Reklama:

EVLS Prague Pro 2021 uvítá i množství českých závodníků

7.938 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Fanoušci kulturistiky a fitness, největší evropský svátek našeho sportu EVLS Prague Pro se po tříleté odmlce vrací zpět! Po úspěšných ročnících v Holešovicích a naposledy v PVA Letňany se prestižní klání stěhuje do atraktivních prostor hotelu Hilton Prague (mapa zde). V sobotu 6. listopadu tak naše srdce zaplesají a budeme moci profesionální hvězdy Manionovy IFBB Pro League vidět na vlastní oči.

V letošním 8. ročníku jsou na programu dopolední semifinále a odpolední/večerní finále v kategoriích kulturistika mužů open, kulturistika mužů do 212 liber (96,4 kg), classic physique, physique mužů, figure a bikiny fitness. Máme se všichni na co těšit, a proto neváhejte a zajistěte si vstupenky co nejdříve, neboť oproti minulým ročníkům je kapacita hlediště značně omezena (850 míst).

Akce je velkou příležitostí pro naše závodníky, a jak třeba i vtipně prohlásil Pavel Beran, "občanskou povinností" ukázat se svým fanouškům. Pojďme se podívat, koho z našich budeme moci na EVLS vidět.

Kulturistika open

Pavel Beran

Pavel by rád navázal na svůj úspěch z doposud posledního EVLS, kde při svém profi debutu vybojoval skvělé čtvrté místo za trojicí účastníků soutěže Mr. Olympia. Zejména si pak chce napravit reputaci po nedávném neúspěšném vystoupení na Europa Pro ve Španělsku, kde ho rozhodčí odsunuli mimo desítku. Pavel nechce nechat nic náhodě, chce vše vyladit do detailu a přijít tak o něco plnější a s vylepšenou prezentací. Věříme, že tentokrát se předvede v docela jiném světle (a to i doslova, osvětlení ve Španělsku se moc nepovedlo) a jeho silná fanouškovská základna ho bude moci na soutěži ještě více podpořit. Nemůžeme se dočkat.

Jan Turek

Honza je další, na koho všichni čekáme, a konečně dojde k avizovanému souboji s Pavlem, ke kterému mělo dojít už na Portugal Pro. Jsou přátelé, vzájemně se podporují i hecují a právě jejich vzájemný souboj by mohl být ozdobou soutěže. Jeden z největších dříčů na české kulturistické scéně přerušil po nevydařeném "Portugalsku" svou spolupráci s trenérem Patrickem Tuorem a na EVLS se připravuje sám. Dle fotek na jeho Instagramu, které pravidelně přidává, jde vše podle plánu a hodlá předvést komplexní postavu s vylepšenou plností a ukázat, že jeho paže už nelze považovat za slabinu. Moc se těšíme.

Slavoj Bednář

Třetím do party v kategorii open bodybuilding je závodně nejzkušenější a stále usměvavý Slavoj. Pro něho to bude letos už třetí soutěž a i on hodlá přijít v nejlepší možné podobě. V objemu přes 130 kilo vážící Slavoj patří k našim stálicím a pod vedením Tomáše Bureše chce překonat své dosavadní nejlepší umístění v profi a to je sedmé místo. Je až neuvěřitelné, kolik kvalitních svalů na sobě má, jeho ramena a hlavně hamstringy, které na české scéně nemají konkurenci, budí respekt. Naše trojice určitě předvede fanouškům krásné souboje.

Classic physique

Pavel Szotkowski

Vůbec poprvé budeme moci vidět našeho dvoumetrového a cca 125 kg vážícího borce u nás doma na profesionálních prknech. Profi kartu získal loni na Europa Pro a svůj debut mezi profesionály si odbyl na té samé soutěži o rok později, kde se nedokázal probojovat do nejlepší desítky. Naposledy jsme ho mohli vidět na Battle of Champions 2021 v Polsku, kde obsadil krásné čtvrté místo. Jaké získá v Praze, se dozvíme za pár týdnů. Svůj "handicap" v podobě dlouhých končetin totiž kompenzuje brutální formou a buďte si jisti, že ji ukáže i tady.

Sebastian Gunčík

Jméno známé, ale trochu z jiné kategorie. Úspěšný charismatický závodník v men's physique mění kategorii a zkusí se prosadit v classic physique. Sundá tedy bermudy a ukáže nám, jak vypadá svalový rozvoj jeho dolních končetin. Sebastian disponuje líbivými proporcemi a jsme velmi zvědavi, jak jeho celý package bude vypadat.

Physique mužů

Martin Mester

Všem dobře známý "bermudář" a náš historicky první profesionál v kategorii men's physique se vrací! Věčně pozitivně naladěný Martin Mester, jehož síla při sledování tréninkových videí budí respekt, se rozhodl ukázat, že jeho perfektní břišáky ještě nepatří do starého železa, a rád je předvede českým fanouškům, jak sám řekl, bez ohledu na to, jakou příčku obsadí.

Miroslav Juríček

Náš krásně stavěný profesionál v této kategorii má v aktuálním postupovém žebříčku na Olympii výbornou pozici! Pozornost poutá výraznými rameny, pěkným torzem a symetrickými břišními svaly, s nimiž dokáže zapózovat i vakuum. Svou pozici si hodlá udržet, nebo možná i vylepšit, a předpokládáme, že na pódiu v pražském Hiltonu bude patřit k favoritům.

Figure

Gabriela Linhartová

Naše jediná zástupkyně této kategorie se raketově dostala do profi divize. Při svém debutu 2019 v Rumunsku se nedostala do desítky nejlepších závodnic. Na Europa Pro 2020 skončila pátá a letos se již dostala na pomyslnou "bednu", když v konkurenci 21 soupeřek (!) vybojovala krásné třetí místo! Disponuje dobře separovanými stehny, pěkným pasem a kvalitním rozvojem zádových svalů. Má nejlepší předpoklady patřit k širší špičce této kategorie a věříme, že na EVLS zazáří.

Bikiny fitness

Petra Voldánová

Petra je našim očím méně známá, hodlá to napravit. Sympatická blondýna, žijící v Anglii, předvedla při své poslední účasti na profesionální soutěži, jíž bylo Arnold Classic UK, kvalitní formu, kde jsme v zádové póze viděli naproužkované hamstringy a pěkný rozvoj gluteů. Totéž bude chtít předvést i před českým publikem a zabojovat tak o co nejlepší příčku. Budeme se těšit.

Za tři týdny budeme vědět, jak vše dopadne. Nenechte si ujít tuto výjimečnou událost. V sobotu 6. listopadu 2021, hotel Hilton Prague.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

15.10.11:24LOPO - Pred mesiacom som to ešte zvažoval či ísť ,alebo nie . Odr..
15.10.11:18maxpoint97 - No a jdeš na EVLS? :)
14.10.17:03LOPO - P.Beran a J.Turek to bude Top na EVLS 👍. Teším sa ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
LOPO (08:08) • Toto Claridove víťazstvo má strašné potešilo 💣🎉🥇🏆. Sergia by som dal druhého . Patric a...
magazín8 let natvrdo za prodej a propagaci S...
peter_m (19:16) • WORM, muzes teda rict, co konkretne se ohledne SARMs zmenilo v nove vyhlaske, krome toh...
magazín8 let natvrdo za prodej a propagaci S...
Milan A. (16:22) • Líbí se mi ten křik potrefených hus. Také na Facebooku to bylo příjemné čtení, ze které...
magazín8 let natvrdo za prodej a propagaci S...
Milan A. (16:21) • Rozhodně by se policii nebo státním zástupcům povedlo za pár měsíců v poslední části vo...
magazín8 let natvrdo za prodej a propagaci S...
WORM (16:02) • Tady někdo říká hop a ještě ani neskočil:)Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie