Reklama:

Dalibor Hájek do sezóny
vstoupí na EVLS Prague Pro 2015

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


EVLS PRAGUE PRO 2015 - 3. 10. 2015, Česká republika
Čeští profesionálové před EVLS Prague Pro:
Milan Šádek (video) Lukáš Osladil Tomáš Kašpar
Dalibor Hájek Jan KubíkVladimíra Krásová
Před EVLS Prague Pro:
program soutěž o vstupenky
Info z EVLS Prague Pro:
prezentacetiskovka a Meet & Greetz místa děnísemifinále fotofinále fotozákulisí I.zákulisí II. zákulisí III.
výsledky a fotovideozáznam 212videozáznam openvideozáznam bikini rozhovor s M. Šádkem od diváků II.

Dalibor Hájek na EVL´s Prague Pro 2014

Po čtyřech závodech na podzim loňského roku čekala dvaačtyřicetiletého českého profesionálního kulturistu Dalibora Hájka nucená pauza, když podstoupil plánovanou operaci břišní kýly. Na jaře se vrátil do tréninkového procesu a v červnu už v plném nasazení v newyorském Bev Francis Powerhouse Gymu pod vedením trenéra a specialisty na předsoutěžní přípravu George Faraha absolvoval tréninkový kemp. Stejně jako v roce 2014 i letos do sezóny vstoupí na domácím EVLS Prague Pro, které se uskuteční o prvním říjnovém víkendu v holešovické Tipsport Areně.

Dalibor k chirurgickému zákroku, který podstoupil, upřesňuje: "Operace to byla plánovaná, takže proběhla až po sezóně. Vyšlo to tak, že jsem šel na sál den před Vánoci. Rekonvalescence díky tomu vyšla na období, kdy bych stejně odpočíval. Ale musím říct, že jsem nikdy neměl pauzu bez cvičení tak dlouhou, nemohl jsem nic dělat dva a půl měsíce! Do té doby jsem necvičil maximálně čtrnáct dní v kuse. Jen jsem ležel a měl jsem problém vstát z postele nebo zakašlat. K tréninku jsem se vrátil v druhé polovině března. A začátek byl docela náročný, než jsem si zvykl. Šlo to pomaličku."

Červnový tréninkový kemp, jenž Dalibor v zámoří absolvoval pod Farahovým vedením, trval hned deset dní. "S Georgem jsem spolupracoval už v minulé sezóně. Na červnovém kempu v Powerhouse Gymu na Long Islandu byl se mnou a dohlížel na mě. Musím říct, že to bylo velice pozitivní a přínosné. Myslel jsem si, že v oblasti tréninku už není co měnit nebo objevovat, ale George mi ukázal, že tu jsou metody, které člověka dokážou posunout ještě trošku dál," popisuje Dalibor. Během kempu si Dalibor zatrénoval i s několika slavnými kolegy z kategorie open. "Hned první trénink jsem měl s Big Ramym, poté jsem absolvoval několik tréninků i s Kaiem Greenem," pochvaluje si.

Dalibor soutěžní ročník začne na EVLS Prague Pro, do té doby žádné závody neplánuje. "A po něm uvidíme, nějaké závody naplánujeme, chtěl bych sbírat body. Vloni jsem po EVLS letěl do Číny, pak následoval ruský Petrohrad a nakonec Ferrigno Legacy v Santa Barbaře. Letos bych chtěl zvládnout podobný počet závodů. A když se jich stihne víc, tak klidně i víc," plánuje Dalibor. EVLS Prague Pro se Dalibor zúčastní již potřetí. "Ale to, že bych tady doma sbíral body, reálně nečekám. Soutěž bude opět hodně kvalitně a špičkově obsazená, bude tam první desítka z Olympie. Takže půjde spíš o to, zazávodit si s nimi a ukázat se před domácím publikem. Doma s podporou fanoušků se vždycky závodí dobře!" těší se Dalibor.


Foto:
Jaroslav Trnka, Ronnie.cz


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra