Reklama:

Mistrovství světa mužů
2018: zprávy z místa dění!

13.349 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS MUŽŮ 2018 - 9. - 11. 11. 2018, Španělsko
Češi před MS mužů:
nominace
Jiří Kočvara (video)Jakub Prchal (video)Jan Páleníček (video)

Info z MS v kulturistice mužů:
z místa děníprezentacekompletní výsledky s body

Rozhovory s medailisty, očima:
J. Páleníček


Koncertní síň Benidorm Palace, nacházející se ve španělské provincii Alicante, ve dnech 7. až 12. listopadu hostí jeden z vrcholů letošní kulturistické sezóny. Koná se zde kongres mezinárodní federace IFBB, 72. Mistrovství světa v kulturistice, 13. Mistrovství světa v klasické kulturistice, první ročník soutěže Men’s Physique World Cup a také historicky první Mistrovství světa profesionálů v kulturistice.

Mistrovství světa mužů 2018 - kompletní výsledky s body
Mistrovství světa mužů 2018: fotografie
z prezentace

Nabitý program ve Španělsku prvními boji na pódiu začíná v sobotu v 9:00, kdy odstartuje světový amatérský šampionát mužů. K mistrovství světa odcestovala také tříčlenná česká reprezentační výprava ve složení Jiří Kočvara, Jakub Prchal a Jan Páleníček a právě jejich cestu soutěží pro Vás budeme v tomto článku sledovat. Zatímco první dva naši reprezentanti budou v klasické kulturistice mužů o přízeň rozhodčích bojovat už během soboty, Jana Páleníčka jeho start v games klasické kulturistice mužů čeká až v neděli.


Neděle, 16:09

Jan Páleníček v games klasické kulturistice mužů vybojoval titul absolutního mistra světa!

Neděle, 13:00

Jan Páleníček se v games klasické kulturistce mužů nad 175 cm probojoval do finále a aktuálně na pódiu předvádí svou volnou sestavu!

Sobota, 16:03

Přikládáme několik dnešních zákulisních fotografií.

Sobota, 14:02

Součástí Mistrovství světa mužů letos vůbec poprvé bylo také zápolení borců v nové kategorii classic physique. Historicky prvním absolutním mistrem světa v této disciplíně se stal slovenský reprezentant Peter Tatarka!

Peter Tatarka na Mistrovství světa mužů 2018

Sobota, 12:20

Jakub Prchal v klasické kulturistice mužů nad 180 cm dosáhl na šesté místo! Zlato v jeho kategorii vybojoval Íránec Farshad Valipour před svým krajanem Alim Mojtahedim.

Sobota, 12:07

Jiří Kočvara v klasické kulturistice mužů do 175 cm vybojoval páté místo! Mistrem světa v jeho kategorii se stal Íránec Vahid Badpi, který překonal i loňského celkového světového šampióna Jehyunga Ryu z Koreje. Korejskému reprezentantovi tentokrát patří stříbro.

Sobota, 11:49

V šestičlenném finále pózuje také v klasické kulturistice mužů nad 180 cm závodící Jakub Prchal!

Sobota, 11:21

Přesto, že Jiří Kočvara v klasické kulturistice mužů do 175 cm chyběl v prvním semifinálovém vyvolávání, nakonec se probojoval do finále! Aktuálně v něm absolvuje porovnávání s dalšími pěti finalisty, za několik chvil jej bude čekat ještě volná sestava!

Sobota, 11:18

Na účast v prvním semifinálovém vyvolávání nedosáhl ani Jakub Prchal závodící v klasické kulturistice mužů nad 180 cm. Do úvodního vyvolávání prejudgingu rozhodčí vybrali pět závodníků. Jsou jimi Francisco Galvan (Španělsko), Ali Mojtahedi (Írán), Jonatan Moreno (Španělsko), Benjamin Jewko (Německo) a Farshad Valipour (Írán).

Sobota, 11:00

Jako první z našich do bojů na pódiu zasáhl Jiří Kočvara, který závodí v klasické kulturistice mužů do 175 cm. V nabité konkurenci velmi kvalitních soupeřů nedostal prostor v prvním semifinálovém vyvolávání. V tom pózovalo pět borců, a to Jehyung Ryu (Korea), Mohamed Almajed (Bahrajn), Pshdar Abdalla (Irák), Vahid Badpi (Írán) a Aouad Yahiaoui (Alžírsko).

Sobota, 9:15

Šampionát bude rozhodovat šest jedenáctičlenných panelů rozhodčích. Rozhodčí do Španělska přicestovali z Japonska, Číny, Spojených arabských emirátů, USA, Slovenska, České republiky a mnoha dalších států. Za Českou republiku jsou na seznamu rozhodčích Ludmila Čížová a Milan Ecler. Jeden z nich pravděpodobně bude plnit roli pódiového rozhodčího.

Sobota, 9:00

Fotografie z prezentace účastníků Mistrovství světa mužů 2018 najdete v tomto článku.

Sobota, 7:45

První povinnosti naše reprezentanty na letošním Mistrovství světa mužů čekaly už v pátek, kdy na programu byla prezentace. Došlo ale samozřejmě i na kontrolu formy. Několik fotografií, které v Benidormu vznikly právě během pátku, najdete níže.


Foto:
Jakub Prchal, Darina Hollerová


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

10.11.09:05Hockey1000 - Milan Ecler tam je jako rozhodčí? A Lída Čížová bude taky ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 115 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra