Reklama:

Mistrovství ČR mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů 2016 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů/masters
v kulturistice:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
očima závodníků
Mistrovství ČR mužů
(klas., phys.), žen, párů:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
očima závodníků
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
FFF Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo

V neděli Vás srdečně zveme do Kulturního domu v Čelákovicích na Mistrovství ČR mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů 2016. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 131.

Všichni zájemci budou moci využít služeb profesionálního fotografa Josefa Adlta, který bude přítomen v neděli na závodech.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Sled kategorií
semifinále - 11 - 14 hodin
physique mužů do 174 cm
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm

bikiny fitness do 164 cm
bikiny fitness do 168 cm
bikiny fitness nad 168 cm
bikiny fitness masters

klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm

physique žen

bodyfitness do 164 cm
bodyfitness nad 164 cm
bodyfitness masters

kulturistika párů
 
finále - 15 - 19 hodin
physique mužů do 174 cm
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm
VYHLÁŠENÍ
physique mužů - absolutní

bikiny fitness do 164 cm
bikiny fitness do 168 cm
bikiny fitness nad 168 cm
bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ
bikiny fitness - absolutní


klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm
VYHLÁŠENÍ
klasická kulturistika - absolutní

physique žen
VYHLÁŠENÍ

bodyfitness do 164 cm
bodyfitness nad 164 cm
bodyfitness žen masters
VYHLÁŠENÍ
bodyfitness - absolutní

kulturistika párů



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Kulturistika smíšených párů

• 1. Pavel Fanta (Kako 4 Stage Kralupy nad Vltavou)
• 2. Kateřina Fantová (Kako 4 Stage Kralupy nad Vltavou)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Lukáš Barvík (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Michal Dlouhý (Prom-In Team)
• 3. Aleš Dušek (Delta Fitness Praha)
• 4. Ondřej Krkoška (Infitness Zlín)
• 5. Radek Lysý (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 7. Bohumil Ševc (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)
• 8. Petr Veverka (Eurogym Fitness Olomouc)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Šimon Bellovič (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Jakub Čablík (Fitness AVE Přerov)
• 3. Marek Kovářík (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 4. Martin Navrátil (Extrifit Club)
• 5. Jan Raus (Oddíl kulturistiky Zbýšov)
• 6. Vít Sahula (Delta Fitness Praha)
• 7. Jiří Schäfer (Fitkouč)
• 8. Jakub Slováček (TJ Valašské Meziříčí)
• 9. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 10. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 11. Petr Nytra (Klub kulturistika Ostrava)

Physique mužů do 174 cm

• 1. Kamil Bubeník (Unnosport Ostrava)
• 2. Tomáš Bukovský (Factory Fitness Bystrc)
• 3. Thanh Son (Tomáš) Doan (Factory Fitness Bystrc)
• 4. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 5. David Maška (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 6. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)
• 7. Václav Pátek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. Patrik Pecka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Josef Šefl (Fitness Aquapalace)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Martin Bělohradský (Muscle Factory Březnice)
• 2. Jakub Bugris (Fitness Victory)
• 3. Josef Červík (BUDU Fitclub Ostrava)
• 4. Patrik Herčzík (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 5. Jaroslav Janouch (Fit klub Ludvík)
• 6. Jiří Novotný (TJ Olympia Zlín)
• 7. Ladislav Procházka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 9. Filip Šteflovič (SF7 Team)
• 10. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Vyacheslav Arkhiereev (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Petr Bílek (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 3. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Miroslav Janeček (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 5. Milan Kolář (SF7 Team)
• 6. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 7. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Vít Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 2. Jan Herynk (Hammer Strength Fitness)
• 3. Jan Hrázský (Infinity Fitness Český Brod)
• 4. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Václav Král (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Jan Skala (Klub kulturistiky Ostrava)
• 8. Jiří Vevera (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 9. Robin Weiermuller (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 10. Martin Wojkowský (Fitcentrum Radim Mičulka)

Physique žen

• 1. Lenka Jandová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Romana Renzová (Kovona Karviná)
• 3. Aneta Tomanová (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Nikola Dusová (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)
• 2. Alexandra Ferešová (Fitness club Jařest)
• 3. Žaneta Jursová (TJ Tesla Brno)
• 4. Arleta Krausová (Fit klub Ludvík)
• 5. Soňa Kvíčalová (InCore Fitness Brno)
• 6. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 7. Pavla Pranspergerová (InCore Fitness Brno)
• 8. Anna Schmidtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Kamila Bezoldová (SK Přerov)
• 2. Jana Bolomová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 4. Jana Cocherová (Fitness při CVČ Most)
• 5. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Kristýna Onderková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Barbora Řeháčková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 8. Eliška Smejkalová (BBC Praha)
• 9. Edita Trojanová (TJ Tesla Brno)
• 10. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 11. Margaryta Viachalo (T&M Olympia Fitness Praha)

Bodyfitness masters nad 35 let

• 1. Jana Cocherová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Kateřina Fantová (Kako 4 Stage Kralupy nad Vltavou)
• 4. Arleta Krausová (Fit klub Ludvík)
• 5. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Anna Schmidtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Edita Trojanová (TJ Tesla Brno)
• 8. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Markéta Černá (Fitness KWK Fit)
• 3. Daniela Halás (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Andrea Horňáková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Naďa Kellnerová (InCore Fitness Brno)
• 6. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
• 7. Nikola Matoušová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 8. Michaela Mazáčová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 9. Kristýna Ocásková (Diamond Gym Fitness Club)
• 10. Veronika Svobodová (Fitness při CVČ Most)
• 11. Denisa Votápková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 12. Tatsiana Hertsyk (Eagle Fitness)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Kateřina Berdychová (Delta Fitness Praha)
• 2. Hana Dostálová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Kateřina Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 4. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Andrea Siváková (BBC Praha)
• 6. Lenka Stehlíková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 7. Michaela Vlnasová (Fitness Victory)
• 8. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Martina Bečičková (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Kateřina Davidová (SK Moog Brno)
• 3. Eliška Dombková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Martina Dvořáková (Slovan Moravská Třebová)
• 5. Renata Kobrynová (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Kateřina Lašáková (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Monika Mlejnková (Extrifit Club)
• 8. Denisa Snovická (Extreme Fitness Kroměříž)
• 9. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 10. Lenka Trčková (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 12. Veronika Zemanová (Pure Health & Fitness Praha)

Bikiny fitness masters

• 1. Marcela Blechtová (Pajič Trainings)
• 2. Zdeňka Drtinová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Tatsiana Hertsyk (Eagle Fitness)
• 4. Kateřina Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
• 6. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Petra Oswaldová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Pavlína Příbramská (SC Kaze)
• 9. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Diamond Cup Skopje 2019: komplet...
amoresPE (14:15) • Ten Stanimir Etov vypada velmi dobree. Krizo by mal spozorniet. 🙂
magazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra