Reklama:
Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMA
Nesnídáte? Nesvačíte? Máme pro Vás skvělý tip, jak to napravit! Více zde.

EVLS Prague Amateur 2018
- výsledky a fotografie

50.616 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


EVLS PRAGUE AMATEUR 2018 - 28. 9. 2018, Praha
Info z EVLS Amateur:
prezentaceonline report z místa dění
Před EVLS Amateur:
soutěž o vstupenkyČešiharmonogramareálsemináře
pátek:
foto pódium I.foto pódium II.
zákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.
zákulisí IV.zákulisí V.zákulisí VI.

kompletní výsledky s body a fotografie - 25 medailí + absol.!
videa ženy: bikinyfigurephysique
videa muži: kulturistikaphysiqueclassic physique
sobota:
EVLS Prague Pro
Z EVLS Amateur očima závodníků, rozhovory:
Přidružené sporty:
strongman (foto) • street workout (foto) • Hero Factorbench-press,
deadlift • pole dance • mas-wrestlingarmwrestlingMMA

EVLS Prague Amateur 2018 - fotogalerie z prezentace
EVLS Prague Amateur 2018 - online report
EVLS Prague Amateur 2018 - zákulisí (I.)
EVLS Prague Amateur 2018 - zákulisí (II.)
EVLS Prague Amateur 2018 - zákulisí (III.)
EVLS Prague Amateur 2018 - zákulisí (IV.)
EVLS Prague Amateur 2018 - zákulisí (V.)
EVLS Prague Amateur 2018 - zákulisí (VI.)
EVLS Prague Amateur 2018 - fotogalerie (I.)
- ženské kategorie
EVLS Prague Amateur 2018 - fotogalerie (II.)
- mužské kategorie
V PVA Expo v Praze v Letňanech probíhá v pátek 28. září a sobotu 29. září vrcholná amatérská soutěž EVLS Prague Amateur 2018, před níž jsme Vám již přinesli pohled na prezentaci, průběh klání můžete sledovat prostřednictvím našeho online reportu.

Můžete posoudit tvrdé boje v kategoriích kulturistiky, classic physique, physique mužů, figure, bikiny fitness a physique žen. Všechny kategorie jsou dále rozděleny do výškových a váhových sekcí.

Amatérští závodníci všech kategorií bojují dnes o postup do večerního superfinále, v němž mají absolutní vítězové možnost vyhrát profesionální kartu IFBB Jima Maniona, a o odměnu v celkové hodnotě 12.000 dolarů. Noví profesionálové mají šanci nastoupit hned k sobotnímu klání EVLS Prague Pro mezi ostřílené profesionály z celého světa.

Níže přinášíme platné startovní listiny, do nichž budeme doplňovat i výsledná umístění.

Během pátečního dne jsme Vám nabídli rozsáhlé fotogalerie od našich fotografů, a to téměř 450 snímků z dopoledního a 1050 fotek z odpoledního pódia od Hany Hudcové, v zákulisí lovil snímky Lukáš Machala - dopoledne (v článku najdete téměř 140 fotografií), odpoledne (70 fotografií) - také Lucie Žemberyová - dopoledne (téměř 100 fotografií), odpoledne (240 fotografií) a Jakub Mašek - dopoledne (téměř 180 fotografií), odpoledne (190 fotografií).

Do soutěže vstoupilo 33 českých závodníků, v pátek dopoledne měly proběhnout tvrdé semifinálové i finálové boje v bikiny fitness (6 výškových kategorií, juniorky, masters), dále fitness žen (3 výškové kategorie), figure (3 výškové kategorie, masters) a physique žen (3 výškové kategorie). Některé kategorie byly sloučeny a ve fitness žen nakonec nenastoupila žádná závodnice. Semifinálové kolo proběhlo pouze u závodnic ve figure do 163 cm, kde nastoupilo 7 dam, do finále postoupila pětice. Ostatní kategorie měly rovnou finálové kolo.

Odpolední část pátečního dne přinese po přestávce zápolení kategorií physique mužů (6 výškových kategorií, junioři), classic physique (3 výškové kategorie, junioři, masters) a také kulturistiky mužů (6 váhových kategorií, junioři, masters), a to semifinálová i finálová kola. Uzavírat den bude superfinále rozhodující o absolutních vítězích všech kategorií a 7 nových profesionálech. V závěru pátečního dne tak budou známi vítězové všech těchto kategorií.

Během pátečního večera proběhla registrace závodníků na sobotní EVLS Prague Pro a tisková konference, fotografie z ní a Meet & Greet profíků najdete zde.

V průběhu sobotního dne se uskuteční soutěž profesionálních kulturistů open, do 212 liber, physique a bikini EVLS Prague Pro 2018, z níž jsme Vám přinesli opět velké množství článků - fotogalerií z pódia v semifinále a finále, zákulisí (celkem 6 článků, využijte prosím navigace v záhlaví článků k profi soutěži), výsledky i online report.


Článek je průběžně aktualizován!

  • sobota 13:00 - doplněna bodová hodnocení
  • pátek 22:00 - doplněni absolutní vítězové - MÁME CELKEM 25 MEDAILÍ A 1 ABSOLUTNÍ!
  • pátek 16 - 21:30 - doplňovány výsledky finalistů bezprostředně po vyhlášení + fotografie vítězných trojic
  • pátek 11 - 14 - doplňovány výsledky finalistek bezprostředně po vyhlášení + fotografie vítězných trojic


PŘEHLED ČESKÝCH MEDAILISTŮ
jméno kategorie umístění
Sebastian Gunčík physique mužů do 173 cm 1. místo + absolutní
Karolína Machová bikiny fitness nad 170 cm 1. místo
Veronika Sohrabi bikiny fitness masters 1. místo
Dominik Trkan kulturistika juniorů 1. místo
David Skořepa kulturistika do 90 kg 1. místo
Jiří Vilímek physique mužů do 183 cm 1. místo
Jan Toušek kulturistika masters 1. místo
Jan Toušek classic physique masters 1. místo
Jan Toušek classic physique nad 178 cm 2. místo
Klára Moravcová bikiny fitness juniorek 2. místo
Kateřina Blažčíková bikiny fitness do 163 cm 2. místo
Pavlína Valigurová bikiny fitness do 170 cm 2. místo
Ivana Dvořáková physique žen do 168 cm 2. místo
Jiří Heřman kulturistika masters 2. místo
Daniel Švach kulturistika do 80 kg 2. místo
Jiří Malíř classic physique juniorů 2. místo
Petr Chalupný classic physique masters 2. místo
Jana Kaňková bikiny fitness do 163 cm 3. místo
Jana Kolářová figure žen do 168 cm 3. místo
Aleš Šlechta kulturistika masters 3. místo
Jiří Vacek kulturistika do 102 kg 3. místo
Petr Imlauf kulturistika nad 102 kg 3. místo
Tomáš Kočka physique mužů do 173 cm 3. místo
Kamil Dušejovský physique mužů do 175 cm 3. místo
Karel Kohout physique mužů do 183 cm 3. místo


Absolutní vítězové získávající profi kartu:

  • Victoria Harbuz - bikiny fitness
  • Anna Nawrot - figure
  • Gemma Lancaster - physique žen
  • Sebastian Gunčík - physique mužů
  • Ján Beňo - classic physique
  • Kevin Gebhardt - kulturistika mužů


Těšit se můžete také na nepřeberné množství dalších snímků našich fotografů
ze zákulisí i pódia, stejně tak na videa ze soutěže!


Absolutní vítězové (a noví profesionálové) jsou žlutě podbarveni!


Bikiny fitness do 155 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 5 Yuliia Mishura Ukrajina 6
2. 6 Sara Curiace Itálie 12

Bikiny fitness do 159 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 7 Szabina Tóth Maďarsko 6
2. 8 Bernadett Till Maďarsko 14
3. 9 Valerija Slapnik Slovinsko 16

Bikiny fitness do 163 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 13 Victoria Harbuz Polsko 6
2. 10 Kateřina Blažčíková Česká republika 12
3. 11 Jana Kaňková Česká republika 18
4. 12 Veronika Sohrabi Česká republika 24

Bikiny fitness do 166 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 14 Amie Dusejovsky USA 6
2. 15 Viktoria Kanivets Ukrajina 12
3. 16 Zsofia Czifra Maďarsko 18

Bikiny fitness do 170 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 17 Svetlana Elina Rusko 6
2. 19 Pavlína Valigurová Česká republika 12
3. 18 Vivien Benis Maďarsko 18
4. 20 Ewelina Szala Polsko 26
5. 21 Klára Moravcová Česká republika 28

Bikiny fitness nad 170 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 22 Karolína Machová Česká republika 6

Bikiny fitness juniorek
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 2 Victoria Harbuz Polsko 6
2. 3 Klára Moravcová Česká republika 12
3. 1 Martyna Barzinskaite Litva 18

Bikiny fitness masters
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 4 Veronika Sohrabi Česká republika 6


Figure do 163 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 25 Sophia Sammee Velká Británie 6
2. 26 Gülbahar Ayra Německo 12
3. 27 Harangi Adrienn Maďarsko 18
4. 24 Ann Cristin Jacobsen Norsko 24
5. 29 Deepa Muschke Německo 30
s 23 Sabrina Schulz Německo 36
s 28 Roxan Kriston Maďarsko 42

Figure do 168 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 32 Anna Nawrot Polsko 6
2. 31 Anna Andrzejewska Polsko 14
3. 30 Jana Kolářová Česká republika 16

Figure nad 168 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 33 Michele Gasser Švýcarsko 6


Physique žen do 163 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 36 Susana Rubio Hernandez Německo 6
2. 34 Siewert Svenja Německo 14
3. 35 Deepa Muschke Německo 16

Physique žen do 168 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 38 Gemma Lancaster Velká Británie 6
2. 37 Ivana Dvořáková Česká republika 12

Physique žen nad 168 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 39 Vladislava Galagan Rusko 6


Kulturistika mužů do 70 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 48 Andreas Jall Německo 6

Kulturistika mužů do 80 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 49 Alexander Kropp Německo 6
2. 51 Daniel Švach Česká republika 12
3. 52 Vasil Bucackij Velká Británie 20
4. 50 Lukáš Sedlařík Česká republika 24
5. 54 Roiy Abudy Izrael 28
6. 55 Mathieu Beauvois Francie 36
s 53 Charbel Bou Daher Libanon -

Kulturistika mužů do 90 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 59 David Skořepa Česká republika 6
2. 58 Miloš Dolanský Slovensko 12
3. 61 Stephane Matala Francie 18
4. 57 Radek Juráň Česká republika 24
5. 65 David Cap Slovensko 32
6. 56 Edis Alicic Německo 34
7. 63 Ivan Sokol Slovensko 38
s 60 Bernard Djasseu Tankoua Česká republika -
s 62 Peter Zembjak Slovensko -
s 64 Mohammed Alsulaiti Katar -

Kulturistika mužů do 102 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 71 Peter Kováč Slovensko 6
2. 69 Jorge Rafael Mexiko 12
3. 70 Jiří Vacek Česká republika 18
4. 67 Matúš Hromec Slovensko 24
5. 73 Ali Rezai Írán 30
68 Asaf Magnezi Izrael 36
72 Jiří Heřman Česká republika 42

Kulturistika mužů nad 102 kg
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 74 Kevin Gebhardt Německo 6
2. 76 Ferenc Kovács Maďarsko 14
3. 75 Petr Imlauf Česká republika 16
4. 77 Dimitrios Moutzouris Řecko 24

Kulturistika juniorů
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 43 Dominik Trkan Česká republika 6
2. 44 Abdelrahman Alkhayyal UAE 12
3. 42 Pitian Paul Gheorghe Rumunsko 18
4. 41 Or Suisa Izrael 24
5. 40 Marek Matúš Slovensko 30

Kulturistika masters
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 47 Jan Toušek Česká republika 6
2. 45 Jiří Heřman Česká republika 12
3. 46 Aleš Šlechta Česká republika 18


Classic physique do 170 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 135 Amin Parvaneh Německo 6
2. 134 Roiy Abudy Izrael 12
3. 136 Abdulla Almazroei Katar 18

Classic physique do 178 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 141 Peter Zembjak Slovensko 6
2. 139 Sergei Zolotarev Rusko 12
3. 140 Ivan Sokol Slovensko 18
4. 144 Miloš Dolanský Slovensko 24
5. 142 Radoslav Šebesta Slovensko 30
6. 145 Tomáš Jelínek Slovensko 36
7. 137 Jiří Malíř Česká republika 44
8. 146 Tomáš Ondík Česká republika 46
9. 138 Yasin Ucan Severní Kypr 54
10. 143 Michal Hodul Slovensko 60

Classic physique nad 178 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 157 Ján Beňo Slovensko 6
2. 160 Jan Toušek Česká republika 12
3. 152 David Marusinec Slovensko 18
4. 159 Antonín Hodan Česká republika 24
5. 158 Juraj Gunár 30
6. 149 Rastislav Barna Slovensko 36
7. 151 Wojciech Korzeniowski Polsko 42
8. 153 Marek Kovářík Česká republika 48
9. 156 Petr Chalupný Česká republika 54
10. 155 Daniel Hentschel Německo 58
11. 150 Ondřej Pírek Česká republika 70
12. 148 Róbert Mego Slovensko 72
13. 161 Abdelrahman Alkhayyal UAE 76
14. 147 Lukáš Korvas Slovensko 84

Classic physique juniorů
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 124 Stephane Matala Francie 6
2. 104 Jiří Malíř Česká republika 14
3. 127 Abdelrahman Alkhayyal UAE 16
4. 123 Gabriel Tkalcic Chorvatsko 26
5. 126 Matúš Mercell Slovensko 28
125 Jan Bartoš Česká republika -

Classic physique masters
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celkem
1. 131 Jan Toušek Česká republika 6
2. 129 Petr Chalupný Česká republika 12
3. 130 Tomáš Jelínek Slovensko 18
4. 132 Jiří Vilímek Česká republika 24
5. 133 Yasin Ucan Severní Kypr 30
128 Artur Szymanski Velká Británie -


Physique mužů do 170 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 85 Alessio Sbizzera Itálie 6
2. 86 Abdulla Aleissaee UAE 12
3. 84 Sadibou Aidara Francie 18
4. 88 Abdulla Almazroei Katar 24
5. 87 Jannik Jarnsborg Dánsko 30

Physique mužů do 173 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 89 Sebastian Gunčík Česká republika 6
2. 91 El Khtabi Ali Francie 12
3. 90 Tomáš Kočka Česká republika 18
4. 92 Mohammed Alsulaiti Katar 24

Physique mužů do 175 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 94 Slavi Goranchovski Bulharsko 8
2. 95 Mohamad Hamad Dánsko 10
3. 93 Kamil Dušejovský Česká republika 20
4. 96 Philip Papadopoulos Řecko 22

Physique mužů do 180 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 110 Gregorij Lac Francie 6
2. 98 Sebastian Bogris Německo 14
3. 107 Mauro Fialho 20
4. 109 Abdelatif Riyahi Francie 20
5. 105 Abdullah Alsaraf Kuvajt 32
6. 99 Ivan Prusau Bělorusko 34
7. 101 Miroslav Janeček Česká republika 42
8. 108 Peter Košarko Slovensko 48
9. 103 Nikolas Margelos Řecko 54
10. 97 Roman Rossi Česká republika 60
11- 106 Jan Pekarik Slovensko 66
12. 100 Tomáš Slavětínský Česká republika 72
13. 102 Salem Bin Sarm UAE 78

Physique mužů do 183 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 118 Jiří Vilímek Česká republika 6
2. 117 Mohamed Shebli Libye 12
3. 116 Karel Kohout Česká republika 18
4. 112 Danny Gregory USA 24
5. 113 Mario Nitzke Česká republika 30
6. 111 Tomáš Kováč Slovensko 40
7. 114 Matúš Berlanský Slovensko 40
8. 115 Khalifa Alnuaimi UAE 44

Physique mužů nad 183 cm
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 119 Dieye Sosso Assane Francie 6
2. 121 Jakub Marton Slovensko 12
3. 120 Sleiman Choubassi Libanon 18
4. 122 Balazs Szlifka Maďarsko 24

Physique juniorů
p. startovní číslo jméno stát 1. k. 2. k. celkem
1. 80 Alessio Sbizzera Itálie 6
2. 81 Abdulla Aleissaee UAE 12
3. 78 Philip Papadopoulos Řecko 18
4. 83 Salem Bin Sarm UAE 22
5. 82 Balasz Szlifka Maďarsko 30
6. 79 Matúš Berlanský Slovensko 36



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

29.09.07:29Geolupos - Vyrážíme na Prahu a těšíme se!*79*
28.09.16:00Milan A. - Organizace perfektní. Prostory skvělé. Expo na české poměr..
28.09.15:38md - Dnes brala medaily snad každá závodnice *24* *88*
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky Miro
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
dzordn2 (06:54) • Je to v článku napsané. :-) `Celkem na pódiu pózovalo devět těžkotonážníků, mezi nim...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra