Reklama:

Jaké byly kondiční soutěže 2013 očima Davida Ulbrichta?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
HI-TEC Nutrition GP: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
KONDIČNÍ SOUTĚŽE
GP Ostrava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5
GP Jalex Krnov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5
Smartlabs Cup Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5
Golem Classic K. Hora: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5videoreport
GP Ronnie.cz Březnice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5videoreport
PO SOUTĚŽÍCH
Po kondičních: očima závodníkůočima L. Kaňky očima D. Ulbrichta


David na GP Ostrava 2013
[Text: David Ulbricht] Ahoj, mé jméno je David Ulbricht a tento rok jsem se zúčastnil čtyř soutěží v kondiční kulturistice. Je mi 26 let a svou úplně první soutěž jsem měl v roce 2005 jako dorostenec. Po dlouhé závodní pauze jsem se minulý rok rozhodl, že se připravím na Golem Classic 2012. Na Golemu jsem získal 3. místo v kategorii mužů do 30 let. Golem Classic 2012 se mi líbil, a proto jsem svou přípravu nasměroval i na podzim tohoto roku. Mým cílem bylo pokusit se zúčastnit všech pěti kondičních soutěží a pokusit se vybojovat co nejlepší výsledky. První závody se konaly v Ostravě, kde jsem vybojoval v kategorii do 30 let první místo a šel jsem spát s opravdu výjimečným pocitem, protože to bylo mé první vítězství vůbec. Další den jsem vystoupil na Grand Prix Jalex Krnov, kde jsem své první místo z předešlého dne obhájil a také se mi podařilo získat titul absolutního vítěze mužů. První víkend pro mě snad nemohl dopadnout lépe a uvědomil jsem si, že se odříkání a dřina začaly vyplácet.

Další víkend v neděli, tedy přesně za týden, se v Brně konal Smartlabs Cup. Na všechny závodníky, co se přihlásili stejně jako já, asi čekalo to samé - druhá fáze odvodnění. Byla to má první zkušenost, absolvovat druhé odvodnění za sebou, ale i v Brně jsem nebyl pokořen a prvenství v kategorii jsem si udržel. V Brně se mi závodilo velmi příjemně, obrovské prostory pro soutěžící, skvělé občerstvení pro diváky a velké pódium pro závodníky, které bylo potřeba. Například v kategorii mužů do 30 let nás startovalo dvanáct.

Poslední víkend byly vypsány dvě soutěže, a to Golem Classic a Grand Prix Ronnie.cz. Tento týden jsem cítil velkou únavu, ale přesto jsem se držel svého plánu a přihlásil se na obě soutěže. Golem byl stejně jako minulý rok velmi příjemně pořadatelsky zvládnutý a mám pocit, že i pro diváky obsahoval velmi zábavný program. Zde jsem vybojoval 2. místo a na prvním místě mě poprvé vystřídal můj největší soupeř pro tento rok - Martin Holan. Grand Prix Ronnie.cz jsem se už nezúčastnil a jel jsem do Březnice jako podpora kamarádovi Jirkovi Baranovi, který startoval v kategorii mužů do 70 kg, kde vybojoval skvělé druhé místo. Byla to pro nás a mé partnery skvělá sezóna.

Velmi rád bych tímto chtěl poděkovat mému sponzorovi BigMan Nutrition, který mi poskytl skvělé podmínky v přípravě formou kvalitních sportovních doplňků stravy. Velký dík patří také Hammer Strength Fitness za skvělé podmínky pro trénink a celému kolektivu za trpělivost při mých dietních náladách. Děkuji také rodině za podporu a všem mým přátelům a fanouškům, kteří mi projevili velkou podporu jak na Facebooku, tak osobně. Hodně jste mi tím pomohli. Děkuji všem ještě jednou! Moji aktivitu a další info o mně lze získat na www.davidulbricht.cz, kde naleznete i odkaz na Facebook.

S pozdravem
David Ulbricht


David Ulbricht na kondičních soutěžích 2013


David Ulbricht - trénink několik týdnů před závodyLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 111 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
maxpoint97 (20:28) • Ahoj, moc díky za komentář, krásně jsi to shrnul :-) Nebudu lhát, byla chvíle, kdy...
magazínRadikální změna (XX.): 60 kg za 9 měs...
GeorgeRo (11:07) • Sorry, ja jsem si asi spletl článek, chtěl jsem to napsat pod jiný.
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
Diegito (09:59) • Kluci, včera jsem si poslechl obě části a díky první části a hodnocení jednotlivých záv...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
Diegito (09:53) • ten pohled z druhé strany a rozhovor by byl hodně fajn. Určitě každý rozhodčí má trochu...
magazínPetr Polák: Zápisky z přípravy (07/20...
petrpolak (09:40) • Děkuji moc za zpětnou vazbu, teď už začne sezóna, tak to bude zajímavější. No podle toh...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie