Reklama:
Zbývá už jen 61 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

MS juniorů a masters 2014
- kompletní výsledky s body

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS JUNIORŮ A MASTERS 2014 - 3. - 6. 10. 2014, Mexiko
Češi před MS juniorů a masters:
Václav PátekViktor MinářJakub PrchalPetr BoarJean Marc Schuttrumpf
Richard Čada • Lucie Koumarová • Zdena Tvrdá • Margita Zámolová
nominaceodlet české výpravy
Info z MS juniorů a masters:
první zprávyprezentaceden 1 + foto - 2 medaile!
den 2 + fotokompletní výsledky s body

Rozhovory s medailisty:
Jakub Prchal Petr Boar


MS juniorů a masters 2014 - výsledky a fotografie (den 2.)
MS juniorů a masters 2014 - výsledky
a fotografie (den 1.)

Zlato a stříbro pro ČR!

MS juniorů a masters 2014 - fotografie z prezentace!
MS juniorů a masters 2014 - první zprávy z Mexika!

Mexické město Morelia ve dnech 2. až 6. října hostilo letošní Mistrovství světa juniorů a masters, jehož se účastnilo i devět českých reprezentantů. Jejich vystoupení na šampionátu jsme pro Vás sledovali prostřednictvím článků s výsledky a fotografiemi z prvního i druhého soutěžního dne akce, věnovali jsme se ale také například prezentaci, která dění na pódiu předcházela.

Nyní se za Mistrovstvím světa juniorů a masters pro rok 2014 ohlížíme formou tradičních kompletních výsledků s body, k nimž tentokrát doplňujeme i několik stovek fotografií. Jejich autorem je Igor Kopček z partnerského slovenského webu EastLabs.sk.

Z níže uvedených tabulek lze kromě jiného vyčíst, že České republice patří v soutěži národů dobré desáté místo. K němu nejvýraznější měrou přispěli medailisté Petr Boar a Jakub Prchal spolu s dalšími finalisty Václavem Pátkem, Margitou Zámolovou a Jeanem Marcem Schuttrumpfem.


Klasická kulturistika juniorů open

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 61 Erik Halaška Slovensko 1993 72,8/174 7 12 5 17
2. 60 Jakub Prchal Česká republika 1995 85,9/182,3 14 28 16 44
3. 67 Viacheslav Fedorenko Ukrajina 1991 81,1/180 12 28 17 45
4. 64 Adrian Cyronek Polsko 1991 87,9/183,1 16 30 18 48
5. 62 Rafał Kiełkiewicz Polsko 1991 87/183,4 27 52 27 79
6. 66 Calle Bolund Švédsko 1993 77,98/178 31 58 23 81
7. 65 Jakub Vilímek Slovensko 1991 74,9/172,2 34
8. 63 Jeve Ojala Finsko 1991 89,8/185,9 39
9. 59 Gerardo Alonso Uribe Meraz Mexiko 1994 61,6/163,8 45


Kulturistika juniorů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 71 Evgeny Bayazitov Rusko 1991 74,7 8 14 8 22
2. 76 Mohamed Khaled Embaby Abdelazim Egypt 1991 73,8 7 16 7 23
3. 74 Remon Samy Aziz Abdou Egypt 1992 73,96 16 32 17 49
4. 75 Josef Ahmad Švédsko 1992 72,9 18 38 19 57
5. 72 Cedric Shelton Samuals Jihoafrická republika 1993 74,66 24 54 26 80
6. 73 Horacio Paolo Mollinedo Puleo Mexiko 1992 72,16 30 56 27 83
7. 70 Jhonny Perez Lopez Mexiko 1991 66,2 35
8. 69 German Guirotane Argentina 1992 69,64 40


Kulturistika juniorů nad 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 89 Hassan Mostafa Abdalla Mahmoud Egypt 1992 105,1 10 22 8 30
2. 84 Piotr Borecki Polsko 1991 86,7 10 20 11 31
3. 88 Behrooz Tabani Abarghani Írán 1993 100,1 14 30 17 47
4. 91 Mazaher Tabani Abarghani Írán 1991 88,28 32 40 20 60
5. 92 Fredrik Jonsson Švédsko 1991 84,1 16 40 21 61
6. 77 Luis Antonio Balderas Balderas Mexiko 1992 80 31 54 28 82
7. 85 Daler Ismatov Rusko 1991 82,8 33
8. 80 Dennis Arnold Německo 1991 95,16 37
9. 82 Marko Baric Chorvatsko 1991 99,3 42
10. 94 Edoardo Pricca Itálie 1991 85,1 55
11. 78 Carlos Henrique Gouveia Marques Brazílie 1991 86,36 56
12. 93 Ahmed Mahmoud El Shaarawy Egypt 1993 98,1 60
13. 86 Bhehumuzi Maluleka Jihoafrická republika 1991 81,1 60
14. 90 Jose Luis Montes Castro Mexiko 1992 94,5 69
15. 79 Edwin Adalvin Preza Lopez Mexiko 1991 89,72 72
81 Jesus Martin Hernandez Escobedo Mexiko 1991 83,93
83 Armando Hernandez Payan Mexiko 1992 97,54
87 Alejandro Rodriguez Sanchez Mexiko 1993 89,4
95 Roberto Jesus Trejo Leon Mexiko 1992 97,4


Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 71 Evgeny Bayazitov Rusko 1991 74,7 6 6
2. 89 Hassan Mostafa Abdalla Mahmoud Egypt 1992 105,1 9 9


Bikini fitness juniorek do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 97 Danitza Espino de Dios Mexiko 1994 158,6 13 10 10
2. 99 Iwona Kowalska Polsko 1991 159,1 11 10 10
3. 101 Paula Macior Polsko 1992 156,1 16 19 19
4. 100 Elina Maria Fernandez Mena Slavádor 1994 156,5 30 24 24
5. 102 Paola Gonzalez Maqueda Mexiko 1994 152,4 29 30 30
6. 104 Frida Yazmin Garcia Alarcon Mexiko 1996 160 33
7. 98 Johanna Sander Německo 1994 157 38
DQ 103 Virag Kiss Maďarsko 1990 159,4 12 13 13


Bikini fitness juniorek do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 107 Lone Noraas Norsko 1994 160,4 12 10 10
2. 108 Alena Prokofeva Rusko 1992 161,4 15 14 14
3. 106 Karla Yuritzi Cortes Bardeja Mexiko 1995 165,7 16 17 17
4. 110 Eve Haikinen Finsko 1995 162,6 19 17 17
5. 111 Dilek Ciuci Turecko 1994 163,2 24 19 19
6. 109 Laura Magnolia Santos Gonzalez Mexiko 1994 163,4 26 27 27
7. 112 Emma Patimo Francie 1991 163,6 31


Bikini fitness juniorek nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 114 Yevheniia Suprun Ukrajina 1991 171,4 7 8 8
2. 116 Erika Kandráčová Slovensko 1995 166,7 10 8 8
3. 119 Veronika Guľášová Slovensko 1992 169,4 16 17 17
4. 118 Jade Yolanda Huhtamaki Finsko 1991 171 20 20 20
5. 117 Paula Stephanie Herrera Camacho Ekvádor 1992 166,5 23 24 24
6. 120 Ilayda Paksoy Turecko 1993 167,6 30 30 30
7. 115 Genesis Magańa Mendiola Mexiko 1996 169 35


Bikini fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 114 Yevheniia Suprun Ukrajina 1991 171,4 6 6
2. 97 Danitza Espino de Dios Mexiko 1994 158,6 12 12
3. 107 Lone Noraas Norsko 1994 160,4 12 12


Bodyfitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 134 Mariane Duarte Silca Mexiko 1991 152,9 7 6 6
2. 137 Sandra Grajales Romero Mexiko 1992 154,1 19 12 12
3. 139 Diana Nohemi Pardo Solis Mexiko 1991 150,6 22 18 18
4. 135 Antonia Pesevski Švédsko 1991 156 22 18 18
5. 136 Mirka Vikman Finsko 1991 162,1 24 25 25
6. 140 Ruth Espinola Paraguay 163,1 28 28 28
DQ 138 Sara Chavez Kolumbie 1990 160 16


Bodyfitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 142 Ellen Elisabeth Berei Norsko 1991 178,4 7 7
2. 146 Maria Aurora Stanciu Rumunsko 1993 172,7 10 10
3. 145 Elin Hassel Finsko 1992 171,5 12 12
4. 143 Ludmila Minardi Merlin Brazílie 1992 163,6 20 20
5. 144 Dilara Korkmaz Turecko 1994 167,8 25 25


Bodyfitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 142 Ellen Elisabeth Berei Norsko 1991 178,4 7 7
2. 134 Mariane Duarte Silca Mexiko 1991 152,9 8 8


Klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 2 Cristian Martinez Španělsko 1974 76,8/174,2 6 12 10 22
2. 4 Bogdan Nowakowski Polsko 1970 77,2/173,2 11 18 6 24
3. 8 Brian Emmerson Austrálie 1970 75,6/171,5 15 30 17 47
4. 5 Plamen Hristov Bulharsko 1967 76,1/173,2 20 40 18 58
5. 3 Jimmy Marcillo Francie 1972 90,4/183,5 25 50 25 75
6. 1 Ernesto Rodolfo Gomez Rodriguez Mexiko 1973 95,5/187,5 30 60 30 90
7. 6 Ramiz Akkurt Turecko 1969 75,2/174 36
8. 7 Levent Senal Turecko 1971 76,8/179,1 38


Klasická kulturistika mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 11 Petr Boar Česká republika 1962 88,9/181,5 20 10 30
2. 12 Mieczysław Nowacki Polsko 1962 72,5/171 18 14 32
3. 14 Jhon Davi Španělsko 1961 72,4/170,5 26 12 38
4. 13 Naiem Ally Jihoafrická republika 1961 67,9/168,5 34 16 50
5. 10 Jean Marc Schuttrumpf Česká republika 1961 80,9/175,5 48 25 73
6. 9 Ismail Hakki Yildmel Turecko 1964 67,74/172 60 29 89


Klasická kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 2 Cristian Martinez Španělsko 1974 76,8/174,2 5 5
2. 11 Petr Boar Česká republika 1962 88,9/181,5 10 10


Bodyfitness žen masters od 35 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 155 Veronica Gallego Španělsko 1975 159,4 6 5 5
2. 152 Nadia Isabella Pettersen Norsko 1978 166 11 13 13
3. 149 Monica Dale Clausen Norsko 1974 167,8 14 14 14
4. 164 Rossy Berenice Gonzalez Ulloa Mexiko 1978 158 29 22 22
5. 163 Margita Zámolová Česká republika 1971 171,7 21 24 24
6. 156 Janne Krohm Norsko 1975 31 27 27
7. 161 Ana Judith Dabdouh Arriola Mexiko 1978 155,4 41
8. 154 Edna Alessandra Piu Brazílie 1973 163 42
9. 162 Luz Erika Ruiz Kolumbie 1973 161,1 43
10. 165 Yukiko Kobayashi Japonsko 1973 43
11. 166 Jorun Steine Norsko 1972 178 49
12. 151 Lucie Koumarová Česká republika 1976 167,5 62
13. 158 Rina Cradenas Zamudio Mexiko 1973 164 65
14. 157 Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik Polsko 1975 164 66
15. 159 Laura Saccomanni Paraguay 1975 69
148 Beatriz Vazquez Heredia Mexiko 1974 149,8
150 Marisol Castańon Gomez Mexiko 1975 151,6
153 Esmeralda Higareda Gonzalez Mexiko 1972 166,2
160 Patricia Sberze Flexa Brazílie 1970 169,1
170 Martha Lepe Morales Mexiko 1971 167,6
171 Dilek Yasar Turecko 1970 160,4


Bodyfitness žen masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 179 Robarto Gomez Ortiz Španělsko 1968 166,6 10 8 8
2. 184 Federica Ghezzi Itálie 1965 165,5 9 8 8
3. 175 Nina Indset Norsko 1969 166,6 11 15 15
4. 173 Monica de la Torre Mexiko 1966 157,5 24 21 21
5. 183 Kayoko Yamamoto Japonsko 1964 166,4 29 26 26
6. 182 Jasmine Ramirez Venezuela 1966 158,1 31 28 28
7. 174 Isabel Herrera Brazílie 1966 159,6 36
8. 181 Zdena Tvrdá Česká republika 1958 165,1 42
9. 180 Ayumi Sasaki Japonsko 1966 160,9 44
10. 178 Dinah Salazar Venezuela 1964 159,5 46
11. 177 Roseli Perfoll Brazílie 1959 163 53
12. 176 Carmen Vergara Paraguay 1953 166,1 54


Bodyfitness žen masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 155 Veronica Gallego Španělsko 1975 159,4 5 5
2. 179 Robarto Gomez Ortiz Španělsko 1968 166,6 10 10


Physique juniorů do 170 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 200 Rigoberto Ramos Lagunes Mexiko 1992 167,9 5 5
2. 199 Alan Monroy Martinez Mexiko 1991 167,9 10 10
3. 201 Ivan Rodriguez Gutierez Mexiko 1995 168,9 15 15


Physique juniorů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 208 Pontus Koskelainen Švédsko 1991 171,4 8 8 8
2. 206 Ali Akcan Turecko 1993 172,1 14 13 13
3. 207 Angel Gallegos Mexiko 1996 171,4 19 16 16
4. 205 Václav Pátek Česká republika 1992 173,4 18 17 17
5. 209 Kubilay Erhan Yilmaz Turecko 1995 172,9 22 24 24
6. 203 Miguel Angel Gaona Madrid Panama 1993 171,5 29 27 27
7. 204 Isaac Rodriguez Gonzalez Mexiko 1991 173,2 31


Physique juniorů nad 175 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 215 Oscar Robles Urquidez Mexiko 1993 176 10 7 7
2. 214 Adam Zajac Polsko 1991 177,4 11 13 13
3. 211 Alejandro Medina Casillas Mexiko 1993 179,6 15 19 19
4. 210 Ariel Figueredo Paraguay 1992 177 20 19 19
5. 216 Nadir Polatci Turecko 1991 179,5 20 22 22
6. 217 Łukasz Rarog Polsko 1991 181,9 32 26 26
7. 213 Viktor Minář Česká republika 1992 185,5 34
8. 212 Isacan Akhan Turecko 1993 192,5 37
9. 219 Cihon Kalender Turecko 1991 184,5 45
10. 218 Jonne Salmi Finsko 1991 175,9 49


Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 208 Pontus Koskelainen Švédsko 1991 171,4 6 6
2. 200 Rigoberto Ramos Lagunes Mexiko 1992 167,9 11 11
3. 215 Oscar Robles Urquidez Mexiko 1993 176 13 13


Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 237 Miguel Angel Lopez Španělsko 1967 68,28 5 12 6 18
2. 226 Wellington Daniel Luna Mera Ekvádor 1974 64,1 10 20 11 31
3. 230 Alain Pages Francie 1969 70 16 34 18 52
4. 225 Romenido Manuel Oliviera da Silva Brazílie 1965 69,5 30 44 24 68
5. 232 Tomoya Nakadomari Japonsko 1973 68,7 21 50 20 70
6. 229 Eduardo Jimenez Rafael Mexiko 1972 69,46 33 58 28 86
7. 228 Philippe Durieux Francie 1965 66,78 34
8. 231 Israel Medrano Cruz Mexiko 1971 68,9 39
9. 220 Rafael Campuzano Mexiko 1974 61 42
10. 235 Miguel Angel Diaz Dorado Mexiko 1971 69,4 50
11. 223 Rildo Jorge Nombre Brazílie 1966 67/92 59
12. 222 Carlos Moises Flores Constanza Salvádor 1968 70 60
13. 224 Efren Flores Sanchez Mexiko 1968 70 65
14. 236 Sandro Brocca Itálie 1970 70 68
15. 238 German Robles Molina Mexiko 1966 66,8 72
221 Leonel Fernando Povedano Moguel Mexiko 1969 69,8
227 Asunction Alcocer Lopez Mexiko 1972 68,28
233 Roberto Hauazo Nolasci Mexiko 1967 70
234 Murat Karatekin Turecko 1973 69,9


Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 241 David Millan Lara Mexiko 1969 78,8 11 14 11 25
2. 246 Karim Boumazza Francie 1970 77,96 7 18 9 27
3. 249 Bagher Nosratnejad Írán 1972 79,28 15 30 22 52
4. 242 Armand Ziegfried Fourie Jihoafrická republika 1973 76,3 30 52 18 70
5. 245 Jose Maria Chavez Kolumbie 1965 78,5 21 48 23 71
6. 244 Alireza Nikpour Írán 1974 71,68 22 48 24 72
7. 240 Osvaldo Figueiredo Gavinho Brazílie 1968 77,88 36
8. 247 Hassan Rashad Ali Noureldin Egypt 1965 88,5 39


Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 254 Emmerson Pereira de Almeida Brazílie 1972 87,5 13 20 12 32
2. 267 Fausto Enrique Caicedo Caicedo Ekvádor 1974 87,28 9 32 10 42
3. 260 Luis Angel Bermudez Kolumbie 1970 86,5 25 28 17 45
4. 255 Ralf Szesny Německo 1972 89,04 15 32 17 49
5. 264 Adel Elsayed Manhoud Albassiony Egypt 1967 88,4 14 36 19 55
6. 253 Carlos Roberto Granda Quinteros Ekvádor 1972 88,84 35 60 28 88
7. 261 Richard Čada Česká republika 1973 84,5 38
8. 259 Sergio David Garcia Gonzalez Mexiko 1971 89,06 44
9. 262 Michael Spencer du Buisson Jihoafrická republika 1971 88,3 45
10. 256 Didier Espinosa Panama 1971 85,9 51
11. 265 Khezrollah Rezaei Írán 1974 86,4 53
12. 268 Rohan Raid Austrálie 1972 89,9 61
13. 263 Martin Eduardo Medrano Rizo Mexiko 1967 86,3 62
14. 258 Jesus Montilba Venezuela 1970 84,36 71
15. 257 Franciesco Panella Paraguay 1967 89,46 73
266 Juan Eduardo De La Cruz Mexiko 1974 84,8 75


Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 275 Horst Wetterau Německo 1970 103,96 7 16 8 24
2. 274 Ramon Gonzalez Španělsko 1971 111,82 9 18 12 30
3. 272 Mario Kapser Německo 1967 108,34 15 28 13 41
4. 277 Roland Brosman Slovensko 1974 104,76 19 42 19 61
5. 278 Alireza Esteghamat Írán 1970 100,4 34 48 27 75
6. 271 Marcio Flavio Vago Brazílie 1970 93,9 25 60 27 87
7. 276 Sulaiman M. S. A. Alsuaib Kuvajt 1974 94,4 35
8. 273 Seyed Mostafa Mousavi Reyneh Írán 1966 92,28 36


Kulturistika mužů masters od 50 do 59 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 15 Jose Leo Flores Mexiko 1964 78,4 7 10 7 17
2. 25 Carlos Menendez Španělsko 1964 80 13 26 8 34
3. 26 Philippe Eichler Francie 1960 79,4 14 28 19 47
4. 17 Gilberto Feitosa Brazílie 1964 78,16 16 40 20 60
5. 33 Eduardo da Motta Brazílie 1961 79,9 27 52 22 74
6. 32 Karl Heinz Tiegel Německo 1959 75,9 29 52 27 79
7. 21 Wiliam Moschelle USA 1964 75,2 38
8. 23 Mahmoud Zare Írán 1960 76,86 42
9. 29 Mauricio Minoccari Itálie 1962 79,8 43
10. 18 Gerhard Markus Killian Jihoafrická republika 1962 70,96 47
11. 28 Hakan Asar Turecko 1964 77,2 57
12. 24 Gabriel Eduardo Candiani Mexiko 1961 76,6 58
13. 30 Gerardo Panchi Villegas Mexiko 1959 79,9 64
14. 22 Raul Gonzalez Cervantes Mexiko 1963 75,6 69
15. 20 Aubrey Preston Jihoafrická republika 1963 79,8 71


Kulturistika mužů masters od 50 do 59 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 40 Jose Carlos Rebolo Portugalsko 1962 95 8 14 10 24
2. 36 Luiz Carlos Pereira Sarmento Brazílie 1964 83,7 13 18 12 30
3. 34 Wolfgang Schober Rakousko 1959 106,92 10 26 15 41
4. 35 Thomas Scheu Německo 1962 93,8 19 38 12 50
5. 39 Antonio Vergiani Itálie 1955 101,8 25 50 25 75
6. 38 Didier Iolucano Francie 1963 88,8 30 60 30 90
7. 37 Oscar Gaytan Mexiko 1959 86,28 35


Kulturistika mužů masters od 60 do 65 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 42 Alexander Yashankin Rusko 1952 90,84 8 12 7 19
2. 46 Werner Zenk Německo 1954 10 22 13 35
3. 51 Farang Rahimly Švédsko 1954 81,78 17 30 12 42
4. 49 Michel Vossier Francie 1954 73,6 14 36 19 55
5. 44 Victor Manuel Charcopa Preciado Ekvádor 1953 80,78 24 48 22 70
6. 47 Takagishi Toyoharu Japonsko 1952 69,6 32 54 28 82
7. 50 Alfonso Reina Villegas Mexiko 1950 72,5 34
8. 45 Tiburcio Arias Chavez Mexiko 1950 74,8 42
9. 52 Aziz Uksal Turecko 1952 83,36 44
10. 48 Juventino Vidales Ordońez Mexiko 1954 71,1 51
11. 53 Yasar Gunduz Turecko 1950 66,1 54
12. 43 Valentin Herrera Corral Mexiko 1952 72,4 57
13. 41 Fernando Delo Cruz Rodriguez Mexiko 1951 79,5 64


Kulturistika mužů masters nad 65 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 56 Esmat Sadek Egypt 1946 76,08 12 7 19
2. 57 Rafael Vera Španělsko 1945 76,5 18 8 26
3. 54 Enrique Pardo Ruiz Mexiko 1943 61,32 30 15 45
4. 55 Zbigniew Bartos Polsko 1945 72,2 40 20 60


Bikini fitness žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 122 Karla Maria Moran Mexiko 1979 154,9 11 9 9
2. 124 Jenni Levavaara Finsko 1977 170 11 10 10
3. 131 Gabriella Rakoczi Maďarsko 1976 17 12 12
4. 132 Senay Gunay Turecko 1974 165,5 13 19 19
5. 127 Sanna Rajala Finsko 1978 157,1 22 26 26
6. 130 Luciana Goncalues Rezenda Brazílie 1977 169 33 28 28
7. 126 Luciana Moreira Maciel Rosestolato Brazílie 1979 172,3 39
8. 123 Joanna Ravares Talim Brazílie 1976 165,1 39
9. 128 Galyna Shpak Levenberg Ukrajina 1974 173 41
10. 129 Maria del Carmen Morelos Blanco Mexiko 1979 175,5 48
11. 125 Luz Angelica Palomares Parra Mexiko 1973 149 55


Fitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 187 Dominika Multáňová Slovensko 1992 157 10 8 18
2. 192 Endla Vaher Estonsko 1991 168,5 12 14 26
3. 186 Nikolett Szabo Maďarsko 1998 161 9 17 26
4. 188 Oleksandra Vdovychenko Ukrajina 1991 160 28 15 43
5. 189 Karina Alvarez Mendez Mexiko 1996 158,6 19 27 46
6. 191 Oona Ylitolonen Finsko 1993 164 23 26 49


Fitness juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 197 Lucian Constantin Popa Rumunsko 1995 71,7/178 17 6 23
2. 193 Dario Alejandro Molina Guerra Ekvádor 1994 66,3/166,9 11 13 24
3. 194 Mihai Bogdan Moruz Rumunsko 1992 64,9/165,4 15 10 25
4. 196 Husein Cemturgutoglu Turecko 1993 62,2/170,9 11 24 35
5. 195 Robert Tupi Maďarsko 1995 61,2/168,2 23 21 44


Physique juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 289 Mihaela Beatrice Serban Rumunsko 1992 157,6 5 5


Physique žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 282 Joanna Romano Španělsko 1978 164,2 5 14 8 22
2. 284 Marjorie Beck Brazílie 1978 163,2 10 20 11 31
3. 285 Lisbeth Grape Švédsko 1965 163 15 26 12 38
4. 286 Nora Herrera Venezuela 1966 167,6 20 44 20 64
5. 281 Evangelina Guzman Sanabria Mexiko 1962 27 44 23 67
6. 287 Nina Mukhortova Rusko 1966 169,8 32 58 29 87
7. 280 Alessandra Grimaldi Brazílie 1971 163,6 33
8. 283 Laurence Prevot Francie 1963 168 37


Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 40 Jose Carlos Rebolo Portugalsko 1962 95 12 12
2. 275 Horst Wetterau Německo 1970 103,96 12 12
3. 254 Emmerson Pereira de Almeida Brazílie 1972 87,5 13 13
4. 241 David Millan Lara Mexiko 1969 78,8 21 21
5. 15 Jose Leo Flores Mexiko 1964 78,4 22 22
6. 237 Miguel Angel Lopez Španělsko 1967 68,28 31 31
7. 42 Alexander Yashankin Rusko 1952 90,84 31 31
8. 56 Esmat Sadek Egypt 1946 76,08 38 38


Physique mužů masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 291 Luis Orlando Velasquez Panama 1971 178,2 5 5


Soutěž národů

p. stát b. z.
1. Mexiko 214 68
2. Španělsko 125 9
3. Polsko 83 11
4. Brazílie 75 19
5. Německo 63 8
6. Turecko 63 18
7. Slovensko 60 6
8. Švédsko 59 7
9. Francie 59 9
10. Česká republika 58 9
11. Norsko 53 7
12. Egypt 53 7
13. Rusko 53 5
14. Ekvádor 53 6
15. Finsko 50 9
16. Írán 42 8
17. Rumunsko 37 3
18. Ukrajina 34 4
19. Maďarsko 24 4
20. Jihoafrická republika 23 7
21. Itálie 21 5
22. Japonsko 18 5
23. Kolumbie 17 4
24. Portugalsko 16 1
25. Venezuela 13 4
26. Estonsko 12 1
27. Paraguay 12 5
28. Austrálie 9 2
28. Rakousko 9 1
30. Bulharsko 7 1
30. Salvádor 7 2
32. Panama 6 2
33. Kuvajt 4 1
33. USA 4 1
35. Argentina 3 1
36. Chorvatsko 2 1


Foto:
www.eastlabs.sk


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.10.08:10amoresPE - Gratulujem všetkým Cechom aj Slovákom, spolu sme na treťom..+1
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 10 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTipovací soutěž - Japan Pro 2019
LeToucan (12:17) • Ten Igor si teda dává nálož, zvládne vůbec tolik soutěží po sobě? :D
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra