Reklama:
500ml BCAA od Nutrendu zdarma
Rozdáváme 500ml BCAA od Nutrendu zdarma, zbývá pár kusů! Více zde.

IFBB Diamond Cup Madrid
2018: zprávy z místa dění!

14.293 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


IFBB DIAMOND CUP MADRID 2018 - 25. - 27. 5. 2018, Španělsko
Češi před Diamond Cup:
Aleš BursaOndřej SobotkaMichal SelmecziEliška Dombková • Anna Totska • Kateřina Holmanová • Olexandra Voronina • Tatiana Naddennaia • Alexandra Lacková • Lukáš ČervenýLukáš Wojtyla • Iurka Ciubotaru

Info z Diamond Cup:
z místa děníkompletní výsledky s body

Z Diamond Cup očima závodníků:


Na víkend 26. a 27. května jsou v mezinárodní federaci IFBB naplánovány pouze dvě soutěže. Obě by však měly stát za to a platí to jak o klání amatérů IFBB Diamond Cup Madrid, tak i o připojeném zápolení IFBB Elite profesionálů s názvem IFBB Elite Pro Madrid. Zmíněné akce si pro svůj další soutěžní start navíc shodně vybralo hned několik závodníků z České republiky a my pro Vás jejich cestu soutěží budeme sledovat prostřednictvím následujících krátkých zpráv z místa dění.


Neděle, 16:20

České závodnice dominovaly soutěži bikiny fitnessek v kategorii do 172 cm, ve které si rozdělily všechny medaile! Eliška Dombková vybojovala zlato, stříbro si ze Španělska poveze Olexandra Voronina a bronz získala Kateřina Holmanová. V kulturistice mužů nad 90 kg si z našich nejlépe vedl Aleš Bursa, který dosáhl na čtvrté místo.

Neděle, 11:29

Anna Totska v bikiny fitness juniorek obsadila čtvrté místo. Lukáš Wojtyla ve physique juniorů bral čtvrté místo, třetí příčku pak ve stejné kategorii vybojoval Iurka Ciubotaru.

Sobota, 17:29

Mezi amatéry je pro dnešek už dobojováno. Zítra čeká soutěžní den kulturisty a bikiny fitnessky, mezi kterými se představí také Kateřina Holmanová. Její dnešní formu Vám přiblíží připojené fotografie.

Sobota, 12:39

Tatiana Naddennaia ve wellness fitness žen dosáhla na šestou příčku.

Sobota, 11:09

Lukáš Wojtyla ve physique mužů do 179 cm vybojoval čtvrté místo.

Sobota, 10:42

Lukáš Červený ve physique mužů do 173 cm v konkurenci výhradně španělských soupeřů dosáhl na čtvrté místo.

Sobota, 9:22

Ve Španělsku je vše připraveno k tomu, aby první závodníci nastoupili na pódium. Dnes dostanou příležitost sportovci nastupující v mužském physique, klasické kulturistice mužů, bodyfitness žen, wellness fitness žen a physique žen.

Sobota, 9:15

Přikládáme několik dalších fotografií, které přibližují formu Aleše Bursy ze včerejšího večera. Stejně jako ostatní kulturisté i Aleš Bursa do soutěže vstoupí až během neděle.

Pátek, 21:00

Pátek byl v Alcalá de Henares, městě, kde se závody odehrají, zasvěcen prezentaci. Náš první příspěvek v článku je ale věnovaný ještě fotografiím z cesty našich závodníků na místo, popřípadě jejich aktuálním předsoutěžním formám.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra