Reklama:
908 g proteinové náhrady stravy ZDARMA
Moderní varianta instantní náhrady stravy nyní v extra výhodné akci! Více zde.

Co vše jste zažili na stánku Ronnie.cz na EVLS Prague Expo?

3.153 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní


EVLS PRAGUE AMATEUR 2018 - 28. 9. 2018, Praha
Info z EVLS Amateur:
prezentaceonline report z místa dění
Před EVLS Amateur:
soutěž o vstupenkyČešiharmonogramareálsemináře
pátek:
foto pódium I.foto pódium II.
zákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.
zákulisí IV.zákulisí V.zákulisí VI.

kompletní výsledky s body a fotografie - 25 medailí + absol.!
videa ženy: bikinyfigurephysique
videa muži: kulturistikaphysiqueclassic physique
sobota:
EVLS Prague Pro
Z EVLS Amateur očima závodníků, rozhovory:
Přidružené sporty:
strongman (foto) • street workout (foto) • Hero Factorbench-press,
deadlift • pole dance • mas-wrestlingarmwrestlingMMA

Stánek Ronnie.cz nebude chybět na EVLS Prague Expo 2018!
Kompletní program stánku Ronnie.cz na EVLS Prague Expo 2018!

O EVLS Prague Showdown, největší události ve světě silových sportů v České republice, již toho u nás na webu bylo napsáno až až. Díky našim reportérům, kameramanům a fotografům jste měli po celou dobu nejaktuálnější informace z místa dění a také všechny výsledky, videa a rozsáhlé fotogalerie. Dlužíme Vám však ještě jeden článek, a to ten, který se týká stánku Ronnie.cz, na kterém jsme pro Vás měli připravenou spoustu aktivit, soutěží a ochutnávek. Mohli jste ho najít v části pro expo v PVA Expo Praha. Vzhledem k Vaší velké účasti věříme, že se Vám náš program na stánku líbil a že jste si ho dostatečně užili! Protože my ano! A již teď se těšíme, až se s Vámi potkáme zase!

Co vše jste mohli na stánku Ronnie.cz vyzkoušet?

Program na stánku byl rozdělený na dvě části. Aktivity, které probíhaly po celou dobu, tedy od 9:00 do 20:00 každý den, a potom aktivity, které byly časově omezené. Pojďme se nejdříve podívat na program, který jste mohli vyzkoušet po celou dobu.

Sportovní soutěž o ceny Ronnie.cz

Jako vždy jste se u nás mohli i tentokrát pořádně zapotit a překonat sami sebe v naší výzvě. Kde jinde totiž ukázat, že máte sílu, než u nás! V pátek se soutěžilo ve výdrži v předpažení s kotoučem a proteinem od My Identity a v neděli se pak podávaly výkonu ve zdvihu jednoručky na maximální počet opakování. Padaly moc hezké výkony, a tak byly oba dny oceněna jak dámská, tak pánská kategorie balíčkem Ronnie.cz s proteinem a dalšími doplňky sportovní výživy.

Prodej produktů Ronnie.cz

Dále jste si u nás mohli také exkluzivně zakoupit naše produkty! Mohli jste tak mít jako jedni z prvních naše powerlifterské pásky, fitness opasky nebo rukavice. Nejoblíbenější byly ale samozřejmě naše šejkry, které máme v mnoha barevných provedeních a které máte rádi, dále magnézium a také kniha Moderní výživa ve fitness a silových sportech.

Ochutnávky

Nedílnou součástí programu na našem stánku jsou samozřejmě Vámi oblíbené ochutnávky. Ty oceníte vždy! Tentokrát toho bylo na ochutnání hodně, a tak jste mohli ochutnat sortiment zdravé výživy našich partnerů od proteinových a energy tyčinek přes nutriční kaše a sušené kousky Groksi! až po proteinové chipsy Fiteo nebo třeba sušené maso.

Vítězná fotostěna Ronnie.cz

Pro odlehčení jsme si pro Vás připravili také fotostěnu, u které jste se mohli vyfotit, a pokud jste fotku nahráli k sobě na sociální sítě s hashtagem #ronniecznaevls, pak jste mohli vyhrát další z cen od Ronnie.cz.

Poradna pro výběr závodních plavek s Karnabel

Další části programu byly již časově omezené. V pátek jste měli možnost využít naši poradnu pro výběr závodních plavek s Karnabel. U Karolíny Bělohlávkové jste mohli zjistit spoustu informací, poradit a zeptat se na vše ohledně závodních plavek. Karolína s sebou vzala také nějaké vzorky, a tak nám krásné plavky po celý pátek zdobily stánek a lákaly pozornost nejen dam, ale i pánů.

Výživová poradna a měření přístrojem InBody zdarma

V sobotu jste již měli možnost využít měření na InBody 520 zdarma a k dispozici Vám u toho byl i náš výživový poradce Bc. Michal Richter, DiS., který Vám výsledky vysvětlil a také poradil, pokud jste se ptali na něco z oblasti výživy. Michal se vlastně po celou dobu nezastavil, protože Váš zájem o měření byl opravdu velký. Doufáme, že se dostalo na každého a že jste s Vašimi výsledky spokojeni. Pokud ne, šup makat a zlepšovat se, ať se můžete za rok změřit a vidět pokrok!

Setkání s autory knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech

Dále jste měli možnost potkat se s autory knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech, udělat si s nimi fotku nebo si nechat podepsat knížku. Lukáš Roubík a Miloslav Šindelář Vám byli k dispozici.

Sportovci a známé tváře na stánku Ronnie.cz

Zastavili se za námi také někteří známí sportovci, které znáte i z našeho webu. Mezi nimi například trojbojař Petr Petráš, závodník physique Filip Šteflovič nebo překážková běžkyně Tereza Schejbalová.

Doufáme, že jste si návštěvu na stánku Ronnie.cz užili stejně jako my a budeme se na Vás těšit zase příště!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 111 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra