Reklama:
Prémiový CFM protein Extrifit v akci 2+1!
Vyberte si tři z 12 příchutí! Perfektní stravitelnost, špičkové složení. Více zde.

Foto: Slavoj Bednář 13 týdnů
před New York Pro 2020

12.643 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Slavoj Bednář - trénink
prsou a bicepsů
Top 5 suplementů Slavoje Bednáře
Slavoj Bednář - jak cvičit záda
Soutěží s nejdelší tradicí ve světě profesionálního bodybuildingu je alespoň z pohledu dvou dnešních největších kulturistických federací samozřejmě Mr. Olympia. Ale hned v závěsu se nachází severoamerické Arnold Classic a New York Pro. V New Yorku se klání profi kulturistů koná nepřetržitě už od roku 1978, kdy zde první ročník Night of Champions uspořádal pozdější dlouholetý promotér Mr. Olympia Wayne DeMilia. V dubnu 2004 se ovšem začalo proslýchat, že se Wayne nepohodl s prezidentem IFBB Benem Weiderem. Tyto informace se ukázaly být pravdivé, spolupráce obou stran skončila a Wayne si značku Night of Champions odnesl s sebou.

Dalo by se říci, že v tu dobu svět bodybuildingu prožíval podobně bouřlivé období, jaké máme možnost znovu vidět od září 2017 do současnosti. Stát New York ovšem bez profesionálního bodybuildingu v žádném případě zůstat neměl. Ačkoliv se zde v roce 2005 závody patřící pod IFBB již nemohly konat pod názvem Night of Champions, na pomoc přišli manželé Bev Francis a Steve Weinberger, kteří zde uspořádali New York Pro. Tradice tak pokračovala a dodnes platí, že newyorské klání má zvláštní prestiž a pořádný náboj. Jeho letošní ročník se odehraje v sobotu 16. května v prostorách Westchester County Center, a ačkoliv na něm bude vypsáno hned osm kategorií, je to právě kulturistika mužů open, která poutá nejvýraznější pozornost.

Výsledky profesionálních soutěží, které se odehrály za účasti Slavoje Bednáře:
Portugal Pro 2019: výsledky a fotografie
Vancouver Pro 2019: výsledky a fotografie
Wings of Strength Chicago 2019: výsledky a fotografie (den 2.)
The Battle of Britain Pro 2019: výsledky a fotografie
EVLS Prague Pro 2018 - výsledky a fotografie

I když do konání soutěže aktuálně zbývají ještě tři měsíce, už nyní o účasti na ní z těžkotonážníků mluví třeba Evan Centopani, Hunter Labrada, Joe Mackey, Adolf Burghardt, Quinton Eriya, Jonathan Delarosa, Kevin Gebhardt, Lucas Carroll, Pavel Beran, Milan Šádek anebo Slavoj Bednář. Devětatřicetiletý Slavoj přitom právě na New York Pro načne svou třetí sezónu v profesionální lize IFBB Jima Maniona, ale v žádném případě by se pro něj nemělo jednat o jeho jedinou letošní soutěž. Plány má totiž tento dlouholetý člen Extrifit týmu podobně jako vloni bohaté, a pokud vše půjde podle plánu, na pódiu bychom jej znovu měli vídat často. Jaké soutěže má Slavoj v hledáčku, se dozvíte z jeho nedávného tréninkového videa, které najdete zde.

V názvu článku jsme Vás ovšem nelákali na rozjímání nad historií bodybuildingu ani porovnávání toho, jakou má která soutěž prestiž. Jde o současnou Slavojovu formu třináct týdnů před newyorskou profesionální show. Podrobněji Vám ji přiblíží následující fotografie!


Slavoj Bednář 13 týdnů před New York Pro 2020

Na výsledky New York Pro si na Ronnie.cz budete moci v týdnu před závody vsadit
v tipovací soutěži. Ve hře budou ceny věnované společností Extrifit!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSedm profesionálů v přípravě na květn...
Neutralni typ (18:51) • Mostafa ma totane predimenzovane nohy
magazínTréninkový videolog: Jan Turek (04/20...
ironfighter (23:34) • 2x covid, pekne, hlavne ze s normalnim prubehem. Honzovi drzim palce a at se dari nejen...
magazínMonika Špačková - trénink nohou 6 týd...
eSko (12:52) • Nízký počet spálených kalorií při silovém tréninku je zcela správně. Odborné studie s k...
magazín"Big Ramy" vystoupil na slavnostním o...
md (13:42) • No cvičení mu jde evidentně lépe jak zpěv, ale i tak 💪😁👍
magazínŠest profesionálů v přípravě na květn...
MartinG (21:41) • Sú to obyčajné kŕčové žily, niekto na to má predispozíciu, jasné že sypka tomu asi troc...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra