Reklama:

GP PEPA Opava 2013 - výsledky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
HI-TEC Nutrition GP: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
KONDIČNÍ SOUTĚŽE
GP Ostrava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5
GP Jalex Krnov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5
Smartlabs Cup Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5
Golem Classic K. Hora: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5videoreport
GP Ronnie.cz Březnice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideoSport 5videoreport
PO SOUTĚŽÍCH
Po kondičních: očima závodníkůočima L. Kaňky očima D. Ulbrichta

Níže naleznete výsledkové listiny soutěže Grand Prix PEPA Opava 2013, která se konala v sobotu 5. října ve Slezském divadle v Opavě.

Přímý přenos jste mohli sledovat na adrese tv.ronnie.cz/live. Fotogalerii ze soutěže naleznete v tomto článku.




Physique muži

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. celk.
1. 114 Marius Cserniewicz Polsko 1989 4 4 8
2. 109 Marcin Debkowski Polsko 1973 5 5 10
3. 85 Grzegorz Placzkowski Polsko 1983 9 9 18
4. 86 Jakub Kiovský Klub kulturistiky Ostrava 1991 11 13 24
5. 110 Martin Blicha VTJ Liptovský Mikuláš 1991 16 14 30
6. 61 Vladimír Hess Slovensko 1983 14 17 31
7. 113 Richard Bilík FC KARO Slavia Havířov 1979 23 - 23
8. 163 František Novák SK Brno 1989 24 - 24
9. 97 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 27 - 27
10. 62 Filip Farka Slovensko 1988 30 - 30
11. 66 Petr Živný HIT Fitness Flora 1979 33 - 33

Kulturistika muži do 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 96 Marius Balazinski Polsko 1970 80 5 3 8 11
2. 106 Peter Kokoška Slovensko 1974 80 5 6 10 16
3. 93 Rolandas Žeimys Litva 1973 78 9 9 18 27
4. 102 Pavel Balog Delta Fitness Praha 1989 68 14 12 24 36
5. 105 Jakub Vrábel SK PEPA Centrum Opava 1975 71 14 15 30 45
6. 98 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 75 18 17 36 53
7. 70 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 79 19 - - 19

Kulturistika muži do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 95 René Gorol Bodyland Fitness Ostrava 1990 82 3 5 6 11
2. 89 Tomáš Tabašiar Slovensko 1985 87 9 5 12 17
3. 87 Jakub Potocki Polsko 1971 90 8 8 18 26
4. 103 Filip Grznár Meteor Fitness Třemošná 1985 87 9 15 24 37
5. 67 Ott Kiivikas Estonsko 1977 89 15 13 28 41
6. 104 Thielman Kevin Thomas Holandsko 1983 85 20 18 36 54
7. 192 Jiří Plic Siwi Fitness 1987 90 20 - - 20
8. 99 Jakub Antalík Survival Team 1986 85 21 - - 21
9. 111 Van De Velde Jacob Holandsko 1979 87 27 - - 27
10. 115 Jiří Vacek T&M Olympia Fitness Praha 1987 82 30 - - 30

Kulturistika muži nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 90 Tomáš Kašpar Extrifit Club 1979 115 4 4 6 10
2. 75 Roman Horák SK kulturistiky Přerov - Předmostí 1980 104 6 6 12 18
3. 94 Raylison Antonio Mria Holandsko 1982 107 7 9 18 27
4. 77 Andrzej Kolodzijeczyk Polsko 1975 116 12 10 18 28
5. 107 Tomas Kudelis Litva 1978 105 15 15 30 45
6. 108 Linas Račas Litva 1975 97 18 17 36 53
7. 69 Guran Bartosz Polsko 975 102 21 - - 21
8. 100 Michal Koziarski Polsko 1981 95 24 - - 24
9. 58 Vlastimil Kalaš T&M Olympia Fitness Praha 1979 106 26 - - 26

Klasická kulturistika muži

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 101 Tomasz Kornalewski Polsko 1981 180,5 88 3 6 5 11
2. 112 Marius Arlauskas Litva 1986 180,5 85 6 12 4 16
3. 88 Petr Polák Klub kulturistiky Ostrava 183,0 91 8 18 9 27

Kulturistika masters muži

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 96 Mariusz Balazinski Polsko 1970 80 3 3 6 9
2. 87 Jakub Potocki Polsko 1971 90 9 6 14 20
3. 93 Rolandas Žeimys Litva 1973 6 9 16 25
4. 81 Eduard Cigan Slovensko 1966 83 13 17 24 41
5. 70 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 79 15 15 30 45
6. 76 František Vincourek SK PEPA Centrum Opava 1966 83 18 14 36 50
7. 91 Jiří Faflík Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1948 83 21 - - 21

Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát
1. Tomáš Kašpar Extrifit Club


Bodyfitness ženy

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. celk.
1. 49 Viktoria Petraikite Litva 1986 4 4
2. 55 Joanna Ucinska Polsko 1978 8 8
3. 54 Petra Mazačová Fitness U Pešků Liberec 1976 10 10
4. 51 Jana Mišutová Slovensko 1987 13 13
5. 52 Šárka Dědková Big1One Fitness 1978 13 13
6. 56 Maja Debska Polsko 1983 15 15
7. 50 Margita Zámolová AKV Ella Studio Jesenice 1971 18 18
8. 46 Jitka Capoušková Fit klub Ludvík 1980 22 22
Veronika Žižková T&M Olympia Fitness Praha
Jana Hartmanová Meteor Fitness Třemošná
Renata Křemenáková Meteor Fitness Třemošná
Marcela Sľúková Arny Gym Club
Mónika Szcepanowszky Maďarsko
Aneta Michalak Polsko
Jana Kobrtová Španělsko

Bikiny fitness

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. celk.
1. 12 Eller-Nabi Egle Estonsko 1983 3 3
2. 37 Reet Reitmens Estonsko 1985 11 11
3. 26 Laura Kumavičiene Litva 1982 11 11
4. 30 Sandra Syčiova Litva 1986 12 12
5. 20 Paula Banot Polsko 1988 13 13
6. 35 Stanislava Pritrská Slovensko 1980 19 19
7. 13 Hanna Garboš Polsko 1988   20 20
8. 34 Ceglarska-Wojciak Marta Polsko 1985 21 21
9. 29 Karolína Machová PeVan Gym Team Sedlčany 1991 23 23
Helena Boubínová PeVan Gym Team Sedlčany
Alena Burešová BBC Praha
Daniela Dostálová Slovensko
Dana Hroudová Delta Fitness Praha
Veronika Javorská BBC Praha
Petra Martínková Delta Fitness Praha
Michaela Masslová InCore Fitness
Iveta Myslivečková BBC Praha
Martina Palkociová FC KARO Slavia Havířov
Andrea Siváková BBC Praha
Jana Slívová Fitcentrum Assen Ostrava
Adéla Storzerová Extreme Fitness Kroměříž
Zuzana Třetinová FC KARO Slavia Havířov
Jana Waclawková SIWI Fitness Brno
Gabriele Valentaite Litva
Grete Lebeděva Litva
Michaela Brutenič Slovensko
Alicia Tuduj Polsko
Arleta Marcyerzynska Polsko
Nikola Jánská SK PEPA Centrum Opava
Simona Vicherková SK PEPA Centrum Opava

Ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát
1. Viktoria Petraikite Litva


Fitness dětí (dívky)

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 3 Petra Filová SK Moog Brno 1998 5 4 5 9
2. 5 Barbora Šalamounová SK Moog Brno 1999 7 9 7 16
3. 7 Veronika Dubová SK PEPA Centrum Opava 2000 14 12 15 27
4. 9 Tereza Králová SK PEPA Centrum Opava 1999 14 17 13 30

Fitness dětí (chlapci)

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 2 Martin Fiala SK Moog Brno 2000 5 4 4 8
2. 10 Adam Fiala SK Moog Brno 2005 8 10 8 18
3. 8 Jan Štěpánek SK PEPA Centrum Opava 2006 13 14 12 26
4. 1 Patrik Košťárek SK PEPA Centrum Opava 2006 15 16 17 33
5. 6 Nikolas Špaček FC KARO Slavia Havířov 2004 20 16 19 35



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Nadpis:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

06.10.12:34 - Dovolil bych si nesouhlasit, sledoval jsem soutěž jak ze z..+4
05.10.22:42LUC - jen bych u Tomáše rád viděl dotahovat pozy a výdrže v nich..
05.10.22:42kubaz - gorol absolutni nadhera, videl jsem ho nazivo v triku a te..+1
05.10.22:11vlkisekk - perfektni zavody, renda pecka, na Tomase se zdaleka nikdo ..+4
05.10.21:25LUC - Myslím si, že tenhle závod už si zaslouží přívlastek LEGE..+3
05.10.21:23Petr Prielozny - Blahopreju poradatelum k hezke soutezi. Rene vypada moc do..+3
05.10.21:18Turakam - Gorol si pripísal pekné skalpy, super, inak pozorujem pekn..+8
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 33 sekundami?



Ronnie.cz (c) 1999 - 2016
Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s. r. o.
Vyhledávání: