Reklama:
Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMA
Nesnídáte? Nesvačíte? Máme pro Vás skvělý tip, jak to napravit! Více zde.

Vladimíra Krásová se na poslední chvíli probojovala na Olympii

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Naples Pro 2015: výsledky a fotografie
Na Naples Pro, posledním závodě, kde bylo možné získat body pro kvalifikaci na Olympii, vybojovala Vlaďka Krásová skvělé 2. místo. A právě 4 klíčové body, které si v kvalifikačním žebříčku připsala k dosavadním 6, ji posunuly do Las Vegas.

Boj o druhé místo na Naples Pro byl hodně těsný. Jak jste závod prožívala?

Byl to poslední závod před Olympií, poslední šance na body, takže jsem to v hlavě pořád měla. Tedy před závodem, v průběhu už ne, to jsem se už jen soustředila na svůj výkon, a dokonce musím říct, že jsem si to užila. A že to nakonec takhle skvěle vyšlo, to je prostě úžasné.

Kdy jste si uvědomila, že vás výsledek posunul na Olympii?

Když jsme se předtím s holkami bavily v šatně, počítaly jsme, kolik kdo potřebujeme bodů. Ale vlastně jsme ani přesně nevěděly, jaký je bodový zisk za jednotlivé pozice na Naples Pro. A kolik bude stačit celkem bodů v kvalifikaci, to jsme také jen odhadovaly. Na pódium jsem tedy šla s tím, že chci získat medaili a pak uvidím, jestli se na Olympii dostanu, nebo ne. Že se mi to podařilo, jsem se dozvěděla od hlavního rozhodčího. Gratuloval mi po závodě k umístění a dodal, že se uvidíme za tři týdny. Vyrazilo mi to dech, dokonce jsem mu chvíli nevěřila. A ani teď mi to ještě asi úplně nedošlo.

Na jakých soutěžích jste nasbírala dalších 6 cenných bodů do kvalifikačního žebříčku?

První bod jsem získala na Korea Pro, které se konalo hned po loňské Olympii. Byl to super závod a hlavně fanoušci byli úplně neskuteční. Pak jsem bodovala na EVLS Prague Pro. V obrovské konkurenci jsem brala úžasné 4. místo za Indií Paulino, Noemi Olah a Christinou Strom Fjaere. To znamenalo další 4 body do žebříčku. Pak se mi podařilo přidat další bodík až letos v červenci na Prestige Crystal Cup v Boca Raton. To bylo hned po úspěšném ukončení magisterského studia. Připravovat se na zkoušky a zároveň na závody bylo hodně náročné. Ale zvládla jsem to. Lidé často říkají, že něco nejde. Já říkám, že všechno jde, všechno se dá zvládnout a vydržet. Když má člověk cíl a jde za ním, tak to dokáže. Věřte tomu. Ale musím přiznat, že mi po zkouškách spadl velký kámen ze srdce. A prý to na mně bylo i hodně znát. Všichni, kdo viděli video z Crystal Cupu, mi říkali, že jsem tam byla úplně jiná.

Bude to vaše třetí účast na Olympia Weekendu. Jaké umístění by po 16. a 13. místě bylo pro vás úspěch?

No super by bylo, kdybych si polepšila a byla bych v top desítce. Hezky by to vycházelo, že by mi to umístění skákalo po trojkách - 16, 13, 10. Ale ohromně si vážím už toho, že se mi povedlo na Olympii dostat potřetí za sebou. Už to je pro mě výhra. Letos jsem měla dva velké cíle - dokončit školu a dostat se na Olympii. Dělat státnice na dietě bylo hodně náročné, ale povedlo se. Teď mě čeká vysněná Olympie. Jsem hrozně moc ráda, že to takhle vyšlo. A kdyby se povedlo i umístění, to by byla krásná třešnička na dortu. Ale konkurence je opravdu veliká.

A co po Olympii, jaké máte plány?

Lákalo by mě opět jet na Korea Pro. Moc se mi tam líbilo, navíc jsem tam loni dokázala bodovat, ale ještě nevím, jestli tam poletím. Je to hodně brzy po Olympii. Určitě ale nebudu chybět na EVLS Prague Pro. Těším se i na to, že se podívám na amatérky, které budou na Olympia Amateur Europe bojovat o profi karty. To si nenechám ujít, musím přece zkontrolovat své budoucí soupeřky. (smích)

Absolvovala jste v téhle sezóně nějaké změny v přípravě?

Určitě, hlavní změnou je nový sponzor. Stala jsem se členkou Nutrend týmu, což s sebou samozřejmě přineslo změny ve výživě. A očividně hodně pozitivní. Také se změnil můj organizační tým, který mě doprovází na závody. To je také velká změna, nová motivace a podpora během soutěží. Rodina, přítel a lidé kolem mě jsou pro mě obrovskou oporou. Zaslouží si za to velké poděkování. Stejně tak za mnou stojí Shannon Dey a celý Bombshell tým. A jak jsem zmínila, nově mě podporuje také Nutrend tým. Všichni si zaslouží velké díky a každý z nich má část zásluhy na tom, že se mi podařilo vybojovat účast na Olympii.


Vladimíra Krásová na Naples Pro 2015


Foto:
www.npcnewsonline.com / www.northamericanbodies.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky Miro
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
dzordn2 (06:54) • Je to v článku napsané. :-) `Celkem na pódiu pózovalo devět těžkotonážníků, mezi nim...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra