Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Tipovací soutěž 2023
- konečné pořadí

2.477 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

p. nick / jméno plus
body
minus
body
1. Anna.Bruzek 28 -115
2. Peter5420 27 -116
3. dispel 26 -208
4. Mazoretka 25 -166
5. Platom 23 -98
6. Francoa 23 -181
7. loop 22 -128
8. Pikto 22 -162
9. david.lee.hat 22 -176
10. moab 21 -165
Další soutěžní ročník borců z profesionální ligy IFBB Jima Maniona je už několik týdnů za námi a spolu s ním za sebou máme také další seriál tipovaček, ve kterém jste mohli sázet na to, jak si na vybraných kláních hvězdy současné scény povedou. Dnes nadešel čas, abychom Vám přinesli souhrnné vyhodnocení celé série tipovaček. Do osmi kol tipovací soutěže se v rámci jejího sedmnáctého ročníku zapojilo 375 různých sázejících. V každém kole jsme přitom tři nejúspěšnější tipéry odměnili cenami od našich partnerů. Celková hodnota cen se tentokrát vyšplhala na 74.930 Kč, což znamená, že jste v průměru v každé tipovačce hráli o ceny v hodnotě blížící se k 9.500 Kč!

To ale samozřejmě stále není vše. Z výsledků všech kol tipovací soutěže vzniká konečné pořadí a pravidla tipovačky nám ukládají odměnit ještě deset nejlepších tipujících z pohledu celého roku. Odměny tvoří tentokrát doplňky výživy a sportovní potřeby z produkce společností Lionlab, Survival a Ronnie.cz o celkové hodnotě téměř 18.000 Kč! A jak jste tedy v konečném pořadí tipovací soutěže pro rok 2023 dopadli? První kolo, ve kterém jste sázeli na výsledky severoamerického Arnold Classic, vyhrálo se shodným bodovým ziskem duo Mazoretka a svenh. K prvně zmíněné Mazoretce lze dodat, že v celoročním hodnocení byla nejúspěšnější v zisku bodů za sázky na královskou kategorii open.

Nepřehlédněte:
Ohlédnutí za sezónou 2023: profesionální liga IFBB Jima Maniona
EVLS Prague Pro 2023 - výsledky a fotografie
Mr. Olympia 2023 - výsledky a fotografie
212 Olympia 2023: výsledky a fotografie
Arnold Classic 2023 - výsledky a fotografie

Dosavadní vítězové konečného pořadí
rok tipující
2023 Anna.Bruzek
2022 MrkevZ
2021 sethes
2020 nemjana
2019 Meda87
2018 Pally
2017 Ryan91
2016 simins
2015 simins
2014 Mr.Rob.Zombie
2013 rizek51
2012 Bodza
2011 Petr Kučera
2010 Luka
2009 Turakam
2006 Peter Suchý
2005 Black Dragon

Druhé kolo spjaté s New York Pro se stalo kořistí pro soutěžícího pod nickem Peter5420, který se také ujal průběžného vedení. Ve třetím kole, v němž jste měli co nejpřesněji určit pořadí borců na Mr. Big Evolution Pro, měl nejpřesnější tip JakubGur. Zároveň ale nebodoval mnoho, a tak průběžným pořadím příliš nezamíchal. To platilo i v případě tipovačky na výsledky Tampa Pro, kde prvenství patřilo celkovému vítězi z roku 2017 Ryanovi91. Výrazněji se průběžné pořadí změnilo až po pátém kole. Tomu vévodil Matik2509 a do vedení se dostal kubasbubas.

V šestém kole jste netradičně tipovali výsledky dvou soutěží najednou, a to Legion Sports Fest Pro a Italian Olympus Pro. Nejlepší byl soutěžící pod nickem VR78. Na druhém místě se umístila Anna.Bruzek, která se díky tomu posunula do průběžného vedení. Na paty jí šlapala dvojice Peter5420 a Mazoretka. Vrchol tipovací sezóny patřil pochopitelně Olympia Weekendu a měl jasného vítěze Platoma, který se v tomto roce může pyšnit nejlepšími výsledky v tipování kategorie do 212 liber. Tento výsledek katapultoval Platoma do top 10 v tu chvíli ještě průběžného pořadí. Poslední tipovačku roku jsme věnovali domácí profesionální show EVLS Prague Pro. Vítězství se v ní dočkal soutěžící pod nickem harik. Elitní desítka průběžného pořadí se ale již příliš nezměnila, a tak Anna.Bruzek uhájila své vedení před soutěžícími pod nickem Peter5420, dispel, Mazoretka, Platom a dalšími.

Konečné pořadí tipujících z pohledu celého roku 2023

V závěru článku najdete tabulku s pořadím všech zúčastněných mimo první desítku.

1. místo - Anna.Bruzek vyhrává:

2. místo - Peter5420 vyhrává:

3. místo - dispel vyhrává:

4. místo - Mazoretka vyhrává:

5. místo - Platom vyhrává:

6. místo - Francoa vyhrává:

7. místo - loop vyhrává:

8. místo - Pikto vyhrává:

9. místo - david.lee.hat vyhrává:

10. místo - moab vyhrává:

100 % Whey Protein je nový prémiový protein s velmi vysokým 75% - 79% obsahem kvalitních 100% syrovátkových bílkovin a pouze necelým 1,5 g cukrů v dávce! Ideální pro nabírání svalů, pro zlepšení fyzické výkonnosti a regenerace, ale také do diet, včetně ketogenní. Určen pro všechny druhy sportů. Základ produktu tvoří syrovátkový koncentrát vyrobený z čerstvého mléka a získaný procesem šetrné filtrace za studena bez použití chemikálií. Disponuje velmi vysokou biologickou hodnotou, vysokým podílem aminokyselin EAA (až 10 g v dávce) a BCAA (až 5 g v dávce). Protein je velmi snadno rozpustný, netvoří hrudky, chuťově je nastaven "tak akorát", není tedy ani přeslazený a ani chuťově nevýrazný. S oblibou ho tak můžete používat opravdu dlouhodobě!

Nová kniha Daniely Krčové Superdoplňky ve sportovní výživě přináší ucelený pohled do oblasti doplňků stravy a přírodních látek s vědecky podloženým působením na různé oblasti zdraví a kondice, od posílení imunity přes podporu sportovního výkonu a budování svalové hmoty až po zlepšení paměti, zvýšení odolnosti vůči stresu a mnoho dalších účinků. V knize najdete kompletní popisy desítek účinných látek, u každé z nich popis zdrojů, působení v organismu, podrobnosti k dávkování i nejlepšímu načasování a také informace o bezpečnosti. Téměř 50 látek rozpracovaných do detailů, od nejznámějších, jako je kofein, kreatin, synefrin či syrovátkový protein, přes neméně oblíbené, jako je melatonin, rybí olej či echinacea, až po speciality v podobě nootropik, imunomodulátorů nebo adaptogenů. Kniha je psána čtivou a lehce pochopitelnou formou, je určena jak pro všechny sportovce usilující o zlepšení sportovních výkonů, tak pro nesportovce usilující o podporu svého zdraví a vitality.

 • Šejkr Ronnie.cz má průsvitnou nádobu a černý uzávěr i malé šroubovací víčko. Nádoba je matná se dvěma hladkými průhledy pro kontrolu náplně. Uzávěr je hladký s matným malým víčkem. Na šejkru je vpředu logo Ronnie.cz v černém provedení. Po stranách jsou rysky v ml/oz pro odměření. Objem šejkru je 600 ml. Šejkr obsahuje mřížku pro lepší rozmíchání nápoje. Šejkr, který pro jeho design ocení opravdu kdokoli!

  Sportovní láhev Ronnie.cz má jedinečný design, který dobře padne do ruky. Jde o lehkou plastovou sportovní láhev o objemu 600 ml pro Váš dokonalý pitný režim. Láhev je v černé barvě s černým lesklým šroubovacím uzávěrem a oranžovým náústkem, průhledná. Na dvou stranách má potisk loga Ronnie.cz v bílo-oranžové barvě. Těsnící uzávěr, posuvný náústek. Na uzávěru jsou matné prolisy proti klouzání. V horní třetině láhve je zúžení pro perfektní a snadné držení s protiskluznou úpravou, láhev tak skvěle sedne i do menší ruky. Stupnice v ml. Výborná pro ředění jakýchkoli nápojů.

  Vitamins & Minerals Premium Multicomplex představuje komplexní prémiový produkt s dokonale vyváženým složením obsahující kromě bioaktivních forem vitamínů a chelátově vázaných minerálů řadu dalších zdraví prospěšných látek, jako je koenzym Q10, echinacea, ashwagandha a další, vedle toho ale i probiotické kultury a pět různých trávicích enzymů. Silný obsah účinných látek zajišťuje doplnění 100 % denní doporučené dávky obsažených vitamínů a minerálů, a to s možností výrazně účinnějšího děleného dávkování pro maximální využitelnost a nejnižší možné ztráty. Produkt je ideální pro sportovní i nesportovní veřejnost, splňuje ty nejnáročnější požadavky současné doby - byl uveden na trh v lednu 2023 se složením na základě nejaktuálnějších výzkumů.

  Tribulus Terrestris Premium XXL je nejsilnější a nejkomplexnější varianta Tribulu terrestris, jakou jste kdy zkusili. Určena pro muže, kteří usilují o aktivní podporu hladiny klíčových mužských hormonů v těle, které příznivě ovlivňují na straně jedné sportovní i fyzické výkony, na straně druhé výraznou měrou i libido. Výrobce vzal nejsilnější dostupný extrakt Tribulu terrestris a doplnil ho o pokročilé chelátové formy zinku a hořčíku, dále o vitamín B6 (celá trojice je známá jako ZMA či ZMB6) a také extrakt z černého pepře (piperin), který svými účinky dokáže zvyšovat účinnost ostatních látek. Vznikla tak silná a účinná kombinace pro sportovce i nesportovce usilující o podporu hormonálního systému. To vše v extra velkém XXL balení, které obsahuje 180 kapslí (běžná balení tribulu mají 90 - 100 kapslí a zdaleka ne takový obsah účinných látek či sílu extraktu).

  Omega 3 patří k nejdůležitějším doplňkům zdravé výživy pro sportovce i nesportovce. Jedná se o nenasycené "zdravé tuky", které jsou v běžné stravě u velké části populace zastoupeny v nedostatečném množství, proto je doplňkový příjem formou suplementu ideální cestou pro dosažení jejich optimálního denního množství. Každá tobolka Omega 3 Premium XXL obsahuje 1000 mg kvalitního rybího oleje s vysokým obsahem omega 3 mastných kyselin, produkt je navíc obohacen o vitamín E. Speciální tobolky zaručují zachování nejvyšší možné kvality obsahu, vysokou stabilitu bez nežádoucí oxidace. Omega 3 Premium XXL jsou doplňkem stravy pro všechny, kdo chtějí aktivně podpořit své zdraví a správnou činnost organismu.

  Nové BCAA 4:1:1 Ultra Pure Tablets jsou lepší než většina jiných tabletovaných produktů s obsahem aminokyselin s rozvětveným řetězcem. Obsahují totiž absolutní minimum pojiv a jsou tedy extrémně čisté, zároveň mají obsaženou klíčovou aminokyselinu L-leucin ve čtyřnásobném množství. Každá dávka obsahuje 5000 mg volných, fermentací vyrobených aminokyselin, není rozměrově přehnaně velká a snadno se polyká. BCAA 4:1:1 Ultra Pure Tablets jsou vhodné pro sportovce napříč všemi druhy sportů, kteří usilují o zlepšení regenerace, ochranu svalové hmoty před odbouráváním a rychlejší tréninkové pokroky.

  p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
  11. krispet 20 -182 194. richardsejn 3 -21
  12. jindra-N 20 -187 194. Annastoj 3 -21
  13. knoppy 19 -109 196. kulturistikabb 3 -22
  14. MrkevZ 19 -139 196. Kristyna_Svr 3 -22
  15. VR78 18 -128 198. ApollonCZE 3 -23
  16. decarabas 18 -161 199. JosefS 3 -28
  17. Caveman 18 -175 200. DavidKopr 3 -35
  18. roky 18 -195 201. Bloship 3 -36
  19. Marvelous 17 -84 202. líbortíbor 3 -40
  20. FireLuce 17 -99 203. schwimer 3 -41
  21. svenh 17 -106 204. Janika 3 -43
  22. Josef Volf 17 -166 204. 81honzik 3 -43
  23. LeToucan 17 -171 206. Petrs99 3 -48
  24. DerB 17 -175 207. kounyy 3 -50
  25. kubasbubas 17 -184 208. sl@va 3 -53
  26. Dekster 17 -210 209. boy111 3 -54
  27. nemjana 16 -179 210. Pavel Gemsa 3 -58
  28. sethes 16 -193 210. Insano41 3 -58
  29. muchynecek 15 -35 212. Ppetrik3 3 -60
  30. Jakub270216 15 -111 212. Sabina1 3 -60
  31. Ryan91 15 -112 214. persie87 3 -121
  32. deiw 15 -122 215. aron55 3 -131
  33. Wohyss 15 -151 216. romanironmann 3 -179
  34. StanB 15 -159 217. g3orgig 3 -197
  35. PRoman 15 -187 218. koli78 3 -280
  36. pwheeler 15 -247 219. GabrielaSed 2 -12
  37. mrph 14 -105 220. Jan Tesárek 2 -13
  38. Veteran 14 -150 221. Lukas107 2 -14
  39. Zodiak411 14 -153 221. stuneecheck 2 -14
  40. kelevra 14 -199 223. scorpionus 2 -16
  41. Turabean 14 -203 224. Marty7 2 -18
  42. harik 14 -222 224. Vojna123 2 -18
  43. Tina222428 13 -113 224. m.poliacik 2 -18
  44. Ajiks 13 -136 227. marian603 2 -20
  45. fidosek 13 -157 228. urbi 10 2 -21
  46. seul 13 -176 229. aRGin 2 -27
  47. bohusevzen 13 -184 230. milanjanousek 2 -33
  48. Matísek 13 -218 231. Petr Gráca 2 -35
  49. supros 13 -249 232. ApollonCZ 2 -36
  50. Gard 13 -304 232. TomRy 2 -36
  51. Matik2509 12 -124 234. Daniel2 2 -39
  52. jorinek 12 -145 235. jakub02 2 -43
  52. Papyiy 12 -145 236. brozinho99 2 -48
  54. Meda87 12 -178 237. Petr Kolínský 2 -71
  55. Pally 12 -181 238. vlahy 2 -83
  56. Viliamusik 12 -197 239. MOOG 2 -90
  56. Houneska91 12 -197 240. jiiriik 2 -102
  58. mvojvodikova 12 -218 241. Michaela_Š 2 -115
  59. czepa 12 -241 242. Daniel-James 2 -120
  60. Valasekjakub123 12 -270 243. Frank Profi 2 -149
  61. balbi 12 -290 244. violence 2 -160
  62. dozahranici 12 -295 245. johnyV8 2 -212
  63. muscleboy02 11 -10 246. ROMAN ROUPEC 2 -464
  64. mach_mates 11 -34 247. mx1 2 -465
  65. owar 11 -125 248. Ferencikp 1 -9
  66. Honza45 11 -128 249. Olifr 1 -10
  67. Tomzda 11 -137 250. Tibor Kouba 1 -15
  68. xxxmarekxxxmlg 11 -141 251. Machumadam 1 -16
  69. denny_rocx 11 -149 252. vlahladky 1 -18
  70. Mr.Rob.Zombie 11 -161 253. Aegwiinn 1 -22
  71. Adam4 11 -178 253. HaniisLevrone 1 -22
  72. Libca3X 11 -232 253. jewix 1 -22
  73. Zdeněk Zahálka 11 -240 256. Trenos 1 -26
  74. Paulie02 10 -8 257. Majklozo 1 -28
  75. polda 10 -30 258. matej111 1 -29
  76. mara.vlas 10 -48 259. blade_123 1 -32
  77. mr.kvadriceps 10 -62 259. Roman21.10 1 -32
  78. Biganimalmutant 10 -110 261. Serpentin628 1 -39
  78. Arweska 10 -110 262. Škodák 1 -41
  80. RadimBB 10 -142 262. kony940316 1 -41
  80. william888 10 -142 262. Martin.VESE 1 -41
  82. Maxim 10 -147 265. kondy 1 -44
  83. Petulienka87 10 -149 266. Josef Pilský 1 -50
  84. JakubGur 10 -192 267. Zielina 1 -57
  85. Humanic145 10 -201 268. Paulus86 1 -59
  86. DAVID 10 9 -32 268. Kouba1988 1 -59
  87. Coufy 9 -99 270. Kissarmy 1 -63
  88. DARIUSPULAK 9 -121 271. Patina 1 -64
  89. CHMEL 9 -173 272. fitnessdagmar 1 -65
  90. md 9 -187 273. Avik 1 -66
  91. Catharin 9 -212 274. sldmatej 1 -71
  92. Milosek108 9 -233 275. slavia85 1 -76
  93. DavidKorny 8 -26 276. Ikaros 1 -99
  94. lakatosKE 8 -31 277. Dalis 1 -101
  95. Williaam 8 -40 278. drvari 1 -117
  96. Nordico 8 -73 279. speldin 1 -126
  97. H_aslam 8 -84 280. Radoslav 1 -127
  98. Bleschman 8 -100 281. Maty2000 1 -142
  99. BodyEvolution 8 -108 282. Adrián Zvarík 1 -147
  100. holes5 8 -134 283. Michelle337 1 -152
  101. lukenovicky 8 -179 284. PeKralik 1 -188
  102. mamaja 8 -205 285. pepa147852 0 -12
  103. donk 8 -224 285. Tom23 0 -12
  104. ondra6 8 -263 285. Milda18 0 -12
  105. Varlett 7 0 285. Chmelik17 0 -12
  106. theiwka 7 -6 289. Stolkr 0 -14
  107. P4vlito 7 -7 289. Pitrikus 0 -14
  107. robez 7 -7 289. 9027 0 -14
  109. Ro-boss 7 -25 292. Jaroslav Damek 0 -15
  110. tommyg 7 -29 293. mp123 0 -16
  111. thaarm 7 -39 294. Martyadak 0 -18
  112. T-rex3 7 -44 294. Hanka12345 0 -18
  113. patrik125 7 -45 296. DT99 0 -19
  114. Konrad 7 -51 297. jkojecky 0 -20
  115. Mindandbody 7 -54 297. LUKASNOVAS 0 -20
  116. synthrax 7 -69 297. blahytomas 0 -20
  117. chadsfan 7 -100 297. misok 0 -20
  118. Jenins11 7 -109 297. Flex-Deon 0 -20
  119. Doomio 7 -121 297. Potas 0 -20
  120. kozenyPesek 7 -122 297. Mikefast 0 -20
  121. Josef Vinter 7 -197 304. Jirka Beránek 0 -22
  122. ShDW 7 -205 304. Dominicek 0 -22
  123. vrut 6 -5 304. Janulas 0 -22
  124. prochazkadave 6 -8 304. Stuchla71 0 -22
  125. donmazzeti 6 -17 304. Haltofiiik_98 0 -22
  126. bruzek21 6 -18 304. excidium 0 -22
  127. jaro3 6 -23 304. miroslavpaulu 0 -22
  128. GeraltRivia 6 -40 311. dawa 0 -24
  129. Levascue 6 -57 312. Bojby 0 -26
  130. Bluepitt 6 -62 312. GOGOV 0 -26
  131. Rugget 6 -63 314. vacul 0 -27
  131. Angelos77 6 -63 314. adela_e 0 -27
  133. Vasek33 6 -71 316. Gomez33 0 -28
  134. Kachnaaa 6 -78 316. ashitaka40 0 -28
  135. bob79 6 -91 318. Václav Kučera 0 -29
  136. PeteSimek 6 -135 318. KrocanxP 0 -29
  137. since 6 -172 320. ondra.me 0 -30
  138. Bali 6 -216 320. tonysosa 0 -30
  139. Kamil Binar 6 -234 320. BobDia 0 -30
  140. accept 6 -316 320. MartinV 0 -30
  141. JakubN 5 -11 320. mr.olympia821 0 -30
  141. Cobra11 5 -11 320. Josef Trail 0 -30
  141. Sabiina713 5 -11 320. Maxpavel 0 -30
  144. Semir Gerkhan 5 -15 320. DAVID.KOVACIK96 0 -30
  145. Study 5 -19 328. Lukáš Šott 0 -31
  146. Rokayy 5 -21 329. Dodo123 0 -32
  147. pavelorsag 5 -32 329. Denniskula 0 -32
  148. sagito 5 -35 331. Miroslav Hanzelka 0 -34
  149. vahy 5 -39 331. Ladislav Wija 0 -34
  150. dre.mc 5 -66 331. běžkyně 0 -34
  151. milenkoburlica 5 -72 334. fakooo 0 -36
  152. Pekami 5 -81 334. Sztyper 0 -36
  153. Muriel 5 -105 336. knotek.jay 0 -37
  154. pemac 5 -106 337. yesbuddy 0 -38
  155. amoresPE 5 -134 337. Rembrant 0 -38
  156. jirkag 5 -232 339. rul3r 0 -39
  157. kyzi 4 -7 339. marsko007 0 -39
  157. Raize 4 -7 341. Ivoš 20 0 -40
  159. pítrs123 4 -9 342. Honza1974 0 -42
  160. Eva1995 4 -11 343. tomina 0 -47
  161. Kubbo 4 -14 343. Zenda96 0 -47
  162. doNny_ 4 -16 345. Prasa 0 -49
  163. Michelle2 4 -17 346. Pavel Černohous 0 -50
  164. P.E.P.A. 4 -18 347. Filipecek07 0 -51
  164. Bazil 4 -18 348. tomas.kolensky 0 -53
  164. marek.stit 4 -18 349. OndrejSenkyrik 0 -54
  167. Equinsu Ocha 4 -19 350. hrbik1 0 -57
  167. Buro11 4 -19 351. dongue94 0 -60
  169. martaprov 4 -20 352. Atejdak 0 -61
  170. tom.as 4 -29 353. Kajda 0 -62
  171. julius anderko 4 -31 354. frogg 0 -64
  172. martinandrasik 4 -41 355. Želé 0 -65
  173. Jiří Stejskal 4 -45 356. rozi 0 -67
  174. Mates086 4 -46 357. bartekmirek 0 -69
  175. Honzík estet 4 -50 357. fitnes 0 -69
  176. bohpet 4 -53 357. Davenport 0 -69
  177. vojtam 4 -61 360. balik 0 -71
  178. Acht 4 -68 361. Lupka 0 -74
  179. ondroud 4 -75 362. frcko 0 -77
  180. LOPO 4 -84 363. Lennka 0 -78
  181. Gabrielwarrior 4 -90 364. Hary.Mckvak 0 -88
  182. Daniii 4 -92 365. Terezapopelkova 0 -91
  183. Noremorsedan 4 -106 366. Ondřej Oppolzer 0 -95
  184. Boneraper 4 -162 367. LukášFitness 0 -96
  185. bbvka 4 -235 367. Matobm 0 -96
  186. tomjarkovsky 4 -251 369. Honzakorvi 0 -102
  187. boris loffler 4 -317 370. Jozef999 0 -109
  188. Negr86 4 -334 371. Cher 0 -143
  189. Midar 3 -10 372. Sanr11 0 -173
  190. Jan Fučík 3 -11 373. Vladimír Kubík 0 -179
  191. Alexicek 3 -12 374. Bugi 0 -268
  192. Sliizo 3 -15 375. podzim 0 -309
  193. petr_sotona 3 -17
 • Související články:

  Diskuse k článku:
  Reklama:
  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Text:
  ...
  Upozornit na novou odpověď e-mailem.
  Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

  08.02.09:38Majka - To jsme moc rádi, i za zpětnou vazbu *1* A je skvělé, že ..
  08.02.08:53Platom - Moc děkuji za zpracování a možnost, hrát o pěkné ceny. *79* +1
  Zobrazit všechny příspěvky  Jméno: pamatovat
  Heslo:  Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
  Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
  MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
  Vyhledávání:
  RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie