Reklama:

MS juniorů a masters
2017: zprávy z místa dění

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS JUNIORŮ A MASTERS 2017 - 10. - 13. 11. 2017, Rumunsko
Češi před MS juniorů a masters:
nominace
Jakub Prchal (video) • Anželika KiričenkováPavlína ValigurováVeronika WertheimováLenka Myslivcová
Tereza Linhartová • Sandra Bártová • Ivana HalamováMária HudecLucie JakešováMilena Koudelková
Marián Jankovčin • Vladimír PlatzekJiří SchäferPavel Vacek • Ján Jankovčin • Pavel FormanMichal Šidík
Miloš PavlůVladimír Semerád (video) • Milan Bodlák
Info z MS juniorů a masters:
z místa dění - 5 medailí! fotogaleriekompletní výsledky s body
Rozhovory s medailisty, očima:
T. LinhartováP. Valigurová

MS juniorů a masters 2017: kompletní výsledky s body
Na většině materiálů k letošnímu Mistrovství světa juniorů a masters mezinárodní federace IFBB najdete podobiznu drákuly. Důvod? Šampionát se totiž koná v Rumunsku, ke kterému se jméno valašského knížete Vlada III. Draculy neodmyslitelně pojí. V přibližně osmdesátitisícovém městě Bistriţě se zde během soboty a neděle do bojů na pódiu zapojí i přibližně dvě desítky českých reprezentantů. Jak se našim na šampionátu daří, pro Vás také tentokrát budeme sledovat prostřednictvím krátkých zpráv z místa dění, které pro Vás budeme shromažďovat do následujícího článku!


Pondělí, 14:30

Přikládáme ještě jednu společnou fotografii české reprezentace.

Neděle, 23:04

Pavel Forman v kulturistice masters od 45 do 49 let do 90 kg obsadil deváté místo. Kompletní výsledky šampionátu, včetně bodového hodnocení, najdete v tomto článku.

Neděle, 20:50

Šampionát naplno začal i pro Pavla Formana, jenž z našich reprezentantů musel čekat na svou část soutěže vůbec nejdéle. V kategorii kulturistiky masters od 45 do 49 let do 90 kg svádí souboj se značnou konkurencí a účast ve finále mu pravděpodobně unikne. Zajímavostí je, že s ním v kategorii startuje i bývalý profesionál Jerry Ossi. Na někdejšího profíka ve své kategorii před několika minutami narazil ostatně i Pavel Vacek, když změřil síly s Arnaudem Plaisantem, kterého porazil.

Neděle, 20:19

Pavel Vacek na mistrovství světa v kulturistice masters od 40 do 44 let nad 90 kg vybojoval čtvrté místo! Vítězem v jeho kategorii se stal fantastický Polák Radosław Słodkiewicz, který je v kulturistice mužů masters horkým kandidátem na titul letošního absolutního mistra světa.

Neděle, 19:57

Pro Pavla Vacka začalo finále. Spolu s ním v něm pózují kromě jiného i mohutný Syřan Wissam Ibrahim, slovenský reprezentant Roland Brosman anebo mistr Evropy v kulturistice mužů nad 95 kg z roku 2004 Radosław Słodkiewicz.

Neděle, 19:39

Pavel Vacek v kulturistice masters od 40 do 44 let nad 90 kg pózoval v prvním vyvolávání! Jána Jankovčina rozhodčí ve stejné kategorii vybrali bohužel až do třetího vyvolávání.

Neděle, 19:17

Máme k dispozici kompletní výsledky nedávno vyhlášených kategorií. Ivana Halamová podle nich obsadila v bikiny fitness masters nad 35 let nad 163 cm jedenácté místo. V kategorii měla rovné tři desítky soupeřek.

Neděle, 19:07

Přikládáme několik dalších snímků pořízených během nedělního podvečera v Rumunsku.

Neděle, 18:38

Sandra Bártová v bikiny fitness masters nad 35 let do 163 cm vybojovala bronz!

Neděle, 18:17

Ivana Halamová se ve své kategorii mezi nejlepších šest neprobojovala.

Neděle, 17:55

Sandra Bártová se probojovala do finále! Jakého výsledku dosáhne, bude jasné za několik desítek minut.

Neděle, 17:35

Ivana Halamová v bikiny fitness masters nad 35 let nad 163 cm pózuje ve druhém semifinálovém vyvolávání.

Neděle, 17:10

Sandra Bártová v bikiny fitness masters nad 35 let do 163 cm dostala prostor v prvním semifinálovém vyvolávání.

Neděle, 15:50

V Bistriţě probíhá přibližně půlhodinová přestávka, kterou naše reprezentační výprava využívá k pořízení společné fotografie na pódiu.

Neděle, 15:35

Probíhá eliminace v bikiny fitness masters nad 35 let nad 163 cm. Pózuje v ní také Ivana Halamová. Eliminace přinesla i poněkud dramatickou situaci. Maďarská reprezentantka Eva Papp na pódiu omdlela a musela z něj být odnesena do zákulisí!

Neděle, 15:10

V Rumunsku od dopoledních hodin probíhá druhý a závěrečný soutěžní den šampionátu. Čeští reprezentanti do něj ale vstupují až nyní. Jako první se dnes z našich na pódiu představuje Sandra Bártová, která závodí v bikiny fitness masters nad 35 let do 163 cm. V početně zastoupené kategorii ji nejprve čeká eliminace.

Neděle, 0:51

Máme k dispozici kompletní výsledky zápolení ve všech sobotních kategoriích. Anželika Kiričenková v bikiny fitness juniorek do 160 cm dosáhla na osmé místo, Veronika Wertheimová se v početně obsazené kategorii bikiny fitness juniorek nad 166 cm neprobojovala do nejlepší patnáctky. Milan Bodlák v kulturistice mužů masters nad 55 let nad 75 kg obsadil sedmé místo, Vladimír Semerád si ve stejné kategorii připsal devátou příčku.

Sobota, 21:40

Pro dnešek je na Mistrovství světa juniorů a masters 2017 dobojováno. Další závodníci se na pódiu představí zítra.

Sobota, 21:31

Miloš Pavlů se na mistrovství světa v kulturistice mužů masters nad 55 let do 75 kg probojoval k šestému místu. Vítězem se v jeho kategorii stal Němec Werner Zenk.

Sobota, 21:14

Milanu Bodlákovi a Vladimíru Semerádovi účast ve finále po souboji s mladšími soupeři tentokrát unikla.

Sobota, 21:01

Miloš Pavlů se probojoval do finále a za několik okamžiků jej čeká volná sestava.

Sobota, 20:53

Milan Bodlák a Vladimír Semerád v kulturistice mužů masters nad 55 let nad 75 kg pózovali ve druhém vyvolávání.

Sobota, 20:39

Miloš Pavlů v kulturistice masters nad 55 let do 75 kg nechybí v první semifinálovém vyvolávání a bojuje tak o postup do finále!

Sobota, 20:25

Absolutní mistryní světa v bikiny fitness juniorek se stala slovenská reprezentantka Tímea Trajeľová.

Sobota, 20:16

Pavlína Valigurová vybojovala na šampionátu titul mistryně světa! Jedná se už o čtvrté zlato pro Českou republiku na soutěži!

Sobota, 20:14

Lenka Myslivcová na šampionátu dosáhla na šesté místo.

Sobota, 19:58

Lenka Myslivcová a Pavlína Valigurová se na šampionátu probojovaly do finále!

Sobota, 19:46

Anželice Kiričenkové v bikiny fitness juniorek do 160 cm účast v šestičlenném finále tentokrát unikla.

Sobota, 19:31

Pavlína Valigurová v bikiny fitness juniorek nad 166 cm pózovala v prvním semifinálovém vyvolávání. Ve druhém vyvolávání pak bojovala Lenka Myslivcová.

Sobota, 19:00

Anželika Kiričenková v bikiny fitness juniorek do 160 cm dostala prostor ve druhém semifinálovém vyvolávání.

Sobota, 17:16

Reprezentantky v bikiny fitness juniorek jsou připraveny v zákulisí. Nástup na pódium by je měl čekat za několik desítek minut.

Sobota, 17:01

V Bistriţě probíhá slavnostní zahájení šampionátu. Po něm budou následovat poslední dva dnešní bloky soutěže. V tom prvním dostanou příležitost závodnice nastupující v bikiny fitness juniorek, ve druhém borci startující v kulturistice mužů masters nad 55 let.

Sobota, 16:29

Mária Hudec v bodyfitness žen masters nad 45 let obsadila devátou příčku. Hned dvě reprezentantky jsme měli ve physique žen masters. Milena Koudelková si zde připsala jedenácté místo, Lucie Jakešová skončila třináctá.

Sobota, 16:26

Známe umístění dalších českých reprezentantů. Vladimír Platzek v klasické kulturistice masters od 40 do 44 let dosáhl na desáté místo. Michal Šidík v klasické kulturistice masters nad 50 let bral jako nejstarší závodník v kategorii osmou příčku.

Sobota, 13:30

Přikládáme první fotografie věnované našim čerstvým mistrům světa!

Sobota, 13:21

Absolutním mistrem světa v klasické kulturistice veteránů se stal Polák Marcin Lopucki, který závodil v kategorii od 40 do 44 let.

Sobota, 13:03

Neskutečné! Třetí zlato pro Českou republiku vybojoval Jiří Schäfer! Nyní jej čeká ještě souboj o titul absolutního mistra světa.

Sobota, 12:59

Marián Jankovčin v klasické kulturistice mužů masters od 40 do 44 let dosáhl na šesté místo. Vítězem v jeho kategorii byl vyhlášen Marcin Lopucki z Polska.

Sobota, 12:55

V Bistriţě zní podruhé za sebou česká hymna! Tereza Linhartová ze stala mistryní světa v bodyfitness juniorek!

Sobota, 12:50

Česká republika má mistra světa! Jakub Prchal v klasické kulturistice juniorů vybojoval zlato!

Sobota, 12:39

Volné sestavy nyní předvádějí borci z klasické kulturistiky mužů masters nad 50 let. Bohužel mezi nimi chybí Michal Šidík, který se v kvalitní konkurenci tentokrát do první šestice neprobojoval. Po volných sestavách v této kategorii by již mělo dojít na vyhlašování prvních výsledků!

Sobota, 12:32

Volnou sestavu ve finále klasické kulturistiky mužů masters od 45 do 49 let za sebou má i Jiří Schäfer. Má skvělou formu a bojuje o cenný kov!

Sobota, 12:26

Letošního Mistrovství světa juniorů a masters se účastní kolem 540 závodníků, 70 delegátů, přes 50 mezinárodních rozhodčích a 142 registrovaných členů doprovodu. Na místě nechybí ani zastupující předseda SKFČR Vjačeslav Vinogradov.

Sobota, 12:20

Volnou sestavu na světovém šampionátu za sebou už má také Marián Jankovčin, který se do nejlepší šestice probojoval v klasické kulturistice mužů masters od 40 do 44 let.

Sobota, 12:17

Přikládáme videa z finálových vystoupení Jakuba Prchala a Terezy Linhartové.

Sobota, 11:59

Do redakce už nám dorazily i zprávy o tom, jak si během semifinále vedli Jiří Schäfer a Michal Šidík. První v klasické kulturistice mužů masters od 44 do 45 let nechyběl v prvním vyvolávání a reálně bojuje o medaili. Druhý v klasické kulturistice mužů masters nad 50 let dostal prostor ve druhém vyvolávání a bojuje o postup mezi šest nejlepších.

Sobota, 11:48

Tereza Linhartová (bodyfitness juniorek) za sebou má vystoupení ve finále. Jakub Prchal (klasická kulturistika) juniorů aktuálně absolvuje finálové porovnávání a za okamžik jej čeká volná sestava.

Sobota, 10:55

V klasické kulturistice mužů masters od 45 do 49 let na pódiu aktuálně bojuje Jiří Schäfer.

Sobota, 10:51

První veteránskou kategorií, kterou na letošním šampionátu posuzovali rozhodčí, byla klasická kulturistika mužů masters od 40 do 44 let. Máme v ní hned dva reprezentanty, a to Vladimíra Platzeka a Mariána Jankovčina, kteří svádějí souboj o postup do finále.

Sobota, 10:38

Účast v prvním semifinálovém vyvolávání neunikla ani Jakubovi Prchalovi, který v klasické kulturistice juniorů svádí souboj s kvalitní konkurencí.

Sobota, 10:38

Jako první se z našich reprezentantek na pódiu představila Tereza Linhartová, která v bodyfitness juniorek nechyběla v prvním semifinálovém vyvolávání a během prejudgingu byla v první trojici. O jejím konečném umístění ale rozhodne až finále.

Sobota, 10:00

V Rumunsku je vše připraveno k tomu, aby první závodníci nastoupili na pódium, a my pro Vás máme první zákulisní fotografie věnované našim reprezentantům.


Foto:
Vjačeslav Vinogradov


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

13.11.22:58mr.kvadriceps - proč pokoru a skromnost? 5 medailí z MS je málo? není! Kdy..
13.11.10:01Marczus - Masakr? Ze Slovenského pohledu rozhodně. Slováci získali v..
11.11.21:11mr.kvadriceps - Masakr! Mega úspěšná reprezentace!+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 9 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra