Reklama:

Tipovací soutěž 2022
- konečné pořadí

2.413 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

p. nick / jméno plus
body
minus
body
1. MrkevZ 16 -147
2. Meda87 15 -171
3. Josef Volf 14 -121
4. LeToucan 14 -160
5. Honza45 13 -122
6. Zodiak411 13 -140
7. Jakub270216 13 -144
8. Mr.Rob.Zombie 13 -147
9. seul 13 -155
10. Arweska 12 -114
Další soutěžní ročník borců z profesionální ligy IFBB Jima Maniona je už několik týdnů za námi a spolu s ním za sebou máme také další seriál tipovaček, ve kterém jste mohli sázet na to, jak si na vybraných kláních hvězdy současné scény povedou. Dnes nadešel čas, abychom Vám přinesli souhrnné vyhodnocení celé série tipovaček. Do osmi kol tipovací soutěže se v rámci jejího šestnáctého ročníku zapojilo přes 400 různých sázejících. V každém kole jsme přitom tři nejúspěšnější tipéry odměnili cenami od našich partnerů. Celková hodnota cen se tentokrát vyšplhala na 87.746 Kč, což znamená, že jste v průměru v každé tipovačce hráli o ceny v hodnotě blížící se k 11.000 Kč!

To ale samozřejmě stále není vše. Z výsledků všech kol tipovací soutěže vzniká konečné pořadí a pravidla tipovačky nám ukládají odměnit ještě deset nejlepších tipujících z pohledu celého roku. Odměny tvoří tentokrát doplňky výživy a sportovní potřeby z produkce společností Lionlab, Optimum Nutrition a Ronnie.cz o celkové hodnotě téměř 18.000 Kč! A jak jste tedy v konečném pořadí tipovací soutěže pro rok 2022 dopadli? První kolo, ve kterém jste sázeli na výsledky severoamerického Arnold Classic, se neslo ve znamení bodových žní. Vyhrál soutěžící pod nickem moab. Až ve druhé desítce byl schovaný MrkevZ, přesto si ale zapsal tři důležité body. Druhé kolo, které jsme spojili s New York Pro, vyhrál StanB. MrkevZ byl třetí a s dalšími třemi body se již ujal vedení v průběžném pořadí. Stejný obrázek přineslo i třetí kolo spjaté s portugalským Mr. Big Evolution Pro, v němž zvítězil amoresPE. MrkevZ byl se třemi body na 5. místě a neúnavně držel své vedení. To potvrdilo i 4. kolo, ve kterém jste odhadovali výsledky Wings of Strength Chicago. MrkevZ byl tentokrát druhý se stejným čtyřbodovým ziskem jako vítěz tohoto kola Libca3X. Po čtyřech kolech tak MrkevZ vedl již o pět bodů!

Nepřehlédněte:
Ohlédnutí za sezónou 2022: profesionální liga IFBB Jima Maniona
Mr. Olympia 2022 - výsledky a fotografie
212 Olympia 2022: výsledky a fotografie
EVLS Prague Pro 2022 - výsledky a fotografie
Arnold Classic 2022: výsledky a fotografie

Dosavadní vítězové konečného pořadí
rok tipující
2022 MrkevZ
2021 sethes
2020 nemjana
2019 Meda87
2018 Pally
2017 Ryan91
2016 simins
2015 simins
2014 Mr.Rob.Zombie
2013 rizek51
2012 Bodza
2011 Petr Kučera
2010 Luka
2009 Turakam
2006 Peter Suchý
2005 Black Dragon

V dalším kole spojeném s Arnold Classic UK vyhrál LeToucan, ale obecně se příliš nebodovalo. Následovala tipovačka k EVLS Prague Pro, ve které zvítězil lakatosKE a MrkevZ ztratil dva body ze svého náskoku, když se mu začal přibližovat Jakub270216. V předposledním kole, v němž jste sázeli na složení výsledkové listiny Europa Pro, zvítězil Josef Volf. Bodovali i Meda87, LeToucan, Zodiak411 nebo seul. Všichni zmínění již vedoucímu sázejícímu s nickem MrkevZ byli na dostřel a pořádně na něj dotírali! Nejvíce Meda87, který měl v tu chvíli ztrátu pouhý bod. Naděje na zvrat ovšem zmařili svými umístěními z Olympia Weekendu Hadi Choopan a Angelo Calderón Frias. V posledním kole bylo ve hře tradičně nejvíce bodů, ale výsledky Olympie byly pro Vás vloni až příliš překvapivé. V konečném pořadí poslední kolo v podstatě nic nezměnilo, a tak se již mnohokrát vzpomínaný MrkevZ dočkal vítězství. Jedná se po roce 2018 o jeho druhou účast v první desítce, tentokrát vítěznou. Moc gratulujeme!

V první desítce jsou i další čtyři zkušení a úspěšní tipující. Druhé místo patří soutěžícímu pod nickem Meda87, který v roce 2019 vyhrál a také vloni byl v top 10. Bronzová medaile náleží Josefu Volfovi, pro něhož je to již druhý bronz. Získal jej i v roce 2020. Zmiňme ještě dva velezkušené tipéry. Zodiak411 byl v top 10 v posledních šesti letech pětkrát! Nejlepším umístěním je pro něj bronz z roku 2019. Mr.Rob.Zombie se může pochlubit dokonce šestinásobnou účastí v elitní desítce. Z toho se jednalo v roce 2014 o vítězství a v roce 2015 o 2. místo! Na závěr můžeme zmínit, že loňský vítěz sethes obsadil v tomto roce solidní jednadvacáté místo a znovu tak potvrdil, že se v rozložení sil ve světě profesionálního bodybuildingu vyzná!

Konečné pořadí tipujících z pohledu celého roku 2022

V závěru článku najdete tabulku s pořadím všech zúčastněných mimo první desítku.

1. místo - MrkevZ vyhrává:

2. místo - Meda87 vyhrává:

3. místo - Josef Volf vyhrává:

4. místo - LeToucan vyhrává:

5. místo - Honza45 vyhrává:

6. místo - Zodiak411 vyhrává:

7. místo - Jakub270216 vyhrává:

8. místo - Mr.Rob.Zombie vyhrává:

9. místo - seul vyhrává:

10. místo - Arweska vyhrává:

Proteinový suplement Lean Whey Protein zachovává řadu výhod svého legendárního kolegy 100 % Whey Gold Standard, vedle toho ale přináší řadu benefitů. Obsahuje 71 - 74 % bílkovin a pouhých 0,1 - 0,3 g cukrů v dávce! Je tak nejlepší možnou volbou pro použití v redukčních dietách, samozřejmě ale i v období nabírání svalů. Navíc obsahuje komplex vitamínu a minerálů. Stejně jako všechny produkty Optimum Nutrition se vyznačuje velmi lahodnou chutí.

Nová kniha Daniely Krčové Superdoplňky ve sportovní výživě přináší ucelený pohled do oblasti doplňků stravy a přírodních látek s vědecky podloženým působením na různé oblasti zdraví a kondice, od posílení imunity přes podporu sportovního výkonu a budování svalové hmoty až po zlepšení paměti, zvýšení odolnosti vůči stresu a mnoho dalších účinků. V knize najdete kompletní popisy desítek účinných látek, u každé z nich popis zdrojů, působení v organismu, podrobnosti k dávkování i nejlepšímu načasování a také informace o bezpečnosti. Téměř 50 látek rozpracovaných do detailů, od nejznámějších, jako je kofein, kreatin, synefrin či syrovátkový protein, přes neméně oblíbené, jako je melatonin, rybí olej či echinacea, až po speciality v podobě nootropik, imunomodulátorů nebo adaptogenů. Kniha je psána čtivou a lehce pochopitelnou formou, je určena jak pro všechny sportovce usilující o zlepšení sportovních výkonů, tak pro nesportovce usilující o podporu svého zdraví a vitality.

Šejkr Ronnie.cz má průsvitnou nádobu a černý uzávěr, oranžové malé šroubovací víčko. Nádoba je matná se dvěma hladkými průhledy pro kontrolu náplně. Uzávěr je hladký s matným malým víčkem. Na šejkru je vpředu logo Ronnie.cz v bílo-oranžovém provedení. Po stranách jsou rysky v ml/oz pro odměření. Objem šejkru je 600 ml. Šejkr obsahuje mřížku pro lepší rozmíchání nápoje. Šejkr, který pro jeho design ocení opravdu kdokoli!

Sportovní láhev Ronnie.cz má jedinečný design, který dobře padne do ruky. Jde o lehkou plastovou sportovní láhev o objemu 600 ml pro Váš dokonalý pitný režim. Láhev je v černé barvě s černým lesklým šroubovacím uzávěrem a oranžovým náústkem, průhledná. Na dvou stranách má potisk loga Ronnie.cz v bílo-oranžové barvě. Těsnící uzávěr, posuvný náústek. Na uzávěru jsou matné prolisy proti klouzání. V horní třetině láhve je zúžení pro perfektní a snadné držení s protiskluznou úpravou, láhev tak skvěle sedne i do menší ruky. Stupnice v ml. Výborná pro ředění jakýchkoli nápojů.

Vitamins & Minerals Premium Multicomplex představuje komplexní prémiový produkt s dokonale vyváženým složením obsahující kromě bioaktivních forem vitamínů a chelátově vázaných minerálů řadu dalších zdraví prospěšných látek, jako je koenzym Q10, echinacea, ashwagandha a další, vedle toho ale i probiotické kultury a pět různých trávicích enzymů. Silný obsah účinných látek zajišťuje doplnění 100 % denní doporučené dávky obsažených vitamínů a minerálů, a to s možností výrazně účinnějšího děleného dávkování pro maximální využitelnost a nejnižší možné ztráty. Produkt je ideální pro sportovní i nesportovní veřejnost, splňuje ty nejnáročnější požadavky současné doby - byl uveden na trh v lednu 2023 se složením na základě nejaktuálnějších výzkumů.

Tribulus Terrestris Premium XXL je nejsilnější a nejkomplexnější varianta Tribulu terrestris, jakou jste kdy zkusili. Určena pro muže, kteří usilují o aktivní podporu hladiny klíčových mužských hormonů v těle, které příznivě ovlivňují na straně jedné sportovní i fyzické výkony, na straně druhé výraznou měrou i libido. Výrobce vzal nejsilnější dostupný extrakt Tribulu terrestris a doplnil ho o pokročilé chelátové formy zinku a hořčíku, dále o vitamín B6 (celá trojice je známá jako ZMA či ZMB6) a také extrakt z černého pepře (piperin), který svými účinky dokáže zvyšovat účinnost ostatních látek. Vznikla tak silná a účinná kombinace pro sportovce i nesportovce usilující o podporu hormonálního systému. To vše v extra velkém XXL balení, které obsahuje 180 kapslí (běžná balení tribulu mají 90 - 100 kapslí a zdaleka ne takový obsah účinných látek či sílu extraktu).

Omega 3 patří k nejdůležitějším doplňkům zdravé výživy pro sportovce i nesportovce. Jedná se o nenasycené "zdravé tuky", které jsou v běžné stravě u velké části populace zastoupeny v nedostatečném množství, proto je doplňkový příjem formou suplementu ideální cestou pro dosažení jejich optimálního denního množství. Každá tobolka Omega 3 Premium XXL obsahuje 1000 mg kvalitního rybího oleje s vysokým obsahem omega 3 mastných kyselin, produkt je navíc obohacen o vitamín E. Speciální tobolky zaručují zachování nejvyšší možné kvality obsahu, vysokou stabilitu bez nežádoucí oxidace. Omega 3 Premium XXL jsou doplňkem stravy pro všechny, kdo chtějí aktivně podpořit své zdraví a správnou činnost organismu.

Komplexnější, a tedy i účinnější. To jsou nová BCAA 2:1:1 Premium XXL, která obsahují nejen aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) v nejvyšší možné kvalitě pro znatelnou podporu regenerace a ochranu svalové hmoty, ale také L-arginin alfa-ketoglutarát, což je využitelnější a dražší forma L-argininu pro lepší prokrvení a tím i účinnější distribuci živin do svalů, a navíc ještě vitamín B6 příznivě ovlivňující metabolismus bílkovin a glykogenu a přispívající ke snížení únavy a vyčerpání. To vše ve veganských kapslích a extra velkém XXL balení.

p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
11. PRoman 12 -129 210. Roman21.10 2 -63
12. krispet 12 -130 212. geno123 2 -66
13. decarabas 12 -141 212. scapld17 2 -66
14. Acht 12 -146 214. pemac 2 -73
15. Anna.Bruzek 12 -148 215. richard 2 -76
16. Ryan91 11 -114 216. Zdeněk Mizera 2 -80
17. loop 11 -132 217. vojtam 2 -85
18. Caveman 11 -133 218. DARIUSPULAK 2 -88
19. Marvelous 11 -143 219. Jiří Stejskal 2 -91
20. StanB 11 -160 220. ondroud 2 -98
21. sethes 11 -180 221. janinho 2 -99
22. Coufy 11 -184 222. Vitek31 2 -101
23. Wohyss 11 -192 223. aRGin 2 -115
24. mrph 10 -111 224. Záprtek 2 -118
25. david.lee.hat 10 -130 225. balik 2 -125
26. VR78 10 -143 226. Mindandbody 2 -144
27. Dejf111 10 -154 227. Ján Jagrik 2 -148
28. Peter5420 10 -164 228. fakooo 2 -150
29. Veteran 10 -172 229. LUKASNOVAS 2 -151
30. Dekster 10 -179 230. bohusevzen 2 -155
31. kelevra 10 -182 231. Tibor Kouba 2 -163
32. Tomzda 10 -183 232. Catharin 2 -184
33. Milosek108 10 -218 233. Biganimalmutant 2 -206
34. Jenins11 9 -94 234. jorinek 2 -220
35. Pally 9 -131 235. persie87 2 -303
36. Pikto 9 -140 236. ROMAN ROUPEC 2 -361
37. knoppy 9 -144 237. dorianyates1993 1 -8
38. mp123 9 -148 238. maxpoint97 1 -10
39. roky 9 -150 238. Mikuc 1 -10
40. amoresPE 9 -165 240. Miroslav123 1 -12
41. Papyiy 9 -167 240. Antonín40 1 -12
42. lakatosKE 9 -175 240. Jan Macek97 1 -12
43. CHMEL 9 -180 240. 1Drozd1 1 -12
44. jindra-N 9 -183 244. tumic1 1 -14
45. bbvka 9 -211 244. patrik schaffartzik 1 -14
46. FireLuce 8 -122 244. jardaflex 1 -14
47. Zdeněk Zahálka 8 -144 247. hateitorloveit 1 -15
48. Josef Vinter 8 -156 248. w3rmer 1 -16
48. moab 8 -156 248. frogg 1 -16
50. Libca3X 8 -160 248. Stiso8 1 -16
51. Muriel 8 -163 251. Miloš74 1 -18
52. Petulienka87 8 -208 251. Mirunooo 1 -18
53. Rugget 8 -218 251. Honzapadefit 1 -18
54. dispel 8 -259 251. Turakam 1 -18
55. Kachnaaa 7 -94 255. Misa910 1 -20
56. Houneska91 7 -119 256. Tomáš Linhart 1 -21
57. Filipecek07 7 -128 257. Petulinda 1 -22
58. Pavel Gemsa 7 -146 257. MatyasBrtna 1 -22
59. Pekami 7 -159 257. majkl.kazda 1 -22
60. DerB 7 -172 257. Daniii 1 -22
61. fidosek 7 -174 261. Marek703 1 -23
62. Angelos77 7 -195 262. Filla02 1 -24
63. william888 7 -213 262. jakub02 1 -24
64. supros 7 -237 264. DavidKopr 1 -25
65. MOOG 7 -250 264. Paulie02 1 -25
66. Majke 6 -35 266. Misinko 1 -26
67. dre.mc 6 -54 267. Varlett 1 -29
68. bruzek21 6 -77 267. PavelV 1 -29
69. H_aslam 6 -93 269. Cher 1 -30
70. Midar 6 -100 270. tonysosa 1 -31
71. blade_123 6 -111 271. vladimirmuzikar 1 -32
71. pwheeler 6 -111 271. koala 1 -32
73. nemjana 6 -144 273. Ondrej24 1 -33
74. Milda18 6 -148 274. jaro3 1 -36
75. Francoa 6 -153 274. lukin99 1 -36
76. Doomio 6 -175 274. Alexicek 1 -36
77. LOPO 6 -177 277. Gabriel250 1 -37
78. ondra6 6 -179 278. Sunninko 1 -38
79. Viliamusik 6 -191 279. DRiMR 1 -39
80. mara.vlas 6 -193 280. Lukas107 1 -40
81. RadimBB 6 -201 281. MVojtech92 1 -41
82. md 6 -240 281. rizek51 1 -41
83. Valasekjakub123 6 -250 281. muchynecek 1 -41
84. dozahranici 6 -263 284. JanProv 1 -44
85. accept 6 -292 285. Platom 1 -45
86. deiw 5 -41 285. Dodo123 1 -45
87. MíraG 5 -46 285. Vasek33 1 -45
88. JakubN 5 -59 285. sorathdef 1 -45
89. GeraltRivia 5 -67 289. Kuba05 1 -47
90. aron55 5 -91 290. TomRy 1 -49
91. xxxmarekxxxmlg 5 -114 290. marian603 1 -49
92. jan dziadek 5 -145 290. svehla martin 1 -49
92. Stolkr 5 -145 290. Baflek 1 -49
94. BodyEvolution 5 -153 294. jozi555 1 -50
95. milanjanousek 5 -166 295. Jirka Beránek 1 -52
96. kozenyPesek 5 -169 296. Jana Pavlovičová 1 -53
96. mvojvodikova 5 -169 297. Zeler 1 -55
98. ShDW 5 -188 298. Hospi_fit 1 -56
99. Humanic145 5 -238 299. Firelin 1 -58
100. boris loffler 5 -292 300. Zdenále 1 -60
101. ProElite 4 -8 301. petr_sotona 1 -61
102. xPítrx 4 -35 302. Michal Lagin 1 -62
102. medojedik 4 -35 302. Janika 1 -62
104. Konrad 4 -50 304. Joe11 1 -63
105. Serpentin628 4 -55 305. Ondřej Hrách 1 -64
106. T-rex3 4 -62 306. HaniisLevrone 1 -69
107. PeteSimek 4 -63 307. joseph42 1 -72
108. líbortíbor 4 -65 308. lukenovicky 1 -74
109. Matik2509 4 -73 309. Bonny 1 -78
110. Bleschman 4 -77 309. Icccceman 1 -78
111. MilanHockey 4 -78 311. Frei 1 -79
112. schwimer 4 -94 311. dcbmxx 1 -79
113. Pavel Chovanec 4 -98 313. Petr Gráca 1 -80
114. Daniel-James 4 -101 314. slavia85 1 -83
115. chadsfan 4 -110 315. Duffman1990 1 -88
116. Maxim 4 -111 315. svenh 1 -88
117. holes5 4 -122 317. Bluepitt 1 -90
118. kulturistikabb 4 -130 318. Bazil 1 -91
119. bystri14 4 -131 319. Kouba1988 1 -93
120. scorpionus 4 -134 320. frankie1 1 -94
121. Jan Tesárek 4 -156 321. marek.stit 1 -96
122. Dominik01 4 -163 322. Joey46 1 -97
123. since 4 -164 323. Kissarmy 1 -101
124. shot-putter 4 -170 324. LukasRejhy 1 -103
125. denny_rocx 4 -174 325. Knox 1 -104
126. milenkoburlica 4 -187 326. Narasimha 1 -108
127. mamaja 4 -196 327. korbisko 1 -109
128. tomjarkovsky 4 -198 328. Jakub99 1 -116
129. balbi 4 -200 329. Marťa Štoppl 1 -128
130. owar 4 -206 330. rozi 1 -141
131. Majklozo 4 -207 331. bartekmirek 1 -149
132. kubasbubas 4 -208 332. Radoslav 1 -159
133. harik 4 -214 333. synthrax 1 -162
134. czepa 4 -240 334. tomina 1 -180
135. donk 4 -248 335. Bali 1 -184
136. ondra.me 3 -4 336. Matísek 1 -189
136. KrocanxP 3 -4 337. ondrej brindza 1 -190
138. sldmatej 3 -8 338. polda 1 -192
139. pepa147852 3 -10 339. PeKralik 1 -246
139. Adrián Kružliak 3 -10 340. mx1 1 -258
141. Michal019 3 -17 341. Sanr11 1 -297
142. blahytomas 3 -27 342. Edemsss 0 -14
143. Jakub01 3 -30 342. ONEILL 0 -14
144. Raize 3 -33 342. Flang 0 -14
145. peter74 3 -34 345. machmates 0 -18
146. DAVID 10 3 -35 346. Stibak 0 -20
147. kondy 3 -41 346. Stuchla71 0 -20
147. Tom23 3 -41 348. mirek ruda 0 -22
149. Bloship 3 -46 348. Ferrouš 0 -22
149. stistko 3 -46 350. Mazoretka 0 -24
151. Aleš Nevole 3 -49 351. Mattymelli 0 -25
152. Ro-boss 3 -52 352. Vladimír Kubík 0 -29
153. kyzi 3 -57 353. Lubosh82 0 -30
154. bean9 3 -59 354. Ceky120 0 -32
155. Dalis 3 -61 355. plihal99 0 -34
155. Petr Kolínský 3 -61 356. Venca27 0 -35
157. Sabina713 3 -67 356. g3orgig 0 -35
158. Neutralni typ 3 -72 356. knotek.jay 0 -35
159. DavidKorny 3 -78 359. Davidst007 0 -36
160. violence 3 -87 359. podzim 0 -36
161. Nordico 3 -92 361. Powter 0 -37
162. Gabrielwarrior 3 -97 362. Houmí 0 -38
163. thaarm 3 -100 362. vlahladky 0 -38
163. Dzanek 3 -100 362. Nika14 0 -38
165. 9027 3 -118 365. 81honzik 0 -39
166. Prasa 3 -129 366. drapext 0 -40
166. matej111 3 -129 367. Jiřina Kubíková 0 -41
168. GOGOV 3 -156 368. Keregi 0 -43
169. Ikaros 3 -174 368. mr.kvadriceps 0 -43
170. Gard 3 -189 368. Saska10 0 -43
171. Daniel2 3 -198 368. gregoryh 0 -43
172. Turabean 3 -204 368. iv.smekova 0 -43
173. romanironmann 3 -233 373. Šimon Jakoubek 0 -45
174. Kamil Binar 3 -242 374. Hary.Mckvak 0 -46
175. Negr86 3 -357 375. DominikGryc 0 -47
176. luvbai 2 -6 375. pavel.hladik 0 -47
176. Honzík estet 2 -6 377. Sarga 0 -49
178. Caddyshack 2 -8 377. Monulecka 0 -49
178. Daniel Koleník 2 -8 379. veru_223 0 -52
178. Blood88 2 -8 380. Domko 0 -55
181. Flex-Blade 2 -10 381. nicol 0 -58
181. DAVID.KOVACIK96 2 -10 382. Richard 1981 0 -61
181. prochazkadave 2 -10 383. powr 0 -63
181. Stepan Zeler 2 -10 384. Nanno 0 -73
185. Arnoldova máma 2 -12 385. MartinG 0 -82
185. sypy 2 -12 386. PavkoP 0 -84
185. Ferda90 2 -12 387. Nordlys 0 -91
188. Ahorn 2 -13 388. dawa 0 -93
189. dzmilo 2 -16 389. Škodák 0 -95
189. Lukyn55 2 -16 390. Petula89 0 -99
191. Václav Kment 2 -17 391. Davenport 0 -100
192. Týnuška 2 -18 392. Hrbik 0 -101
192. vlcacek 2 -18 392. fitnes 0 -101
194. Mso 2 -20 394. fitnessdagmar 0 -103
195. Finkel 2 -21 395. Zielina 0 -109
196. Jerrymen 2 -22 396. Sodomys 0 -118
197. Drimbo 2 -26 397. Emil11 0 -119
198. mroZoZrout 2 -27 398. hruskamara 0 -127
198. Marty7 2 -27 399. boy111 0 -145
200. Denny.242 2 -29 400. Tomáš140817 0 -151
201. Milan_27 2 -30 401. Tomassss 0 -158
202. marek44 2 -33 402. MartinV 0 -164
203. muscleboy02 2 -35 403. jewix 0 -177
203. Pitrikus 2 -35 404. Martin.VESE 0 -183
205. renba 2 -43 405. JakubGur 0 -188
206. Atejdak 2 -48 406. koli78 0 -196
206. Williaam 2 -48 407. běžkyně 0 -211
208. Noremorsedan 2 -52 408. johnyV8 0 -223
209. rachell30 2 -53 409. vlahy 0 -250
210. Keni 2 -63


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.02.12:12decarabas - Aaah, tak to bolo tesne *2* Gratulujem vsetkym v top des..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 32 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie