Reklama:

EVLS Prague Pro 2016
- kompletní videozáznamy (I.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


EVLS PRAGUE PRO 2016 - 1. 10. 2016, Česká republika
Čeští profesionálové před EVLS Prague Pro:
Lukáš OsladilTomáš Kašpar
Dalibor HájekDaniela Bečková
Před EVLS Prague Pro:
programsoutěž o vstupenky
Info z EVLS Prague Pro:
tiskovka a Meet & Greetz místa děnísemifinále fotofinále fotozákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.
výsledky a fotovideozáznam openvideozáznam bikiniod diváků

EVLS Prague Pro 2016 - Meet & Greet
EVLS Prague Pro 2016 - fotogalerie finále
EVLS Prague Pro 2016 - fotogalerie semifinále
EVLS Prague Pro 2016 - fotografie ze zákulisí (I.)
EVLS Prague Pro 2016 - fotografie ze zákulisí (II.)
EVLS Prague Pro 2016 - fotografie ze zákulisí (III.)
EVLS Prague Pro 2016 - výsledky
EVLS Prague Pro 2016 - online report

V holešovické Tisport Areně se v sobotu 1. října uskutečnil již pátý ročník profesionální soutěže v kulturistice a fitness EVLS Prague Pro. Ta se letos konala v rámci širší sportovní události s názvem EVLS Prague Showdown. Celá soutěž měla perfektní atmosféru, o níž se kromě samotných hvězd současné profesionální scény postaralo také zaplněné hlediště. Na EVLS Prague Showdown 2016 si našlo cestu více než 5000 diváků!

Vedle kulturistů se v posledních letech na soutěžních pódiích IFBB pravidelně objevují také bikiny fitnessky, jejichž počet každoročně roste stejně jako zájem o tuto kategorii - která z žen nechce zlepšit svou postavu a kdo by se rád nepodíval na krásné ženy na pódiu? Kategorie bikiny fitness tedy nemohla chybět ani na EVLS. Amatérská část bikiny fitness přišla na řadu už v pátek a absolutním vítězstvím ji ovládla naše závodnice Nikol Raszyková, která si tak vysloužila právo přestoupit mezi profesionálky. Profesionálky v Praze o kvalifikaci na Mr. Olympia 2017, ale i o cenné body do kvalifikačního žebříčku a prize money bojovaly v sobotu.

Do Prahy se nakonec sjelo třináct závodnic, mezi kterými měla svoji zástupkyni i Česká republika. Na EVLS se totiž rozhodla soutěžit naše čerstvá profesionálka Daniela Bečková, která naposledy triumfovala ještě mezi amatérkami ve své kategorii na Arnold Classic Asia. Daniele její profesionální debut nakonec vynesl 10. místo. Vítězství si z Prahy odvezla Ruska Yana Kuznetsova, za ní se umístily Olga Putrova a Cynthia Benoit. Celkové výsledky kategorie bikini pro na EVLS Prague Pro naleznete v tomto článku. Můžete si také prohlédnout krásné fotografie pořízené našimi fotografy, a to jak ze semifinále, tak z finále.

Pokud jste se letos nemohli přijít na EVLS podívat osobně, dnes Vám nabízíme možnost zhlédnout semifinále i finále profesionálních bikiny fitnessek alespoň na videozáznamu. V následujících dnech se můžete těšit i na videozáznam z kategorie profesionálních kulturistů open.


EVLS Prague Pro 2016:
bikini pro - semifinále a fináleLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra