Reklama:

Mistrovství ČR mužů, žen,
párů a masters 2012
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
Mistrovství ČR: propoziceinfo nominacestartovkyvýsledkyfoto foto II.
videorozhovoryvideo I.video II.očima závodníků
DĚTI, DOROST, JUNIOŘI
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledky fotovideo
Mistrovství ČR: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
videorozhovoryočima závodníků
ŽEBŘÍČKY ODDÍLŮ
Kategorie: muži, ženy

V sobotu a neděli Vás srdečně zveme do Domu kultury ve Žďáru nad Sázavou na Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2012. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích (časový program zde). Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Závodníci, za jejichž jménem je označení "MP3", poslali svoji nahrávku pro volnou sestavu elektronicky a nemusí tedy již na závody vozit hudbu na CD. Naopak, všichni závodníci, kteří mají volnou sestavu a nemají za svým jménem "MP3", musí hudbu pro volnou sestavu dovézt přímo s sebou na závody (na hudebním CD nebo ve formátu MP3).

Přihlášky do kategorie kulturistiky párů je možné podávat i v den soutěže při prezentaci. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností kontaktujte sekretariát SKFČR, a to nejlépe prostřednictvím e-mailové adresy sekretariat@skfcr.cz.

Startovní listiny

Kulturistika muži do 67,5 kg

• 1. Petr Havlík (TJ Slovan Moravská Třebová)
• 2. Martin Kurka (SK PEPA centrum Opava) (MP3)
• 3. Tomáš Murčo (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Michal Volf (Fit Joh Svitavy)

Kulturistika muži do 75 kg

• 1. Luboš Chmelenský (Fitness Hard Core Praha)
• 2. Patrik Horský (PeVan Gym Team Sedlčany) (MP3)
• 3. Josef Hrubý (ASK Blansko)
• 4. Luboš Kuběnka (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 6. Michal Šáda (Fitnesscentrum Dobříš)
• 7. Marek Škodák (Fitness Centrum Iva Orlová)

Kulturistika muži do 82,5 kg

• 1. Jakub Antalík (Survival Team) (MP3)
• 2. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
• 3. René Gorol (Bodyland Ostrava)
• 4. Jiří Holásek (Metal Gym Moravská Třebová)
• 5. Josef Kadeřábek (Extrifit Gym Rumburk)
• 6. Martin Novotný (Urtica Kopřivnice)
• 7. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 8. Aleš Zelinka (Fit klub Ludvík)

Kulturistika muži do 90 kg

• 1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Rostislav Čech (TJ Spartak Třebíč)
• 3. Josef Kašpar (FC Aura Plzeň)
• 4. Jan Machač (TJ Valašské Meziříčí) (MP3)
• 5. Rudolf Pinkas (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Jiří Schäfer (Fit klub Ludvík)
• 7. Michal Trykar (FC Aura Plzeň) (MP3)

Kulturistika muži nad 90 kg

• 1. Jakub Caha (SC KAZE Telč)
• 2. David Frýba (Posilovna SA Jičín)
• 3. Lukáš Hnátko (Posilovna SA Jičín) (MP3)
• 4. Radim Kučera (Fitcentrum R5 Praha)
• 5. Jan Navrátil (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Martin Polák (SK Quatro Fitness Ostrava)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness sport klub Kadaň)
• 2. Marcel Branda (Akademie Ronnie.cz) (MP3)
• 3. Roman Hudeczek (Bodyland Ostrava)
• 4. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Petr Kadlec (Fitness 3000 Brno)
• 6. Petr Mohyla (SK Radoch Ostrava Poruba)
• 7. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D & K Červený Kostelec) (MP3)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Petr Bahník (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 2. Tomáš Chudoba (Fit klub Ludvík)
• 3. Josef Čamra (Akademie Ronnie.cz) (MP3)
• 4. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Stanislav Man (Cardiofitness II.)
• 6. Boris Orava (Fitness Korzo Šumperk)
• 7. Michal Švestka (MD Fitness Lanškroun)

Fitness ženy

• 1. Jitka Raclavská (M.D. Posilovna Brno)
• 2. Denisa Šťastná (Fitpeople Jihlava) (MP3)

Fitness muži

• 1. Tomáš Murčo (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Ondřej Ságner (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Lukáš Špaček (FC KARO Slavia Havířov)

Kulturistika ženy

• 1. Eva Horňáková (V.I.P. GYM České Budějovice)
• 2. Lucie Limbrunnerová (Fitnesscentrum Duna Děčín)
• 3. Lenka Mrkvová (Fitcentrum Dragon)
• 4. Ludmila Šircová (Fitness Club TJ Agro Kolín) (MP3)

Kulturistika ženy masters

• 1. Eva Horňáková (V.I.P. GYM České Budějovice)
• 2. Kateřina Sovová (Gym Blue Sun)

Bodyfitness ženy do 160 cm

• 1. Miroslava Kalábová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Barbora Kosinová (Akademie Ronnie.cz)
• 3. Iveta Munduchová (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bodyfitness ženy do 164 cm

• 1. Jaroslava Brzáková (Cardiofitness II.)
• 2. Lucie Demčáková (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Simona Mročková (SK Quatro fitness Ostrava)
• 5. Jitka Šnerchová (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 6. Pavlína Tejklová (MD Fitness Lanškroun)

Bodyfitness ženy nad 164 cm

• 1. Jitka Čtvrtečková (Sport centrum Topas Neratovice)
• 2. Gabriela Gabrielová (Sportcentrum Cheb)
• 3. Eva Konůpková (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Monika Musilová (TJ Tesla Brno)
• 5. Šárka Pícková (Akademie Ronnie.cz)
• 6. Aneta Pokorná (Fitness Factory Jihlava)
• 7. Michaela Růžičková (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 8. Denisa Šťastná (Fitpeople Jihlava)
• 9. Eva Vlachová (Mega Fitness Praha)
• 10. Eva Vomáčková (TJ Sokol Kostelec nad Černými Lesy)

Bodyfitness ženy masters nad 35 let

• 1. Jaroslava Brzáková (Cardiofitness II.)
• 2. Radmila Grešová (SK Přerov)
• 3. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Maryla Kubiena (Profi Fitness Jurys Český Těšín)
• 5. Eva Vomáčková (TJ Sokol Kostelec nad Černými Lesy)

Kulturistika smíšené páry

• 1. Pavlína Tejklová a Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• další páry se mohou nahlásit v den konání soutěže

Kulturistika masters muži
- 40 - 50 let - do 80 kg

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness sport klub Kadaň)
• 2. Petr Havlík (TJ Slovan Moravská Třebová)
• 3. Petr Kukal (Fitness Club TJ Agro Kolín)

Kulturistika masters muži
- 40 - 50 let - nad 80 kg

• 1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Richard Kobr (TJ Lokomotiva Beroun)
• 3. Jiří Schäfer (Fit klub Ludvík)
• 4. Michal Sedláček (TJ Lokomotiva Beroun)
• 5. Rudolf Wolny (TJ TŽ Třinec)

Kulturistika masters muži - 50 - 60 let

• 1. Blahoslav Dohnal (Fitness Club TJ Agro Kolín) (MP3)
• 2. Josef Hrubý (ASK Blansko)
• 3. Manfred Jakl (City Fitness Centrum Hořice)
• 4. Ladislav Thun (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 5. Slavomír Titěra (Fit Club Wendy Liběchov)
• 6. Kamil Vodecký (SK Správní chlapi Hlučín)

Kulturistika masters muži - nad 60 let

• 1. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
• 2. Vladimír Dostál (Extrifit Gym Rumburk)
• 3. Jiří Faflík (FC SKP Ústí nad Labem)
• 4. Jaroslav Kokeš (FSC Kadaň)

Bikiny ženy (do 168 cm)

• 1. Kateřina Číhalová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Beata Dohnanská (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Jana Gruberová (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Vendula Kůlková (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Michaela Masslová (InCore Fitness Brno)
• 6. Eva Nutilová (Profi Gym Středokluky)
• 7. Sára Sluková (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Bikiny ženy (nad 168 cm)

• 1. Petra Kolářová (Fitcentrum R5 Praha)
• 2. Vladimíra Krásová (BBC Praha)
• 3. Valeriya Peršina (Delta Fitness Praha)
• 4. Radka Prášková (Fitness Meteor Třemošná)
• 5. Anna Schmidtová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Zlatka Stejskalová (MD Fitness Lanškroun)


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínArnold Schwarzenegger: velký narozeni...
Jarda 74 (07:08) • Kdysi jsem četl o AS vše co bylo dostupné. Když jsem v knihkupectví objevil nějakou kni...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení soutěže Wings of Strength Chicago 2021
Zodiak411 (22:05) • To dlouhodobě nic neřeší :) Opět se začnou vyskytovat závodníci, co budou trend posunov...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení soutěže Wings of Strength Chicago 2021
LeToucan (21:10) • Zavést novou kategorii, jako je u nás physique a muscular physique :)
magazínArnold Schwarzenegger: velký narozeni...
JirH (20:43) • Super článek ,děkuji Vám pane Švube!
magazínJ&M podcast: Zhodnocení soutěže Wings of Strength Chicago 2021
Zodiak411 (20:28) • Sorry, ale co s tím chceš dělat? Chceš tlačit do popředí hůř nachystané závodníky na úk...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie