Reklama:

Mistrovství Moravy a Slezska mužů
a žen 2016 - pozvánka na tuto neděli!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů/masters
v kulturistice:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
očima závodníků
Mistrovství ČR mužů
(klas., phys.), žen, párů:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
očima závodníků
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
FFF Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo

V neděli 10. dubna se v Dolním Benešově koná Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2016. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique, bodyfitness a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se uskuteční v Kulturním domě (přesnou polohu konání zobrazíte na mapě kliknutím zde). V současné chvíli je na klání přihlášeno 90 závodníků, přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek!

Semifinále soutěže zahajuje v 11:00, finále pak v 14:30.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!

Vstupenky za 200 Kč můžete zakoupit v neděli na místě konání. V sále je minimálně 600 míst na sezení, takže i pro příchozí by v den soutěže mělo být vstupenek dostatek.

Informace pořadatele: Stravování - přímo v místě konání je moc pěkná restaurace a bufet na občerstvení, kávu a něco malého k zakousnutí. V okolí (cca 500 m) je restaurace U supa, kde velmi dobře vaří. Kilometr na druhou stranu je moc pěkný restaurant Herta a kousek dále restaurace Štika. Parkovat se v omezeném množtví dá přímo u kulturního domu, v ulici u rybníka pod kulturním domem a přes ulici před nákupním střediskem. Dále se dá parkovat kousek od kulturního domu na náměstí a před zmíněnými restauracemi. Velké parkoviště je u nádraží.

Partneři a firmy, které na soutěži spolupracují: PH PIPES, NEXT FITNESS, výroba uzenin MK KLEMENS, Fliegl TRAILER, MADMAX AutoTip HALFAR, s. r. o., Pekařství Obrusník, Jan Kubík, Grambal stavby, VÁLEK A KAČENA kuchyňské studio, Extrifit Sports Nutrition, Bikini Fitness, AZ intergips, a.s., KOKRA, s. r. o., HAGEMANN, AD Řeha, s. r. o., inSPORTline fitness equipment, HI TEC NUTRITION, UNImerEX, s. r. o., 14 Superior Supplements, Litovel klasicky vařené pivo, ZISU, Design Renata Mistrik, KOFOLA original.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra