Reklama:

IFBB Diamond Cup
Malta 2017: první výsledky!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


IFBB DIAMOND CUP MALTA 2017 - 12. - 16. 4. 2017, Malta
Češi před Diamond Cup:
Veronika ZemanováEva HavelkováVeronika JavorskáAndrea RemeňováArleta Krausová
Alena HatvaniJiří MalířMiroslav PřibáňPatrik PeckaTomáš KoutníkVojtěch TrnkaJiří VacekJiří Surý
Info z Diamond Cup:
z místa dění - 6 medailí!výsledky a fotografie
Z Diamond Cup očima závodníků, rozhovory:
Veronika Javorská

Doplněno (17. 04. 2017, 08:18):

Středomořská Malta v neděli 16. dubna přivítala mezinárodní amatérskou soutěž v kulturistice a fitness IFBB Diamond Cup Malta, která se odehrála i za poměrně početné účasti českých závodníků. Dříve, než z místa konání klání dorazí kompletní výsledky, máme pro Vás první kusé informace o tom, jak se našim dařilo.

Skvěle se vedlo oběma našim závodnicím, které se představily ve physique žen. Veronika Javorská (kategorie do 163 cm) i Alena Hatvani (nad 163 cm) totiž shodně vybojovaly vítězství, přičemž Veronika Javorská později uspěla i v souboji o celkový triumf. Dařilo se také Arletě Krausové, která si v devítičlenném startovním poli bodyfitness žen do 163 cm došla pro cenné stříbro. Medaili si z Malty bude odvážet i Miroslav Přibáň, jenž ve physique mužů do 182 cm vybojoval bronz. Třetí místo pak vybojovala i Eva Havelková, která nastoupila v bikiny fitness žen nad 172 cm.

Jiří Malíř jako jediný z našich účastníků soutěže na IFBB Diamond Cup Malta nastoupil ve dvou kategoriích a ve physique juniorů open podobně jako předchozí zmínění čeští závodníci dosáhl na medaili, když mu patří třetí místo. Ve physique mužů do 178 cm pak skončil osmý.

Ačkoliv dalším našim zástupcům na soutěži medaile tentokrát unikla, i tak z Malty domů povezou pěkné výsledky. Tomáš Koutník v kulturistice mužů do 80 kg vybojoval čtvrté místo, totožného umístění dosáhl také Vojtěch Trnka, který mezi kulturisty nastoupil v pětaosmdesátce. Pátou příčku vybojoval Jiří Vacek (kulturistika mužů do 100 kg), šestý skončil Patrik Pecka (physique mužů muscular).

Andrea Remeňová (bodyfitness žen nad 168 cm), Veronika Zemanová (bikiny fitness žen do 172 cm) a Jiří Surý se do šestičlenného finále na soutěži neprobojovali.


Více informací ze soutěže pro Vás připravujeme.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Nadpis:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínAnna Slavíčková a Kamil Dušejovský ús...
Marczus (10:25) • K úspěchům gratuluji. Pouze nevěřím vlastním očím, když čtu ty kategorie. Classic physi...
magazínTréninkový videolog: Boris Orava (02/...
Sanr11 (07:49) • Jediný vlog který sleduju celý bez přeskakování. Topova technika ,dobré rady no super,...
magazínTréninkový videolog: Boris Orava (02/...
eraZ (21:46) • Parádny videológ, rádosť sledovať *79* *79* Už tomu chýba len aby bol trochu častejšie...
magazínFoto: Lukáš Osladil a Tomáš Kašpar na...
mr.kvadriceps (20:45) • myslím, že Lukáš je ještě o chlup připravenější, ale PEVAN taky pecka
magazínFoto: Lukáš Osladil a Tomáš Kašpar na...
willy666 (20:32) • ked si odmyslim TOP 6 na Mr Olympia, nevidim tam nikoho koho by Lukas nemohol porazit.....Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra