Reklama:

EVLS Prague Amateur 2016
- výsledky a fotografie

 VÍME PRVNÍ 
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

EVLS Prague Amateur 2016 - fotogalerie z prezentace
EVLS Prague Amateur 2016 - online report
EVLS Prague Amateur 2016 - zákulisí (I.)
EVLS Prague Amateur 2016 - zákulisí (II.)
EVLS Prague Amateur 2016 - fotogalerie (I.)
- ženské kategorie
EVLS Prague Amateur 2016 - fotogalerie (II.)
- mužské kategorie
EVLS Prague Amateur 2016 - fotogalerie (III.) - superfinále
V Tipsport Areně v Praze probíhá v pátek 30. září a sobotu 1. října vrcholná amatérská soutěž EVLS Prague Amateur 2016, před níž jsme Vám již přinesli pohled na prezentaci, průběh klání můžete sledovat prostřednictvím našeho online reportu.

Můžete posoudit tvrdé boje v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness, bikiny fitness, fitness a physique žen.

Níže přinášíme platné startovní listiny, do nichž budeme doplňovat i výsledná umístění.

Na EVLS Prague Amateur bylo přihlášeno celkem 323 závodníků (v průběhu soutěže se však celkový počet vzhledem k dohlášeným či nenastoupivším změnil). Eliminace proběhla pouze v kategoriích physique mužů do 178 cm (17 závodníků) a nad 178 cm (neuvěřitelných 32 borců!).

Během pátečního dne jsme Vám nabídli rozsáhlé fotogalerie od našich fotografů, a to více než 1020 snímků z dopoledního a 1370 fotek z odpoledního pódia od Tina Kuskunise a Jaroslava Trnky, v zákulisí lovil snímky Lukáš Machala (v článku najdete téměř 110 fotografií) a Miroslav Lopatář (v článku najdete více než 90 fotografií).

Do soutěže vstoupilo 99 českých závodníků, v pátek dopoledne proběhly tvrdé semifinálové i finálové boje v bikiny fitness (4 výškové kategorie), bikiny fitness juniorek a masters, dále bodyfitness (3 výškové kategorie), bodyfitness masters, physique žen a fitness žen.

Odpolední část pátečního dne přinesla zápolení kategorií physique mužů (2 výškové kategorie) a juniorů, klasické kulturistiky (2 výškové kategorie) a také kulturistiky mužů (1 váhová kategorie), juniorů a masters, a to semifinálová i finálová kola. V závěru pátečního dne tak budou známi vítězové všech těchto kategorií.

V sobotu se odehraje klání kulturistů do 90 kg, 100 kg a nad 100 kg, bikiny fitness do a nad 172 cm a physique mužů do a nad 178 cm. Všichni vítězové kulturistiky, bikiny fitness a physique mužů se spolu utkají ještě v sobotu večer při superfinále, kdy mají šanci získat profi kartu.


  • sobota 22:20 - doplněni absolutní vítězové - MÁME CELKEM 18 MEDAILÍ A 2 ABSOLUTNÍ!
  • sobota 14:00 - doplněny výsledky sobotních kategorií kulturistiky, physique a bikiny fitness
  • pátek 22:30 - kompletní výsledky pátku + fotografie vítězných trojic
  • pátek 9 - 19 - doplňovány výsledky finalistů bezprostředně po vyhlášení


PŘEHLED ČESKÝCH MEDAILISTŮ
jméno kategorie umístění
Nikol Raszyková bikiny fitness do 169 cm 1. místo + absolutní
bikiny fitness masters 1. místo
Pavel Beran kulturistika nad 100 kg 1. místo + absolutní
kulturistika juniorů 1. místo
Vladyslav Kozerenko kulturistika do 80 kg 1. místo
Petr Šidlo kulturistika nad 100 kg 2. místo
kulturistika juniorů 2. místo
Lumír Štefek klasická kulturistika nad 180 cm 2. místo
Miroslav Přibáň physique mužů nad 178 cm 2. místo
Nikola Cihlářová bikiny fitness nad 163 cm 2. místo
Eva Havelková bikiny fitness nad 172 cm 2. místo
Milena Koudelková bodyfitness masters 2. místo
Pavel Koukal kulturistika do 80 kg 3. místo
Jozef Furin kulturistika do 90 kg 3. místo
Lukáš Wojtyla physique juniorů 3. místo
Jakub Tomšů physique mužů do 174 cm 3. místo
Monika Doskočilová bodyfitness do 163 cm 3. místo
Olha Zhelamska physique žen 3. místo


Absolutní vítězové získávající profi kartu:

  • Nikol Raszyková - bikiny fitness
  • Ivan Sharpilov - physique mužů
  • Pavel Beran - kulturistika mužů


Těšit se můžete také na nepřeberné množství dalších snímků našich fotografů
ze zákulisí i pódia, stejně tak na videa ze soutěže!


Absolutní vítězové (a noví profesionálové) jsou žlutě podbarveni!


Bikiny fitness do 160 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1 83 Kiss Virág Maďarsko 5 5
2. 82 Svetlana Shmalko Rusko 13 13
3. 87 Paula Mocior Polsko 15 15
4. 85 Veronika Svobodová Česká republika 19 19
5. 86 Sandra Bártová Česká republika 23 23
6. 285 Roksana Roshkaniuk Ukrajina 30 30
7. 84 Agnieszka Rydzynska Polsko

Bikiny fitness do 163 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 101 Dora Bodo Maďarsko 12 9 9
2. 97 Nikola Cihlářová Česká republika 8 10 10
3. 100 Eva Kotnik Slovinsko 16 18 18
4. 91 Elisabeth Wangen Norsko 13 20 20
5. 90 Katrin Gruber Rakousko 32 22 22
6. 96 Michaela Rizeková Česká republika 31 25 25
7. 93 Agnieszka Cieciora Polsko 35 - -
8. 99 Monika Bagárová Česká republika 40 - -
9. 94 Marianna Bertók Maďarsko 41 - -
10. 89 Janine Pylypchak Německo 51 - -
11. 98 Anna Woźniakowska Polsko 56 - -
12. 88 Jevgenija Soldatenko Lotyšsko 62 - -
13. 95 Veronika Hejdová Česká republika 65 - -
14. 92 Danijela Vojtekova Rakousko 65 - -

Bikiny fitness do 166 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 103 Timea Trajtelová Slovensko 8 6 6
2. 107 Vivien Lengyel Maďarsko 11 9 9
3. 105 Federica Gobbetti Itálie 23 21 21
4. 109 Andrea Moleková Česká republika 17 21 21
5. 110 Solvita Sellare Lotyšsko 16 23 23
6. 286 Jana Medunová Slovensko 36 24 24
7. 106 Magda Kaleta Polsko 37 - -
8. 108 Lucie Vajsová Česká republika 39 - -
9. 104 Aurelia Bissoli Itálie 43 - -
10. 102 Viola Schauss Německo 46 - -

Bikiny fitness do 169 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 115 Nikol Raszyková Česká republika 6 5 5
2. 116 Anna Maier Německo 14 11 11
3. 119 Nicole Tovey Bermudy 21 17 17
4. 123 Matilde Biagini Itálie 15 20 20
5. 121 Zaneta Szlezak Polsko 19 24 24
6. 114 Iveta Olšáková Česká republika 34 26 26
7. 111 Inna Rudakova Ukrajina 35 - -
8. 117 Xenia Minnich Německo 39 - -
9. 122 Anna Mayer Rakousko 42 - -
10. 120 Ene Tomingas Estonsko 53 - -
11. 124 Agata Banks Polsko 54 - -
12. 113 Sabina Kaderková Česká republika 59 - -
13. 118 Helen Randmets Estonsko 65 - -
14. 112 Hana Jahelková Česká republika 68 - -

Bikiny fitness do 172 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 131 Helga Stibi Maďarsko 8 10 10
2. 127 Catharina Wahl Norsko 13 11 11
3. 137 Veronika Guľášová Slovensko 10 12 12
4. 134 Jana Jeřábková Česká republika 20 20 20
5. 138 Galina Osiptseva Rusko 23 21 21
6. 139 Sandra Horňáková Slovensko 35 30 30
7. 126 Kristina Nuut Estonsko 38 - -
8. 282 Alessia Facchin Itálie 40 - -
9. 135 Eliška Dombková Česká republika 40 - -
10. 130 Joanna Nejman Polsko 49 - -
11. 132 Agnė Butrimaitė Litva 59 - -
12. 125 Anika Herz Německo 62 - -
13. 133 Veronika Wertheimová Česká republika 63 - -
14. 129 Carina Glatzl Rakousko 70 - -
15. 128 Julia Müllner Rakousko 74 - -
16. 136 Justyna Soja Polsko 75 - -

Bikiny fitness nad 172 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 149 Natalia Lugovskikh Rusko 14 9 9
2. 145 Eva Havelková Česká republika 10 11 11
3. 150 Ioana Estrelita Sulea Rumunsko 16 15 15
4. 147 Adéla Storzerová Česká republika 13 17 17
5. 143 Klára Šturmová Česká republika 31 25 25
6. 148 Natalia Trifanova Rusko 25 28 28
7. 143 Markéta Tůmová Česká republika 38 - -
8. 146 Pavlína Štouračová Česká republika 41 - -
9. 142 Veronika Rynešová Česká republika 45 - -
10. 141 Svitlana Nymyrovska Polsko 45 - -
11. 140 Monika Mruk Polsko 54 - -

Bikiny fitness juniorek
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 153 Timea Trajtelová Slovensko 7 8 8
2. 288 Vivien Lengyel Maďarsko 10 12 12
3. 160 Sulea Ioana Estrelita Rumunsko 20 14 14
4. 159 Adriana Vašutová Česká republika 32 21 21
5. 282 Alessia Facchin Itálie 18 23 23
6. 155 Lucie Varmužová Česká republika 32 30 30
7. 157 Veronika Wertheimová Česká republika 34 - -
8. 152 Katrin Gruber Rakousko 36 - -
9. 151 Eva Kotnik Slovinsko 37 - -
10. 154 Monika Grzebieluch Polsko 50 - -
11. 158 Klára Moravcová Česká republika 56 - -
12. 156 Lenka Myslivcová Česká republika 58 - -

Bikiny fitness masters
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 166 Nikol Raszyková Česká republika 5 5 5
2. 164 Nicole Tovey Bermudy 11 11 11
3. 287 Jana Medunová Slovensko 15 17 17
4. 165 Markéta Tůmová Česká republika 22 24 24
5. 163 Judit Béres Maďarsko 29 25 25
6. 161 Aurelia Bissoli Itálie 27 25 25
7. 162 Anita Kishonti Maďarsko 31 - -


Fitness žen
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 167 Nikolett Szabó Maďarsko 9 9 18
2. 169 Luca Darvas Maďarsko 10 8 18
3. 168 Brenda Maer Maďarsko 11 12 23


Bodyfitness do 163 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 253 Szandra Hidasi Maďarsko 5 5
2. 254 Eszter Kala Maďarsko 10 10
3. 257 Monika Doskočilová Česká republika 15 15
4. 256 Antonina Berebenia Ukrajina 23 23
5. 255 Kamila Rzeszowska Irsko 23 23
6. 281 Milena Koudelková Česká republika 30 30

Bodyfitness do 168 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 259 Melinda Mercz Maďarsko 10 9 9
2. 260 Zsóka Halász Maďarsko 9 9 9
3. 258 Katarzyna Dudek Polsko 12 15 15
4. 263 Jennifer Rohde Německo 20 17 17
5. 280 Jitka Vorlová Česká republika 30 26 26
6. 262 Barbora Paprancova Německo 29 27 27
7. 265 Cornelia J. Kramm Německo 31 - -
8. 261 Nikoletta Illés Maďarsko 39 - -

Bodyfitness nad 168 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 266 Lucia Kosecká Slovensko   7 7
2. 268 Kathleen Streiber Německo   10 10
3. 267 Željfka Džafić (Estebane) Bosna a Hercegovina   14 14

Bodyfitness masters
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 320 Nadezda Petrova Rusko 8 8
2. 269 Milena Koudelková Česká republika 11 11
3. 272 Sabine Braunsteiner Rakousko 14 14
4. 271 Željfka Džafić (Estebane) Bosna a Hercegovina 17 17


Physique žen
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 248 Eszter Csonka Maďarsko 9 18 9 27
2. 246 Katja Bauer Německo 9 18 12 30
3. 249 Olha Zhelamska Česká republika 20 32 11 43
4. 247 Caroline Bovelet Německo 14 32 16 48
5. 251 Petra Welker Německo 23 48 25 73
6. 250 Petra Urbánková Česká republika 31 60 29 89
7. 252 Eleonóra Volter Maďarsko 33 - - -


Kulturistika mužů do 80 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 6 Vladyslav Kozerenko Česká republika 5 10 6 16
2. 2 Slobotan Mitkov Německo 11 22 14 36
3. 5 Pavel Koukal Česká republika 15 34 13 47
4. 1 Miroslav Škadra Slovensko 22 42 22 64
5. 3 Jan Zapletal Česká republika 21 44 22 66
6. 4 Lukáš Brunclík Česká republika 33 58 27 85
7. 8 Adam Szollosy Česká republika 35 - - -
8. 7 Stefan Gruber Rakousko 36 - - -

Kulturistika mužů do 90 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 22 Zohir Mihoubi Alžírsko 8 16 9 25
2. 13 Tomáš Tabačiar Slovensko 9 18 8 26
3. 16 Jozef Furin Česká republika 15 32 19 51
4. 21 Ott Kiivikas Estonsko 19 44 18 62
5. 10 Enrico Hoffmann Německo 21 46 22 68
6. 23 Dominik Woywat Německo 35 58 29 87
7. 12 Filip Godzsák Slovensko 36 - - -
8. 11 Sabit Kelmendi Německo 36 - - -
9. 18 Matěj Ryšavý Česká republika 47 - - -
10. 9 Igdir Cengizhan Řecko 53 - - -
11. 15 Radoslav Filip Slovensko 58 - - -
12. 14 Jozef Nagy Slovensko 59 - - -
13. 19 Martin Klusák Česká republika 59 - - -
14. 17 Roman Jurák Česká republika 66 - - -
15. 20 Karel Kretek Česká republika 75 - - -

Kulturistika mužů do 100 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 34 Béla Kökény Maďarsko 6 12 5 17
2. 25 Harald Schober Rakousko 14 24 12 36
3. 37 Kille Kujala Finsko 13 28 14 42
4. 24 Gilbert Cuschieri Malta 19 36 18 54
5. 28 Milan Obořil Česká republika 22 48 24 72
6. 30 Pavel Červinka Česká republika 33 56 29 85
7. 29 Jan Fobl Česká republika 35 - - -
8. 35 Ján Jankovčin Česká republika 39 - - -
9. 36 Patrik Jablonski Česká republika 48 - - -
10. 31 Εmmanuel Tzinidis Řecko 49 - - -
11. 27 Pavel Bretšnajdr Česká republika 55 - - -
12. 26 Alexander Ofner Rakousko 60 - - -
13. 32 David Vyčítal Česká republika 62 - - -
14. 33 David Müllner Rakousko 63 - - -

Kulturistika mužů nad 100 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 45 Pavel Beran Česká republika 8 16 8 24
2. 292 Petr Šidlo Česká republika 16 30 15 45
3. 39 Stephan Geiwagner Německo 29 44 19 63
4. 42 Radek Lonc Česká republika 20 48 27 75
5. 43 Dmitry Krylov Rusko 27 56 25 81
6. 44 Marco Sapigni Itálie 34 - - -
7. 40 Dalibor Susnyak Slovensko 39 - - -
8. 41 Libor Kousal Česká republika 45 - - -
DQ 38 Adolf Burghardt Německo - - - -

Původní vítěz Adolf Burghardt byl diskvalifikován z důvodů, které se nepojí k jeho vystoupení na pódiu.

Kulturistika juniorů
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 68 Pavel Beran Česká republika 7 12 6 18
2. 65 Petr Šidlo Česká republika 14 28 16 44
3. 73 Maik Ciesla Německo 15 30 15 45
4. 67 Pavel Červinka Česká republika 17 36 16 52
5. 69 David Fechtner Česká republika 27 48 25 73
6. 61 Vojtěch Trnka Česká republika 31 56 25 81
7. 66 Jan Zapletal Česká republika 35 - - -
8. 64 Aurimas Kriginas Litva 37 - - -
9. 71 Krystian Wolski Polsko 45 - - -
10. 70 Kamil Szczesny Polsko 52 - - -
11. 74 Peter Stark Rakousko 54 - - -
12. 63 Jiří Judas Česká republika 58 - - -
13. 62 Michal Judas Česká republika 62 - - -

Kulturistika masters
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 77 Arūnas Vandys Litva 5 12 6 18
2. 289 Sebastian Schmidt Polsko 12 20 13 33
3. 76 Arvydas Mickus Litva 12 30 13 43
4. 75 Εmmanuel Tzinidis Řecko 20 38 20 58
5. 80 Pedro Tenreiro Portugalsko 25 50 24 74
6. 79 Angelos Kakanis Řecko 32 58 29 87
7. 78 Karel Kretek Česká republika 34 - - -
8. 81 Jiří Chládek Česká republika 37 - - -


Klasická kulturistika do 180 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 46 Andrej Varga Slovensko   10 6 16
2. 47 Manuel Chalupka Rakousko   26 11 37
3. 50 Aleh Babinich Bělorusko   32 18 50
4. 48 Patryk Jaskiewicz Polsko   32 18 50
5. 49 Angel La Pia Itálie   54 27 81
6. 55 Luděk Jiráček Česká republika   56 26 82

Klasická kulturistika nad 180 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 60 Jacek Ratusznik Polsko 10 16 9 25
2. 56 Lumír Štefek Česká republika 5 22 8 30
3. 59 Gábor Dénes Maďarsko 14 22 15 37
4. 53 David Ulbricht Česká republika 24 42 20 62
5. 52 Ričardas Ramanauskas Litva 31 52 28 80
6. 57 Josef Čamra Česká republika 30 58 27 85
7. 51 Ondřej Pírek Česká republika 31 - - -
8. 54 Tomáš Javůrek Česká republika 32 - - -
9. 58 Dominik Portsch Rakousko 43 - - -


Physique mužů do 170 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 284 Lars Pontus Margan Koskelainen Švédsko 9 6 6
2. 175 Andrei Giulnazarian Rusko 21 14 14
3. 173 Salman Hassan Bahrajn 12 16 16
4. 171 Radim Mahovský Česká republika 14 21 21
5. 170 Javier Xicola Španělsko 22 21 21
6. 172 Paolo Rinaldi Itálie 29 29 29
7. 174 Tomáš Vykydal Česká republika 33 - -

Physique mužů do 174 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 179 Aleksandr Timofeev Rusko 7 7 7
2. 185 Johannes Falke Německo 19 16 16
3. 238 Jakub Tomšů Česká republika 16 17 17
4. 184 Jerome Desire Německo 16 20 20
5. 180 Christian Lechner Rakousko 17 20 20
6. 188 Emil Pál Maďarsko 34 24 24
7. 186 David Bär Německo 36 - -
8. 183 Aleš Lamka Česká republika 43 - -
9. 181 Peter Duncko Slovensko 44 - -
10. 182 Tomáš Velebír Slovensko 46 - -
11. 187 Václav Pátek Česká republika 56 - -
12. 177 Kamil Anuszkiewicz Polsko 60 - -
13. 176 Maciej Pawluk Polsko 64 - -
14. 178 Richard Buzási Maďarsko 70 - -

Physique mužů do 178 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 189 Paulo Fernandes Portugalsko 6 9 9
2. 198 Eduard Belonozhko Rusko 13 13 13
3. 204 Lukas Benedikt Německo 17 15 15
4. 203 Endika Montiel Španělsko 21 19 19
5. 294 Andrei Darsysen Ukrajina 17 21 21
6. 201 Viugar Makhmudov Rusko 31 28 28
7. 194 Stanislav Reiser Německo 36 - -
8. 202 Panos Plangesis Česká republika 44 - -
9. 196 Hubert Staniszewski Polsko 44 - -
10. 291 Štěpán Ginzel Česká republika 44 - -
e 190 Lukáš Macek Česká republika - - -
e 191 Jan Miczek Česká republika - - -
e 193 Zdeněk Zatloukal Česká republika - - -
e 195 Dawid Bukiel Polsko - - -
e 197 Caleb Hunt USA - - -
e 199 Ilya Tsarev Rusko - - -
e 200 Radek Vítek Česká republika - - -
DQ 205 Alberto Gonzalez Španělsko - - -

Physique mužů nad 178 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 209 Ivan Sharpilov Bělorusko 11 11 11
2. 230 Miroslav Přibáň Česká republika 12 15 15
3. 295 Armo Mayer Německo 13 16 16
4. 293 Maurice Laass Německo 20 20 20
5. 219 Jonáš Fidler Česká republika 23 20 20
6. 236 Denys Mykolenko Ukrajina 36 24 24
7. 213 Ramy Jaber Německo 44 - -
8. 217 Jakub Veselý Česká republika 44 - -
9. 290 Milan Kolář Česká republika 47 - -
10. 226 Miroslav Juríček Česká republika 51 - -
11. 216 Miroslav Chovan Slovensko 51 - -
12. 210 Kaspar Tõnisson Estonsko 51 - -
13. 212 Alin Tositiu Německo 51 - -
e 206 Jacek Kramek Polsko - - -
e 207 Tomasz Politowski Polsko - - -
e 208 Przemysław Skwarczek Polsko - - -
e 214 Tomáš Hričko Slovensko - - -
e 215 Dominik Antoš Slovensko - - -
e 218 Petr Jirků Česká republika - - -
e 220 Richard Bilík Česká republika - - -
e 221 Jan Krasinský Česká republika - - -
e 222 Miroslav Kadlec Česká republika - - -
e 223 Marek Hurník Česká republika - - -
e 224 Michal Kulštejn Česká republika - - -
e 225 Radek Rymel Česká republika - - -
e 227 Jan Herynk Česká republika - - -
e 228 Pavel Nožička Česká republika - - -
e 229 Vyacheslav Arkhiereev Česká republika - - -
e 231 Pavel Čermák Česká republika - - -
e 232 Jose Luis Casas Španělsko - - -
e 234 Job Bartosz Wojciech Polsko - - -
e 235 Jiří Kubiczek Česká republika - - -

Physique juniorů
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 239 Marius Brühl Německo 8 8 8
2. 243 Aljaž Kupnik Slovinsko 13 9 9
3. 240 Lukáš Wojtyla Česká republika 9 14 14
4. 241 Marek Kavina Česká republika 20 20 20
5. 242 Pavel Čermák Česká republika 28 25 25
6. 245 Olivér Csile Maďarsko 29 29 29
7. 244 Michael Vogl Německo 31 - -



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

05.10.10:17Majka - Doplněna bodová hodnocení závodníků.
03.10.19:38vasek bv - Kdyby dokázal být 10,tak by to byl perfektní výsledek.Top ..
03.10.16:10Majka - Dobrý den, jakmile bude známo... Zatím jsme od pořadatelů ..
03.10.15:30zemanek87 - Zdravím, Kdy bude doplněno bodové hodnocení vsech závodní..
03.10.11:49willy666 - co konkretne by mal zmenit? pokial naberie este 5 kg ma re..
03.10.10:37wiro - Ja si myslim ze Lukas s nicim nikde nezamiesa pokial nespr..
02.10.14:54vasek bv - Lukaš Osladil se neskutečně zlepšil.Dle mého nejlepší nohy..
02.10.14:33Majka - Vyjádření Adolfa Burghardta
02.10.13:38DeGuise - Skandal im Sperrbezirk, Skandal um Adolf!
02.10.12:59Turakam - mrzuté, ale chlapec bude asi kleptoman
02.10.12:16Pr!nc - Překlad z jeho oficiálního vyjádření na jeho fb stránkách:..
02.10.11:20Turakam - Radek je už, žiaľ, za zenitom, postava defektná a nohy atr..+1
02.10.10:52Hockey1000 - Ukradl někomu ne peněženku, ale celou kabelku. Zachytily h..
02.10.10:45Tom.K. - Uz z nekolika ruznych zdroju jsem zjistil, ze pry udajne u..
02.10.09:35H_aslam - Pod fotkou tady píšou, že byl diskvalifikován pro důvod, k..
01.10.20:30Valasekjakub123 - Gratulace sídlo a beran. Mladí kluci krásný tvary estetika..-1
01.10.20:08DiamonD123 - Z fotky to vypadá, že má nepovolený plavky (s nějakým zlat..
01.10.19:03Mar00nn - Ví někdo proč ?
30.09.16:56Shredder - Kulturistika mužů do 90 kg neskutocne nabita tam sa bude t..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 88 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra