Reklama:

Slavoj Bednář 19 dnů
před European Pro 2020

5.071 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Z European Pro 2020 se
na Olympia Weekend kvalifikuje 24 závodníků!
Našli funkcionáři profesionální ligy způsob, jak zahraniční závodníky dostat letos na Olympii?
V některých částech Španělska, co se týká epidemiologické situace, v poslední době zase poněkud přituhlo. Platí to hlavně o některých částech Madridu a jeho předměstích, kde tento týden začala platit zpřísněná zdravotně-bezpečnostní opatření podobná těm, která Španělsko poprvé na čas zavedlo už na jaře. Nové restrikce, které se dotkly asi 850 tisíc lidí, mají platit zatím dva týdny. Obyvatelé zmíněných oblastí nesmějí vstupovat do zbývajících čtvrtí španělské metropole s výjimkou cest do práce, k lékaři nebo do školy. Situace zejména pro občany okolních států není zcela přehledná a to přimělo pořadatele na 11. října plánované profesionální show v kulturistice a fitness European Pro včera vydat krátké, ale pro závodníky důležité prohlášení.

Slavoj Bednář 19 dnů před European Pro 2020

Ve Španělsku jako takovém není zaveden nový "lockdown" a Alicante, kde se má akce konat, je připraveno závodníky nejenom ze Španělska, ale i dalších zemí přivítat. Platí to samozřejmě také o připojeném klání amatérů NPC Worldwide European Championship, na kterém bude ve hře hned dvacet profi karet opravňujících jejich držitele nastupovat v profesionální lize IFBB Jima Maniona. Zdá se tedy, že sportovci, kteří mají v plánu o druhém říjnovém víkendu v Alicante závodit, nemusí prozatím mít z toho, že by se snad soutěž neměla nakonec odehrát, těžkou hlavu. Obtížnější už pro některé zřejmě může být se na místo dostat. Ale na druhou stranu všichni jsme si už letos museli zvyknout na to, že řada věcí nejde tak snadno jako v době před pandemií. A nezbývá tak než všem držet palce, aby způsob, jak do Španělska odcestovat, našli.

Slavoj Bednář 19 dnů před European Pro 2020

Pokud se všichni ti, kteří se na European Pro aktuální připravují, nakonec představí i na pódiu, bude nás bezesporu čekat jedna z nejzajímavějších kulturistických soutěží roku. Platí to zejména o kulturistice mužů open, ve které by se měli vesměs představit těžkotonážníci, kteří letos ještě nezávodili. A to do jejich nadcházejícího souboje vnáší pořádnou porci napětí! Fanoušci bodybuildingu totiž vědí jenom málo o tom, co od jednotlivých borců poté, kdy je na pódiu dlouho neviděli, mohou čekat a koneckonců podobně jsou na tom i samotní profíci. Neznámou pro ně je, jakého pokroku za poslední rok dosáhli jejich soupeři, stejně jako to, komu naopak pandemie zkomplikovala přípravu natolik, že možná pro tentokrát nebude ve své obvyklé formě. Pokud vše půjde dobře, mělo by se profesionálních kulturistů v Alicante navíc sejít opravdu hodně. Aktuálně se zdá, že jenom z Velké Británie by na European Pro mělo přiletět hned pět těžkotonážníků, a pozadu by v tomto ohledu neměli příliš zůstat ani naši. Na Pyrenejském poloostrově se totiž chystají závodit Lukáš Osladil, Milan Šádek a Slavoj Bednář, z jehož přípravy pro Vás dnes máme nejnovější fotografie.

Slavoj Bednář 19 dnů před European Pro 2020

Slavoj účastí na European Pro vstoupí už do své třetí sezóny v Manionově profesionální lize a při tom, co už má za celou svou kariéru odzávoděno, si před sebe samozřejmě nemůže klást malé cíle. A tak do Španělska jede zabojovat o jedno ze třech postupových míst na prosincovou Olympii, která zde v jeho kategorii budou k dispozici. V předpokládané obrovské konkurenci se vůbec nebude jednat o snadný úkol, ale kdo zná Slavojovu náturu, tak ví, že s ničím jiným letět do Španělska ani nemůže. Na každé soutěži se chce poprat o ten nejlepší možný výsledek, což ostatně sportovce dělá sportovcem. Zmíněné snímky, které najdete v textu článku, přibližují jeho formu devatenáct dnů před závody. V době pořízení fotografií Slavoj při výšce 176 cm vážil rovných 120 kg!

Slavoj Bednář 19 dnů před European Pro 2020

Slavoj Bednář 19 dnů před European Pro 2020

Výsledky profesionálních soutěží, které se odehrály za účasti Slavoje Bednáře:
Portugal Pro 2019: výsledky a fotografie
Vancouver Pro 2019: výsledky a fotografie
Wings of Strength Chicago 2019: výsledky a fotografie (den 2.)
The Battle of Britain Pro 2019: výsledky a fotografie
EVLS Prague Pro 2018: výsledky a fotografie

Na výsledky European Pro 2020 si budete moci vsadit v tipovací soutěži.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Diamond Cup Serbia 2020: komplet...
Paulie02 (00:58) • mimo téma: European Pro 2020 Konečně video kde je vidět forma Lukáše Osladila na Euro...
magazínMargita Zámolová: "Snažila jsem se za...
jnerez (08:40) • Margitě budu držet na Olympii palce. *79* No ale každopádně nejsem zastáncem toho,...
magazínOlympia 212 Showdown 2020 bez Keona P...
LeToucan (21:34) • Velká škoda, proporce z říše snů.
magazínMel Chancey: "Mike Matarazzo bojuje o...
tomášekp (22:35) • Zrovna Agel je fakt odbornost sama. Zavádí se stent, BYPASS se našívá, a nejprve perife...
magazínMr. Olympia 2020 s Mamdouhem Elssbiay...
deiw (11:41) • Popravdě minulý rok Cedric byl podobný případ. Měl dost bodů ještě z konce roku 2018 (p...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra