých dojmech ze soutěže, velmi si toho cením. Možná právě Vy přispějete dalšímu zkvalitnění při jejich pořádání.

Níže si můžete pročíst příspěvky 3 závodníků, kteří věnovali čas ohlédnutí za soutěží v Kutné Hoře, Dolním Benešově, Uherském Hradišti nebo Čelákovicích, či přidali i pohled do svého života.


Tomáš Adámek

Jmenuji se Tomáš Adámek a kulturistice se věnuji od roku 2013. Cvičím v libereckém gymu Fitmexx. Letos jsem se zúčastnil mistrovství ČR v kulturistice do 82,5 kg v Uherském Hradišti. Co se týče prostoru, kde se závody konaly, tak jsem byl opravdu spokojený, zatím asi nejhezčí, kde jsem závodil. Organizace také zaslouží pochvalu, závody měly skvělý spád a organizátoři se o nás perfektně starali.

S výsledkem moc spokojený nejsem, můj cíl byla medaile, ale i 4. místo z republiky není nejhorší. Strašně mě to nabudilo a prakticky po týdenním odpočinku se okamžitě pustím do přípravy na jaro 2017, kde už neponechám nic náhodě. Měl jsem s sebou skvělý tým lidí, tímto bych jim chtěl strašně moc poděkovat. Hlavně mému sparingovi a zároveň sponzorovi Jiřímu Jonášovi!

Zdraví Vás
Tomáš Adámek


Anželika Kiričenková

Zdravím čtenáře Ronnie.cz,

po roce jsem se opět mohla postavit na soutěžní prkna. Ten, kdo si to nezažil, to podle mě nikdy nepochopí. Nepochopí, proč držíme dietu, tvrdě trénujeme a tolik se omezujeme, abychom potom mohli stát pár minut na pódiu. Myslím, že je to určitý způsob svobody, protože jsme si to vybrali sami. První soutěž, na které jsem na jaře 2016 byla, byl Loaded Cup v Německu, což byla pro mě první mezinárodní soutěž takhle v zahraničí. Musím říct, že to byl neskutečný zážitek - úžasně připravené prostory pro závodníky, skvělá připravenost závodníků, celkově organizace, ceny, prostě všechno mělo velmi vysokou úroveň. Zde jsem startovala ve dvou kategoriích (bikiny fitness žen do 160 cm a bikiny fitness juniorek) a v obou jsem po postupu do finále obsadila páté místo.

Další zastávkou bylo Mistrovství Čech mužů a žen, kde jsem se bohužel neprobojovala do finále, ale skončila jsem sedmá, tudíž první pod čarou. :) Pro mě to byla obrovská zkušenost postavit se mezi ženy, na které jsem se minulý rok byla podívat a obdivovat jejich formy. Další soutěží byl BFC Extrifit Cup v České Lípě, kde jsem se po postupu do finále probojovala na čtvrté místo. Opět úžasná zkušenost a jsem velmi šťastná, že jsem si na tuto soutěž jela zazávodit, i když to zprvu nebylo v plánu, protože jsem chtěla nechat tělo trochu odpočinout. V současné době se připravuji již jen na mistrovství Čech juniorek, kam se moc těším, a doufám, že mi tělo dovolí po všech těch trápeních, abych se kvalitně připravila a byla konkurenceschopná. Bohužel všichni víme, že je to velmi náročné a zdraví je vždy na prvním místě.

Chtěla bych moc pogratulovat všem závodníkům a popřát jim pevné zdraví a nervy do dalších příprav a dále poděkovat své trenérce Lídě Čížové, rodině, příteli a blízkým, kteří to se mnou opravdu nemají lehké. Poděkování patří i Pavlovi Vackovi z Extrifitu, který se o nás, závodníky Extrifit Clubu, moc hezky stará a mám zde opravdu pocit, že to s každým z nás moc prožívá. Vážím si každé podpory a pro všechny, kteří váhají, jestli zkusit závodit - prostě do toho jděte, ten pocit štěstí, když stojíte na pódiu po tom všem, je prostě k nezaplacení.

S pozdravem
Anželika Kiričenková


Margaryta Viachalo

Teď už jsem žena, která bere ten sport fakt vážně a už je mým stylem života. Loni byl u mě novinkou a já pořádně nevěděla, do čeho jdu. Loni jsem Vám také slíbila, že na pódiu nejsem naposledy. Celý rok jsem na tom makala a dařilo se, věřila jsem si, že kus práce tam je, a hrozně se těšila, až se znovu na prknech předvedu. Spousta lidí mi pomohla tak, aby samotná příprava byla pro mě co nejpohodlnější. Díky Vám a díky tomu, že jsem si věřila, jsem to znovu dokázala. Je to nádherný pocit, když dáš do toho úplně všechno, co můžeš, a všichni kolem tebe ti věří a podporují tě - rodina, trenér, přátelé, kolegové v práci, celé fitko… a ty to dokážeš! Teď Vám tady slibuji, že příští rok budu ještě lepší!

Sledovat mě můžete na FB stránkách (Margarita J. Říčařová) nebo na www.fitrit.cz.

P. S.: Jak Čechy, tak republika byly parádní. Spousta lidí, spousta přátel, hladových závodníků, pořadatelé, igelit na stěnách, porota, všude barva, foťáky, kamery, světla reflektorů, rýžové chlebíčky a nohy nahoře. :)

S pozdravem
Margaryta Viachalo
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBen Weider Natural Pro Qualifier 2023...
KKarmasin (13:36) • Profesionální liga a dopingové kontroly, nějak mi to nejde dohromady.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Valasekjakub123 (12:20) • 13 elite pro karet. Ty nemají žádnou váhu jen další amatérská liga. Škoda bývalý to pěk...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Bažant (11:08) • Se leda přešaltovat k Maniona federaci.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • Jo ale díky Petrovi Březnovi, že tuhle soutěž dál pořádá. Ale je mi ho i ostatních pořa...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie