Reklama:
100% Whey Protein od Extrifitu v akci 2000 g + 2000 g!
Nejprodávanější v ČR. 4 kila špičkového proteinu za skvělou cenu! Nové příchutě! Více zde.

Kompletní program stánku Ronnie.cz na EVLS Prague Expo 2018!

3.049 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní


EVLS PRAGUE AMATEUR 2018 - 28. 9. 2018, Praha
Info z EVLS Amateur:
prezentaceonline report z místa dění
Před EVLS Amateur:
soutěž o vstupenkyČešiharmonogramareálsemináře
pátek:
foto pódium I.foto pódium II.
zákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.
zákulisí IV.zákulisí V.zákulisí VI.

kompletní výsledky s body a fotografie - 25 medailí + absol.!
videa ženy: bikinyfigurephysique
videa muži: kulturistikaphysiqueclassic physique
sobota:
EVLS Prague Pro
Z EVLS Amateur očima závodníků, rozhovory:
Přidružené sporty:
strongman (foto) • street workout (foto) • Hero Factorbench-press,
deadlift • pole dance • mas-wrestlingarmwrestlingMMA

Stánek Ronnie.cz nebude chybět na EVLS Prague Expo 2018!
Výživová poradna a měření přístrojem InBody zdarma!
Poradna pro výběr závodních plavek s Karnabel na stánku Ronnie.cz

V předchozích článcích jsme Vás postupně seznamovali s některými vybranými body programu, na které se můžete těšit u nás na stánku Ronnie.cz na EVLS Prague Expo 2018. Nyní si můžete přečíst kompletní program, který je pro Vás přichystaný již na tento pátek a sobotu 28. - 29. září 2018.

Náš stánek Ronnie.cz najdete v areálu PVA Expo Praha  (mapa zde) v hale určené pro Expo. Přesnou polohu stánku uvidíte zde.

Proč si nenechat náš stánek ujít?

Letos jsme se pro Vás snažili připravit takový program, který by pro Vás byl také užitečný, mohli jste se dozvědět něco nového, něco nového zažít, pobavit se nebo ochutnat novinky. Proto jsme nakombinovali různé aktivity a věříme, že si každý najde to své! Těšit se můžete také na náš tým, se kterým se na našem stánku potkáváte. My už se na Vás totiž těšíme moc!

Co Vás tedy všechno čeká? Pojďme si to shrnout:

Program je rozdělen na dvě části. Aktivity, které budou probíhat po celou dobu, tedy od 9:00 do 20:00 každý den, a potom aktivity, které jsou časově omezené. V případě, že je plánujete využít, tedy doporučujeme si časy poznamenat.

 • sportovní soutěž o ceny Ronnie.cz
  Opět jsme si pro Vás připravili jednoduchou sportovní challenge. Cíl je jasný, přijít, podat ten nejlepší výkon a vyhrát hezké ceny! Finální zadání naší výzvy se dozvíte přímo na místě. V pátek a v sobotu budeme mít zadání soutěže jiné, takže pokud plánujete návštěvu EVLS Prague Showdown oba dva dny, můžete své šance na výhru zvýšit a stavit se u nás rovnou dvakrát!

 • prodej produktů Ronnie.cz
  Letos si u nás budete moci také zakoupit naše Ronnie.cz produkty! U některých z nich, jako jsou třeba powerlifterské pásky, fitness opasky nebo rukavice, budete jedni z prvních, kteří tuto šanci dostanou, protože ještě běžně v prodeji nejsou. Samozřejmě nezapomeneme ani na naše šejkry, magnézium nebo třeba knihu Moderní výživa ve fitness a silových sportech.

 • ochutnávky
  A nemůžeme Vás ošidit ani o něco dobrého na zub. Máme pro Vás připravené ochutnávky různých novinek ze sportovní výživy a fitness food. Budete tak moci ochutnat produkty od našich partnerů jako například novinku - nutriční a vyváženou Skip Meal kaši od 4Fresh, proteinové chipsy Fiteo v nových příchutích perník, česnek, chilli, sušené kousky sýru Groksi!, nakopávače Drive či BCAA Turbo od značky Dex, proteinové tyčinky či chleby od společnosti PROM-IN, sušené maso Fine Gusto či energy tyčinky Bombus Energy nebo tyčinky od společnosti MaxxWin a další.

 • vítězná fotostěna Ronnie.cz
  Abychom pro Vás měli ale také nějaké odlehčení, připravili jsme si pro Vás naši vítěznou fotostěnu, u které se můžete nejen vyfotit, ale opět i vyhrát! Pokud budete chtít i soutěžit, stačí, když se u této fotostěny vyfotíte, dáte snímek k sobě veřejně do příspěvku na Facebook nebo na Instagram, přidáte hashtag #ronniecznaevls a my pak podle tohoto hashtagu vybereme dvě vítězné fotky, které budou oceněny!

Pátek 28. září

 • 10:00 - 14:00, 16:00 - 19:00 - poradna pro výběr závodních plavek s Karnabel

Hned v pátek budete mít možnost zjistit co nejvíce informací nebo se poradit a zeptat na vše ohledně závodních plavek. Bude Vám k dispozici Karolína Bělohlávková z Karnabel. Více informací o tomto bodu programu najdete zde.

Sobota 29. září

 • 10:00 - 14:00, 16:00 - 19:00 - výživové poradenství a měření přístrojem InBody ZDARMA

V sobotu Karnabel vystřídá náš výživový poradce Bc. Michal Richter, DiS., který Vám bude k dispozici pro jakékoli dotazy ohledně výživy, doplňků stravy, stravovacích doporučení apod. Také můžete využít měření přístrojem InBody, a to zcela zdarma! Více informací o tomto bodu programu najdete zde.

 • 10:30 - 11:00, 15:30 - 16:00 - autogramiáda a setkání s autory knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech

V sobotu také budete mít možnost setkat se s autory knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech - s Lukášem Roubíkem či Miloslavem Šindelářem. Budete mít možnost si zde nechat knihu podepsat a s autory si popovídat či se vyfotit. Knihu budete mít možnost také zakoupit u nás na stánku. Jistě se za námi během dne také zastaví i sportovci, kteří se na vzniku knihy podíleli, tak buďte ve střehu.

K nám na stánek také během programu zavítají naši sportovci, které můžete znát z kampaně #uzvimproc. Pokud je tam potkáte, nebojte se, přijďte si s nimi popovídat nebo se vyfotit.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínArnold Strongman Classic Europe Amate...
lipkofil (09:05) • pred chvilou som slecnu videl na czechcastingu a dnes sutazi na arnold classic
magazínŽeny, nehoňte se za nereálnými ideály...
maymilton (20:37) • Moc krásně napsaný článek hned se mi udělalo líp Děkuji 😊
magazínIFBB Elite Pro Madrid 2019 - kompletn...
amoresPE (05:41) • Turek mozno o priecku vyssie, slusna forma mu vysla. Roman potrebuje hmotu, inac forma...
magazínPartner Cup 2019 - výsledky
PavelV (15:13) • Je to přesně naopak. Díky za Matěje, Vláďu Žižku a další, že na tu pohárovku jdou a uká...
magazínPartner Cup 2019 - výsledky
Hockey1000 (11:29) • Vždyť to je právě naopak super, že jde on i jemu podobní borci na českou pohárovku. Cel...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra