Reklama:

Petr Kaiser - rozhovor před IFBB President Santonja Cup 2019

4.851 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


IFBB PRESIDENT SANTONJA CUP 2019 - 5. - 8. 4. 2019, Řecko
Češi před President Santonja Cup:
Jakub Ott (video)Matěj Ryšavý (video)Petr Kaiser (video) • Jakub Marek Jan Halasz (video)
Tereza Nosková (video) • Aikaterini Polymerou

Info z President Santonja Cup:
kompletní výsledky s body - 1 medaile!

Z President Santonja Cup očima závodníků:


Petr Kaiser a Alexandr Polyakov - trénink prsou a ramen

Petr Kaiser, závodník, který zná soutěžní prkna od roku 2016, zahájil svou letošní sezónu na akci Dubai Muscle and Fitness Expo, která proběhla ve dnech 28. - 30. března 2019, jak už sám název napovídá, ve Spojených arabských emirátech. Sešla se tu ale silná konkurence a český závodník bohužel neprošel eliminačním sítem. Snad si Petr Kaiser spraví chuť na nadcházejícím IFBB President Santonja Cupu, který proběhne od 5. do 8. dubna 2019 v řeckém Nafpliu.

Petr Kaiser

Vybrané úspěchy:

BFC Cup 2018 - 3. místo ve physique mužů do 182 cm
FFF Cup 2018 - 4. místo ve physique mužů do 185 cm
Mistrovství ČR 2018 - 7. místo ve physique mužů do 182 cm
Mistrovství Čech 2018 - 5. místo ve physique mužů do 182 cm

Petře, dohledala jsem, že závodit jste začal v roce 2016. Kdy jste začal cvičit? A co byla hlavní motivace, která Vás dovedla ke cvičení?

Zdravím všechny čtenáře Ronnie.cz. Ano, závodit jsem začal v roce 2016 na kondičních soutěžích, ale cvičit jsem začal už někdy během střední školy, protože jsem začal vnímat, že jsem trochu silnější. Ne nějak extrémně tlustý, ale byl to takový věk v pubertě, kdy mi záleželo na tom, abych se líbil holkám. (smích) Myslím si, že jsem byl silnější kvůli tomu, že jsem měl méně pohybu, před střední školou jsem totiž hrál 10 let fotbal.

Vaším domovským fitkem je Cardio Fitness Česká Lípa. V souvislosti s tím mě napadá, dáte si také občas kardio, nebo se mu spíše vyhýbáte?

Ano, mým domovským fitkem je Cardio Fitness Česká Lípa, které sponzoruje mou závodní přípravu, za což bych jim zde chtěl velice poděkovat. Co se týče kardia, nevadí mi a jsem schopný si ho dávat i mimo závodní přípravu.

Jako závodník jste součástí Target Teamu. Jak dlouho tomu tak je a co Vám spolupráce s Target Teamem dává? Změnil se díky ní nějak Váš přístup k tréninku?

Součástí Target Teamu jsem zhruba od začátku roku 2017, kdy to vlastně Target Team ještě nebyl, ale tou dobu jsem začal se Slávkem Vinogradovem komunikovat. Beru to tak, že mými trenéry jsou zkušení závodníci, trenéři a mezinárodní rozhodčí Milan Ecler a Vjačeslav Vinogradov. Co se týče změny přístupu, vnímám to spíš tak, že jsme opravdu skvělá banda, která se vzájemně úžasně motivuje, a předáváme si zkušenosti, což je k nezaplacení.

Pokud vím, pracujete u policie. Cítíte se díky své síle a svalovému rozvoji v práci sebevědoměji a bezpečněji?

U policie ČR pracuji od roku 2014, v současné době jsem zařazen v Praze u speciální pořádkové jednotky. Co se týče bezpečnosti, tak vnitřně se bezpečněji cítím, ale zatím jsem sílu nikdy použít nemusel, což jsem rád. Jestli jsem ale "namakaný", nebo ne, kvůli služebnímu stejnokroji nikdo nepozná.

Jak zvládáte v závěru soutěžní přípravy svoji práci? Jde to vůbec skloubit?

Jak fitness, tak práci u policie miluji a dělám naplno. Proto jsem si vzal v závěru přípravy dovolenou, protože obojí naplno dělat nejde, když máte například noční směny a už jste pomalu bez jídla a pití.

Když nyní kontrolujete v zrcadle svoji formu, na které partie se díváte spokojeně a u kterých máte pocit, že by ještě potřebovaly doladit?

Se svojí formou jsem víceméně spokojený, jen mám geneticky širší pas, se kterým bohužel nic moc neudělám. Ale co bych chtěl do budoucna zlepšit, je objem nohou a možná ještě trochu rozšířit horní partie, abych tím ten široký pas opticky zúžil.

Který ze závodů, na které se chystáte, bude Vaším hlavním cílem?

Neřekl bych, že by některý závod pro mě měl být důležitější. Na všech závodech bych chtěl dopadnout s co nejlepším výsledkem, posouvat se stále výše a snad jednou dosáhnout na profesionální scénu nebo vyhrát nějaké mistrovství. Mějte se krásně a držte palce!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSedm profesionálů 9 týdnů před Wings...
tunerking (20:22) • Lee Labrada se mi líbil víc, byl úžasný. Tvary, estetika,připravenost..
magazín196 cm vysoký Jamie Christian-Johal b...
70mMyW!53 (19:04) • tak radsi vysoky nez maly, dlouhych neni nikdy dost a kor s takhle dobrou stavbou tela....
magazínSedm profesionálů 9 týdnů před Wings...
th.0th (23:28) • Na rovinu: jeho nohy jsou hrozné a na soutěžích nikdy, nikdy nebude mít šanci.
magazínSedm profesionálů 9 týdnů před Wings...
LeToucan (21:37) • Hunter neskutečný. Nohy Adama Younga vypadají jako by patřily někomu jinému.
magazín196 cm vysoký Jamie Christian-Johal b...
jiiriik (21:18) • prostě výška je limit to už prcek dnes má větší šanci než dlouhánErasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra