Reklama:
1000 g proteinu Extrifit ZDARMA!
Extrémní akce na High Whey 80, ke každému 2270g balení dostanete druhé 1000g zdarma! Více zde.

Co vše jste zažili na stánku Ronnie.cz na EVLS Prague Expo?

2.264 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní


EVLS PRAGUE AMATEUR 2018 - 28. 9. 2018, Praha
Info z EVLS Amateur:
prezentaceonline report z místa dění
Před EVLS Amateur:
soutěž o vstupenkyČešiharmonogramareálsemináře
pátek:
foto pódium I.foto pódium II.
zákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.
zákulisí IV.zákulisí V.zákulisí VI.

kompletní výsledky s body a fotografie - 25 medailí + absol.!
videa ženy: bikinyfigurephysique
videa muži: kulturistikaphysiqueclassic physique
sobota:
EVLS Prague Pro
Z EVLS Amateur očima závodníků, rozhovory:
Přidružené sporty:
strongman (foto) • street workout (foto) • Hero Factorbench-press,
deadlift • pole dance • mas-wrestlingarmwrestlingMMA

Stánek Ronnie.cz nebude chybět na EVLS Prague Expo 2018!
Kompletní program stánku Ronnie.cz na EVLS Prague Expo 2018!

O EVLS Prague Showdown, největší události ve světě silových sportů v České republice, již toho u nás na webu bylo napsáno až až. Díky našim reportérům, kameramanům a fotografům jste měli po celou dobu nejaktuálnější informace z místa dění a také všechny výsledky, videa a rozsáhlé fotogalerie. Dlužíme Vám však ještě jeden článek, a to ten, který se týká stánku Ronnie.cz, na kterém jsme pro Vás měli připravenou spoustu aktivit, soutěží a ochutnávek. Mohli jste ho najít v části pro expo v PVA Expo Praha. Vzhledem k Vaší velké účasti věříme, že se Vám náš program na stánku líbil a že jste si ho dostatečně užili! Protože my ano! A již teď se těšíme, až se s Vámi potkáme zase!

Co vše jste mohli na stánku Ronnie.cz vyzkoušet?

Program na stánku byl rozdělený na dvě části. Aktivity, které probíhaly po celou dobu, tedy od 9:00 do 20:00 každý den, a potom aktivity, které byly časově omezené. Pojďme se nejdříve podívat na program, který jste mohli vyzkoušet po celou dobu.

Sportovní soutěž o ceny Ronnie.cz

Jako vždy jste se u nás mohli i tentokrát pořádně zapotit a překonat sami sebe v naší výzvě. Kde jinde totiž ukázat, že máte sílu, než u nás! V pátek se soutěžilo ve výdrži v předpažení s kotoučem a proteinem od My Identity a v neděli se pak podávaly výkonu ve zdvihu jednoručky na maximální počet opakování. Padaly moc hezké výkony, a tak byly oba dny oceněna jak dámská, tak pánská kategorie balíčkem Ronnie.cz s proteinem a dalšími doplňky sportovní výživy.

Prodej produktů Ronnie.cz

Dále jste si u nás mohli také exkluzivně zakoupit naše produkty! Mohli jste tak mít jako jedni z prvních naše powerlifterské pásky, fitness opasky nebo rukavice. Nejoblíbenější byly ale samozřejmě naše šejkry, které máme v mnoha barevných provedeních a které máte rádi, dále magnézium a také kniha Moderní výživa ve fitness a silových sportech.

Ochutnávky

Nedílnou součástí programu na našem stánku jsou samozřejmě Vámi oblíbené ochutnávky. Ty oceníte vždy! Tentokrát toho bylo na ochutnání hodně, a tak jste mohli ochutnat sortiment zdravé výživy našich partnerů od proteinových a energy tyčinek přes nutriční kaše a sušené kousky Groksi! až po proteinové chipsy Fiteo nebo třeba sušené maso.

Vítězná fotostěna Ronnie.cz

Pro odlehčení jsme si pro Vás připravili také fotostěnu, u které jste se mohli vyfotit, a pokud jste fotku nahráli k sobě na sociální sítě s hashtagem #ronniecznaevls, pak jste mohli vyhrát další z cen od Ronnie.cz.

Poradna pro výběr závodních plavek s Karnabel

Další části programu byly již časově omezené. V pátek jste měli možnost využít naši poradnu pro výběr závodních plavek s Karnabel. U Karolíny Bělohlávkové jste mohli zjistit spoustu informací, poradit a zeptat se na vše ohledně závodních plavek. Karolína s sebou vzala také nějaké vzorky, a tak nám krásné plavky po celý pátek zdobily stánek a lákaly pozornost nejen dam, ale i pánů.

Výživová poradna a měření přístrojem InBody zdarma

V sobotu jste již měli možnost využít měření na InBody 520 zdarma a k dispozici Vám u toho byl i náš výživový poradce Bc. Michal Richter, DiS., který Vám výsledky vysvětlil a také poradil, pokud jste se ptali na něco z oblasti výživy. Michal se vlastně po celou dobu nezastavil, protože Váš zájem o měření byl opravdu velký. Doufáme, že se dostalo na každého a že jste s Vašimi výsledky spokojeni. Pokud ne, šup makat a zlepšovat se, ať se můžete za rok změřit a vidět pokrok!

Setkání s autory knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech

Dále jste měli možnost potkat se s autory knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech, udělat si s nimi fotku nebo si nechat podepsat knížku. Lukáš Roubík a Miloslav Šindelář Vám byli k dispozici.

Sportovci a známé tváře na stánku Ronnie.cz

Zastavili se za námi také někteří známí sportovci, které znáte i z našeho webu. Mezi nimi například trojbojař Petr Petráš, závodník physique Filip Šteflovič nebo překážková běžkyně Tereza Schejbalová.

Doufáme, že jste si návštěvu na stánku Ronnie.cz užili stejně jako my a budeme se na Vás těšit zase příště!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 47 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFitness Mania Classic 3 - výsledky
Hockey1000 (07:32) • Pavel Koukal je dobrej zázrak, všimnul jsem si ho víc až na facebooku Extrifitu, ale od...
magazínTlaky nad hlavu (I.): Mobilita a flex...
noap (21:17) • Super, už se těším na další díl ;)
magazínDominican Republic Coat of Arms 2018:...
deiw (13:09) • No kdyby to nebyl Jose ve své poslední sezóně, tak ho mohl Tomáš klidně říznout. Pokud...
magazínPetr Petráš - dřepy, mrtvé tahy a tré...
xien (13:06) • Obrovská gratulace k vítězství Petrovi snad to admin nesmaže, netuším jestli je to p...
magazínPetr Petráš - dřepy, mrtvé tahy a tré...
Turakam (12:45) • Bolo, bolo, hlavne posledné pokusy na mŕtvom. Drep som nevidel, Peter nešiel tretí poku...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra