V sobotu 11. června bude kongresový sál Top Hotelu Praha hostit soutěž mezinárodní federace IFBB Rafaela Santonji nazvanou IFBB Diamond Cup Czechia. Do České republiky se sjedou amatérští závodníci, mezi nimiž nebudou chybět ani čeští zástupci. Podle propozic je ve hře 12 Elite profesionálních karet - dosáhnout na ně mohou nejlepší dva závodníci z absolutních v kategoriích kulturistika mužů, physique mužů a bikiny fitness, absolutní vítěz kategorií klasická kulturistika a bodyfitness, jednu kartu získá vítěz muscular physique, classic physique, physique žen a wellness fitness. V tuto chvíli je na klání přihlášeno 44 českých závodníků.
Vyhlášeny byly kategorie kulturistiky (dorostu, juniorů, mužů a masters), klasické kulturistiky (juniorů, mužů a masters), classic physique (mužů), muscular physique (mužů), physique (juniorů, mužů a masters), bikiny fitness (dorostenek, juniorek, žen a masters), bodyfitness (žen a masters), wellness fitness (žen), physique žen, fit model žen - některé zůstaly neobsazeny.
Vstupenky na IFBB Diamond Cup Czechia lze zakoupit v předprodeji prostřednictvím sítě Ticketportal.
Držíme všem palce!
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!
Ze soutěže přineseme také videozáznam.
Níže nabízíme uzavřený seznam českých závodníků platný k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž
přihlásili a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Čeští závodníci na Diamond Cup Czechia
Stav ke dni 9. 6. 2022.
Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.
Bikiny fitness do 158 cm
• 1. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)
Bikiny fitness do 166 cm
• 1. Karolína Judasová (Target Team)
• 2. Alice Klinkeová (Target Team)
Bikiny fitness dorostenek
• 1. Nikola Kubišová (Fitness Institut Klub)
Bikiny fitness juniorek
• 1. Alena Indráková (Extrifit Club)
• 2. Nikola Kubišová (Fitness Institut Klub)
Bikiny fitness masters
• 1. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)
Wellnes fitness
• 1. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 2. Sabina Kaderková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Lucie Kokyová (Czech Virus Gym)
• 4. Pavlína Zalužanská (Fitness team Ronnie.cz)
Bodyfitness do 168 cm
• 1. Vivien Kruseová (Target Team)
• 2. Julie Nemravová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Nikola Nováčková (TJ Sandow Mariánské Lázně)
Bodyfitness nad 168 cm
• 1. Denisa Petráš Ballová (Padera Gym)
Bodyfitness masters
• 1. Denisa Petráš Ballová (Padera Gym)
Physique žen
• 1. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Eva Synková (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Veronika Vojtíšková (Target Team)
Kulturistika mužů do 80 kg
• 1. David Kovaľský (Gladork Gym (SK Valetudo))
• 2. Jan Matějíček (Fitness Factory Jihlava)
Kulturistika mužů do 90 kg
• 1. Roman Kotál (Yamamoto Czech)
Kulturistika mužů do 100 kg
• 1. Stanislav Balvín (Sportfightclub )
• 2. Kamil Smrčka (Extrifit Club)
• 3. Matěj Vaigl (Března Fitness Club Česká Lípa)
Kulturistika mužů nad 100 kg
• 1. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
Kulturistika dorostu
• 1. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)
Kulturistika juniorů
• 1. Kamil Smrčka (Extrifit Club)
• 2. Matěj Vaigl (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Josef Zajíček (Hulk Gym Brno)
Kulturistika mužů masters 40 - 49 let
• 1. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 2. Michal Sitter (Fitness team Ronnie.cz)
Klasická kulturistika nad 180 cm
• 1. Radim Zábranský (Target Team)
Klasická kulturistika masters
• 1. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional Olomouc)
Classic physique
• 1. Marek Kušnirák (Fitness team Ronnie.cz)
Muscular physique
• 1. Lukáš Červený (Wolf Fitness)
• 2. David Klimek (Gladork Gym (SK Valetudo))
Physique mužů do 173 cm
• 1. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 2. Adam Wellart (Target Team)
Physique mužů do 179 cm
• 1. Jakub Mik (M-Style Fitness)
Physique mužů nad 182 cm
• 1. Filip Kroček (GymTime Team)
• 2. Ladislav Vašek (Gym Flex Mokrá)
Physique juniorů
• 1. Vojtěch Plocek (SK Přerov)
Physique mužů masters
• 1. Martin Mester (Target Team)