Reklama:
Jen do úterý: 2270 g + 1000 g proteinu ZDARMA
Na dva dny prodlužujeme akci na CFM protein s 1000g balením zdarma! Více zde.

MS juniorů 2018: kompletní výsledky

2.845 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS JUNIORŮ 2018 - 30. 11. - 3. 12. 2018, Ekvádor
Češi před MS juniorů:
nominace
Aneta Šmídlová (video)Magdaléna Fejfarová (video)Dominik Mašek
Info z MS juniorů:
z místa děníkompletní výsledky s body
Rozhovory s medailisty, očima:
• M. Fejfarová

Quito, hlavní město Ekvádoru, jehož historie spadá ještě do předkolumbovské éry, v sobotu 1. prosince hostilo letošní ročník Mistrovství světa juniorů mezinárodní federace IFBB. Na šampionát přicestovala rovná stovka závodníků z šestadvaceti různých zemí světa, včetně tří českých reprezentantů. Ty přitom na místo doprovázela i zastupující předsedkyně SKFČR Ludmila Čížová, která na šampionátu zároveň plnila úlohu pódiové rozhodčí.

Česká reprezentační výprava na Mistrovství světa juniorů 2018 (foto: Ludmila Čížová)

Jak již víte z našeho prvního ohlédnutí za šampionátem, tříčlenné reprezentační výpravě České republiky se v Jižní Americe dařilo. Dominik Mašek dosáhl ve physique juniorů od 16 do 21 let na cenné umístění ve finále, Aneta Šmídlová v bikiny fitness juniorek od 16 do 19 let vybojovala bronz a titul mistryně světa pak získala v bikiny fitness juniorek od 22 do 23 let nad 160 cm závodící Magdaléna Fejfarová!

Kompletní videozáznam z Mistrovství světa juniorů 2018
(začíná v čase 2:33:00, předchází mu záznam bojů na připojeném IFBB World Master Cupu)

Naše reprezentační výprava tak i přes svou nevysokou početnost dosáhla na dobré desáté místo v soutěži národů. Ze šampionátu Vám nyní nabízíme kompletní výsledky. Bodové hodnocení tentokrát mezinárodní federace IFBB nezveřejnila.

Kulturistika juniorů do 75 kg

p. č. jméno stát
1. 117 Pedro Gallardo Španělsko
2. 116 Philani Gabela Jihoafrická republika
3. 128 Ali Toksoz Turecko
4. 118 Juan-Manuel Campo Ekvádor
5. 114 Hector Mazon Ekvádor
6. 115 Shivag Vagal Indie

Kulturistika juniorů nad 75 kg

p. č. jméno stát
1. 130 Carlos Longoria Mexiko
2. 124 Eiser Caicedo Kolumbie
3. 126 Jonathan Hurtado Bolívie
4. 125 Juan Villamizar Kolumbie
5. 127 Kursat Demirci Turecko
6. 129 Gabriel Bettoli Venezuela

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát
1. 130 Carlos Longoria Mexiko
2. 117 Pedro Gallardo Španělsko

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno stát
1. 89 Rocio Araujo Španělsko
2. 88 Matilda Singstad Norsko
3. 85 Viera Božíková Slovensko
4. 86 Anniken Malmedal Norsko
5. 90 Johanna Svan Švédsko
6. 83 Maria Rene Vargas Bolívie
7. 84 Yukary Peralta Mexiko
8. 87 Maria Jose Bermudez Venezuela

Bikiny fitness juniorek od 16 do 19 let

p. č. jméno stát
1. 103 Natalia Czajkowska Polsko
2. 101 Zuzana Kardošová Slovensko
3. 99 Aneta Šmídlová Česká republika
4. 100 Cyan Zearo Belgie
5. 98 Melisa Ozsari Turecko
6. 102 Kaina Conforme Ekvádor

Bikiny fitness juniorek od 20 do 21 let

p. č. jméno stát
1. 113 Patrycja Slaby Polsko
2. 111 Arida Muru Estonsko
3. 108 Rosa Lopez Španělsko
4. 104 Maria Paz Vasquez Paraguay
5. 112 Merve Akosman Turecko
6. 105 Kristen Van Der Lingen Jihoafrická republika
7. 110 Greete Sugis Estonsko
8. 106 Ki-Yano Schoonraad Jihoafrická republika
9. 107 Melanie Guerrero Ekvádor
10. 109 Casey Danca Jihoafrická republika

Bikiny fitness juniorek od 22 do 23 let do 160 cm

p. č. jméno stát
1. 120 Nikoleta Šubová Slovensko
2. 123 Ambra Dumitru Rumunsko
3. 119 Evelin Szalai Maďarsko
4. 121 Diana Roldan Kolumbie

Bikiny fitness juniorek od 22 do 23 let nad 160 cm

p. č. jméno stát
1. 64 Magdaléna Fejfarová Česká republika
2. 66 Natalia Damek Polsko
3. 65 Maria-Magdalena Ponce Ekvádor
4. 68 Idalmis Leon Ekvádor
5. 67 Jenny Diaz Salvador

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát
1. 103 Natalia Czajkowska Polsko
2. 64 Magdaléna Fejfarová Česká republika
3. 120 Nikoleta Šubová Slovensko
4. 113 Patrycja Slaby Polsko

Physique juniorů od 16 do 21 let

p. č. jméno stát
1. 75 Yunus Bas Turecko
2. 73 Sebastian Serpescu Rumunsko
3. 71 Kerim Boyraz Turecko
4. 69 Mohamed Barakat Egypt
5. 76 Sandro Solowiej Polsko
6. 70 Dominik Mašek Česká republika
7. 72 Kelvin Palma Ekvádor
8. 74 Kevin Ortiz Ekvádor

Physique juniorů od 22 do 23 let do 176 cm

p. č. jméno stát
1. 78 Nasr Raja Ekvádor
2. 79 Furkan Er Turecko
3. 77 David Tshose Jihoafrická republika
4. 80 Yunus Ozhan Turecko
5. 82 Alexander Monje Ekvádor
6. 81 Oskar Miszta Norsko

Physique juniorů od 22 do 23 let nad 176 cm

p. č. jméno stát
1. 29 Filip Olšavský Slovensko
2. 28 Randy Tutu Norsko
3. 31 Daniel Kovacs Maďarsko
4. 30 Robert Stuparu Rumunsko
5. 26 Mendo Magwaca Jihoafrická republika
6. 27 Roger Chamul Salvador

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát
1. 73 Sebastian Serpescu Rumunsko
2. 78 Nasr Raja Ekvádor
3. 29 Filip Olšavský Slovensko

Klasická kulturistika juniorů do 175 cm

p. č. jméno stát
1. 56 Pakhlavon Vahobov Rusko
2. 54 Erick Sanchez Guatemala
3. 55 Tony Tuesta Peru
4. 57 Vinicius Amaral Guerreiro Brazílie
5. 58 Oscar Caluna Ekvádor

Klasická kulturistika juniorů nad 175 cm

p. č. jméno stát
1. 60 Martin Sagan Slovensko
2. 63 Nader Elsharkawy Egypt
3. 59 Matheus Galvao Ferreira Brazílie
4. 62 Ahmet Ozturk Turecko
5. 61 Sebastian Barbadillo Peru

Klasická kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát
1. 56 Pakhlavon Vahobov Rusko
2. 60 Martin Sagan Slovensko

Fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát
1. 47 Amalia Mali Rumunsko
2. 43 Cemre Cayir Turecko
3. 42 Juli Volgy Maďarsko
4. 122 Claudia Ripoll Španělsko
5. 41 Bianka Pesti Maďarsko

Fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát
1. 45 Karin Suchomelová Slovensko
2. 44 Karolína Holbová Slovensko
3. 37 Panna Frauenberger Maďarsko
4. 38 Kristína Juricová Slovensko
5. 40 Virag Vago Maďarsko
6. 46 Korina Keszei Maďarsko
7. 39 Aleksandra Kepa Polsko

Fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát
1. 45 Karin Suchomelová Slovensko
2. 47 Amalia Mali Rumunsko

Fitness juniorů

p. č. jméno stát
1. 50 Lucian Popa Rumunsko
2. 53 Michal Barbier Slovensko
3. 52 Teodor Petrea Rumunsko
4. 51 Daniel Zambrano Ekvádor
5. 49 Dominik Jewiak Polsko
6. 48 Haktan Mercan Turecko

Wellness fitness juniorek

p. č. jméno stát
1. 97 Danica Geier Německo
2. 94 Nikoletta Sularz Polsko
3. 93 Yi-Mey Chavez Ekvádor
4. 91 Rosywill Maza Venezuela
5. 96 Arianna Delgado Ekvádor
6. 95 Cecibel Cardenas Ekvádor
7. 92 Linsy Morales Kolumbie


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

04.12.18:10amoresPE - Myslim ze v sutazi narodov prve miesto bralo Slovensko...*..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra