Reklama:
BRZY KONČÍ:
Protein Smart Whey v akci 1+1
Ještě 8 příchutí na výběr! Více zde.

EVLS Prague Pro 2015:
zprávy z místa dění!

 VÍME PRVNÍ 
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


EVLS PRAGUE PRO 2015 - 3. 10. 2015, Česká republika
Čeští profesionálové před EVLS Prague Pro:
Milan Šádek (video) Lukáš Osladil Tomáš Kašpar
Dalibor Hájek Jan KubíkVladimíra Krásová
Před EVLS Prague Pro:
program soutěž o vstupenky
Info z EVLS Prague Pro:
prezentacetiskovka a Meet & Greetz místa děnísemifinále fotofinále fotozákulisí I.zákulisí II. zákulisí III.
výsledky a fotovideozáznam 212videozáznam openvideozáznam bikini rozhovor s M. Šádkem od diváků II.

EVLS Prague Pro 2015
- výsledky a fotografie
EVLS Prague Pro 2015 - prezentace
EVLS Prague Pro 2015 - Meet & Greet
EVLS Prague Pro 2015 - fotogalerie semifinále
EVLS Prague Pro 2015 - fotogalerie finále
EVLS Prague Pro 2015 - fotografie ze zákulisí (I.)
EVLS Prague Pro 2015 - fotografie ze zákulisí (II.)

Pražská Tipsport Arena v sobotu 3. října hostila v pořadí čtvrtý ročník profesionální soutěže EVLS Prague Pro, na které už tradičně dostávají příležitost závodníci nastupující v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber a bikini fitness žen.

Jak se jim v souboji o atraktivní finanční odměny, body do kvalifikačního žebříčku i přímý postup na Olympia Weekend 2016 dařilo, jsme pro Vás sledovali v našem následujícím reportu z místa dění.

Kromě něj jsme Vám z EVLS Prague Pro 2015 přinesli také fotografie z prezentace, ale i semifinálovou a finálovou fotogalerii. Nechybí ani atraktivní fotografie ze zákulisí (fotogalerie I. a fotogalerie II.), a tak si s námi velkolepou pražskou profesionální show můžete připomenout hned z několika různých úhlů pohledu!

Nabídli jsme Vám také kompletní výsledky ze soutěže, včetně bodování, jež najdete v tomto článku, ve kterém jsou Vám k dispozici i aktualizované kvalifikační žebříčky na Olympia Weekend 2016.

K podívané v Tipsport Areně nezanedbatelnou měrou přispěly také bezmála tři stovky amatérských závodníků, kteří zde nastoupili k souběžně konanému druhému ročníku mezinárodní amatérské soutěže Olympia Amateur Europe. Také z ní jsme Vám nabídli online report, kompletní výsledky, hned tři fotogalerie se snímky z pódia (I., II. a III.), dvě galerie se snímky ze zákulisí (I. a II.) a připraveny pro Vás jsou už také první videozáznamy.


Sobota, 23:09

Výsledky kulturistiky mužů open:

  1. Dexter Jackson
  2. Mamdouh Elssbiay
  3. Shawn Rhoden
  4. Dennis Wolf
  5. William Bonac
  6. Roelly Winklaar

Při vyhlašování výsledků asistuje Phil Heath.

Sobota, 23:04

Výsledky bikini fitness žen:

  1. Janet Layug
  2. Courtney King
  3. Vladimíra Krásová
  4. Noemi Olah
  5. Sandra Jokic
  6. Christina Strom Fjaere

Sobota, 22:54

Výsledky kulturistiky mužů do 212 liber:

  1. Jose Raymond
  2. David Henry
  3. Ahmad Ahmad
  4. Raul Carrasco
  5. Milan Šádek
  6. Oleksandr Slobodyanyuk

Sobota, 22:30

Probíhá porovnávání nejlepší šestice v kulturistice mužů open. Uprostřed Rhoden, Jackson.

Sobota, 22:24

Závodníci se vracejí na pódium, tentokrát už jenom nejlepší desítka: Juan Morel, William Bonac, Lukáš Osladil, Shawn Rhoden, Ronny Rockel, Roelly Winklaar, Dennis Wolf, Dexter Jackson, Steve Kuclo, Mamdouh Elssbiay.

  7. Ronny Rockel
  8. Lukáš Osladil
  9. Juan Morel
  10. Steve Kuclo

Sobota, 22:16

Finálová vyvolávání jsou u konce. Dochází na posedown všech závodníků kategorie a na pódiu je pořádně plno! Moment, už to neplatí. Všichni těžkotonážníci opouštějí pódium a vstupují mezi diváky!

Sobota, 22:03

Na řade jsou finálová vyvolávání.

První finálové vyvolávání v kulturistice mužů open

 • Mamdouh Elssbiay
 • William Bonac
 • Dexter Jackson
 • Shawn Roden
 • Dennis Wolf

Uprostřed Mamdouh Elssbiay. Co to bude znamenat z pohledu výsledků? To zřejmě v tuto chvíli vědí jenom rozhodčí.

Druhé finálové vyvolávání v kulturistice mužů open

 • Brandon Curry
 • Alexander Fedorov
 • Roman Fritz
 • Tomáš Kašpar
 • Michael Kefalianos

Třetí finálové vyvolávání v kulturistice mužů open

 • Steve Kuclo
 • Juan Morel
 • Lukáš Osladil
 • Roelly Winklaar
 • Ronny Rockel

Čtvrté finálové vyvolávání v kulturistice mužů open

 • Dalibor Hájek
 • Jeno Kiss
 • Alfredo Azpeitia
 • Rastislav Solár
 • Marek Olejniczak

Sobota, 21:03

Finále v kulturistice mužů open. Opět jsou na řadě nejprve volné sestavy.

Dennis Wolf - jeho kvadricepsy jsou prostě úžasné. Paže a záda možná nejsou tak plné jako při Dennisových nejlepších vystoupeních. Zřejmě bude svádět souboj o třetí místo s Mamdouhem Elssbiayem. Ale nepředbíhejme. Na řadě jsou ještě finálová vyvolávání a v nich druhá polovina bodů.

Roelly Winklaar - předvádí svou tradiční volnou sestavu, kterou diváky přivádí do varu svou brutální nejsvalnatější pózou, jedněmi z nejlepších paží současné scény i tanečními kreacemi. Závodí, zdá se, v na své poměry solidní formě a těší se přízni publika.

Rastislav Solár - pěkné vytočené a boční pózy, konkurence je zde však příliš silná na to, aby mohl pomýšlet na zajímavější výsledek.

Ronny Rockel - veterán, který po onemocnění cukrovkou a sérii špatných výsledků dokázal vstát z mrtvých díky spolupráci s trenérem Patrickem Tuorem. Doby, kdy mohl pomýšlet na umístění v první desítce, či dokonce šestici na Mr. Olympia, už jsou zřejmě pryč, přesto stále patří k dobrým profíkům.

Shawn Rhoden - doprostřed pódia nastupuje snad ještě pomaleji než Dexter Jackson. Vhodně zvolená lyrická hudba pro volnou sestavu. Výborná póza břicho - stehna, ve které vyniká jeho úzký pas. Jednoznačně jeden z nejestetičtějších závodníků současnosti.

Lukáš Osladil - i přes výrazné zlepšení objemů nic neztratil ze své pružnosti. Napruhované hýždě, bezchybné nejsvalnatější pózy, skvělá lýtka. V kategorii open mu to, zdá se, bude svědčit. Bouřlivá reakce publika.

Marek Olejniczak - výborná ramena, solidní čelní postoje, ty zadní jsou však jeho slabinou.

Juan Morel - podzimní část sezóny ho nezastihla v takové formě jako jarní a nabízí se, aby si dopřál na nějakou dobu odpočinek. Zaujal perfektním hrudníkem i dobrou kontrolou břišních svalů.

Steve Kuclo - jeho svaly působí o něco plněji než v semifinále. Díky stavbě těla se v něm stále skrývá obrovský potenciál.

Jeno Kiss - robustní typ závodníka s výraznou žilnatostí. Horní polovina těla možná mírně zastiňuje tu dolní.

Michael Kefalianos - řadí se už nějaký ten rok mezi čtyřicátníky a jeho stehna již postupně ztrácí na plnosti. Chce-li pomýšlet ještě na nějaký pěkný výsledek, cesta k němu jistě nepovede přes účast na soutěžích typu Arnold Classic nebo EVLS Prague Pro.

Tomáš Kašpar - jeho silnou stránkou jsou nejsvalnatější i boční postoje. Také při jeho volné sestavě diváci byli pořádně hlasití!

Dexter Jackson - tradičně do středu pódia nastupuje zvolna, aby pak divákům nabídl jednu z nejlíbivějších postav současné scény, neskutečnou kvalitu a řadu pěkných póz. Rozhodně jeden z favoritů na vítězství.

Dalibor Hájek - k jeho přednostem patří zejména výborná ramena a hrudník, pěkná odezva domácího publika.

Roman Fritz - v průběhu dne zde na jedné z obrazovek proběhlo video se záběry z loňské Olympia Amateur Europe. Až v tu chvíli si člověk naplno uvědomil, že se německý závodník od minulé sezóny po stránce objemů poměrně citelně zlepšil.

Alexander Fedorov - další masivní závodník. Vyvážeností postavy se však mladšímu a zraněními zatím výrazněji nedotčenému Elssbiayovi nemůže ani zdaleka rovnat. Pěkná nejsvalnatější póza, ve které jako by jeho letité devastující zranění prsního svalu bylo přeci o jenom něco méně patrné než v minulosti.

Mamdouh Elssbiay - pózování začíná vkleče s pěstí zaťatou v pódiu. Vydrží podlaha? Asi ano, ale egyptský závodník působí jako obr z jiného světa. Všechno na něm, snad s výjimkou lýtek, je enormní! Hala byla až dosud téměř oněmělá údivem. Ticho však nakonec přerostlo v ovace.

Brandon Curry - výborná ramena a paže, jeho výkon sráží měkkost patrná zejména v zadních postojích. Došlo i na vítěznou pózu, jíž nejvíce proslavil legendární šampión Mr. Olympia z let 1967 až 1969 Sergio Oliva.

William Bonac - na nevysoké kostře drží tolik svalové hmoty, kolik je snad jen možné. Není slabý snad v žádném postoji, dochází i na pěkné pózy vkleče.

Alfredo Azpeitia - solidní kvadricepsy, pěkná nejsvalnatější póza, od poslední soutěže si nechal odoperovat rušivě působící pupeční kýlu. Do dalších sezón může pracovat na zlepšení hloubky zad.

Sobota, 21:02

V top 6 jsou následující bikini fitnessky: Sandra Jokic, Christina Strom Fjaere, Courtney King, Vladimíra Krásová, Noemi Olah a Janet Layug.

Sobota, 20:56

První výsledky v bikini fitness žen - sedmé až desáté místo

  7. Miriam Sanchez
  8. Alla Semenova
  9. Anna Kiseleva
  10. Tanya Canc

Sobota, 20:53

První finálové vyvolávání v bikini fitness žen

 • Courtney King
 • Vladimíra Krásová
 • Janet Layug
 • Noemi Olah

Sobota, 20:33

Na řadě je finále v bikini fitness žen.

Sobota, 20:29

Po vyhlášení desátého až sedmého místa je zde ještě jedno porovnávání nejlepší šestice následované dalším posedownem. Milan Šádek absolvuje souboj v nejsvalnatější póze s Davidem Henrym. Výsledky budou vyhlášeny v závěru večera.

Sobota, 20:23

V top 10 jsou: Ahmad Ahmad, Emiliano Dell´Uomo, Steve Benthin, Milan Šádek, Jan Kubík, David Henry, Oleksandr Slobodyanyuk, Raul Carrasco, Jose Raymond, Zoran Kolevski.

  7. Emiliano Dell´Uomo
  8. Steve Benthin
  9. Zoran Kolevski
  10. Jan Kubík

Sobota, 20:18

Posedown celého startovního pole. Vedle sebe chvíli pózovali Jan Kubík s Josem Raymondem, pak zase Steve Benthin s Milanem Šádkem. Emiliano Dell´Uomo má výrazné problémy s kontrolou břišní stěny, kvůli kterým si v prvním finálovém vyvolávání nejspíše být nezasloužil. Milanu Šádkovi se opět nechtělo z pódia, kde si na závěr zapózoval například s Josem Raymondem a Davidem Henrym.

Sobota, 20:12

První finálové vyvolávání v kulturistice mužů do 212 liber:

 • David Henry
 • Ahmad Ahmad
 • Jose Raymond
 • Emiliano Dell´Uomo
 • Raul Carrasco

Jose Raymond uprostřed, Ahmad Ahmad s Davidem Henrym bojují o druhé a třetí místo.

Druhé finálové vyvolávání v kulturistice mužů do 212 liber:

 • Emiliano Dell´Uomo
 • Steve Benthin
 • Zoran Kolevski
 • Jan Kubík
 • Raul Sanchez
 • Oleksandr Slobodyanyuk
 • Milan Šádek

Uprostřed Milan Šádek, který tak, zdá se, bojuje o páté místo.

Třetí finálové vyvolávání v kulturistice mužů do 212 liber:

 • Oliver Adzievski
 • Carlos Ascensio
 • Miha Zupan
 • Jerry Ossi

Sobota, 19:34

Jako první do finále svými volnými sestavami vstoupí profesionálové z kategorie do 212 liber.

Miha Zupan - po Milanu Šádkovi a Oleksandru Slobodyanyukovi další profesionální nováček, který si na amatérské scéně udělal jméno tradiční dechberoucí finální dotažeností. Tu na pódium pražské soutěže však zcela nepřinesl.

Oleksandr Slobodyanyuk - typ kulturisty s brutální svalovou hustotou, který tak trochu připomíná Branche Warrena. Je výborně připravený, prezentuje se žilnatostí a pěknými nejsvalnatějšími postoji.

Milan Šádek - vítá ho prozatím největší aplaus večera. Famózní kvadricepsy, výborné boční pózy, výrazné zlepšení po stránce objemů od loňské sezóny. Fantastické vystoupení, které v publiku vyvolalo uragán!

Jose Raymond - přes své neskutečné objemy je alespoň na vteřinku schopen udržet ceněné vakuum. Napruhovaný a žilnatý skoro všude, vítěz!

Raul Sanchéz - pro finálové vystoupení se nenatřel olejem. Pokud to měl být záměr, tak se příliš nepovedl.

Jerry Ossi - finský veterán, ačkoliv se už nějaký rok řadí mezi čtyřicátníky, stále se může chlubit úctyhodnými objemy. Zaujal především svalovou hustotou v oblasti hrudníku.

Jan Kubík - jako obvykle si volnou sestavu před pražským publikem užívá. Neomezuje se pouze na povinné pózy jako někteří jeho soupeři a díky tomu předvedl výbornou volnou sestavu, za kterou sklidil bouřlivý potlesk publika.

Zoran Kolevski - při svém profesionálním debutu si vede důstojně a dokazuje, že mezi borce z kategorie do 212 liber patří. Bude zajímavé sledovat, jak se jeho profesionální kariéra bude vyvíjet.

David Henry - jednoznačně mohutnější, než tomu bylo na jeho soutěžích v loňské sezóně, a to i v oblasti kvadricepsů. Aby mohl pomýšlet na to, že potrápí Joseho Raymonda, musel by být v některých partiích tvrdší a ostřejší.

Emiliano Dell´Uomo - výborný comeback po delší soutěžní přestávce! O to větší škoda, že se při své volné sestavě na pódiu příliš dlouho nezdržel.

Raul Carrasco - nechybí mu svalová vyzrálost, ale závodil už v lepší formě, a ta je při jeho ne zcela líbivých tvarech předpokladem úspěchu.

Steve Benthin - napruhované kvadricepsy, pěkná most muscular, mohl by pózy držet déle. Ve druhé polovině volné sestavy pózoval na dynamičtější hudbu a navázal dobrý kontakt s publikem.

Carlos Ascensio - v semifinále závodil možná o vlásek ostřejší, disponuje méně líbivou postavou.

Ahmad Ahmad - od svých začátků v profesionálním táboře se dokázal výrazně zlepšit. Vystoupení před pražským publikem si užil, poutá pozornost skvělými pažemi i výbornou nejsvalnatější pózou.

Oliver Adzievski - letos už absolvoval poměrně vysoký počet soutěží, což mu poprvé v kariéře vyneslo i kvalifikaci na Olympia 212 Showdown. Klání v Praze jej však i možná kvůli únavě po náročné sezóně nezastihlo v optimální formě.

Sobota, 19:23

Začíná finále!

Sobota, 14:02

Semifinále EVLS Prague Pro je u konce, finále je na programu od 19:15.

Sobota, 13:41

První semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

 • Mamdouh Elssbiay
 • Dexter Jackson
 • Shawn Rhoden
 • Dennis Wolf

Mamdouh Elssbiay pózuje nějakých 5 až 7 metrů od nás a je enormní. Vedle něj však bojuje Dexter Jackson a rozdíl ve kvalitě svalstva je mezi oběma borci zřetelný. Jackson s Rhodenem představují kulturisty s natolik líbivou postavou, že by se na jejich pózování člověk dokázal dívat do nekonečna. Dennis Wolf se hodně potí, ale nejde posoudit, zda mu to pomáhá k lepší ostrosti. V bočních postojích, jako by se jeho hamstringy dotýkaly podlahy.

Druhé semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

 • William Bonac
 • Juan Morel
 • Roelly Winklaar
 • Ronny Rockel
 • Lukáš Osladil
 • Steve Kuclo

Lukáš Osladil si při svém prvním startu v kategorii open vede velmi dobře a nebude překvapením, pokud porazí hladkého Steva Kucla.

Třetí semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

 • Brandon Curry
 • Jeno Kiss
 • Roman Fritz
 • Tomáš Kašpar
 • Alfredo Azpeitia
 • Alexander Fedorov
 • Michael Kefalianos

Rozhodčí do středu řady přesunuli Fritze, Curryho a Kefalianose.

Čtvrté semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

 • Dalibor Hájek
 • Marek Olejniczak
 • Rastislav Solár

Uprostřed řady Rastislav Solár.

Páté semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

 • Brandon Curry
 • William Bonac
 • Steve Kuclo
 • Juan Morel
 • Roelly Winklaar
 • Lukáš Osladil
 • Ronny Rockel

Šesté semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open:

 • Mamdouh Elssbiay
 • Dexter Jackson
 • Shawn Rhoden
 • Dennis Wolf

Uprostřed Dexter Jackson a Shawn Rhoden, kteří zřejmě bojují o první a druhé místo.

Sobota, 13:30

Porovnávání podle startovních čísel ve skupinkách po pěti. Mamdouh Elssbiay ukazuje, že i on na pódium umí přinést napruhované kvadricepsy, a ačkoliv stále postrádá potřebné detaily a neskryje lehce patrnou gynekomastii, tento souboj s Azpeitiou, Bonacem, Currym a Fedorovem jednoznačně vyhrál.

Ve druhé skupince závodníků pózuje Dexter Jackson mezi Daliborem Hájkem a Tomášem Kašparem. Vítěz Mr. Olympia z roku 2008 souboji, v němž jsou ještě Roman Fritz a Michael Kefalianos, zcela dominuje.

Třetí skupina. Jeno Kiss představuje jednu velkou hordu svalů, která nicméně vedle skvěle stavěného Steva Kucla působí poněkud neforemně. Po boku obou zmíněných borců pózují i Juan Morel, Marek Olejniczak a Lukáš Osladil.

Na pódiu jsou nyní Shawn Rhoden, Ronny Rockel, Rastislav Solár, Roelly Winklaar a Dennis Wolf. Všichni disponují trochu odlišným typem postavy. V dalším průběhu soutěže bude zajímavé vidět Wolfa s Rhodenem vedle sebe a po jejich boku samozřejmě také Dextera Jacksona.

Sobota, 12:50

Semifinále v kulturistice mužů open

Dennis Wolf - jeden z favoritů soutěže. Famózní oblé kvadricepsy a celkově neskutečné objemy. Škoda, že vedle sebe nejde na pódium postavit Dennise Wolfa z roku 2013 nebo 2014 a toho dnešního. Ukázalo by se, zda v minulých sezónách závodil s lepší plností svalů zad, či nikoliv.

Roelly Winklaar - v oblasti zad by mohl být ostřejší, ale hamstringy jsou vysekané na prach, monstrózní paže a brutální nejsvalnatější póza.

Rastislav Solár - profesionální debut při němž slovenský závodník poutá pozornost šířkou zad i celkově dobrou horní polovinou těla, která mírně zastiňuje tu dolní.

Ronny Rockel - na jeho svalech jsou znát roky tvrdé dřiny, vyvážená postava

Shawn Rhoden - mohutnější než v předchozích sezónách, jeden z estétů současné doby. Skvělá odezva publika, výborná nejsvalnatější póza s rukama na stehnech.

Lukáš Osladil - podle George Faraha, který mu pomáhal s přípravou, od loňské sezóny nabral kolem 9 kg svalů a nové objemy jsou znát! Napruhované glutey, skvělá šířka zad, perfektní most muscular hned v několika provedeních.

Marek Olejniczak - profesionální debut, lepší v čelních postojích než v zadních, snaží se komunikovat s publikem.

Juan Morel - plný hrudník a výborné boční postoje, rozvoj stehen nadále zůstává jeho slabinou

Steve Kuclo - skvělá stavba těla, výborná lýtka, v horní polovině těla působí trochu hladce.

Jeno Kiss - maďarský veterán, mohutné paže, celkově masivní závodník. Trochu měkký v oblasti dolní poloviny těla.

Michael Kefalianos - mohutná lýtka, napruhované tricepsy, ale už závodil i v mnohem lepší formě

Tomáš Kašpar - pěkná úprava pokožky, jeho silnou stránkou jsou jako tradičně boční postoje. Pěkná nejsvalnatější póza.

Dexter Jackson - legenda na pódiu! Možná s výjimkou lýtek neskutečně kompletní závodník, s vyzrálými svaly, výborná most muscular s jeho pověstně napruhovanými rameny

Dalibor Hájek - široká záda, masivní hrudník, možná už zde závodil v lepší formě, bude zajímavé sledovat, jak si povede při porovnávání s ostatními

Roman Fritz - působí mohutněji než vloni při svém celkovém triumfu na Olympia Amateur Europe, kde však možná závodil o něco ostřejší. Výborný v čelních postojích.

Alexander Fedorov - neskutečný triceps z boku, napruhované kvadricepsy, trochu měkký v oblasti zad.

Mamdouh Elssbiay - monstrum! Výborná kontrola břišních svalů na tak mohutného závodníka, lehce patrné napruhování hýždí, extrémně široká záda, monstrózní kvadricepsy. Publikum bouřilo!

Brandon Curry - úzký pas, výborné paže, poněkud měkký a neostrý zejména v zadních postojích. Výborná most muscular.

William Bonac - obrovské množství plných kulatých svalů, výborné paže a pěkná most muscular.

Alfredo Azpeitia - jeho první soutěž od profesionálního debutu na Tijuana Pro 2013. Dobrá úprava pokožky, celkově mnohem lepší než před dvěma lety v Tijuaně.

Sobota, 12:43

První semifinálové vyvolávání v bikini fitness žen

 • Courtney King
 • Vladimíra Krásová
 • Janet Layug
 • Noemi Olah

Druhé semifinálové vyvolávání v bikini fitness žen

 • Tanja Canc
 • Christina Strom Fjaere
 • Sandra Jokic
 • Anna Kiseleva
 • Miriam Sanchez
 • Alla Semenova

Sobota, 12:20

Na pódiu jsou profesionálky z kategorie bikini.

Sobota, 12:03

Milanu Šádkovi a Stevu Benthinovi se nechce z pódia, a zatímco ostatní scénu již opustili, oba ještě sváděli dodatečný souboj, který se pojil především k jejich vzájemnému hecování na sociálních sítích.

Šesté semifinálové vyvolávání:

 • Ahmad Ahmad
 • David Henry
 • Jose Raymond

Toto je souboj o umístění v první trojici. Uprostřed Jose Raymond, který si na soutěži pravděpodobně dojde pro vítězství.

Páté semifinálové vyvolávání:

 • Raul Carrasco
 • Oleksandr Slobodyanyuk
 • Emiliano Dell´Uomo
 • Steve Benthin
 • Milan Šádek

Steve Benthin uprostřed.

Čtvrté semifinálové vyvolávání:

 • Carlos Ascensio
 • Oliver Adzievski
 • Miha Zupan

Třetí semifinálové vyvolávání:

 • Milan Šádek
 • Jan Kubík
 • Steve Benthin
 • Jerry Ossi
 • Raul Sanchéz
 • Zoran Kolevski

Oba čeští profíci za sebou mají náročné chvíle bez oddechu. Jan Kubík i Milan Šádek se přesto snaží pózovat s úsměvem.

Druhé semifinálové vyvolávání:

 • Milan Šádek
 • Jan Kubík
 • Raul Carrasco
 • Jerry Ossi
 • Oleksandr Slobodyanyuk
 • Emiliano Dell´Uomo

Sobota, 11:59

První semifinálové vyvolávání:

 • David Henry
 • Ahmad Ahmad
 • Jose Raymond
 • Milan Šádek
 • Jan Kubík

Uprostřed řady Henry, Raymond, Ahmad.

Sobota, 11:52

Porovnávání podle startovních čísel ve skupinkách po pěti. V první zaujali Ahmad Ahmad a Steve Benthin. Ve druhé skupině to ostatní nemají snadné vedle Davida Henryho, a to i přesto, že zmíněný Američan nedisponuje zdaleka tak tvrdými glutey, jak u něj bylo zvykem. Ve třetí skupině Milan Šádek pózuje vedle Joseho Raymonda. Začínající český profík se může chlubit napruhovanými hýžděmi jak v bočních, tak i zadních postojích. Při svém profesionálním debutu bojuje ze všech sil a může při něm dosáhnout na pěkný výsledek.

Sobota, 11:18

Kategorie do 212 liber (semifinále):

Miha Zupan - profesionální debut, vysekané hýždě, ale postrádá svou tradiční ostrost, působí poněkud ploše.

Oleksandr Slobodyanyuk - profesionální debut, obrovské množství vyzrálých svalů, pěkná most muscular

Milan Šádek - při jeho profesionálním debutu ho vítá obrovský aplaus. Citelné zlepšení objemů v oblasti horní poloviny těla, napruhovaný hrudník i ramena, pěkné břišní svaly a tradičně fantastické kvadricepsy.

Jose Raymond - favorit soutěže. Obrovské množství svalové hmoty na nevysoké kostře, vysekaný na kost, v oblasti zad by mohl být o něco málo ostřejší.

Raul Sanchéz - dobré kvadricepsy, ale nezávodí ve stejné formě jako na letošním New York Pro.

Jerry Ossi - finský čtyřicátník se skvělými pažemi, široká záda, trochu se klepe při pózování.

Jan Kubík - výborné paže a ramena, separované a vysekané hamstringy. Tradičně perfektní břišáky.

Zoran Kolevski - profesionální debut. Napruhované tricepsy, plný hrudník, dobré čelní postoje.

David Henry - fantastická záda! Skvělé paže i hrudník. Výborná nejsvalnatější póza. V ostrosti za svými nejlepšími léty už ale ztrácí.

Emiliano Dell´Uomo - jeho první soutěž po tragické autonehodě jeho manželky. Výborné čelní postoje a famózní kvadricepsy.

Raul Carrasco - napruhované hýždě, nepředvádí svou pověstnou svalovou tvrdost a ostrost. Dobrá nejsvalnatější póza.

Steve Benthin - vrací se na pódium po delší odmlce, předvádí na pódiu bojovný výkon i pěkné objemy. Zadržuje tenký film vody v podkoží.

Carlos Ascensio - nevysoký závodník, s ne zcela ideální stavbu těla. Je ale perfektně připravený, může se chlubit svalovou vyzrálostí i separovanými hamstringy.

Ahmad Ahmad - symetrický kulturista s pěkně napruhovanými tricepsy. Náznak napruhování v oblasti hýždí, i on ale už závodil ostřejší, a to zejména v zadních postojích.

Oliver Adzievski - veterán, zadržuje vodu, nedisponuje ideálními tvary. Zaujme solidním hrudníkem.

Sobota, 11:18

Začíná EVLS Prague Pro 2015. Diváky vítají Bob Cicherillo a Michal Dusík.




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

04.10.01:02Darkkiller - Snad ho už někdo sesadí, Ramy na to má. Přijde mi nefér, a..-1
04.10.00:31Zodiak411 - Teď mu ten zadek a hamy vylezly.A hned takový bombový výsl..-1
04.10.00:07Turakam - Konečne docenili Ramyho, to sa nedá proste ignorovať tú ma..+1
03.10.23:19Royi - Výsledky mě mrtě potěšili, Milan 5.místo na první profi so..+2
03.10.21:46Turakam - asi ťažko, po toľkých rokoch by to ani nešlo, neskutočné j..
03.10.21:34imtheman - osobně se mi taky zdálo, že se mu ten prsní sval nějako zl..
03.10.19:36kubasbubas - Je někde online finále? Pls hoďte link.
03.10.17:02ALKAPONE - Vypadá fakt výborně-1
03.10.11:51Turakam - z md: Milan Sadek Good grief, the crowd loves him. Let..+2
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
moab (19:19) • Bejt jedním ze třiceti vítězů víceméně lokální soutěže... To má váhu.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
moab (19:16) • Je fakt, že je to humus tohle mít dobrovolně na zádech.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Sidic (17:38) • Představ si, že lidi maj takový akné i bez věcí, protože je to vcelku přirozený mít akn...
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Deny01 (16:08) • Mít vlivem věcí na zádech takový akné, tak se to aspoň snažím nějak zakrejt..
magazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
Valasekjakub123 (14:49) • Jak je možné že na takové soutěži je mnohem méně závodníků než na Moravě? Tím počtem zá...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie