Reklama:

Mistrovství Čech dětí, dorostu
a juniorů 2012 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
Mistrovství ČR: propoziceinfo nominacestartovkyvýsledkyfoto foto II.
videorozhovoryvideo I.video II.očima závodníků
DĚTI, DOROST, JUNIOŘI
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledky fotovideo
Mistrovství ČR: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
videorozhovoryočima závodníků
ŽEBŘÍČKY ODDÍLŮ
Kategorie: muži, ženy

V sobotu Vás srdečně zveme do Domu kultury Beseda v Hrádku nad Nisou na Mistrovství Čech dětí, dorostu a juniorů 2012. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích (časový program zde). Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení! Na našich stránkách se pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Závodníci, za jejichž jménem je označení "MP3", poslali svoji nahrávku pro volnou sestavu elektronicky a nemusí tedy již na závody vozit hudbu na CD. Naopak, všichni závodníci, kteří mají volnou sestavu a nemají za svým jménem "MP3", musí hudbu pro volnou sestavu dovézt přímo s sebou na závody (na hudebním CD nebo ve formátu MP3).

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté, v kategorii fitness dětí pak všichni závodníci. Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika juniorů, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky juniorů a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. fitness juniorů), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Startovní listiny

Starší dorost - kulturistika do 65 kg

  • 1. Michael Hartman (Sportstudio Takis Příbram) (MP3)
  • 2. Lukáš Hochwalder (Tom "S" Gym Děčín)
  • 3. Jan Hulák (Fitness studio Louny)
  • 4. Lukáš Kobrle (SC Kaze Telč)
  • 5. Patrik Šnýdr (SKK Hrádek nad Nisou)
  • 6. Štefan Šotter (SKK Hrádek nad Nisou)

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

  • 1. Saša Asauljak (SKK Hrádek nad Nisou)
  • 2. Patrik Pazourek (SC Kaze Telč)
  • 3. Adam Pufer (Fitness Studio Mike Plzeň) (MP3)
  • 4. Martin Rumler (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

  • 1. David Bačkovský (Fitness Studio TP Chotěboř)
  • 2. Tomáš Kohout (Body Fit Club Hradec Králové) (MP3)
  • 3. Luděk Krčka (T&M Olympia Fitness, Praha)
  • 4. David Krejča (Fit Klub Ludvík)
  • 5. Jan Malina (Fitness Club TJ Agro Kolín)
  • 6. Michal Nový (Body Fit Club Hradec Králové)
  • 7. Michal Peřina (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
  • 8. Martin Peterka (MP3)
  • 9. Philip Stehlík (Fitness Studio Mike Plzeň)
  • 10. Ondřej Šiška (Best Fitness Žďár nad Sázavou) (MP3)
  • 11. Jakub Šmucr (Meteor Fitness Třemošná)

Bodyfitness juniorky

  • 1. Renata Černá (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
  • 2. Tereza Dušková (BBC Praha)
  • 3. Tereza Kalašová (HIT Fitness Flora Praha)

Junioři - kulturistika do 70 kg

  • 1. Pavel Balog (Delta Fitness Praha)
  • 2. Jan Gazur (Fit Klub Ludvík)
  • 3. Pavel Gregor (Fitness Hard Core)
  • 4. Michael Hartman (Sportstudio Takis Příbram) (MP3)
  • 5. Jakub Hašpl (Fit Klub Ludvík)
  • 6. Ondřej Michálek (Fitcentrum Atlantis)
  • 7. Petr Musílek (Akademie Ronnie.cz)
  • 8. Patrik Pazourek (SC Kaze Telč)
  • 9. Richard Pomietlo (Fit Klub Ludvik)
  • 10. Adam Pufer (Fitness Studio Mike Plzeň) (MP3)
  • 11. Pavel Surý (MD Fitness Lanškroun)
  • 12. David Varga (SKK Hrádek nad Nisou)

Junioři - kulturistika do 77 kg

  • 1. Vojtěch Běloušek (Fitness Studio TP Chotěboř)
  • 2. Luboš Kuběnka (MD Fitness Lanškroun)
  • 3. Ľudovít Michel (Meteor Fitness Třemošná)
  • 4. Martin Peterka (MP3)
  • 5. Jan Řišica (Body Fit Club Hradec Králové)
  • 6. Tomáš Skřivánek (Fitness při CVČ)

Junioři - kulturistika nad 77 kg

  • 1. Vojtěch Bartoň (SC Kaze Telč)
  • 2. Jan Bohuslav (Meteor Fitness Třemošná)
  • 3. Jan Doležálek (Fitness Studio TP Chotěboř)
  • 4. Martin Hybášek (SC Kaze Telč)
  • 5. Daniel Karlíček (Profi Fitness Eva)
  • 6. Tomáš Kohout (Body Fit Club Hradec Králové) (MP3)
  • 7. Lukáš Vodička (Fitness Atlas Zbraslav)

Junioři - klasická kulturistika

  • 1. Miroslav Balabán (Fitcentrum Atlantis)
  • 2. Michal Dlouhý (Fitness Sport Club Kadaň)
  • 3. Jiří Hromádka (Body Fit Club Hradec Králové)

Fitness dětí (dívky)

  • 1. Blanka Bílková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 2. Adéla Kahlerová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 3. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 4. Barbora Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 5. Eliška Plicková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 6. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 7. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
  • 8. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)

Fitness dětí (chlapci)

  • 1. František Náprstek (Sportovní studio Petry Kadlecové)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 25 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínArnold Schwarzenegger: velký narozeni...
Jarda 74 (07:08) • Kdysi jsem četl o AS vše co bylo dostupné. Když jsem v knihkupectví objevil nějakou kni...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení soutěže Wings of Strength Chicago 2021
Zodiak411 (22:05) • To dlouhodobě nic neřeší :) Opět se začnou vyskytovat závodníci, co budou trend posunov...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení soutěže Wings of Strength Chicago 2021
LeToucan (21:10) • Zavést novou kategorii, jako je u nás physique a muscular physique :)
magazínArnold Schwarzenegger: velký narozeni...
JirH (20:43) • Super článek ,děkuji Vám pane Švube!
magazínJ&M podcast: Zhodnocení soutěže Wings of Strength Chicago 2021
Zodiak411 (20:28) • Sorry, ale co s tím chceš dělat? Chceš tlačit do popředí hůř nachystané závodníky na úk...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie