Reklama:

Jiří Kočvara a Jan Páleníček - trénink zad před MS mužů 2018

5.503 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


MS MUŽŮ 2018 - 9. - 11. 11. 2018, Španělsko
Češi před MS mužů:
nominace
Jiří Kočvara (video)Jakub Prchal (video)Jan Páleníček (video)

Info z MS v kulturistice mužů:
z místa děníprezentacekompletní výsledky s body

Rozhovory s medailisty, očima:
J. Páleníček


Už tento víkend proběhne ve španělském Benidormu Mistrovství světa mužů, a tak jste si mohli všimnout, že pro Vás bedlivě sledujeme české závodníky, kteří se na tyto závody chystají. Včera jsme Vám přinesli tréninkové video Jakuba Prchala a Vladimíra Semeráda (toho čeká v prosinci mistrovství světa masters), dnes pro Vás máme zbývající dvojici borců, kteří o víkendu na španělském pódiu nastoupí. Jsou to skvěle připravení závodníci Jan Páleníček a Jiří Kočvara!

Jako každý český reprezentant jsou i Honza s Jirkou v dlouhodobém monitoringu ze strany Antidopingového výboru České republiky, který je pro akce podobného rázu podmínkou. Honza i Jirka jsou samozřejmě striktní naturálové, čemuž podřizují jak styl trénování, tak i výběr doplňků výživy a všeho ostatního. Důvody, proč se vydali naturální cestou, jsou u nich různé. Jaké jsou ty Honzovy, jsme probrali v tomto videu, Jirkovi a jeho unikátnímu stylu naturální přípravy jsme se věnovali zde. Oběma také jejich příprava nese skvělé výsledky. Jirka získal na Mistrovství světa mužů v roce 2017 stříbro a Honza na téže soutěži bronz.

V dnešním videu uvidíte jejich společný trénink v berounském fitku Fitness Tyran 1,5 týdne před závody. Můžete se těšit i na jejich famózní formu! Tedy alespoň částečně. Honza se nebránil tomu ji ukázat ve chvíli, kdy mu ještě zbývalo stáhnout vodu z nohou, Jirka svou formu chce prezentovat až na pódiu, ale něco málo z toho, jak je připravený, přeci jen uvidíte. A řeknu Vám, že je to bomba! Jirka nám svou formu ukázal mimo kameru a já si troufám říct, že už jsem pár připravených kulturistů viděl, ale nikoho tak brutálně dobře jako Jirku Kočvaru. Proto doufám, že se nepletu, když na letošním mistrovství světa čekám od našich závodníků skvělé výsledky!


Jiří Kočvara a Jan Páleníček
- trénink zad před MS mužů 2018



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 65 sekundami?
NOVÉ INZERÁTYpráce Skladník/přípravář v Ronnie.cz
Společnost Dafit, s. r. o., provozovatel sportovního obchodu Ronnie.cz, hledá do svého týmu (do c...
bazar Magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky
Prodám fitness magazíny Muscle & Fitness a Svět kulturistiky ve výborném stavu, kolem 100 časopisů včetně všech plakátů které uvnitř jsou od roku 2009-2017, ale ne vždycky všechny čísla z daného roku. Pouze osobní předání v Litoměřicích. Cenu nabídněte. Ale přibližně kolem 1000,-Kč. Nabídky psát do SMS.
práce Hledáme trenéry
Do našich privátních studií na Andělu a na Florentinu hledáme nové trenéry. Pokud jsi komunikativ...
bazar Puzzle mats
Zdarma 6ks 1m x 1m puzzle mats / karate /, starší používané. K vyzvednutí: Praha 3 - 24.2. - 26....
seznamka parťák-parťačka na hory a skály
Ahoj všem, hledám někoho na společné akce v horách /skialp, ferraty, lezení, ledovec/ celá ČR a S...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra