Reklama:
Hydro od Smartlabsu 2000 g + 908 g ZDARMA
Nejrychleji stravitelný legendární protein nyní v extrémní akci! Více zde.

GP Fitness 2013 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
HI-TEC Nutrition GP: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
KONDIČNÍ SOUTĚŽE
GP Ostrava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5
GP Jalex Krnov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5
Smartlabs Cup Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5
Golem Classic K. Hora: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5videoreport
GP Ronnie.cz Březnice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5videoreport
PO SOUTĚŽÍCH
Po kondičních: očima závodníkůočima L. Kaňky očima D. Ulbrichta

V neděli Vás srdečně zveme do hotelu Maximus Resort v Brně na GP Fitness 2013. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Startovní listiny

Klasická kulturistika

• 1. Pavel Antl (Remi Sport Prostějov)
• 2. Tomáš Haník (Muscle Factory Březnice)
• 3. Martin Mífek (Fitness Bobo Hodonice)
• 4. Daniel Pšenica (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 5. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)

Bodyfitness ženy do 164 cm

• 1. Šárka Dědková (Big1One Fitness)
• 2. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)

Bodyfitness ženy nad 164 cm

• 1. Markéta Modrá (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 2. Kateřina Tužilová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Margita Zámolová (AKV Ella Studio Jesenice)

Fitness dětí (dívky)

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Petra Filová (SK Moog Brno)
• 8. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Michaela Janečková (All Stars fitness tým Lužice)
• 10. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 12. Barbora Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 13. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 14. Nela Laurichová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 15. Sára Libá (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 16. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 17. Eliška Plicková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 18. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 19. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 20. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 21. Barbora Šalamounová (SK Moog Brno)
• 22. Žaneta Špicová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 23. Sára Daniela Zátková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 24. Nela Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 25. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)

Fitness dětí (chlapci)

• 1. Martin Fiala (SK Moog Brno)
• 2. Adam Fiala (SK Moog Brno)
• 3. František Náprstek (Sportovní studio Petry Kadlecové)

Bikiny fitness ženy

• 1. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Helena Boubínová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Alena Burešová (BBC Praha)
• 4. Sandra Cabaniková (Fortuna Trnava, Slovensko)
• 5. Nikola Jánská (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Karolína Machová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Michaela Masslová (InCore Fitness)
• 8. Miroslava Mikanová (BBC Praha)
• 9. Hanka Mlčúchová (Big1One Fitness)
• 10. Iveta Myslivečková (BBC Praha)
• 11. Maria Pomerantseva (Extreme Fitness Kroměříž)
• 12. Stanislava Pritrská (Fortuna Trnava, Slovensko)
• 13. Andrea Siváková (BBC Praha)
• 14. Adéla Storzerová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 15. Lucie Urbanová (Fitness U Pešků Liberec)
• 16. Veronika Javorská (BBC Praha)


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 86 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJak to vypadalo před dvaceti lety v z...
Zodiak411 (23:05) • Já to snad nějak zpochybňuji? Pouze poukazuji na to, že člověk s odstupem let vidí vše...
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
Mikuc (21:28) • Byly podstatně rozpačitější a kontroverznější Olympie, roky si každý doplní dle svého,...
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
tomášekp (20:26) • Kolik si viděl Rusů na Mr. Olympia?????
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
tomášekp (20:25) • Ať se koukám jak se koukám, je to vítězství B.C. takové z nouze ctnost....
magazínJak to vypadalo před dvaceti lety v z...
tomášekp (20:08) • Jestli tomuhle říkáte sentiment, tak já tomuhle říkám kvalita připravenost, když se kou...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra