Reklama:
Kloubní výživa Flexain v akci 1+1 ZDARMA!
⭐⭐⭐⭐⭐ Extra silné složení pro Vaše klouby. Více zde.

Jakub Ott - záda a prsa týden před Dubai Muscle and Fitness Expo 2019

9.355 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

V dnešním videu se Vám představí méně známý, o to ale zajímavější kulturista Jakub Ott, kterému v době natáčení scházel pouhý týden do závodů Dubai Muscle and Fitness Expo 2019.

Jakub těmito závody odstartuje svou šňůru závodní sezóny 2019. Právě v těchto hodinách v sobotu 30. března se již Jakub soustředí na svůj brzký nástup na pódium spolu s dalšími kulturisty v otevřené váhové kategorii. Dnes se v Dubaji začíná soutěžit v 10 hodin místního času (tj. 13 hodin našeho). Po návratu z Dubaje by Jakub rád zamířil do dalších teplých končin, konkrétně do Řecka, kde jej čeká IFBB President Santonja Cup. Poté již Jakub plánuje soupeřit pouze s tuzemskými soupeři na mistrovství Čech a následně také na mistrovství České republiky (v letošním roce bylo v rámci novinek SKFČR ustanoveno, že všichni účastníci mistrovství Moravy a Čech mohou zároveň závodit na MČR).

Jakub i přesto, že měl týden do závodů, vážil ohromných 118 kilogramů. Jak je možné, že v objemu Kuba dosahuje až čísla 140? To a samozřejmě mnohem více se dozvíte při dnešním tréninku zad a prsou Jakuba Otta.

Nyní již držme Jakubovi palce v boji se světovými soupeři, sledovat jej můžete na Instagramu. Chcete-li sledovat průběh dubajských závodů z první ruky, sledujte náš web, kde přineseme zpravodajství!


Jakub Ott
- trénink zad a prsou týden před Dubai Muscle and Fitness Expo 2019Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra