Reklama:

IFBB Diamond Cup 2016:
kompletní výsledky s body

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


DIAMOND CUP 2016 - 20. - 21. 5. 2016, Slovensko
Češi před Diamond Cup:
bikiny: Nikola Cihlářová • Štěpánka Weissová • Kateřina Berdychová • Andrea Moleková • Anna Faltová
Nikol Raszyková • Kateřina Berdychová • bodyfitness: Petra Štruncová • Tatiana Naddennaia • Veronika Zubačová
physique: Shepol Lopehs • Radim Mahovský • Stanislav Paseka • Bedřich Hrbáček • Aleš Lamka
Viktor Minář • Miroslav Přibáň • Lukáš Macek • Oleg Malyshev • Panos Plangesis • Ondřej Kmošťák • Petr Jaroš
kulturistika: Petr Vogel • Roman Širlo • Miroslav Hanák • Martin Lešenar • František Huf • Jakub Caha • Pavel Dvořák • Jan Turek • Radek Čejka • klasika: Jan Rys • Karel Slavík
Info z Diamond Cup:
program z místa děnífotogalerie sobota fotogalerie neděle
výsledky a fotografie - 13 medailí!kompletní výsledky s body
Rozhovory s vítězi:
Ondřej KmošťákJan Turek
Nikol RaszykováPetra Štruncová

IFBB Diamond Cup 2016 - finálové výsledky
IFBB Diamond Cup 2016 - sobotní galerie
IFBB Diamond Cup 2016 - zprávy z místa dění

Žilinská DOXXbet Aréna ve dnech 21. a 22. května hostila mezinárodní amatérskou soutěž IFBB Diamond Cup 2016, na které podobně jako na amatérských Olympiích nebo amatérských kláních Arnold Classic byly ve hře profi karty. Šanci zamířit do profesionálního tábora přitom tentokrát měli získat absolutní vítězové zápolení v kulturistice mužů, physique mužů a bodyfitness žen a dvě nejlepší účastnice souboje o celkový triumf v bikini fitness žen.

Možnosti zabojovat nedaleko od domova o přízeň rozhodčích využily také více než tři desítky českých závodníků, z nichž se nejlépe dařilo Ondřejovi Kmošťákovi, jenž se ve physique mužů jako šampión kategorie nad 178 cm probojoval k absolutnímu prvenství a tím i k profesionální kartě.

V dalších kategoriích v absolutce uspěli Karol Stuglik (kulturistika mužů), Nikolett Vasvári (bodyfitness žen) a Saskia Cakoci (bikini fitness žen), za níž se v celkovém pořadí ke druhé příčce probojovala Yana Kuznetsova.

Za soutěží, na které kromě Ondřeje Kmošťáka z našich závodníků zlaté medaile vybojovali i Jan Turek (kulturistika mužů nad 100 kg), Nikol Raszyková (bikini fitness žen masters nad 35 let), Petra Štruncová (bodyfitness žen do 163 cm) a Shepol Lopehs (physique mužů do 170 cm), se nyní ohlížíme prostřednictvím kompletních výsledků s body.

Fitness žen

p. č. jméno stát 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 102 Nikolett Szabó Maďarsko 5 5 10
2. 103 Kitti Ofella Maďarsko 10 10 20

Physique mužů do 170 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 197 Shepol Lopehs Česká republika 10 7 7
2. 198 Renatas Suleimanovas Litva 7 8 8
3. 196 Paolo Rinaldi Itálie 13 17 17
4. 193 Radim Mahovský Česká republika 20 19 19
5. 195 Henrich Mrúz Slovensko 24 23 23
6. 194 Stanislav Paseka Česká republika 30 30 30

Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 203 Aleksandr Timofeev Rusko 5 5 5
2. 202 Peter Bukovnik Slovinsko 12 12 12
3. 205 Tomáš Velebír Slovensko 14 16 16
4. 206 Aleš Lamka Česká republika 18 17 17
5. 204 Bedřich Hrbáček Česká republika 24 24 24
6. 201 Peter Prokšej Slovensko 30 29 29

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 213 Maxime Parisi Francie 8 9 9
2. 217 Róbert Kohút Slovensko 9 10 10
3. 216 Petter Orvik Norsko 14 16 16
4. 212 Peter Košarko Slovensko 22 20 20
5. 215 Radzislaw Daszkiewich Irsko 28 23 23
6. 218 Panos Plangesis Česká republika 27 25 25
7. 210 Lukáš Macek Česká republika 36
8. 214 Peter Kincel Slovensko 39
9. 211 Srdjan Juncaj Černá Hora 42

Physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 223 Ondřej Kmošťák Česká republika 8 8 8
2. 229 Romane Lanceford Velká Británie 17 11 11
3. 221 Abies Nosa Velká Británie 12 13 13
4. 235 Valentino Soekha Nizozemsko 16 18 18
5. 239 Jure Stegu Slovinsko 30 27 27
6. 231 Viktor Minář Česká republika 31 28 28
7. 234 Norbert Adamec Slovensko 32
8. 233 Rastislav Valent Velká Británie 44
9. 222 Miroslav Přibáň Česká republika 47
10. 226 Tomáš Hricko Slovensko 48
11. 232 Jaani Inkinen Finsko 56
12. 237 Grzegorz Mizera Polsko 56
13. 241 Lukáš Biňas Slovensko 64
14. 224 Petr Jaroš Česká republika 67
15. 230 Bahattin Cemali Turecko 75
225 Daniel Szuts Maďarsko
227 Viktor Vincze Slovensko
228 Demitris Patsalos Kypr
236 Oleg Malyshev Česká republika
238 Marek Pavúk Slovensko
240 Peter Straňák Slovensko

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 223 Ondřej Kmošťák Česká republika 5 5
2. 203 Aleksandr Timofeev Rusko 11 11
3. 197 Shepol Lopehs Česká republika 16 16
4. 213 Maxime Parisi Francie 17 17

Kulturistika juniorů

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 174 Patrik Valach Slovensko 12 6 18
2. 175 Petr Vogel Česká republika 22 11 33
3. 176 Roman Širlo Česká republika 30 14 44
4. 171 Edgaras Gladas Litva 38 19 57
5. 173 Marek Janidžar Slovensko 46 26 72
6. 172 Matúš Grznár Slovensko 58 29 87

Bikini fitness žen masters nad 35 let

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 71 Nikol Raszyková Česká republika 5 5
2. 74 Katalin Egervari Maďarsko 11 11
3. 72 Kateřina Berdychová Česká republika 18 18
4. 73 Aurelia Bissoli Itálie 20 20
5. 70 Õnnela Raudsepp Estonsko 22 22

Klasická kulturistika mužů

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 182 Jacek Ratusznik Polsko 5 10 6 16
2. 180 Jan Rys Česká republika 13 26 16 42
3. 188 Jacek Malagocki Irsko 16 34 11 45
4. 183 Matej Križnik Slovinsko 16 30 24 54
5. 186 Keywan Nabii Norsko 24 52 22 74
6. 185 Boris Palovič Slovensko 31 58 27 85
7. 191 Vladimír Klubert Slovensko 35
8. 190 Milan Dlhý Slovensko 39
9. 189 Milan Korchan Slovensko 45
10. 181 Karel Slavík Česká republika 50
11. 187 Miroslav Baumann Slovensko 55
NC 184 Andraž Kavka Slovinsko

Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 159 Arvydas Mickus Litva 12 8 20
2. 158 Jakub Potocki Polsko 18 10 28
3. 161 Roland Brosman Slovensko 30 14 44
4. 157 Jörg Kapfer Rakousko 40 18 58
5. 155 Radek Čejka Česká republika 50 25 75
6. 160 Pavel Dvořák Česká republika 60 30 90
7. 156 Miroslav Baumann Slovensko 70 35 105

Kulturistika mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 164 Wolfgang Schober Rakousko 10 6 16
2. 168 Mintyo Lasaosa Španělsko 22 10 32
3. 166 Jozef Píry Slovensko 30 15 45
4. 167 Eduard Cigáň Slovensko 38 19 57
5. 165 Ioannis Vasalos Řecko 48 25 73
6. 169 Emil Kopšík Slovensko 60 29 89

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 81 Petra Štruncová Česká republika 8 8 8
2. 84 Renata Marcinkutė Litva 11 11 11
3. 80 Veronika Zubačová Česká republika 21 19 19
4. 79 Zdenka Dobiášová Slovensko 20 19 19
5. 83 Tatiana Naddennaia Česká republika 18 22 22
6. 78 Zuzana Buchtová Slovensko 28 28 28
7. 82 Jana Haninová Slovensko 35 35 35

Bodyfitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 90 Nikolett Vasvári Maďarsko 6 10 10
2. 88 Nikola Hincová Slovensko 10 11 11
3. 97 Lucia Košecká Slovensko 17 15 15
4. 89 Aikaterini Megalou Řecko 17 16 16
5. 100 Eva Kvasničková Slovensko 25 25 25
6. 98 Dominika Bajtgovská Slovensko 34 29 29
7. 91 Gabriela Vodilová Slovensko 34
8. 95 Anita Kuczmanová Slovensko 37
9. 96 Martina Balážová Slovensko 45
10. 92 Dorka Kováčiková Slovensko 51
11. 94 Barbora Paprancova Německo 58
12. 99 Alžbeta Mokrá Slovensko 58
13. 93 Andrea Farbaková Slovensko 61

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 90 Nikolett Vasvári Maďarsko
2. 81 Petra Štruncová Česká republika

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 109 Michal Kertés Slovensko 16 8 24
2. 105 Alexandre Bozonet Francie 20 18 38
3. 108 Rafal Domin Polsko 32 12 44
4. 107 Edgaras Gladas Litva 34 16 50
5. 104 Keywan Nabii Norsko 54 26 80
6. 110 Jaroslav Packo Slovensko 60 28 88
7. 106 István Kasza Maďarsko 64 34 98

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 113 Norbert Zajac Slovensko 10 5 15
2. 111 Dawid Geler Irsko 28 14 42
3. 114 Miroslav Hanák Česká republika 30 15 45
4. 112 Roderick Theuma Malta 34 16 50
5. 115 Mário Kraus Slovensko 50 25 75

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 117 Tomáš Tabačiar Slovensko 16 5 21
2. 119 Samir Troudi Švédsko 14 10 24
3. 118 Andrius Račiūnas Litva 30 15 45

Kulturistika mužů do 95 kg

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 129 Roman Vavrečan Slovensko 6 12 5 17
2. 124 František Huf Česká republika 9 18 10 28
3. 125 Jakub Potocki Polsko 16 30 15 45
4. 130 Pavel Hochman Slovensko 19 40 20 60
5. 127 Martin Varga Slovensko 26 52 27 79
6. 126 Christian Berger Rakousko 29 58 26 84
7. 128 Mounir Hezami Rakousko 35
NC 123 Martin Lešenar Česká republika

Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 136 Karol Stuglik Irsko 8 14 6 20
2. 139 Arvydas Mickus Litva 8 20 10 30
3. 140 Martin Nemec Slovensko 16 28 15 43
4. 135 Athanasios Attilakos Řecko 18 38 18 56
5. 138 Marek Fencl Slovensko 25 50 25 75
6. 137 Jörg Kapfer Rakousko 30 60 30 90
7. 133 Jakub Caha Česká republika 36
8. 134 Pavel Dvořák Česká republika 39

Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 144 Jan Turek Česká republika 9 16 11 27
2. 149 Ivan Vodyanov Rusko 12 22 13 35
3. 147 Béla Kökény Maďarsko 14 28 11 39
4. 153 Lukas Gabris Velká Británie 15 32 16 48
5. 152 Roland Brosman Slovensko 25 50 25 75
6. 151 Maciej Kieltyka Polsko 31 60 30 90
7. 148 Piotr Ševčenko Litva 39
8. 150 Markus Rinse Švédsko 41
9. 143 Sergei Agunovich Bělorusko 44
10. 146 Konstantinos Agallopoulos Řecko 44
NC 145 Radek Čejka Česká republika

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 136 Karol Stuglik Irsko 5 5
2. 144 Jan Turek Česká republika 7 7
3. 117 Tomáš Tabačiar Slovensko 9 9
4. 129 Roman Vavrečan Slovensko 10 10
5. 113 Norbert Zajac Slovensko 15 15
6. 109 Michal Kertés Slovensko 18 18

Bikini fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 7 Sabina Pleváková Slovensko 5 5
2. 1 Iveta Kuglerová Slovensko 14 14
3. 4 Zuzana Gabrišková Slovensko 16 16
4. 5 Katalin Egervari Maďarsko 17 17
5. 2 Anastasija Sidorevič Litva 23 23
6. 6 Rachelle van Koningsbruggen Nizozemsko 31 31
7. 3 Nikoletta Varga Maďarsko 33 33

Bikini fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 18 Yana Kuznetsova Rusko 5 5 5
2. 19 Anastasiya Samoilenko Rusko 14 13 13
3. 15 Valerija Slapnik Slovinsko 16 18 18
4. 23 Andrea Nuemannová Slovensko 19 20 20
5. 22 Štěpánka Weissová Česká republika 21 21 21
6. 16 Nastassia Haleyeva Bělorusko 33 28 28
7. 21 Nikola Cihlářová Česká republika 37
8. 20 Edyta Tamilenska Polsko 38
9. 17 Martina Pavlovičová Slovensko 45
10. 24 Tina Blažič Slovinsko 47

Bikini fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 29 Federica Gobbetti Itálie 11 12 12
2. 30 Renáta Sekeráková Slovensko 10 13 13
3. 35 Evgeniia Krasnova Rusko 20 16 16
4. 27 Kateřina Berdychová Česká republika 14 17 17
5. 34 Andrea Moleková Česká republika 23 23 23
6. 32 Janka Medunová Slovensko 29 25 25
7. 31 Aurelia Bissoli Itálie 32
8. 33 Õnnela Raudsepp Estonsko 38
NC 28 Zsófia Czifra Maďarsko

Bikini fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 48 Veronika Guľášová Slovensko 10 10 10
2. 47 Nikol Raszyková Česká republika 12 15 15
3. 49 Jana Milová Slovensko 32 16 16
4. 40 Elina Svetlana Rusko 14 17 17
5. 42 Sandra Horňáková Slovensko 23 22 22
6. 39 Leonetta Tarcsa Maďarsko 19 23 23
7. 41 Elis Naumanis Irsko 35
8. 45 Reet Reimets Estonsko 36
9. 43 Kristina Narbutaitytė Litva 46
10. 46 Monika Kotecka Irsko 49
11. 44 Anna Faltová Česká republika 52

Bikini fitness žen nad 169 cm

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 56 Saskia Cakoci Slovensko 5 5 5
2. 55 Helga Stibi Irsko 13 14 14
3. 61 Yevheniia Suprun Ukrajina 17 16 16
4. 60 Diana Stankejeva Litva 17 19 19
5. 54 Rita Major Maďarsko 23 22 22
6. 58 Agnė Jonaitytė Litva 34 26 26
7. 64 Jagienka Kaminska-Maria Španělsko 36
8. 65 Natalia Trifanova Rusko 40
9. 66 Shirley van den Bos Nizozemsko 40
10. 59 Paulína Melišková Slovensko 48
11. 57 Anna Csukovits Maďarsko 58
12. 52 Rasa Selemonavičiūtė Litva 59
13. 53 Vasiliki Papachristou Řecko 61
14. 62 Aliaksandra Papova Bělorusko 64
15. 63 Esther Steiner Rakousko 74

Bikini fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 56 Saskia Cakoci Slovensko 3 3
2. 18 Yana Kuznetsova Rusko 6 6
3. 7 Sabina Pleváková Slovensko 9 9
4. 48 Veronika Guľášová Slovensko 12 12
5. 29 Federica Gobbetti Itálie 15 15


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Nadpis:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 44 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNorbert Zajac je připraven bojovat na...
Endo (09:52) • Neporovnával by som pretekárov z rôznych kategórii. Noro vyzerá, že svoju kategóriu by...
magazínNorbert Zajac je připraven bojovat na...
blade_123 (04:46) • Ano som si toho vedomy uvifime co z toho vyjde dneska kazdopadne vdaka! Norbert Zajac
magazínNorbert Zajac je připraven bojovat na...
amoresPE (17:08) • Vysekanost super, urcite spravi dobry vysledok. Ale treba tam do buducna este nalepit v...
magazínVideo: kulturistika mužů a physique ž...
DiamonD123 (15:25) • Fuuuuj, svalnaté ženské, které vypadají jako chlapi. Na videu to vypadá hůř, než na fot...
magazínFantastický Sasan Heirati: pózování p...
maxpoint97 (13:08) • Kalifornii Sasan vyhraje. Myslim, že padlo dost hejtu na to, jak dopadl na NY, takže si...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra