Reklama:

GP Zbýšov 2016 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů/masters
v kulturistice:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
očima závodníků
Mistrovství ČR mužů
(klas., phys.), žen, párů:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
očima závodníků
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Extrifit Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
FFF Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo

V sobotu 23. dubna Vás srdečně zveme do Retro kavárny ve Zbýšově na Grand Prix Zbýšov 2016. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 73.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Physique mužů do 178 cm

• 1. Tomáš Bukovský (Factory Fitness Bystrc)
• 2. Thanh Son (Tomáš) Doan (Factory Fitness Bystrc)
• 3. Ondřej Pokorný (Oddíl kulturistiky Zbýšov)
• 4. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 3. Jiří Novotný (TJ Olympia Zlín)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Tomáš Bašta (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Tomáš Vaicenbacher (TJ Moravan Lednice)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Sabina Doležalová (SF7 Team)
• 2. Lucie Hermanová (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 4. Nikola Pavelková (Slovensko)
• 5. Klára Peceková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 6. Magdalena Švagerková (MTV Fitness Praha)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Eva Baraniková (Fitcentrum Mládek)
• 2. Zdeňka Drtinová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Jana Jandeková (SIWI Fitness Brno)
• 4. Kateřina Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Veronika Kožíková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 6. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Petra Mikolášková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Natálie Pitnerová (Fit - K.O. Staré Město)
• 9. Lucie Škrabánková (InCore Fitness Brno)
• 10. Lucie Treutlerová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 11. Lucie Vajsová (Let´s Go Hoštka)
• 12. Zuzana Šimončičova (Slovensko)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Marina Bedřichová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 2. Kateřina Davidová (SK Moog Brno)
• 3. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Denisa Snovická (Extreme Fitness Kroměříž)
• 5. Petra Šebková (Fitness Victory)
• 6. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)

Fitness chlapců

• 1. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny dle věku do 3 kategorií.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Sára Janáčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Tereza Kafková (Fitness AVE Přerov)
• 9. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 10. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Barbora Kubánková (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Kristýna Kubáňová (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Eliška Kučerová (All Stars fitness tým Lužice)
• 14. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 15. Sára Maděryčová (All Stars fitness tým Lužice)
• 16. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 17. Eliška Palyzová (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 19. Anežka Peterová (SK PEPA centrum Opava)
• 20. Eliška Pokorná (The Queen Club)
• 21. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 22. Justína Tlachová (All Stars fitness tým Lužice)
• 23. Michaela Tóthová (The Queen Club)
• 24. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 25. Vanesa Janowská (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 26. Natália Jacinová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 27. Markéta Musilová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 28. Linda Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 29. Kristina Pernicová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 30. Sofie Slováčková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 31. Šárka Mikysková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 32. Adéla Böhmová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 33. Michaela Malá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 34. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 35. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 36. Daniela Kohoutová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 37. Lucie Hanousková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPartner Cup 2019 - výsledky
Hockey1000 (11:29) • Vždyť to je právě naopak super, že jde on i jemu podobní borci na českou pohárovku. Cel...
magazínPartner Cup 2019 - výsledky
Qubevm (08:58) • Valasekjakub123 proč by nemohl Matěj závodit na pohárovce proboha.. Dej si facku, probe...
magazínPartner Cup 2019 - výsledky
ambrosan (22:19) • tak to je komentář, který bych od závodníka nečekal...je to dobře, že jsou lidi co akti...
magazínPartner Cup 2019 - výsledky
Valasekjakub123 (22:01) • Rysavy na poharovce? Zavodnik s takovymi zkusennostmi a jde na poharovku trosku soudnos...
magazínIFBB Master Elite Pro Skopje 2019: ko...
Bali (19:59) • Nejsou špatně jména u fotek?Protože ten co vyhrál má nejmín svalů a nejhorší formu..u b...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra