Reklama:
FANTAZIE: Gold Whey protein jen za 249 Kč!
Vyzkoušejte nový lahodný protein za zaváděcí cenu! Více zde.

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2022 - startovní listiny

9.951 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Moravy a Slezska: propozice infostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfostartovkyvýsledky I.foto I.zákulisí I. zákulisí II.
abs. I.video I.výsledky II.foto II.zákulisí III.zákulisí IV.abs. II.
video II.očima závodníků
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto zákulisí
Extrifit pohár ČR Kutná Hora: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Survival Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mr. Universe Prague: propoziceinfostartovkyprezentacevýsledkyfotozákulisíabs.video ženyvideo mužiElite Pro: výsledkyfotovideo
Diamond Cup Czechia: propoziceinfostartovkyprezentacevýsledkyfoto I.foto II.
zákulisí I.zákulisí II.abs.video

V sobotu 23. a v neděli 24. dubna Vás srdečně zveme do sportovní haly v Kunovicích na Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2022. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 206 (v sobotu 79, v neděli 127). Během sobotní části soutěže se představí kategorie kulturistiky (mužů a masters, vozíčkářů), klasické kulturistiky (mužů a masters) a classic physique. V neděli dostanou prostor závodníci z bikiny fitness (žen a masters), bodyfitness (žen a masters), wellness fitness (žen a masters), physique mužů a masters, physique žen, fit párů.

Harmonogram akce se sledem kategorií naleznete pod startovními listinami.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny


SOBOTA


Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Kulturistika mužů do 70 kg

• 1. Erik Bohuslav (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Michal Danihel (Target Team)
• 3. Vladimír Kopecký (Extrifit Club)
• 4. Jiří Žulko (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Ondřej Kohák (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 4. Miloš Růžička (Irongym Kyjov)
• 5. Tomáš Tkáč (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Jan Vašek (Mixgym Fitness Liberec)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Kamil Maštalíř (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Jan Matějíček (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Marek Pěknic (Fitness Slunce Tábor)
• 4. René Puczok (TJ TŽ Třinec)
• 5. Jakub Sikora (TJ TŽ Třinec)
• 6. René Vozárik (Pro Nutrition Czech Team)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Roman Kawulok (TJ TŽ Třinec)
• 3. David Koziel (TJ TŽ Třinec)
• 4. Pavel Krejčí (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Miroslav Kubec (Target Team)
• 6. Petr Schejbal (Mixgym Fitness Liberec)
• 7. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Karel Benda (Extrifit Club)
• 2. Martin Horký (Target Team)
• 3. Josef Podhrazský (S. K. Maximus Praha)
• 4. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Jakub Valášek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Radek Zelenka (Avalon Fitness)

Kulturistika mužů masters 40 - 49 let

• 1. Michal Danihel (Target Team)
• 2. Jaroslav Efler (Sportfightclub )
• 3. Roman Kawulok (TJ TŽ Třinec)
• 4. Pavel Krejčí (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Miroslav Kubec (Target Team)
• 6. Tomáš Mach (Clever Fit Kladno)
• 7. Martin Novotný (Target Team)
• 8. Josef Podhrazský (S. K. Maximus Praha)
• 9. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 10. Miloš Růžička (Irongym Kyjov)
• 11. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 12. Jan Vašek (Mixgym Fitness Liberec)

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let

• 1. Lubomír Augustín (Fitness Slavia Praha)
• 2. Zbyněk Bulava (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Miroslav Hrozek (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 5. Jaroslav Husák (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. Vladimír Kopecký (Extrifit Club)
• 7. Jan Slovák (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)

Kulturistika mužů masters 60 - 69 let

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Jaroslav Hala (SF7 Team)
• 3. Jiří Němec (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 4. Ladislav Šroubek (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

Kulturistika mužů masters nad 70 let

• 1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Josef Rakyta (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Vladimír Štěpánek (Fitness studio TP Chotěboř)

Kulturistika vozíčkářů

• 1. Jan Povýšil (LaKu Bodybuilder Team)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Vladimír Fejfar Zajíc (Mixgym Fitness Liberec)
• 2. Tomáš Forman (Irongym Kyjov)
• 3. Lukáš Fürle (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Petr Kápička (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Jan Minář (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 8. Roman Pavin (T&M Olympia Fitness Praha)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Tomáš Javůrek (Hulk Gym Brno)
• 2. Jan Kvaltin (Irongym Kyjov)
• 3. Radim Řezáč (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional Olomouc)

Klasická kulturistika masters

• 1. Vladimír Fejfar Zajíc (Mixgym Fitness Liberec)
• 2. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional Olomouc)
• 3. Bohumil Ševc (Pro Nutrition Czech Team)

Classic physique

• 1. Marek Jan Bajger (SK Fiala´s Gym)
• 2. Lukáš Fürle (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Petr Kápička (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Jan Minář (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Tomáš Novický (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Lukáš Podpinka (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Radim Řezáč (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Antonín Vu (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)


NEDĚLE


Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Physique mužů do 174 cm

• 1. Petr Blahůš (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 2. Tomáš Kozák (Target Team)
• 3. Lukáš Krása (Spartan Gym Praha)
• 4. Jan Minarčík (SF7 Team)
• 5. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 6. Filip Posadovský (Fitness při CVČ Most)
• 7. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Adam Wellart (Target Team)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Marek Bulva (Target Team)
• 2. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 3. David Hradil (Fitness při CVČ Most)
• 4. Jakub Mik (M-Style Fitness)
• 5. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Zdeněk Vrána (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Petr Žůček (Mega Fitness Praha)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Ivo Bureš (TJ Slovácká Slávia)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Tomáš Horák (Fit Park Ostrava)
• 4. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Marek Peksa (Extrifit Club)
• 6. Tomáš Svoboda (Fitness Hulk Plzeň)
• 7. Jan Veselý (Mega Fitness Praha)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Bronislav David (4you fitness)
• 2. David Klimek (Gladork Gym (SK Valetudo))
• 3. Štěpán Müller (Extrifit Club)
• 4. Zdeněk Piekarz (Target Team)
• 5. Michal Rolínek (Sportcentrum Cheb)
• 6. Vlastimil Zoubek (Sportcentrum Cheb)

Physique mužů masters

• 1. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Lukáš Malý (Extrifit Club)
• 3. Štěpán Müller (Extrifit Club)
• 4. Michal Rolínek (Sportcentrum Cheb)
• 5. Zdeněk Vrána (T&M Olympia Fitness Praha)

Physique žen

• 1. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Zuzana Hořejší (Sportcentrum Cheb)
• 2. Pavla Opatřil (Ultimate Team)
• 3. Jana Zemanová (Fitness Corso)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Iveta Hanzelková (4you fitness)
• 2. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Vivien Kruseová (Target Team)
• 4. Sandra Kučerová (LaKu Bodybuilder Team)
• 5. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 6. Dagmar Podhrazská (S. K. Maximus Praha)

Bodyfitness masters

• 1. Iveta Hanzelková (4you fitness)
• 2. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 3. Hana Peňová (Gym Flex Mokrá)
• 4. Dagmar Podhrazská (S. K. Maximus Praha)
• 5. Jana Zemanová (Fitness Corso)

Bikiny fitness do 160 cm

• 1. Natalia Díaz Gonzalez (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Dita Láblerová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 3. Markéta Lasáková (Sportcentrum Cheb)
• 4. Monika Martínková (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Sandra Mosiurczáková (Fitness Corso)
• 6. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 7. Sabina Sofilkaničová (Extrifit Club)
• 8. Tereza Vincze (Padera Gym)
• 9. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Simona Chlápková (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Veronika Čermáková (LaKu Bodybuilder Team)
• 3. Aneta Černeková (Sportovní klub U Sliwki)
• 4. Lucie Dvořáčková (Yamamoto Czech)
• 5. Lucie Fiala (Fitness Institut Klub)
• 6. Petra Šímová (Extrifit Club)
• 7. Michaela Štěpánková (Target Team)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Denisa Baštecká (Target Team)
• 2. Karolína Judasová (Target Team)
• 3. Alice Klinkeová (Target Team)
• 4. Veronika Majerová (4you fitness)
• 5. Kristýna Švrčková (Extrifit Club)
• 6. Jana Tomanová (Spartan Gym Praha)
• 7. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 8. Barbora Vltavská (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Patricie Zavřelová (Spartan Gym Praha)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Anna Denemarková (SK Fiala´s Gym)
• 3. Kristina Havlíková (Synergy Club)
• 4. Tereza Ikriová (Extrifit Club)
• 5. Tereza Jakubičková (Mixgym Fitness Liberec)
• 6. Veronika Jančálková (AS Fitness Nový Jičín)
• 7. Zlata Mrázková (Mega Fitness Praha)
• 8. Klára Najmanová (4you fitness)
• 9. Nela Sejtková (Spartan Gym Praha)
• 10. Tereza Tůmová (Mega Fitness Praha)
• 11. Aneta Znamenáčková (Spartan Gym Praha)

Bikiny fitness masters

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Simona Nováková Tietzová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 4. Michaela Pustková (Fit Park Ostrava)
• 5. Enkhjargal Sandagdorj (Target Team)
• 6. Petra Šímová (Extrifit Club)
• 7. Michaela Štofková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Jana Tomanová (Spartan Gym Praha)
• 9. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 10. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

Wellness fitness

• 1. Tereza Bednářová (Fit Park Ostrava)
• 2. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 4. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 5. Nataliia Korniiuk (Target Team)
• 6. Martina Long (Extrifit Club)
• 7. Kateřina Morawcová (Spartan Gym Praha)
• 8. Monika Mosingerová (SK Fiala´s Gym)
• 9. Jitka Neuwirthová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 10. Olga Prázová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 11. Lenka Ptáčníková (SK Fiala´s Gym)
• 12. Jana Sládečková (SK Fiala´s Gym)
• 13. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)
• 14. Kristýna Šohajová (Padera Gym)
• 15. Tereza Žišková (Kubík fitness Ostrava)

Wellness fitness masters

• 1. Eva Budina (Padera Gym)
• 2. Petra Hrazánková (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Martina Long (Extrifit Club)
• 4. Nikol Mrštná (Fitness při CVČ Most)
• 5. Jana Sládečková (SK Fiala´s Gym)
• 6. Lenka Stehlíčková (Padera Gym)
• 7. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)

Fit páry

• 1. Tereza Jakubičková (Mixgym Fitness Liberec)
• 2. Lukáš Krása (Spartan Gym Praha)
• 3. Jakub Mik (M-Style Fitness)
• 4. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 6. Kristýna Šohajová (Padera Gym)
• 7. Kristýna Švrčková (Extrifit Club)
• 8. Jana Tomanová (Spartan Gym Praha)
• 9. Barbora Vltavská (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Zdeněk Vrána (T&M Olympia Fitness Praha)


Harmonogram - sobota 23. dubna

09:00 - 10:15 - prezentace závodníků
10:15 - 11:00 - porada rozhodčích
11:00 - 18:00 - semifinále + finále (soutěž proběhne ve 3 blocích)

blok 1
• klasická kulturistika
• klasická kulturistika masters
• classic physique
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE klasické kulturistiky

blok 2
• kulturistika mužů
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistiky mužů

blok 3
• kulturistika masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistiky masters


Harmonogram - neděle 24. dubna

09:00 - 10:15 - prezentace závodníků
10:15 - 11:00 - porada rozhodčích
11:00 - 18:00 - semifinále + finále (soutěž proběhne ve 3 blocích)

blok 1
• wellness fitness
• bodyfitness
• wellness fitness masters
• bodyfitness masters
• fit páry
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bodyfitness

blok 2
• physique mužů
• physique mužů masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique mužů

blok 3
• bikiny fitness
• bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínInter Island Elite Pro Championship 2...
ja.va (18:31) • Přesně tak, klobouček za to, že Extrifit vrací peníze do kulturistiky tímto způsobem.
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
ja.va (18:27) • V tomto případě každopádně platí, že prize money odpovídá kvalitě soutěže, nehledal byc...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
ja.va (18:24) • Taky jsem čuměl, že vyhrál kromě diplomu i protein, podle toho to asi pojmenovali tu di...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
jari (17:20) • A kecy o tom, že má pořádat soutěž někdo z nás, mají stejnou úroveň jako když řekneš `n...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
Arnold Strong (16:06) • Tak to je super že Pavla takhle podporujete,to opravdu málokterý sponsor v Česku tohle...



Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie