Reklama:

Vancouver Pro 2019:
výsledky a fotografie

34.207 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Divadelní sál v prostorách budovy Hard Rock Casino Vancouver v neděli 14. července přivítal pátý ročník profesionální soutěže v kulturistice a fitness Vancouver Pro. Na klání od pořadatelů, v jejichž čele stála bývalá profesionální závodnice Michelle Krack, dostali prostor profíci nastupující v obou kulturistických hmotnostních kategoriích, classic physique, physique mužů, physique žen, figure žen, bikiny fitness žen a fitness žen, přičemž na závodech šlo už do tuhého i z pohledu boje o kvalifikaci na letošní Olympia Weekend. K nominaci na vrcholnou událost sezóny v profesionální lize IFBB Jima Maniona, pod níž Vancouver Pro spadá, závodníkům totiž před konáním nedělního klání zbývaly už pouze čtyři poslední soutěžní víkendy!


Vancouver Pro 2019 - kulturistika mužů open


Semifinálová vyvolávání:
1.Choopan, Eriya, Osladil, Valliere, Wade, De Asha
2.Bednář, Canadillas, Dauda, Balestrin, Kotelo
3.Anderson, Eastman, Frazier, Gutierrez, Shaw, Trejo, Winklaar
4.Bednář, Eriya, Valliere, Wade
5.Choopan, Osladil, Valliere, De Asha

Naše ohlédnutí za soutěží začneme pěkně zostra, totiž popisem dění v kulturistice mužů open, ve které se sešlo jednoznačně nejnašlapanější startovní pole v dosavadní historii vancouverské profesionální show. Osmnáct profíků v této kategorii bojovalo o jedno přímé postupové místo na Mr. Olympia 2019 určené vítězi, body do kvalifikačního žebříčku, na něž měli dosáhnout další členové první pětice, i o podíly z finanční prémie o celkové výši 20.000 amerických dolarů.

Najít nějakého jasného favorita na vítězství při prostém pohledu do startovní listiny nebylo snadné. Mezi kandidáty na nejvyšší příčky se jistě dali řadit český profík Lukáš Osladil, šampión nedávného The Battle of Britain Pro Nathan De Asha, a také fantastický Íránec Hadi Choopan, jemuž se podařilo získat vízum potřebné pro vstup do Kanady a byl před ním tak jeho první soutěžní start na území Severní Ameriky. Jak už tomu na soutěžích v bodybuildingu bývá, o nadějích závodníků podstatným způsobem napovědělo semifinále, které bylo na programu během dopoledne. Rozhodčí si do prvního a nejdůležitějšího semifinálového vyvolávání vyžádali všechny tři zmíněné špičkové profíky a spolu s nimi ještě také Quintona Eriyu, Iaina Valliera a Joshe Wada. Uprostřed řady stáli Lukáš s Hadim a zdálo se, že právě oni svádějí souboj o vítězství. Český profík na pódium přinesl pravděpodobně nejlepší dvojitou bicepsovou pózu zezadu a jediným borcem, kdo se mu v ní byl schopen přiblížit, byl právě zmiňovaný jednatřicetiletý Íránec. Zatímco v zadních postojích měl český profík zřejmě něco málo navrch, v těch předních byl lepší jeho dnešní největší soupeř.

Posedown deseti nejlepších účastníků Vancouver Pro 2019 v kulturistice mužů open

Zajímavá pro české fanouška bodybuildingu ale byla i další vyvolávání prejudgingu. Hned do toho druhého si totiž hlavní rozhodčí Sandy Williamson vyžádala Slavoje Bednáře, po jehož boku o svou šanci bojovali Manuel Canadillas, Samson Dauda, Julio Balestrin a Sibusiso Kotelo. Slavoj přitom pózoval uprostřed řady, což jej aktuálně řadilo na sedmou pozici. Rozhodčí si na porovnávání závodníků ve Vancouveru dávali hodně záležet a Slavoj tak dostal šanci pózovat ve čtvrtém vyvolávání i po boku Quintona, Iaina a Joshe, což byl souboj o čtvrté až sedmé místo. "Perský vlk" Hadi Choopan na žádné ze svých dosavadních pěti profesionálních soutěží neskončil hůře než druhý, přičemž opakovaně prokázal, že je mu vlastně úplně jedno, zda závodí mezi těžkotonážníky, anebo ve dvěstědvanáctce. Hadi totiž vypadá skvěle v obou kategoriích a na to, že vloni nastupoval právě v lehčí váze, na Vancouver Pro po stránce objemů na své soupeře neztrácel vůbec nic. Na soutěži se mu nakonec podařilo jeho soutěžní bilanci mezi profíky srovnat na stav tři vítězství a tři druhá místa, když soupeřům zkrátka nedal šanci.

Hadi, jenž s tréninkem začínal stejně jako řada dalších inspirován působivou postavou sedminásobného šampióna Mr. Olympia Arnolda Schwarzeneggera, sice nebyl nejelegantnějším borcem startovního pole (o tuto úlohu se dělili Quinton Eriya a Samson Dauda), zato však byl kompletní, nabídl fantastické objemy i kvalitu a při vší té svalové hmotě se prezentoval i ukázkovou kontrolou břišních svalů. Když navíc přidal i perfektní pózing, nebylo co řešit. Díky prvenství se dnes 100 kg vážící Choopan kvalifikoval k účasti na Mr. Olympia. Zda se soutěže za necelé dva měsíce bude moci zúčasnit, však zůstává otázkou. Zmiňovaný svěřenec trenéra Hanyho Ramboda totiž stále nemá vízum potřebné pro vstup do USA, kde se Olympie koná. Aktuálně ve věci přidělení víza Hadimu probíhá přezkumné řízení a podle Ramboda je celá věc extrémně složitá.

Volná sestava Slavoje Bednáře na Vancouver Pro 2019

Před Lukáše Osladila se kromě vítěze ve výsledkové listině dokázal vtěsnat překvapivě ještě také Nathan De Asha. Lukáš však Nathana ve Vancouveru klidně mohl porazit. V zadních postojích byl totiž výrazně lepší, a pokud by bral druhé místo právě český profík, nikdo by nemohl říci ani popel. Za třetí příčku si Lukáš připsal pět dalších bodů do kvalifikačního žebříčku, ve kterém se v současnosti dělí o postupové druhé místo s Lukem Sandoem a Cedricem McMillanem. Na záda však této trojici dýchá duo Milan Šádek - Josh Wade a v tuto chvíli to, kteří tři profíci postoupí na Olympii díky své pozici v žebříčku, rozhodně není rozhodnuto. Neochvějná je pouze pozice vedoucího muže Akima Williamse.

Čtvrté až páté místo si ve Vancouveru rozebrali Iain Valliere, Josh Wade a domácí talent Quinton Eriya, jenž po soutěži uvedl, že nedělním vystoupením pro něj jeho nováčkovská sezóna mezi profíky skončila. Nezbývá než se těšit, co Quinton na pódium přinese příští rok. Skvělé sedmé místo vybojoval Slavoj Bednář, který si tak ve své první úplné sezóně v Maninově profesionální lize vůbec nevede špatně. Stačí se podívat na jména borců, které ve Vancouveru nechal za sebou. Fantastickou genetikou obdaření Samson Dauda nebo Sibusiso Kotelo totiž v žádném případě nepředstavují nějaké nazdárky.


Výsledky Vancouver Pro 2019 - kulturistika mužů open:

  1. Hadi Choopan*
  2. Nathan De Asha
  3. Lukáš Osladil
  4. Iain Valliere
  5. Josh Wade
  6. Quinton Eriya
  7. Slavoj Bednář
  8. Samson Dauda
  9. Manuel Canadillas
  10. Julio Balestrin
  11. Sibusiso Kotelo
  12. Elias Gutierrez
  13. Quincy Winklaar
  14. Jon Anderson
  15. Jorge Trejo
  16. Stephen Frazier
  17. Tom Shaw
  - Leon Eastman

* kvalifikace na Mr. Olympia 2019


Kulturistika mužů open na Vancouver Pro 2019

Rozsáhlou fotogalerii z Vancouver Pro 2019 v kulturistice mužů open tvořenou
snímky z objektivu Thomase Kocha naleznete zde na stránkách Team-andro.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2019 ke 14. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Shawn Rhoden** USA Mr. Olympia 2018 1.
Phil Heath USA Mr. Olympia 2018 2.
Roelly Winklaar Curaçao Mr. Olympia 2018 3.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2018 4.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2018 5.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2008 1.
Clarence DeVis Belgie George Farah Classic 2018 1.
Max Charles USA WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.
Steve Kuclo USA Indy Pro 2019 1.
Juan Morel USA Arnold Classic S. America 2019 1.
Joshua Lenartowicz Austrálie Bigman Weekend Pro 2019 1.
Patrick Moore USA California Pro 2019 1.
Jonathan Delarosa USA Puerto Rico Pro 2019 1.
Nathan De Asha Velká Británie The Battle of Britain Pro 2019 1.
Michael Lockett USA Wings of Strength Chicago 2019 1.
Hadi Choopan Írán Vancouver Pro 2019 1.

**Shawn Rhoden obviněn ze znásilnění a doživotně zbaven práva závodit na Olympii!

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Kulturistika mužů open - žebříček pro sezónu 2019 ke 14. červenci:

p. jméno stát body
1. Akim Williams USA 23
2. Lukáš Osladil Česká republika 16
2. Cedric McMillan USA 16
2. Luke Sandoe Velká Británie 16
5. Milan Šádek Česká republika 13
5. Josh Wade USA 13
7. Iain Valliere Kanada 12
8. Essa Obaid Dubaj 11
9. Rafael Brandao Brazílie 9
9. Eddie Bracamontes USA 9
9. Samson Dauda Velká Británie 9
12. Pavel Beran Česká republika 6
12. Andrea Presti Itálie 6
12. Luis Rodriguez USA 6
12. Joe Seeman Kanada 6
12. James Hollingshead Velká Británie 6
12. Charles Griffen USA 6
18. Andrea Muzi Itálie 5
18. Quinton Eriya Kanada 5
20. Tim Budesheim Německo 4
20. An Nguyen USA 4
22. Mohamed Shaaban Egypt 3
22. Hassan Mostafa Egypt 3
24. Derek Upshaw USA 2
25. Mohsen Samadi Írán 1
25. Brad Rowe USA 1
25. Lukas Wyler Švýcarsko 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Vancouver Pro 2019 - kulturistika mužů do 212 liber

V kulturistice mužů do 212 liber k soutěži nastoupili pouze čtyři borci. Všichni však měli svou kvalitu, a tak byl k vidění napínavý souboj. Z něj vítězně vyšel domácí Zane Watson, který znovu těžil ze své svalové tvrdosti i dobrého středu těla a zřejmě zaslouženě se tak kvalifikoval k účasti na Olympia 212 Showdown. Druhé místo bral pěknými oblými svaly disponující nigerijský veterán Bola Ojex, za nímž si další příčky rozebrali Steve Benthin a Prince Boabang.

Přesto, že získat body do kvalifikačního žebříčku ve dvěstědvanáctce na letošním Vancouver Pro rozhodně nebylo žádné umění, nelze o žádném z členů startovního pole říci, že by si je nezasloužil. V žebříčku mimochodem po soutěži došlo k malému zemětřesení. Z postupového třetího místa byl vytlačen padesátiletý Korejec Kim Jun Ho, když se na druhou pozici vyšvihl zmiňovaný Steve Benthin. Bola Ojex se pak posunul na třetí příčku, o kterou se dělí s Mahmoudem Al Durrahem. Podobně jako v případě kategorie open platí i v lehčí váze, že o to, kdo na Olympii prostřednictvím umístění v žebříčku postoupí, bude sveden ještě lítý boj.


Výsledky Vancouver Pro 2019 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. Zane Watson*
  2. Bola Ojex
  3. Steve Benthin
  4. Prince Boabang

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2019


Kulturistika mužů do 212 liber na Vancouver Pro 2019

Rozsáhlou fotogalerii z Vancouver Pro 2019 v kulturistice mužů do 212 liber tvořenou
snímky z objektivu Thomase Kocha naleznete zde na stránkách Team-andro.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown 2019 ke 14. červenci:

jméno stát soutěž um.*
James "Flex" Lewis** Velká Británie Olympia 212 Showdown 2018 1.
Derek Lunsford USA Olympia 212 Showdown 2018 2.
Kamal Elgargni Libye Olympia 212 Showdown 2018 3.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Olympia 212 Showdown 2018 4.
Jose Raymond** USA Olympia 212 Showdown 2018 5.
David Henry USA Olympia 202 Showdown 2008 1.
Hadi Choopan Írán Asia Grand Prix Pro 2018 1.
Angel Calderón Frias Španělsko EVLS Prague Pro 2018 1.
Shaun Clarida USA Legion Sports Fest Pro 2018 1.
Bela Kokeny Maďarsko WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.
Aaron Polites Austrálie New Zealand Pro 2019 1.
Noel Adame Mexiko Indy Pro 2019 1.
Sami al Haddad Bahrajn Musclecontest Ireland Pro 2019 1.
Fahad Zaid Saúdská Arábie Lebanon Pro 2019 1.
Oleh Kryvyi Ukrajina Musclecontest Nac. Pro 2019 1.
Eduardo Correa Brazílie Puerto Rico Pro 2019 1.
Adolph Quoida Kanada Toronto Pro Supershow 2019 1.
Hidetada Yamagishi Japonsko Europa Dallas Pro 2019 1.
Lloyd Dollar USA Wings of Strength Chicago 2019 1.
Zane Watson Kanada Vancouver Pro 2019 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Kulturistika mužů do 212 liber - žebříček ke 14. červenci 2019

p. jméno stát body
1. Tomáš Tabačiar Slovensko 16
2. Steve Benthin Německo 15
2. Mahmoud Al Durrah Kanada 12
2. Bola Ojex USA 12
5. Kim Jun Ho Korea 11
5. Prince Boabang Kanada 11
7. Samir Troudi Švédsko 7
7. Kerrith Bajjo USA 7
9. Vahid Baharlou Írán 6
9. Mboya Edwards Kanada 6
11. Vojtěch Koritenský Česká republika 5
11. Raúl Sánchez Mexiko 5
11. John Jewett USA 5
14. Derik Oslan USA 4
14. Justin Wessels Austrálie 4
14. Hameed Juma Bahrajn 4
14. Jafar Ghaffar Nezhad Írán 4
14. Ricardo Correia Kapverdy 4
14. Dectric Lewis USA 4
14. Guy Cisternino USA 4
21. Oswaldo Gonzalez Venezuela 3
21. Meysam Keshvari Írán 3
21. Dobromir Delev Bulharsko 3
21. Dwayne Quamina USA 3
21. Zoran Kolevski Makedonie 3
21. Pierre Chamoun Švédsko 3
21. Enrico Hoffmann Německo 3
21. Ahmed Wardany Egypt 3
21. Lionardis Cardoza Chile 3
21. Dwayne Walker USA 3
21. Santi Aragon USA 3
32. Milton Martinez Portoriko 2
32. Mahmut Irmak Turecko 2
32. Jamie Do Rego Velká Británie 2
32. Sahar Kazes Izrael 2
32. Galal Reda Egypt 2
32. Alex Dos Anjos Brazílie 2
38. Daniel Alexander USA 1
38. Sandro Ramirez Dominikánská republika 1
38. Radoslav Angelov Bulharsko 1
38. Benjamin Parra Mexiko 1
38. Errol Moore USA 1
38. Nasser Sayed Kuvajt 1
38. Fabricio Moreira Brazílie 1
38. Justin Randall USA 1
38. Edward Papiro USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Vancouver Pro 2019 - classic physique

V kategorii classic physique se před letošní Olympií odehraje více než pětadvacet soutěží, a tak v platnost vstupuje pravidlo, podle kterého se ani vítěz závodů přímo nekvalifikuje na Olympii. Šampión klání si vždy, stejně jako další členové první pětice, připíše pouze po několika bodech do žebříčku. Z něj pak na vrcholnou akci sezóny postoupí dvacet nejlepších borců v konečném pořadí.

Ve Vancouveru se o první tři místa rozdělili domácí profíci Antwane Hamlett, Chris White a Isaac Baier, kteří také nejvýrazněji bodovali. Čtvrtou příčku při svém profesionální debutu vybojoval absolutní vítěz loňského ročníku Mexico Supershow Pro Qualifier Jorge Herrera, jako poslední se pak do nejlepší pětice vešel novozélandský veterán Michael Kingsnorth. Pamětníci si na něj jistě vzpomenou jako na účastníka několika profesionálních show v kulturistice mužů open z let 2008 až 2010.


Výsledky Vancouver Pro 2019 - classic physique:

  1. Antwane Hamlett
  2. Chris White
  3. Isaac Baier
  4. Jorge Herrera
  5. Michael Kingsnorth
  6. Garrott Coelho
  7. Richy Chan
  8. Kim Chang Keun
  9. Sung Jin Kang
  10. Aaron Sparenberg
  11. Matt Pattison
  12. Joe Manjoo
  13. Desrick Walcott
  14. Nick Cortese
  15. Valentino Harris
  16. Donovan Strong


Classic physique na Vancouver Pro 2019

Rozsáhlou fotogalerii z Vancouver Pro 2019 v classic physique tvořenou
snímky z objektivu Thomase Kocha naleznete zde na stránkách Team-andro.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2019 k 14. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Jason Lowe USA San Antonio Pro 2018 1.
Chen Kang Čína Musclecontest Brazil Pro 2018 1.
Fabio Lopes Portugalsko Golden State Pro 2018 1.
Breon Ansley USA Classic Physique Olympia 2018 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2018 2.
George Peterson USA Classic Physique Olympia 2018 3.
Henri-Pierre Ano Kanada Classic Physique Olympia 2018 4.
Arash Rahbar USA Classic Physique Olympia 2018 5.
Stanislas DeLongeaux USA Asia Grand Prix Pro 2018 1.
Ahmad Ahmad Švédsko Hurricane Pro 2018 1.
Dani Younan USA Legion Sports Fest Pro 2018 1.
Danny Hester USA Classic Physique Olympia 2016 1.
Stan McQuay** USA D. R. Coat of Arms 2018 1.
Panexce Pierre USA Kentucky Muscle Pro 2018 1.
Rylon McDuell-Batiste USA Alicante Pro 2018 1.
David Hoffmann Německo D. J. Classic Germany 2018 1.
Damion Ricketts USA Ultimate Warriors Pro 2018 1.
Woilid Baatout Francie WoS Romania M. F. Pro 2018 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Classic physique - žebříček k 14. červenci 2019:

p. jméno stát body
1. Keone Pearson USA 24
1. Alejandro Cambronero USA 24
3. Jordan Plantiko USA 20
3. Antwane Hamlett Kanada 20
5. Courage Opara USA 17
5. Ro'Vonte Moody USA 17
7. Marvin Cornejo USA 16
7. Kim Seonghwan Korea 16
9. Khaled Chikhaoui Kanada 15
9. Jonathan Hambrick USA 15
11. Christian Zagarella Itálie 14
11. Kirill Khudaiev Ukrajina 14
13. Abdullah Al Sairafi Kuvajt 12
14. Piotr Borecki Polsko 11
14. Chris White Kanada 11
16. Steve Laureus USA 10
17. Garrott Coelho USA 9
18. Sajad Niknampour Írán 8
18. Charles Curtis USA 8
18. Abtin Shekarabi Írán 8
18. David Martinez Španělsko 8
18. Dancovea Anderson Německo 8
18. Brandon Kidd USA 8
24. Kenneth Owens USA 7
24. Hyoung Joo Kwon Korea 7
26. Jesús Rodriguez Španělsko 6
26. Hany Saeed Egypt 6
26. Caio Bonfim Brazílie 6
26. Herbert Sotillo Portoriko 6
30. Jason Theobald USA 5
30. David Boix Španělsko 5
30. Hassan Abdulreda Saúdská Arábie 5
30. Kwame Adom USA 5
30. Damien Patrick USA 5
30. David Robinson USA 5
30. Santi Aragon USA 5
30. Isaac Baier Kanada 5
38. Mister Taylor USA 4
38. Kelvin Hinde Velká Británie 4
38. Kenny O'Malley Nový Zéland 4
38. Mansour Alnaser Kuvajt 4
38. Eric Hernandez Portoriko 4
38. Issa Al Hassani Omán 4
38. Lee Banks USA 4
38. Jorge Herrera Mexiko 4
46. Jason Martinez USA 3
46. Milad Sadeghi Írán 3
46. Sung Jin Kang Korea 3
46. Chinedu Nriagu USA 3
46. Jose Caban Portoriko 3
46. Igor Gostyunin Rusko 3
46. Cleveland Thomas USA 3
46. Murray Calcutt Austrálie 3
46. Omar Khaldi Maroko 3
46. Orlando Maldonado Portoriko 3
46. Toto Djong USA 3
46. Gergely Arnold Maďarsko 3
46. Bobby Anderson USA 3
46. Michael Kingsnorth Nový Zéland 3
60. Esequiel Conceicao Brazílie 2
60. Christopher Ford USA 2
60. Ali Shamsghamar Írán 2
60. Elijah Lorono USA 2
60. Brent Bumgarner USA 2
60. Bryan Jones USA 2
60. Aaron Jeffery USA 2
60. Ali Emre Turecko 2
60. George Kawalawu USA 2
60. Abdullah Al Saif Saúdská Arábie 2
70. Lehjuan Jones USA 1
70. Flavio Lopes Brazílie 1
70. Harry Freeman USA 1
70. Svetozar Milenkovic USA 1
70. Dion Harris USA 1
70. Jason Brown USA 1
70. Mansour Elnber Kuvajt 1
70. Sajad Samandar Írán 1
70. Aaron Futel USA 1
70. Marino Peralta USA 1
70. Vladimir Sizov USA 1
70. Tyson Hammary USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Vancouver Pro 2019 - physique žen

Vancouver Pro Qualifier: profi kartu vybojoval výborný kulturista!

Ve physique žen se bojovalo o jedno přímé postupové místo na Olympia Women's Physique Showdown určené vítězce, další členky první pětice si pak měly zapsat po několika bodech do kvalifikačního žebříčku, z nějž se na Olympii nominují tři další profesionálky. Vlastnímu klání profesionálů ve Vancouveru předcházely také kvalifikační závody pro přestup do Manionovy profesionální ligy, jimž jsme se věnovali již v tomto článku. V něm jsme se také zmínili, že k profi kartě se tentokrát probojovali i někteří velmi kvalitní závodníci, o kterých v budoucnosti zřejmě ještě uslyšíme.

V případě celkové šampiónky kategorie ženského physique Sheikhy Nguyen jsme však netušili, že tato budoucnost nastane hned vzápětí. Jednatřicetiletá závodnice ve Vancouveru totiž triumfovala i mezi profesionálkami a kvalifikovala se na Olympii! "Byl to pro mě skvělý víkend. V sobotu jsem vyhrála kvalifikační soutěž o profi kartu a v neděli jsem zvítězila na profesionálních závodech a kvalifikovala se na Olympii. Nikdy bych si nemyslela, že se sny mohou plnit dvakrát. Tedy alespoň ne během pouhých čtyřiadvaceti hodin. Jsem vděčná, že ty mé se splnily," uvedla po pro ni megaúspěšném víkendu Sheikha. Druhé místo brala medailistka posledních třech ročníků vrcholné soutěže profesionálních kulturistek Wings of Strength's Rising Phoenix World Championships Sheila Bleck, které tak vyšel i start v pro ni nové kategorii. Do první pětice se dále vešly Claudia Diaz, Katherine Hall a Alyssa Coppolino.


Výsledky Vancouver Pro 2019 - physique žen:

  1. Sheikha Nguyen*
  2. Sheila Bleck
  3. Claudia Diaz
  4. Katherine Hall
  5. Alyssa Coppolino
  6. Trish Wood
  7. Dana Williams
  8. Jeanie Welker
  9. Caroline Alves dos Santos
  10. Gemma Lancaster
  11. Mayra Rocha
  12. Emily Schubert
  13. Jessica McKenzie
  14. Jo-Ann Hawes
  15. Clarissa Rafanan

* kvalifikace na Olympia Women's Physique Showdown 2019


Physique žen na Vancouver Pro 2019

Rozsáhlou fotogalerii z Vancouver Pro 2019 ve physique žen tvořenou
snímky z objektivu Thomase Kocha naleznete zde na stránkách Team-andro.com.


Závodnice kvalifikované na Olympia Women's Physique Showdown 2019
k 14. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Natalia Abraham Coelho USA W. of Strength Arizona Pro 2018 1.
Shanique Grant USA Olympia W. P. Showdown 2018 1.
Daniely Castilho Brazílie Olympia W. P. Showdown 2018 3.
Jennifer Taylor USA Olympia W. P. Showdown 2018 4.
Heather Grace USA Olympia W. P. Showdown 2018 5.
Tomefafa Ameko USA Legion Sports Fest Pro 2018 1.
Laura Pintado Španělsko WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.
Margita Zámolová Česká republika Puerto Rico Pro 2019 1.
Delane Hart USA Optimum Classic Pro 2019 1.
Laura Hays USA Omaha Pro 2019 1.
Sarah Villegas USA B. L. Atlantic Coast Pro 2019 1.
Mayla Ash USA San Jose Pro 2019 1.
Valentina Mishina Rusko Wings of Strength Chicago 2019 1.
Sheikha Nguyen Singapur Vancouver Pro 2019 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique žen - žebříček k 14. červenci 2019:

p. jméno stát body
1. Penpraghai Tiangngok Thajsko 12
2. Patricia Gosselin Kanada 11
3. Sheronica Henton USA 10
3. Reshanna Boswell USA 10
5. Brittany Watts USA 8
6. Michaela Aycock USA 7
6. Eleonora Dobrinina Kanada 7
6. Anne Lorraine Mohn Francie 7
6. Claudia Diaz USA 7
10. Caroline Alves dos Santos Brazílie 6
10. Marjorie Beck USA 6
10. Brooke Walker USA 6
10. Sheila Bleck USA 6
14. Rachael Loftis USA 5
15. Candice Carr Trinidad a Tobago 4
15. Jessica Mckenzie USA 4
15. Priscila Cavilha Brazílie 4
15. Katherine Hall USA 4
19. Trisha Vezirian USA 3
19. Robyn Mays USA 3
19. Desunka Dawson USA 3
19. Trish Wood USA 3
19. Alyssa Coppolino Kanada 3
24. Ashley Fuller USA 2
24. Donna Murphy Velká Británie 2
24. Katie Lee USA 2
24. Christina Bitner USA 2
24. Jeannie Feldman USA 2
29. Carmen Tocheniuk Kanada 1
29. Liudmila Mikhailovskaia Rusko 1
29. Evangaline Belton USA 1
29. Donna Jones USA 1
29. Denise Cadenas USA 1
29. Isabelle Jackson USA 1
29. Autumn Swansen USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Vancouver Pro 2019 - figure žen

Pro figure žen ve věci kvalifikace na Olympii platí stejná pravidla jako v ženském physique. Na Figure Olympia 2019 se ve Vancouveru díky svému prvnímu vítězství v profesionální lize IFBB Jima Maniona přímo kvalifikovala Anna Banks. Další místa v top 5 si za touto polskou závodnicí rozebraly Julia Waring, Chelsea Larson, Martina Yabekova a Desiree Alferes.


Výsledky Vancouver Pro 2019 - figure žen:

  1. Anna Banks*
  2. Julia Waring
  3. Chelsea Larson
  4. Martina Yabekova
  5. Desiree Alferes
  6. Georgina Lona
  7. Shelace Shoemaker
  8. Inna Wyatt
  9. Jennifer Reece
  10. Tanya Chartrand
  11. Bailey Breedlove
  12. Rachel Killam
  13. Eva Irawan
  14. Maria Sharp
  15. Maria Ford
  16. Svetlana Betton
  17. Debbie Clarke
  17. Velesca Macedo
  17. Stella Roberts
  17. Rachel Sedwick
  17. Jeni Sperling

* kvalifikace na Figure Olympia 2019


Figure žen na Vancouver Pro 2019

Rozsáhlou fotogalerii z Vancouver Pro 2019 ve figure žen tvořenou
snímky z objektivu Thomase Kocha naleznete zde na stránkách Team-andro.com.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia 2019 k 14. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Cydney Gillon USA W. of Strength Arizona Pro 2018 1.
Candice Lewis** USA Figure Olympia 2018 2.
Nadia Wyatt USA Figure Olympia 2018 3.
Jessica Reyes Padilla Portoriko Figure Olympia 2018 4.
Carly Starling-Horrell USA Figure Olympia 2018 5.
Michelle Lindsay USA Border States Pro 2018 1.
Brittany Campbell USA Kentucky Muscle Pro 2018 1.
An Da Jeong Korea WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.
Natalia Soltero Mexiko Upper Midwest Pro 2019 1.
Ashley Soto USA Europa Orlando Pro 2019 1.
Laurelle Martineau USA St. Louis Pro 2019 1.
Tarryn Garlington USA Toronto Pro Supershow 2019 1.
Sandra Grajales Mexiko Europa Dallas Pro 2019 1.
Bojana Vasiljevic Srbsko Battle In The Desert 2019 1.
Ivana Ivusic USA Wings of Strength Chicago 2019 1.
Lola Montez Kanada Lenda Murray Pro 2019 1.
Anna Banks Polsko Vancouver Pro 2019 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Figure žen - žebříček k 14. červenci 2019:

p. jméno stát body
1. Rhea Gayle Velká Británie 23
2. Chelsea Larson USA 21
3. Martina Yabekova Kanada 12
4. Ashley Roberson USA 9
4. Ashley Jones USA 9
4. Desiree Alferes USA 9
7. Nicole Zenobia Graham USA 8
8. Missy Farrell USA 7
8. Queren Pacheco Mexiko 7
10. Camala Rodriguez USA 6
10. Audrieanna Fortune USA 6
10. Maria Luisa Baeza Diaz USA 6
10. Danielle Rose USA 6
10. Julia Waring USA 6
15. Karina Grau Paraguay 5
16. Tiffani Lapoint USA 4
16. Ericka Morgan Guatemala 4
18. Osiris Trumpe USA 3
18. Amanda Welch USA 3
18. Autumn Cleveland USA 3
18. Ashley Howells USA 3
22. Wendy Fortino USA 2
22. Heather Dees USA 2
22. Nicole Wolf USA 2
22. Maude Exantus USA 2
22. Stacy Fujarski USA 2
22. Sh'Nere Mattise Deas USA 2
22. Karen Noorlun USA 2
22. Devone Martin USA 2
30. Kristine Terese Finsaas Norsko 1
30. Shelace Shoemaker USA 1
30. Idalia Molina USA 1
30. Brittney Barnes USA 1
30. Esmeralda Arroyo Portoriko 1
30. Debra Rosado-Bohac USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Vancouver Pro 2019 - fitness žen

Také v náročné disciplíně ženského fitness se na Olympii měla kvalifikovat vítězka a opět ve věci postupu na vrchol sezóny platí stejná pravidla jako v ženském physique či figure. Ke svému prvnímu vítězství od roku 2014 se na Vancouver Pro v této kategorii probojovala Sara Kovach, kromě které na umístění v první pětici dosáhly ještě také Dominique Matthews, Alison Burns, Alison Amos a Kristy Fenter-Avery.


Výsledky Vancouver Pro 2019 - fitness žen:

  1. Sara Kovach*
  2. Dominique Matthews
  3. Alison Burns
  4. Alison Amos
  5. Kristy Fenter-Avery
  6. Terra Plum
  7. Kim Scoffins
  8. Sally Kendall-Williams
  9. Cong Mou
  10. Veronic Comtois
  11. Bridgette Newell
  12. Charity Mohr
  13. Mariaina Shrives
  14. Chloé Di Tomasso

* kvalifikace na Fitness Olympia 2019


Fitness žen na Vancouver Pro 2019

Rozsáhlou fotogalerii z Vancouver Pro 2019 ve fitness žen tvořenou
snímky z objektivu Thomase Kocha naleznete zde a zde na stránkách Team-andro.com.


Závodnice kvalifikované na Fitness Olympia 2019 k 14. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Jeanine Taddeo USA Europa Phoenix Pro 2018 1.
Ryall Graber-Vasani Kanada W. of Strength Arizona Pro 2018 1.
Whitney Jones USA Fitness Olympia 2018 1.
Myriam Capes Kanada Fitness Olympia 2018 3.
Missy Farrell Kanada Fitness Olympia 2018 4.
Bethany Wagner USA Fitness Olympia 2018 5.
Darrian Borello USA WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.
Tiffany Chandler USA Puerto Rico Pro 2019 1.
Jodi Boam Kanada Toronto Pro Supershow 2019 1.
Jaclyn Baker USA Miami Muscle Beach Pro 2019 1.
Liudmila Somkina Rusko Wings of Strength Chicago 2019 1.
Sara Kovach USA Vancouver Pro 2019 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Fitness žen - žebříček k 14. červenci 2019:

p. jméno stát body
1. Tamara Vahn Kanada 21
2. Kate Errington Velká Británie 17
3. Marta Aguiar Uruguay 11
4. Kristy Fenter-Avery USA 8
5. Veronic Comtois Kanada 6
5. Dominique Matthews Kanada 6
7. Allison Ethier Kanada 5
7. Minna Pajulahti Finsko 5
7. Alison Burns USA 5
10. Kristine Duba USA 4
10. Aurika Tyrgale USA 4
10. Alison Amos Velká Brtiánie 4
13. Mou Cong Čína 3
13. Carolina Frausto USA 3
131. Jennifer Worth USA 3
13. Lauren Carre Velká Británie 3
17. Annaleise Varga Austrálie 1
17. Regina Booker USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Vancouver Pro 2019 - bikiny fitness žen

Bikiny fitness žen je na tom v současnosti stejně jako třeba classic physique. Před Olympií se v něm koná přes pětadvacet soutěží, a tak zde i vítězky jednotlivých profesionálních show musí na přímou kvalifikaci zapomenout. Klíčové je z hlediska postupu na Bikini Olympia 2019 umístění v první dvacítce žebříčku. Na to přitom po Vancouver Pro v tuto chvíli nestačí méně než dvaadvacet bodů! Na vítězství, své první mezi profesionálkami, ve Vancouveru dosáhla Jasmine Williams, kromě které bodovaly také ještě Beatriz Biscaia, Monica Ellis, Alexandria Ross a Mahsa Akbarimehr.


Výsledky Vancouver Pro 2019 - bikiny fitness žen:

  1. Jasmine Williams
  2. Beatriz Biscaia
  3. Monica Ellis
  4. Alexandria Ross
  5. Mahsa Akbarimehr
  6. Phoebe Hagan
  7. Annette Mountford
  8. Maxine Somov
  9. Sarah Averna
  10. Lauren Dannenmiller
  11. Stephanie Sequeira
  12. Julia Schroeder
  13. Shenese Case
  14. Yoona Lee
  15. Valorie Annunziata
  16. Amanda Dear
  16. Sung Uk Kim
  16. Shirley Mitrou
  16. Roxana Marquez
  16. Marie-Claude St. Jacques


Bikiny fitness žen na Vancouver Pro 2019

Rozsáhlou fotogalerii z Vancouver Pro 2019 v bikiny fitness žen tvořenou
snímky z objektivu Thomase Kocha naleznete zde na stránkách Team-andro.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2019 k 14. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Angelica Teixeira USA Bikini Olympia 2018 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini Olympia 2018 2.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2018 3.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2018 4.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2018 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - žebříček pro sezónu 2019 k 14. červenci:

p. jméno stát body
1. Priscila Leimbacher Švýcarsko 48
2. Marcia Goncalves Brazílie 47
3. Jennifer Ronzitti USA 35
4. Jennifer Dorie Kanada 33
5. Beatriz Biscaia Portugalsko 32
6. Cristobalina Pajares Torres Španělsko 29
6. Kim Gutierrez Chile 29
8. Camile Periat USA 28
8. Jessica Palmer USA 28
10. Karina Skowronska Velká Británie 27
10. Eli Fernandez Mexiko 27
10. Breena Martinez USA 27
10. Jourdanne Lee USA 27
10. Monica Ellis USA 27
15. Mariella Pellegrino Itálie 26
16. Jasmine Williams USA 25
17. Maureen Blanquisco Norsko 24
18. Etila Santiago Brazílie 23
18. Alexandria Ross USA 23
20. Francesca Stoico Itálie 22
21. Mahsa Akbarimehr USA 19
22. Phoebe Hagan Velká Británie 18
22. Alessia Facchin Itálie 18
24. Jasmine Gonzalez USA 16
25. Casey Samsel USA 14
25. Narmin Assria USA 14
25. Romina Basualdo USA 14
28. Ashley Nicastro USA 12
29. Ashley Jenelle USA 11
30. Eva Saenz USA 10
30. Jewelyn Merrill USA 10
30. Noora Mahonen Finsko 10
30. Breana Turner USA 10
34. Ashley Puida USA 9
34. Hannah Ranfranz USA 9
34. Jodi Riley USA 9
34. Kim Hayeun Korea 9
38. Michelle Hurst USA 8
38. Jasmine Fernandez USA 8
38. Sung Uk Kim Korea 8
41. Amy Landry USA 7
41. Haneul Seong Korea 7
43. Ness Herrera Austrálie 6
43. Lucia Malavaze Brazílie 6
45. Stacy McCloud USA 5
46. Katherine Alcantara USA 4
46. Jasmine Adams USA 4
48. Natalie Richards USA 3
48. Fernanda Saggin Brazílie 3
48. Sheena Jayne Martin USA 3
48. Francesca Lauren USA 3
48. Alyssa Blessing USA 3
48. Liu Chenqi Čína 3
48. Jodi Akins USA 3
48. Carla Garthwaite USA 3
48. Stine Hansen Dánsko 3
48. Nittaya Kongthun Thajsko 3
48. Allison Vaeth USA 3
59. Juliana Dantas Brazílie 2
59. Jamie Collins USA 2
59. Amanda Cabal Filipíny 2
59. Melissa Saavedra Chile 2
59. Sherry Espera USA 2
59. Elisangela Angell Brazílie 2
59. Rocio Lopez Španělsko 2
59. Helene Lamhauge Dánsko 2
59. Stephanie Fierro USA 2
59. Jessica Wilson USA 2
59. Adrianna Kaczmarek Polsko 2
59. Natalie Matthews USA 2
59. Calysta Upperman USA 2
72. Isha Barrow USA 2
72. Mia Sanchez USA 1
72. Naiara Schubert Brazílie 1
72. Barbara Ludwig USA 1
72. Sabina Pleváková Slovensko 1
72. Soohyun Bae Korea 1
72. Kaylie Fountain USA 1
72. Angely Rojas USA 1
72. Lorena Spitzer USA 1
72. Aurelia Bissoli Itálie 1
72. Hye Kyeong Hwang Korea 1
72. Beatrice Sanford USA 1
72. Frida Paulsen Stern Švédsko 1
72. Sonia Lewis USA 1
72. Kerryne Henich USA 1
72. Adelle Rogers USA 1
72. Ana Paula Brazílie 1
72. Jessica Lynn USA 1
72. Dianet Pereda USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Vancouver Pro 2019 - physique mužů

I v mužském physique je z hlediska kvalifikace na Olympii klíčové umístění v žebříčku. Na Vancouver Pro si nejvíce bodů za vítězství připsal domácí Bhuwan Chauhan, bodovali také další členové první pětice - Davide Mazzolari, Joseph Lee, Julian Colley a Ismael Martinez Dominguez.


Výsledky Vancouver Pro 2019 - physique mužů

  1. Bhuwan Chauhan
  2. Davide Mazzolari
  3. Joseph Lee
  4. Julian Colley
  5. Ismael Martinez Dominguez
  6. Travales Blount
  7. Jake Alvarez
  8. Brian Lloyd
  9. Tahj Howell
  10. Andrea Mosti
  11. Akbar Sarbaz
  12. Kim Min Su
  13. Jeph Gabriel
  14. Marvin Wilson
  15. Micah Thomas Jr.
  15. Nathaniel Werner
  -. Kyle Faustino
  -. Hector Valdez


Physique mužů na Vancouver Pro 2019

Rozsáhlou fotogalerii z Vancouver Pro 2019 v mužském physique tvořenou
snímky z objektivu Thomase Kocha naleznete zde a zde na stránkách Team-andro.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown 2019 k 14. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Brandon Hendrickson USA Olympia M. P. Showdown 2018 1.
Raymont Edmonds USA Olympia M. P. Showdown 2018 2.
Ryan Terry Velká Británie Olympia M. P. Showdown 2018 3.
Jeremy Buendia** USA Olympia M. P. Showdown 2018 4.
Andre Ferguson USA Olympia M. P. Showdown 2018 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Physique mužů - žebříček pro sezónu 2019 k 14. červenci:

p. jméno stát body
1. Kyron Holden USA 41
2. Carlos DeOliveira Brazílie 26
3. Kimani Victor Kanada 24
3. Xavisus Gayden USA 24
5. Ramses Rodriguez Fernandez Španělsko 23
6. George Brown USA 22
6. Fernando Chala Kolumbie 22
6. Bhuwan Chauhan Kanada 22
9. Julian Colley Kanada 21
10. Akeem Scott USA 20
10. Joseph Lee USA 20
12. Anthony Gilkes USA 19
13. Dean Balabis USA 18
14. Arya Saffaie USA 17
15. Ondřej Kmošťák Česká republika 16
15. Ahmed AbdelGalil Egypt 16
15. Suraqah Shabazz USA 16
18. Greg Brant USA 15
18. Michael Mperey USA 15
20. Lindon Bond USA 13
20. Anthony Woods USA 13
22. Ammar Shlash Jordánsko 12
22. Khali Quartey USA 12
22. Carl Presendieu USA 12
25. Jamal Everette USA 11
25. Youcef Djoudi Francie 11
25. Brian Lloyd USA 11
25. Corey Morris USA 11
29. Aundre Benson USA 10
29. Denis Gusev Rusko 10
29. Geobanny Paula USA 10
29. Sanad Al-Sanad Kuvajt 10
33. Ashwin Lucas USA 9
33. Carter Montgomery USA 9
33. Derrick Stevenson USA 9
36. Mehdi Sherafat USA 8
36. Miroslav Juríček Česká republika 8
36. Logan Franklin USA 8
39. Mohammad Kashanaki Írán 7
39. Filip Šteflovič Česká republika 7
39. Andrea Mosti Itálie 7
39. Matt Acton USA 7
43. Mohammad Buqambar Kuvajt 6
43. Ali Jaffar Kuvajt 6
43. Kyle Faustino Kanada 6
43. Davide Mazzolari Itálie 6
47. Nawaf Alansari Kuvajt 5
47. Luca Biolo Itálie 5
47. Devon Lindner USA 5
47. Joven Sagabain Filipíny 5
47. Sharif Reid USA 5
52. Mark Sindayen USA 4
52. Edvan Palmeira Brazílie 4
52. Stan Morrison USA 4
52. Mohamad Alhababi Kuvajt 4
52. Terrence Teo Malajsie 4
52. Mishal Alhassan Saúdská Arábie 4
52. Tonnell Rodrigue USA 4
52. Emile Walker Velká Británie 4
52. Abdulaziz Abdullah Al Mohandas Saúdská Arábie 4
52. Jeph Gabriel USA 4
52. Ismael Martinez Dominguez Mexiko 4
63. David Odom USA 3
63. Khodadad Shafiepour Írán 3
63. Juan Faro Španělsko 3
63. Turki Alsaud Saúdská Arábie 3
63. Antonio Mitchell USA 3
63. Dario Loda Itálie 3
63. Zheyu Zhang Čína 3
63. Jonathan Bueno Španělsko 3
63. Antonio Roseboro USA 3
63. Rodrigue Chesnier USA 3
63. Victor Ramirez Venezuela 3
63. Scott Dennis USA 3
63. Alexander Quimson USA 3
63. Jake Alvarez USA 3
77. Ranzino Valentine USA 2
77. Vinicius Matheus Brazílie 2
77. Tran Tuan Anh Vietnam 2
77. Andre Smith USA 2
77. Dani Dal USA 2
77. Richard Myles USA 2
77. Mario Giame Itálie 2
77. Clinton Barbadillo USA 2
77. Anton Antipov USA 2
77. Viet Doan Austrálie 2
77. Fernando Valdez Mexiko 2
77. Ponpaisan Ruangsangpen Thajsko 2
77. Jeremy Coleman USA 2
77. Daniel Ammons USA 2
77. Steven Cao USA 2
92. Jeremy Grant USA 1
92. Mykeelo Mcmurry USA 1
92. Mike William Lima Brazílie 1
92. Patrick Fulgham USA 1
92. Anthony Scalza USA 1
92. Antonio Smothers USA 1
92. Alessandro Cavagnola Itálie 1
92. Bong Seok Choi Korea 1
92. Omid Eskandari Írán 1
92. Burtrando McKay USA 1
92. David Arango Guerrero Kolumbie 1
92. Michael Bell USA 1
92. Michael Bevins USA 1
92. Tommy Clark USA 1
92. Artarrius Jennings Dominguez USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Foto:
Team-andro.com / Thomas Koch


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

17.07.13:40supros - Zatím nikdo Rámy nemá kvalifikaci z minulého roku a Hadi b..
17.07.11:12Arnold Strong - A jak vidis srovnání Big Rámy a Hady Chopan?kdo má vetsi š..
16.07.18:45Zodiak411 - 🤦🤦🤦🤦🤦🤦
16.07.14:1570mMyW!53 - nepujde ani tak o to jesi sou arabove ale pujde o to jesi ..
16.07.14:0770mMyW!53 - Hadi je takovym vylepsenym Momo Benazizzou, vyhral sice ja..
16.07.10:06ZdenekRazic - Arnold Strong ze ty chces doplnit dvojici Rando,Tommy? ..
16.07.09:36Zodiak411 - Hlavně to nemusí být synthol. Jestli často střílí do ramen..
16.07.01:50Arnold Strong - Gustavo Badell on byl jeden z prvních profiku z jižní amer..
16.07.00:12Zodiak411 - Nesleduj tolik instagram a neber ho jako nejlepší zdroj. B..
15.07.23:18dzordn2 - Jo, jo, pravda, pro pořádek doplněno. :-)
15.07.22:03Mr.Rob.Zombie - Dexter Jackson je ještě kvalifikovanej...z olympie 2008.-)
15.07.21:48Arnold Strong - Hmm muze tam byt synthol v ramenou nebo rukách u Hadího?
15.07.12:00Arnold Strong - Jaka je finanční odměna za 3 místo v tom Vancouveru?
15.07.11:4270mMyW!53 - Tak musim rict ze se Chopan dost zlepsil od pasu nahoru a ..+1
15.07.09:31ZdenekRazic - 😂😂😂😂
15.07.09:25Spazik - Slavoj super forma, dokonce se zdá, že se mu dařilo při pó..
15.07.08:56Zodiak411 - Za mě bych Lukáše dal druhého a na třetí místo Iana. Lukáš..+1
15.07.08:52Zodiak411 - Jeden z argumentů bude asi Quinton. Tommy posledně kroutil..
15.07.08:31ZdenekRazic - Rando, Tommy - tak tady mate Hadiho.. *88* *79* jsem zv..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie