Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

EVLS Prague Showdown
2018: základní informace

8.881 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


EVLS PRAGUE AMATEUR 2018 - 28. 9. 2018, Praha
Info z EVLS Amateur:
prezentaceonline report z místa dění
Před EVLS Amateur:
soutěž o vstupenkyČešiharmonogramareálsemináře
pátek:
foto pódium I.foto pódium II.
zákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.
zákulisí IV.zákulisí V.zákulisí VI.

kompletní výsledky s body a fotografie - 25 medailí + absol.!
videa ženy: bikinyfigurephysique
videa muži: kulturistikaphysiqueclassic physique
sobota:
EVLS Prague Pro
Z EVLS Amateur očima závodníků, rozhovory:
Přidružené sporty:
strongman (foto) • street workout (foto) • Hero Factorbench-press,
deadlift • pole dance • mas-wrestlingarmwrestlingMMA

V letech 1996 až 1998 v České republice závodila špička profesionálního bodybuildingu, když se zde za účasti Kevina Levroneho, Nassera El Sonbatyho, ale i tehdy ještě ne tolik známého Ronnieho Colemana odehrály dva ročníky Grand Prix Czech Republic, na které o sezónu později navázalo vrcholné klání profesionálních kulturistek Ms. Olympia. Pak ale přišel dlouhý půst, a kdo se chtěl podívat na závody špičkových profesionálů, jednoduše musel vycestovat někam za hranice.

Zlom přišel až v roce 2012, kdy v pražské Tipsport Areně začala svou historii psát nová profesionální show EVLS Prague Pro. Ačkoliv pořadatelé hned během prvního ročníku klání nasadili laťku extrémně vysoko, s každým dalším ročníkem se jim ji podařilo vždy ještě o kousek posunout. Vloni v tom svou roli hrál i přesun do nových prostor PVA Expo Praha v Letňanech. Akce, která se postupně rozrostla na největší power a fitness festival, v Evropě známý jako EVLS Prague Showdown, zde získala dostatek místa i možností pro další růst.

Přehled osobností, které se v rámci EVLS Prague Pro, dodnes ústředního bodu festivalu, představily na pódiu, je úctyhodný. Českému publiku se během předchozích šesti ročníků soutěže ve špičkových formách ukázali Kai Greene, Dennis Wolf, Dexter Jackson, Roelly Winklaar, Mamdouh Elssbiay, William Bonac, Shawn Rhoden, Lukáš Osladil, Milan Šádek, James "Flex" Lewis, Jose Raymond, David Henry, Courtney King anebo India Paulino. Začátek podzimu si díky zážitkům z předchozích ročníků festivalu český fanoušek kulturistiky, fitness a silových sportů bez EVLS Prague Showdown zkrátka právem už těžko dokáže představit a má se na co těšit i letos!

EVLS Prague Showdown 2018 se v už osvědčených prostorách letňanského PVA Expo Praha odehraje ve dnech 28. a 29. září. Znovu můžete očekávat napínavé souboje špičkových závodníků z profesionální ligy IFBB Jima Maniona, kteří na EVLS Prague Pro vůbec poprvé dostanou prostor hned ve čtyřech kategoriích, a to v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber, bikiny fitness žen a physique mužů. Velmi podstatnou proměnou v souvislosti s loňskými změnami na poli mezinárodní kulturistiky a fitness prošlo i připojené klání amatérů, které se již nekoná pod hlavičkou mezinárodní federace IFBB. EVLS Prague Amateur 2018 je kvalifikačním kláním pro vstup do profesionální ligy IFBB Pro League Jima Maniona. Na tyto soutěže se vztahují tato pravidla. Platí tedy, že závodníci SKFČR by měli svoji účast pečlivě zvážit.

Skutečnost, že letošní program festivalu bude probíhat na ploše o rozloze 10.000 m2, napovídá, že stejně jako v předchozích letech půjde o mnohem více než jen o obě kulturistické soutěže. Těšit se můžete na sportovní veletrh EVLS Prague Expo, na kterém dostanou prostor nejenom vystavovatelé, ale také doprovodné sporty. Samozřejmostí už je také účast legend kulturistiky v roli hostů nebo ambasadorů. Další podrobnosti k EVLS Prague Showdown Vám budeme přinášet v nadcházejících týdnech. Najdete je samozřejmě i na oficiálních webových a facebookových stránkách události.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Ronnie (20:38) • No hele z mého pohledu, než aby se tu řešila placatost Země, tak to radši ať tu diskuse...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
th.0th (20:19) • Nebýt jeho a Tommyho, tak by to byl z hlediska diskuze prakticky mrtvý web. Možná 90 %...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (15:32) • Aspoň tady bude zase klid. Nicméně by si to už i zasloužilo pamětní desku ve stylu,ve s...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Diegito (11:43) • škoda smazání posledního příspěvku mimo mísu tohoto portálu. Zrovna tohle jsem si chtěl...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Ronnie (10:25) • Tak mi to stačilo a toho blázna jsem (zase) zabanoval. Prosím, pokud se to zase někdy o...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra