Reklama:

Martin Rezek - rozhovor a aktuální forma před Arnold Classic 2012

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Na prestižní soutěži Arnold Classic Amateur, která se uskuteční v termínu od 1. do 3. března 2012 v americkém Columbusu, bude startovat sedmičlenná česká výprava. Jedním ze závodníků, kteří míří na soutěžní pódium, je Martin Rezek, který úspěšně reprezentoval české barvy už na podzimním Arnold Classic Europe.

Vrátil bych se k vaší poslední soutěži - Arnold Amateur Europe, kde jste získal ve velké konkurenci 4. místo. Jaké byly pocity? Na jednu stranu asi byla radost nechat za sebou řadu závodníků, ale určitě si člověk říká, že to mohlo být o to jedno místo lepší, aby z toho byla medaile…

Pocity to byly skvělé, ale samozřejmě člověku hned proběhne hlavou taková ta myšlenka lítosti, že to mohlo být lepší, a když vám všichni ve vašem okolí říkají, že jste mohl být na třetím, ne-li na druhém místě, tak o tom zapřemýšlíte. Každopádně postupem času si uvědomuji ten fakt, že se dostat v takové konkurenci na 4. místo je super, a jsem rád, že jsem se do finále vůbec dostal.

Jaké byly vaše zážitky z Arnolda a celkové dojmy ze soutěže?

Zážitky nebyly ze začátku žádné, a to z toho důvodu, že člověk byl rád, že žije - únava, stres, nervozita, ale i hlad. :) Když už jsem měl své "vystoupení" za sebou a najedl jsem se, tak ze mě vše opadlo. Okamžitě člověk začne vnímat, co se kolem něj děje, reaguje na okolí a konečně si užívá té příjemné atmosféry, která kolem panuje, vnímá prostředí, ve kterém se pohybuje, a začne přemýšlet, jak by zůstal déle a vychutnal si celý závod v klidu a bez nervů.

Měl jste po podzimním Arnoldu čas na odpočinek, nebo jste rovnou skočil do další přípravy? Jak probíhala příprava co se týká tréninku? Šlo vše hladce a bez komplikací?

Můj odpočinek po Arnoldu trval cca 14 dní a pak jsem opět musel začít naplno trénovat z důvodu mých rezerv, které potřebuji dohnat. Trénink je postavený na těžkých váhách, takže žádná větší změna nenastala. Co se týká přípravy, tak ta nebyla taková, jak bych si představoval. Člověk si na vše musí vydělat sám, tím myslím kompletní zafinancování celého závodu a to není zrovna nic levného. Nemáme žádnou finanční podporu, takže se musíme každý spoléhat sám na sebe. Vše jsem musel kombinovat, jak se dalo, a pevně doufám, že to nebude na závodech znát.

Jaká jsou vaše očekávání a ambice? Konkurence bude pravděpodobně ještě větší než na Arnold Europe, jak si na ni věříte?

Co se týká konkurence, tak určitě počítám s tím, že bude podstatně větší než ve Španělsku, ale člověk si musí alespoň trochu věřit, protože jinak by se takových závodů nemohl zúčastnit. A věřte, že kolikrát má člověk chuť se vším praštit. Ambice? Tak se přiznám, ty opravdu velké nemám, protože vím, co mě čeká a do čeho jdu. Určitě bych byl moc rád, kdybych se dostal do finále, ale nechme se překvapit, co nám Arnold přinese.

Děkuji za rozhovor a přeji mnoho štěstí na Arnoldu!


Martin Rezek v průběhu přípravy na Arnold Classic Amateur 2012Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

01.03.11:38Metalicum - nadhera, viděl sem ho u nás ve fitku kde taky fotil fotky ..
01.03.09:40TheNaturalWay - paradicka ;)
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVirtuální šílenství pokračuje: NPC za...
Marczus (16:47) • No konecne, ze tohle nekoho napadlo!!! Kdyz uz mame online trenery, vyzivove poradce, t...
magazínTutoriál: Jak ušít fitness roušku
eSko (13:27) • Dle ochlupení rukou bych tipoval, že krok č. 4 zabere úplně nejvíc času z celého proces...
magazínArnold Schwarzenegger: "Zůstaňte fit!...
ygg (11:07) • Nejen ... třeba min týmy NBA mají zakázáno využívat svá vlastní tréninková zařízení. Re...
magazínArnold Schwarzenegger: "Zůstaňte fit!...
Arnold Strong (10:18) • A oni jsou zavřené posilovny po celých usa?
magazínBlessing Awodibu: virtuální profesion...
LeToucan (18:38) • Tak, je to v podstatě jeho práce, youtube/kulturistika. Spousta lidí ze sebe na netu dě...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra